>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Ćwierćfinał] Borussia Dortmund - AS Monaco [11.04.2017]

Status
Zamknięty.
K 13

kapa3991

Użytkownik
Dla mnie po wczorajszych wydarzeniach ten mecz to jedna wielka niewadoma. Wiadomo, ze sa to profesjonaliści, ale takie wydarzenie na pewno odbilo na pilkarzach Bvb duze piętno. Jeżeli Monaco zagra z głową jest w stanie spokojnie ten mecz wygrać. Znam pare osób, które przeżyły traumatyczne sytuacje, takie jak wypadek samochodowy, ciężkie zdarzenia losowe i pamietam jak wygladala ich psychika i chec do życia przez pewien okres czasu.
 
G 0

granda

Użytkownik
Monako - Ilość rzutów rożnych gościa -Powyżej 4,5 1.95 @totolotek
Widze tutaj pewniaczka, Monaco na pewno będzie grało ofensywnie, drużyna ta lubi nabijać rożne:
Angers 0-1 Monaco -6RR
Monaco 2-1 Lille - 10RR
Monaco 1-4 PSG 7 RR
Monaco 3-1 Manchester City - 3 RR
Manchester City- 5-3 Monaco - 6 RR


Panowie a co sądzicie o tym typie? Statystycznie wygląda to obiecująco, ciekawie z jakim nastawieniem wyjdą goście. Moim zdaniem napór na bramkę Dortmundu będzie spory. Strategia może być taka: chęć strzelenia gola na wyjeździe i dokończenie dzieła u siebie.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Po wczorajszych wydarzeniach skusiłem się zagrać poniżej 2,5 kartki@4,4 forbet. Nie wydaje mi się żeby piłkarze zarówno jedni jak i drudzy grali na 100%. Za drobne brak kartki @24 forbet
Niby dlaczego Monaco miałoby nie zagrać na 100% ? Przecież ich tam nie było, co innego jakby zamach był pod stadionem lub na nim. Rozumiem, jeśli piłkarze Dortmundu będą mieli problemy z koncentracją i motywacją na ten mecz, bo dla nich to było traumatyczne przeżycie, ale Monaco? Inaczej jest, jeśli jesteś czegoś świadkiem na własne oczy, a inaczej jest, gdy słyszysz o czymś w telewizji lub od znajomych. Może jeśli byli mocno nakręceni na wczorajszy mecz, to przez noc trochę to z nich zeszło, ale raczej bym się spodziewał normalnego meczu w ich wykonaniu, bo dla nich to niewyobrażalna szansa, żeby ograć przeciwnika, który może być gorzej dysponowany. Chyba nikt nie wierzy, że w imię solidarności położą się na boisku ;)
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Champions League
Godzina: 18.45
Spotkanie: Dortmund - Monaco
Typ:drużyna Będzie wykorzystany limit zmian zaw. (6) NIE ✅
Kurs: 3,6 // Jednak buki czasami dają niezłe promocje
Bukmacher: STS
Analiza:

Wczoraj ładnie wszedł taki sam bet na mecz Juve - Barca więc dzisiaj spróbujemy to samo w meczu BVB - Monaco a więc zacznijmy od sytuacji Monaco
Kadra na mecz z BVB (Pogrubioną czcionką zawodnicy którzy prawdopodobnie zagrają jutro w wyjściowej jedenastce)

Bramkarze: UBASIC Danijel, DE SANCTIS Morgan, SY Seydou

Obrońcy: DIALLO Abdou, GLIK Kamil, JEMERSON, MENDY Benjamin, RAGGI Andrea, TOURÉ Almamy

Pomocnicy: DIRAR Nabil, FABINHO, JORGE, LEMAR Thomas, MOUTINHO JoĂŁo, N&#39;DORAM Kévin, SILVA Bernardo

Napastnicy: CARDONA Irvin, FALCAO Radamel, GERMAIN Valère, MBAPPÉ Kylian

No i jeśli chodzi o rezerwowych to raczej na pewno nie zagraja De Sangtis i Seydou (obaj bramkarze), Cordona (tylko 3 występy w tym sezonie), Jorge (nie zagrał w tym sezonie), N&#39;Doram(4 występy w tym sezonie), Diallo (3 występy w tym sezonie) Uważam, że Ci zawodnicy nie zagrają w dzisiejszym meczu ponieważ Jardim dość czesto rotuje składem a i tak Ci zawodnicy zagrali ogony więc wątpie aby w tak ważnym meczu dał im szanse gry. Z wymienionej wyżej dwudziestki zostaje 3 którzy mają realną szansę na grę czyli Germain, Raggi i Dirar i tak na prawdę tylko Germain z tej trójki może w jakiś sposób ożywić grę ponieważ Raggi (9 występów w tym sezonie więc też nie za dużo ) jest środkowym obrońcą a Dirar skrzydłowym a nie oszukujmy się Monaco na skrzydałach jakości nie brakuje (Lemar i Silva)

A jeśli chodzi o Borussie to na pewno nie zagra jutro Bartra który został ranny we wczorajszym wybuchu do tego rówież Goetze, Schurlle, Durm oraz prawdopodobnie wracający po kontuzji Reus. Nie wiadomo również co z Castro który nie trenował z drużyną.
Podstawowy skład BVB ma wyglądać tak: Bürki – Piszczek, Sokratis, Ginter – Weigl, Guerreiro – Pulisic, Dembélé, Kagawa, Schmelzer – Aubameyang

Na ławce zostaje: Weidenfeller, Passlack, Sahin, Bender, Merino, Mor no i ewentualnie Castro z Reusem, który tak jak mówiłem prawdopodobnie nie zagra nawet minut ponieważ nikt nie będzie ryzykował urazu po tak długiej przerwie. Wydaję mi się, że z ławki może wejść jedynie Castro i Mor chociaż w przypadku Turka sytuacja wygląda tak, że ostatnio pokłócił się z trenerem Tuchel i wątpię aby dostał dzisiaj szanse gry.

Więc podsumowując jak tak patrze na ławki obu zespołów zwłaszcza Monaco gdzie kontuzjowani są Carrillo, Boschilia, Sidibe a za żółte kartki pauzuje Bakayoko to wątpię aby trenerzy wykorzystali komplet zmian bo i sytuacja w BVB również nie wygląda za ciekawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
travism 190

travism

Forum VIP
Od wczoraj obserwuje ruchy kursów nie wiem jak u innych bukow ale na 1xbet jeszcze pół godziny temu było 4.80 na Monaco już jest 5.30 zmieniają się co chwile kursy. Wie ktoś może czym to jest spowodowane bo nie chce mi się wierzyć żeby na Monaco kursy rosły z powodu zamachu raczej to na Borussie powinny rosnąć. Delikatnie mówiąc dziwią mnie bardzo te skoki kursów, może jakieś dodatkowe absencje w drużynie gości? Ktoś coś?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W Millenium na awans Monaco było wcześniej 2,25, teraz jest 2,05. Uważałem jeszcze przed wybuchem, że warto grać na Monaco, a teraz po takim stresie piłkarze BVB mogą jednak nie być w pełnej mentalnej dyspozycji.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
W Millenium na awans Monaco było wcześniej 2,25, teraz jest 2,05. Uważałem jeszcze przed wybuchem, że warto grać na Monaco, a teraz po takim stresie piłkarze BVB mogą jednak nie być w pełnej mentalnej dyspozycji.
Równie dobrze może to na nich podziałać jeszcze bardziej motywująco. Na dwoma babka wróżyła. Nigdy nie wiadomo jak taka sytuacja i przeniesienie mecz wpłynie na którąkolwiek z drużyn.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Równie dobrze może to na nich podziałać jeszcze bardziej motywująco. Na dwoma babka wróżyła. Nigdy nie wiadomo jak taka sytuacja i przeniesienie mecz wpłynie na którąkolwiek z drużyn.
Motywująco to na pewno podziała, ale mi chodzi o poziom koncentracji. Jeśli miałbyś świadomość, że w poprzednim dniu mógłbyś zginąć, osierocić żonę, dzieci itd. to ciężko było by się skoncentrować w jakiejkolwiek pracy. Do tego na pewno nie mogli długo zasnąć itd. To może być bardzo źle wpływający czynnik.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Równie dobrze może to na nich podziałać jeszcze bardziej motywująco. Na dwoma babka wróżyła. Nigdy nie wiadomo jak taka sytuacja i przeniesienie mecz wpłynie na którąkolwiek z drużyn.
Pamiętasz jak kiedyś na PNA ostrzelali autokar drużyny Togo? Ekipa wycofała się z turnieju. Adebayor chyba zakończył reprezentacyjną karierę. Tam co prawda były ofiary, ale przeżycia piłkarzy z Dortmundu zapewne też wstrząsające. Czy w obliczu ewentualnej śmierci najważniejszy będzie mecz? Czy powiedzą sobie &quot;nie damy się terroryzmowi, wyjdziemy jeszcze silniejsi i wygramy?&quot;. Bez jaj, piłkarze to nie są żadni twardziele. Pewnie teraz w ich głowach zawsze będzie myśl, że w drodze na mecz mogą zginąć. Żeby to spotkanie było przełożone na następny tydzień, to zapewne by z nich zeszło, ale dzień po zdarzeniu, na bank będzie po tym ślad. Moim zdaniem prędzej podziała to negatywnie niż pozytywnie, ewentualnie po niektórych może to spłynąć. Nie wierzę natomiast, że będzie tu jakaś super motywacja. Zachodnia Europa przyzwyczaiła nas, że po takich zdarzeniach jest wszechobecna panika i płacz, ewentualnie protest w postaci malowania kredkami, a nie motywacja do działania.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Od wczoraj obserwuje ruchy kursów nie wiem jak u innych bukow ale na 1xbet jeszcze pół godziny temu było 4.80 na Monaco już jest 5.30 zmieniają się co chwile kursy. Wie ktoś może czym to jest spowodowane bo nie chce mi się wierzyć żeby na Monaco kursy rosły z powodu zamachu raczej to na Borussie powinny rosnąć. Delikatnie mówiąc dziwią mnie bardzo te skoki kursów, może jakieś dodatkowe absencje w drużynie gości? Ktoś coś?
Moim zdaniem to naturalne ruchy kursów. Masy stawiają na Monaco, bo widzĂ* tylko rozhajpowaną młodą ekipe, o której się dużo mówi. Grubsi typerzy odbijają stawiając na Borussie, bo tak szczerze to dzisiaj faworyt jest tylko jeden. Tak naprawde to nie było żadnych ruchów kursowych, tylko raczej ruch w jedną stronę - spadki na Borussie, ale ten wczorajszy zamach troche namieszał i się lekko odbiły w drugą stronę. Aczkolwiek jest to odbicie uzasadnione, bo ten zamach naprawde może wpłynąć na gre niemców. Ot cała filozofia.

Do kolegi, który pytał: Pinnacle anulowało mi zakład.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ale macie rozkminy, przecież tam wyleciała jedna szybka nic się takiego nie stało.Podkretka medialna i tyle, jeszcze w depresje wpadną od tego myślenia:)W Grecji czy gdzieś w tych rejonach to koktajle latały w autokary i normalnie jakoś grali.Ktoś tam mógł bardziej ucierpiec, ale wazniejsza szyba w autokarze.Dzisiaj w radiu słyszałem ze ranny piłkarz w ciężkim stanie trafił do szpitala ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo :)
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Ale macie rozkminy, przecież tam wyleciała jedna szybka nic się takiego nie stało.Podkretka medialna i tyle, jeszcze w depresje wpadną od tego myślenia:)W Grecji czy gdzieś w tych rejonach to koktajle latały w autokary i normalnie jakoś grali.Ktoś tam mógł bardziej ucierpiec, ale wazniejsza szyba w autokarze.Dzisiaj w radiu słyszałem ze ranny piłkarz w ciężkim stanie trafił do szpitala ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo :)
A od kiedy to Niemcy podkręcają tematy zamachów? w 99,9% przypadków jest próba zamiatania pod dywan i dezinformacji obywateli. A teraz niby specjalnie rozdmuchują temat, kiedy patrzy na nich cały świat? Przecież to jest najspokojniejsze miejsce na świecie, nie ma żadnych zamachów, żadnych problemów z imigrantami, ludzie są zadowoleni i w ogóle jest super. Tak przynajmniej ma to wyglądać. Jeżeli o tym mówią, to coś jest na rzeczy lub wiedzą, że cenzura w tej sprawie nie zadziała.
P. S. W Grecji to byli kibice, nie podkładali bomb a teraz co tydzień ktoś się wysadza albo wjeżdża w ludzi. Czasy są inne, zagrożenia też. Nigdy nie wiesz, czy ktoś się nie wysadzi akurat obok Ciebie.
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Ale macie rozkminy, przecież tam wyleciała jedna szybka nic się takiego nie stało.Podkretka medialna i tyle, jeszcze w depresje wpadną od tego myślenia:)W Grecji czy gdzieś w tych rejonach to koktajle latały w autokary i normalnie jakoś grali.Ktoś tam mógł bardziej ucierpiec, ale wazniejsza szyba w autokarze.Dzisiaj w radiu słyszałem ze ranny piłkarz w ciężkim stanie trafił do szpitala ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo :)
Nie no chill, tylko 3 bomby wybuchły obok autokaru, co to takiego. Uratowało ich to, żeby autokar był jakiś pancerny, bo gdyby bomba wybuchła przy osobówce, którą jechałby np. jakiś piłkarz to raczej za dużo by z fury nie zostało, nie mówiąc o osobie, która siedziała w środku.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Przecież miała się odbyć impreza na 80k w jednym skupisku, wiec było potencjalne zagrożenie na cos grubszego.zamiatac pod dywan to mogą reklamówki zostawione w autobusach a temat podkrecaja media jak zawsze zwłaszcza te nasze.
Ps:to jakieś słabe te bomby jak 3 wybuchły a wypadła jedna szybka, to petardy na polskich stadionach maja większą moc.
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Aha czyli tak to spoko bo tylko Bartra coś ma tam z ręką, a jakby autokar jechał 40 cm bliżej stojących obok aut i gdzie niby był ładunek, to zamiast ręki może miałby z głową problem, albo takich jak on było by 10, wtedy dopiero można by się przejmować?
A tak to po co w ogóle przekładali mecz, przecież tylko była to próba zabójstwa, wg. listy który tam znaleźli.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Było potencjalne zagrożenie zamachów min na stadionie gdzie miało być 80k ludzi, kumasz?
edit: Tak , stadion był zabezpieczony, wybuch był 10 km od stadionu, nie ma mocnych na zabezpieczenie terenu do 10km wokół stadionu. Robson1416
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Przecież miała się odbyć impreza na 80k w jednym skupisku, wiec było potencjalne zagrożenie na cos grubszego.zamiatac pod dywan to mogą reklamówki zostawione w autobusach a temat podkrecaja media jak zawsze zwłaszcza te nasze.
Ps:to jakieś słabe te bomby jak 3 wybuchły a wypadła jedna szybka, to petardy na polskich stadionach maja większą moc.
Bzdury gadasz.
Jak jedziesz samochodem to też jest potencjalne zagrożenie, ale jak już ktoś w Ciebie wjedzie albo wpadniesz do rowu, to chyba Twoja perspektywa się trochę zmienia.
Poza tym na stadionach są zachowane specjalne warunki bezpieczeństwa. Myślisz, że dlaczego jeszcze nikt się nie wysadził na żadnym stadionie lub w hali, choć zapewne już kilka razy próbowano.
Z tego co mówią to tam są jakieś podwójne szyby, nie jeżdżą byle ogórkiem, który pęknie na pół przy zderzeniu z drzewem. Skoro sam podmuch wybija tak mocne szyby, to musiała być jakaś moc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Skupmy się proszę na spotkaniu, wydarzenia z wczoraj są przykre, ale skupmy się na sporcie.

Śmieszkowanie odnośnie wybuchów jest mocno nie na miejscu.

 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Skupmy się proszę na spotkaniu, wydarzenia z wczoraj są przykre, ale skupmy się na sporcie.

Śmieszkowanie odnośnie wybuchów jest mocno nie na miejscu.

Początkowo temat dotyczył motywacji i koncentracji w dzisiejszym meczu, co ma bardzo duży wpływ na mecz, dopiero później zszedł na jakiś bzdurny tor. Ja nadal twierdzę, że Borussia dziś może nie być tak dobra jak zwykle i sam poszukam jakiegoś overu lub celnych strzałów. Mogą być problemy z koncentracją w obronie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom