>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[Ćwierćfinał] Leicester City - Atletico Madryt [18.04.2017] - rewanż

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Leicester City - Atletico Madryt
18.04.2017
Kursy: 3.70 - 3.5- - 2.00​

Unibet - Bonus 100% d 200PLN - zobacz i graj​


Przed nami rewanżowe spotkanie, gdzie w pierwszym meczu gospodarze wygrali skromnie 1:0. Czy Lisy stać na sprawienie niespodzianki?
Czy jednak Atletico zamelduje się w półfinale? Odpowiedź poznamy już w najbliższy wtorek.

Zapraszamy do konstruktywnej dyskusji na temat tego spotkania.
Macie ciekawe typy? Podzielcie się nimi i wspólnie ogrywajmy bukmacherów!
 
B 0

bari99

Użytkownik
Moje typy na mecz to
-bts 1.90 Totolotek
-albo czysty x po kursie 3,30 Totolotek
a teraz krotko dlaczego, druzyna z Madrytu nie zachwyca pierwszy mecz po karnym ktorego nie powinno byc, Lisy u siebie sa groznym rywalem powinni strzelic jedna bramka atletico trafi na 1:1 i dwu mecz moim zdaniem wtedy sie zamknie. Napewno spróbuje oba zmieścic oba typy do swoich kuponow. Powodzenia!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Leicester-Atletico Madryt
Typ: 1
Kurs 3.80
buk Betsson
Analiza: Już jutro spotkanie rewanżowe i walka o półfinał piłkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy ekipami Angielskiego Leicesteru oraz Hiszpańskiego Atletico Madryt, goście po wygranej na własnym stadionie 1:0 są teraz faworytem do wywalczenia awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek. Myślę że gospodarze tak łatwo się nie poddadzą i mając na swoim stadionie szanse do rewanżu wykorzystają ją w 100 % i to oni zameldują się następnej rundzie piłkarskiej Ligi Mistrzów na co w tym momencie kurs jest bardzo dobry (oscyluje w granicach 5/6 ) . Dlaczego tak uważam, ano dlatego że Atletico na wyjazdach nie zawsze gra dobrze , w ostatnim półroczu porażki z takimi zespołami jak : Sevilla, Sociead, Bayern, Villareal, remisy z: Bilbao, Alaves,Barcelona, La Coruna, Eibar, Real Madryt, pokazują iż goście nie są nie do ukłucia na wyjeździe, druga sprawa na nich ciąży teraz cała presja bowiem oni są faworytem . Leicester już w tym sezonie szczególnie ostatnio pokazywał jak się gra w piłkę , na swoim stadionie gdzie ostatnio ograli Sevillę oraz Liverpool z tych lepszych ekip, a w każdym z poprzednich 5 spotkań u siebie wygrywali minimum dwiema bramkami, myślę że gospodarze nie mają nic do stracenia , dobrze o tym wiedzą mogą jedyny raz w życiu osiągnąć niesamowity sukces. Myślę że opcji na to spotkanie jest sporo, 1:0 biorę pod uwagę i ewentualną dogrywkę,ale liczę na otwarte spotkanie oraz wynik 3:1 po ostatnim gwizdku sędziego w tej rywalizacji . Według doniesień u gospodarze nie zagra Morgan, tego akurat szkoda,a u gości Gameiro z poważniejszych osłabień, może jednak jeszcze coś się wydarzy bowiem do spotkania kilka godzin zostało
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Leicester - Atletico
Typ: BTS
Kurs: 1.98
buk: unibet
Wynik: 1:1 ✅

To, że piłkarze Atletico są minimalistami w tym sezonie zostało napisane już wiele razy. Jednak jednobramkowa zaliczka przed rewanżem nie daje pewności w kwestii awansu, a jedynie ich przybliża do półfinału. Zdecydowałem się na BTS gdyż Lisy stać na pewno na gola przed własną publicznością. Trójka piłkarzy Vardy, Mahrez i Okazaki to tak naprawdę trójka napędowa Lisów, którzy w mgnieniu oka potrafią zmienić losy meczu. Świetną passę jaką zanotował Leicester po zmianie trenera została przerwana przez Everton i w weekend przez Crystal Palace - remis 2:2. Lisy jednak w ostatnich trzech spotkaniach u siebie wygrywali pewnie aplikującym swoim rywalom przynajmniej dwie bramki nie tracąc przy tym ani jednej. Atletico w weekend pewnie wygrał 3:0 z ostatnią w tabeli Osasuną. Cholo przed spotkaniem z Lisami powinien być tym bardziej zadowolony, że do swojej dyspozycji będzie miał Ángel Moyá i Kévin Gameiro, którzy otrzymali także zielone światło na grę od klubowych lekarzy. Siła ataku Atleitco na pewno wzrosła, a w Madrycie zostali Šime Vrsaljko, Augusto Fernández (kontuzje); Tiago (decyzja trenera). Najbardziej można obawiać się tego, że to Atleti strzeli pierwszego gola i to praktycznie zabije nam emocje w tym spotkaniu Nie będę zdziwiony jak zobaczymy tutaj mniej niż trzy bramki, a jedna z drużyn awansuje dopiero po rzutach karnych, a jak wiemy Atletico ma ostatnio z tym spory problem. Podsumowując mam nadzieje, że to Lisy będą tym zespołem, który jako pierwsze strzelą gola, a dzięki temu mecz stanie się dużo ciekawszy.
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Leiceser - Atletico
Typ: 1x, Kurs: ~1.70

Skłaniam się ku argumentacji użytkownika baku193. Ja również uważam, że Lisy nie mają nic do stracenia i widzę pewne podobieństwo do ich niedawnego pojedynku z Sevillą. Przegrali spotkanie wyjazdowe jednym golem i do rewanżu nie przystępują ze straconej pozycji. Atletico jest do ugryzienia, wyjazdy idą im gorzej niż mecze u siebie. Leicester po zmianie trenera to zupełnie inna drużyna, mogą sprawić niespodziankę. No ale nie ujmując Atletico, bo to oni są faworytem tego dwumeczu. Koniec końców jestem zdania, że w tym meczu gospodarze nie przegrają. Nie uważam z kolei, że Atletico rzuci się na swojego przeciwnika i spróbuje zabić mecz, myślę, że oni będą się cierpliwie bronić, wyczekując błędu Lisów. Uważam ten typ za dość spokojny do grania. ????
 
M 0

michal14qwe

Użytkownik
Leicester awans- 6.10 w Fortuna
Krótko o typie: po dobrym wyniku wywiezionym przez lisy na trudnym terenie ( porażka tylko 1;0) piłkarze Shakespeara nie mają nic do stracenia. Za rok nie czekają ich żadne puchary, w lidze się utrzymają. Mają ogromną szansę, której nie mogą zmarnować. Ta drużyna zagra na poziomie, jaki prezentowała sięgając po tytuł mistrzów Angili. Atletico specjalizuje się w przeszkadzaniu w grze, spodziewam się ostrej gry i over 4,5 żk, tutaj nikt nogi nie będzie odstawiał. Szanse oceniam 50/50, a kurs jest po prostu bajeczny, szkoda by było nie pograć.
 
lukas88 311,9K

lukas88

Forum VIP
18.04.2017 g. 20.45 Leicester- Atletico Madryt
-
Typ: under 2,5✅✅✅
Kurs: 1,78
Marathonbet
Stawka 5 j


Leicester zarówno w poprzednim sezonie jak i w obecnym pokazuje że najlepiej im się gra kiedy nic nie muszą. Tak jest i w fazie pucharowej LM, każdy kolejny mecz jest dla nich ogromnym sukcesem, nikt na nich nie liczy, nikt poważnie nie bierze ich pod uwagę, podobnie jak w poprzednim sezonie PL, a jednak potrafili zostawić za plecami City, United, Arsenal, LFC, Chelsea czy Tottenham.

Leicester mimo kiepskiego obecnego sezonu mimo wszystko potrafili na własnym stadionie ograć:
Sevilla 2-0
Liverpool 3-1
City 4-2
Porto 1-0

Dlatego nie stawiałbym ich tutaj na straconej pozycji. Uważam że wygrana lub remis są w ich zasięgu.

Jedno co w tym meczu wydaje się dość prawdopodobne to under, oto kilka powodów:
- Leicester ma stratę 1 bramki więc nie rzuci się od początku do szturmowych ataków tym bardziej znając siłę ognia rywala. Zdają sobie również sprawę że muszą zagrać na &quot;0&quot; z tyłu bo jedna bramka rywali powoduje iż muszą strzelić 3.
- Atletico też nie sądzę aby forsowało tempo, to minimaliści, będą chcieli utrzymywać się przy piłce i czekać na swoje 5 minut. W obecnych rozgrywkach LM w wyjazdowych meczach Atletico na 4 spotkania w trzech padała tylko jedna bramka.

Alternatywne typy:
1X@ 1,82 Marathon 4/10✅✅✅
0-0 HT @ 2,63 BetVictor 3/10 ⛔
Over 4,5 kartki 1,71 Marathon 3/10 ⛔
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Lubie wyszukiwać perełki i znalazłem jedną na Unibecie a mianowicie. Powyżej 51,5% posiadania piłki przez Atletico 1,85 kurs. No przecież to jest prezent od buka. Patrząc na 1xbecie mamy 43,5% posiadania piłki na rzecz Leicester i kursy takie samo. Więc na Atleti było by 56,5% już a nie 51,5 przy takim samym kursie. Tak samo myślę jak ruscy oddsmakerzy i to Atletico będzie się tutaj utrzymywało przy piłce bo to jednak większa kultura gry. Leicester w ostatnich spotkaniach z lepszymi drużynami u siebie miało następujące posiadanie piłki:
-33% z Sevilla
-31% z Liverpoolem
-32% z United
To tyle z lepszych przeciwników. Dodać warto,że z Sevilla też musieli odrabiać straty a jednak osiągneli tylko 33% posiadania piłki więc to jest ich taktyka. Oddanie inicjatywy i kontry. Na wyjeździe osiągneli 36% posiadania piłki z Atletico. Dla mnie kurs i % są wielką promocją i wchodzę w to bardzo grubo. Polecam serdecznie
 
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Aj otekos wyprzedziłeś mnie z tym typem. Też mnie mocno zdziwiło, że takie coś na Unibecie się pojawiło, Leicester na ostatnie 10 meczy licząc PL i LM tylko RAZ miało więcej niż 50 % posiadania piłki - u siebie z ostatnim Sunderland i RAZ miało posiadania 50/50 z siedemnastą ekipą Hull - reszta meczy to ogromna przewaga posiadania na rzecz rywali, z drugiej strony jest Atletico, które co prawda jest drużyną bardzo minimalistyczną i również statystyki ostatnich meczy nie pokazują, że Atletico lubi utrzymywać się przy piłce, ale porównując te obie ekipy to bardziej do oddania inicjatywy skłonny jest Leicester. Kurs 1,85 na over 51,5 % posiadania piłki to jak napisał wyżej otekos propozycja z której trzeba skorzystać. Mam również nadzieję, że Unibet się troszkę ogarnie z linią żółtych kartek bo over 5,5 to troszkę przesada jest :/
Edit: już nie 51,5 % proponuje Unibet, a 52,5 %. Wzrosło już do 54,5 %
 
A 0

adammm98

Użytkownik
Witam. To jeden z moich pierwszych postów na forum. Znalazłem, myślę dość ciekawy typ. Ale nie jestem pewien czy dobrze go zrozumiałem.
TYP: Procentowe posiadanie piłki (remis=zwrot) Leicester kurs 5.0 STS
Na to że Atletico osiągnie przewagę posiadania piłki to 1.10. Według mnie to jest dziwne, bo drużyna Simeone, często oddaje piłkę, tym bardziej grając na wyjeździe i mając dobry wynik. Na 10 ostatnich meczów na wyjeździe Atleti tylko raz osiagneło powyżej 50% w starciu z Deportivo La Coruna. Co prawda patrząc na statystki Lisów, oni tez nie zbyt dobrze czują się prowadząc gre, ale teraz będą zmuszeni. Myślę że Atleti będzie szukało swoich szans grając z kontry, i Lisy ogarną wygraną w posiadaniu piłki.
Edit. Tak jak kolega pisał wyżej że Lisy z Sevillą, też musieli odbrabiać straty, a mieli tylko 33%. Tylko że Sevilli szybko wbili 2 bramki. A myślę że z Atleti nie pójdzie tak łatwo, i będzie to bicie głową w mur żłożony z piłkarzy Atleti.
 
kyyba 683

kyyba

Użytkownik
Linia na posiadanie piłki przez Atletico wzrosła do 54,5% po kursie 1,85 ale według mnie nadal warto, ja pograłem grubo ze względu, że Atletico jest po prostu lepsza drużyną, nie maja dużej zaliczki z pierwszego meczu i będą dążyli jeszcze do strzelenia gola, Lisy to drużna która gra szczególnie z kontry ;)
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Nie ma Wam szkoda kasy grając w stronę Anglików ? Równie dobrze można te pieniążki wrzucić do gulika.
Z jednej strony kolego masz rację, ale z drugiej nie do końca.

Owszem większośc atutów przemawia tutaj za Hiszpanami. Przede wszystkim doświadczenie, możliwości, klasa piłkarzy. Grali już na takim poziomie więc presja nie jest im obecna. A także mają w swoich szeregach doświadczonych piłkarzy.

Jednak po części rozumiem osoby grająca w stronę Lisów. Jak dla mnie w tej rywalizacji nie jest jeszcze wszystko przesądzone. Ekipa Leicester zdecydowanie odżyła co widać po wynikach i są groźni w głównej mierze na własnym obiekcie (o czym chyba najlepiej przekonała się Sevilla). Do tego dochodzi atut, że Lisy nic nie muszą. Jak nawet przegrają to nic tak naprawdę wielkiego się nie stanie, bowiem i tak osiągneli dobry wynik. To wszystko sprawia, że będą tutaj grali bez presji. A tego na pewno nie można powiedzieć o ekipie Simeone. Dobrze wiedzą, że grają z zdecydowanie najsłabszym zespołem jaki pozostał w rozgrywkach LM. A skromna wygrana u siebie 1-0 niczego tutaj nie rozstrzyga.

Dla mnie to pojedynek no bet. Jednak jakbym miał coś tutaj wybierać to szedłbym w stronę gospodarzy.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Leicester awans- 6.10 w Fortuna
Krótko o typie: po dobrym wyniku wywiezionym przez lisy na trudnym terenie ( porażka tylko 1;0) piłkarze Shakespeara nie mają nic do stracenia. Za rok nie czekają ich żadne puchary, w lidze się utrzymają. Mają ogromną szansę, której nie mogą zmarnować. Ta drużyna zagra na poziomie, jaki prezentowała sięgając po tytuł mistrzów Angili. Atletico specjalizuje się w przeszkadzaniu w grze, spodziewam się ostrej gry i over 4,5 żk, tutaj nikt nogi nie będzie odstawiał. Szanse oceniam 50/50, a kurs jest po prostu bajeczny, szkoda by było nie pograć.
To juz lepiej czysta 1 po kursie 4.5. Przy wyniku 1:0 dla Lisow i tak moga odpaść, tak samo przy 2:1. Przy czystej 1 każda wygrana daje wygrana.
Cos czuje, ze ktos z trójki Lisy i obie niemieckie ekipy awansuje.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Nie ma Wam szkoda kasy grając w stronę Anglików ? Równie dobrze można te pieniążki wrzucić do gulika.
Jakieś argumenty za tym? Czy tak wpadłeś tylko pohejtować nic nie wnosząc merytorycznego do tematu?

Nie mogę znaleźć jakichś typów na posiadanie piłki w unibecie, ale zagram za to w stsach, nawet z podatkiem i obniżonym kursem.
Leicester - większe % posiadanie piłki - remis = zwrot (4.10)
Leicester przynajmniej 42.5% posiadania piłki - (1.70)

Każdy pisze o Leicester, a to przecież Atletico oddaje inicjatywę w każdym meczu z tego co kojarzę i nawet z taką Grandą, Malagą czy innymi słabszymi zespołami grają tak, że po prostu oddają piłkę i czekają. Trener jest ciągle ten sam (a nie jak u lisów), więc i taktyka będzie taka sama. Przy premiującym ich wyniku z pierwszym meczu, będą po prostu czekali na kontrę. Nie będą kontrolowali tego meczu, tylko dadzą to zrobić dla anglików, którzy wejdą w to, bo przecież trzeba odrabiać straty... Jeszcze po takich kursach... :grin::cool:
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
jak dla mnie to będzie mecz walki, lisy na pewno nie są na straconej pozycji, pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to iść w stronę kartek,ale znalazłem ciekawy typ na faule, wydaje mi się, że ma on duże szanse na wejście
Ilość fauli (z ew. dogrywką) powyżej 26,5 @1,70 (Totolotek) ⛔
inne typy na ten mecz to
obie strzelą @1,85 (Totolotek) ✅
Leicester 1 DNB @2,60 (Totolotek) ZWROT
 
J 11

jackman

Użytkownik
Lisy mają dziś problem na środku obrony, Huth pauza za kartki, Morgan kontuzjowany od dłuższego czasu (występ nie pewny). W ostatnim meczu Lisów z Crystal z powodu urazu zszedł Benalouane i jego występ również jest nie pewny. Wasyl nie jest zgłoszony do LM więc też odpada, jest jeszcze Wague, ale on pauzuje z powodu kontuzji, której nabawił się w debiucie. Opcji zostaje mało, Amartney może zagrać z konieczności na środku obrony.
To tylko tak dla informacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dobra a może ktoś wie czy zagra Morgan bo jeżeli go zabraknie to środek obrony Lisów będzie komiczny, w końcu zawieszony jest Huth za kartki! Więc co zobaczymy Wasyla?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom