>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Ćwierćfinał] Real Madryt - Bayern Monachium [18.04.2017] - rewanż

Status
Zamknięty.
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Real wygral mecz na dużym farcie i to nie ulega zadnej dyskusji.
Ojoj, chyba oglądałem inny mecz... Może i Bayern miał sporą przewagę w 1. połowie, ale sam sobie jest winny, że nie strzelił drugiej bramki. Ostatnie 30 minut meczu było absolutną dominacją Realu, która poskutkowała strzeleniem dwóch goli. Bawarczycy, jeśli już mieli piłkę to gubili ją chwilę po przekroczeniu połowy boiska. Tak generalnie to Bayernowi kibicujesz czy Barcelonie, że się tak pompujesz tutaj i nie potrafisz dostrzec najprostszych faktów? Ja nie jestem kibicem Realu, no ale sory, wygrali zasłużenie, końcówka należała do nich, nieważne jak się zaczyna, liczy się rezultat po 90 minutach.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Real vs Bayern. Bayern 2.75
Kursy na obie strzela po 1.3 to smiech na sali. Dzis mozemy zobaczyc Real defensywny. Wygrana 2:1 na wyjezdzie daje przewage i moga skupic sie na zatrzymaniu Lewego. Ja mam nadzieję, ze Bayern przelamie tą defensywe, ktora dzis moze wygladac solidniej niz ze Sporting Gijon ;) I gdy 1:0 Bayern bedzie prowadzil zacznie sie nerwowka i ciekawy mecz. Z Lewym bedzie bardziej wyrownany mecz i walka o awans sie jeszcze nie skonczyla. Stawiam, ze dzis Bayern wygra w Madrycie, ale iloma bramkami , dzis sie dowiemy.
1:2 Bayern. Szkoda, ze sRealowi pomaga sędzia. Vidal trafil w pilkę a mimo to dostał czerwoną kartkę. Szkoda, ze sędzia popsul widowisko, bo Bayern mogl hiszpanow poslac do domu, a tak trzeba liczyc na karne i je trafiac a Real nawet w finale LM trafil wszystkie karne.
 
D 559

dobryx

Użytkownik
@Brodaty Żółw

Co myślisz o tym aby pograć ze Robert strzeli gola ? Kurs na to zdarzenie to @2. Myślisz ze to ,,pewka&#39;&#39; oprocz kartek dla zawodników ?
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Ojoj, chyba oglądałem inny mecz... Może i Bayern miał sporą przewagę w 1. połowie, ale sam sobie jest winny, że nie strzelił drugiej bramki. Ostatnie 30 minut meczu było absolutną dominacją Realu, która poskutkowała strzeleniem dwóch goli. Bawarczycy, jeśli już mieli piłkę to gubili ją chwilę po przekroczeniu połowy boiska. Tak generalnie to Bayernowi kibicujesz czy Barcelonie, że się tak pompujesz tutaj i nie potrafisz dostrzec najprostszych faktów? Ja nie jestem kibicem Realu, no ale sory, wygrali zasłużenie, końcówka należała do nich, nieważne jak się zaczyna, liczy się rezultat po 90 minutach.
Real nawet w 11 na 11 byl rowna ekipa co Bayern a nawet lepsza. Bez Lewego wygladali gorzej od graczy z Madrytu. Widac bylo, ze Real gra coraz lepiej a po niestrzelonym karnym przez Vidala, totalnie ruszyli do przodu i w drugiej polowie Bayern nie mial nic do powiedzenia.
Dzis z Lewym liczę na bardziej zacięte spotkanie i moze byc odwrotnie , czyli nawet dominacja Bayernu i w posiadaniu i w groznych akcjach.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2017/matches/round=2000785/match=2019633/lineups/index.html
Neuer na pewno zagra, Martinez zawieszony a nie wiadomo co jeszcze z Boatengiem i Hummelsem
Neuer gra. Więc nie wiem po co piszesz takie ściemy...
Lewy strzeli gola ▶ 2,0 Fortuna. ✅ :gool: ✅
Ja dzisiaj wybieram, bramkę naszego Roberta. Który z pewnością po pierwszym meczu ma niedosyt, że jego ekipa nie wygrała tego spotkania. Po czerwonej kartce, totalnie Bawarczycy się pogubili. Co skutkowało ogromną ilością kontr po stronie Królewskich. Dzisiaj będzie trzeba zniwelować straty do minimum. Nie są bez szans. Robert, jest motorem napędowym Bayernu i już nie raz ich pokonywał. Pamiętam, jeszcze z czasów BVB jak ich obronę &#39;poniżał&#39; jak tylko mu się żywnie podobało. Więc defensywę na pewno ma w pamięci. A to, że jego ekipa musi dziś wygrać, a najlepiej od samego początku zacząć bombardowanie, to kolejna podwójna motywacja dla Roberta. Nie zdziwię się jak padnie jakiś rzut karny w tym meczu. Nie zdziwi mnie też czerwony kartonik. Real, walczy o Majstra w Hiszpanii, ale i tu też chcę wypaść jak najlepiej, wiedząc że jutro Barca może zostać wyrzucona za burtę z LM. Nie miej jednak ja gram na gola Roberta! Mecz za godzinę!
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
BTS w II połowie @2,2 STS ✅ 1:2
Spoglądając na kursy bukmacherów na overy i BTS w tym meczu niestety byłem delikatnie zaskoczony. Ok. 1,4 na over 2,5 i ok. 1,3 niestety są nie do grania. Fakt zapowiada się na prawdę otwarty mecz w Monachium, ale liczyłem na trochę lepszy kursy. Miałem pograć jakieś undery 2,5, 3,5 i 4,5, ale to zbyt ryzykowne w tym spotkaniu. Lewy wraca dzisiaj do gry, to dobry prognostyk dla gości, bez niego to zupełnie inna drużyna. Jak mówi klasyk, Bayern zyskał teraz 23% jakości. Wracając do sedna, jeśli Bayern zagra na spokojnie tak jak w pierwszej połowie pierwszego meczu ma szansę coś dzisiaj ugrać i awansować dalej. Były obawy, że nie zagrają dzisiaj Hummels i Boateng, na szczęście dla Carlo są oni zdolni do gry. Oglądałem trochę pierwszego meczu i oba teamy skupiały się głównie na ofensywie. Akcja za akcję. Real u siebie nie strzelił bramki od ... tego nikt nie wie tak dawno to było, dzisiaj zapewne będzie podobnie. Jakby nie grał dzisiaj Lewy to delikatnie bym się obawiał o bramkę dla gościu, ale Robert na prawdę robi różnicę, jeśli on nie strzeli to na pewno będzie kryty przez minimum 2 gości, a co za tym idzie zrobi miejsce dla swoich kolegów. Przeglądając całą ofertę buka rzucił mi się dość pewny typ po dobrym kursie a mianowicie BTS w drugiej połowie i to od siebie polecam na to spotkanie.
 
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
Witam Wszystkich serdecznie na forum ????

Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów
Data: 18.04.2017 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Bayern Monachium
Typ: Nacho Fernandez otrzyma kartkę
Kurs: 3.00
Buk Unibet

O tym meczu powiedziano już praktycznie wszystko . Przede nami z pewnością kapitalne zawody i nie można się dziwić , że tematem numer jeden na świecie ,a szczególnie w Madrycie, przed meczem jest powrót Lewego . Dość powiedzieć , że nasz zawodnik jest najczęściej faulowanym piłkarzem eliminacji MŚ , w lidze jest podobnie . Powód jak wiadomo jest jeden , czasem obrońcy chcąc go zatrzymać muszą uciekać się do łamania przepisów. Nacho Fernandez znakomicie wkomponował się w drużynę królewskich i dziś wraz z Sergio Ramosem postara się zatrzymać naszego bombardiera. Śmiem twierdzić , że będzie to dla niego największe wyzwanie biorąc pod uwagę wszystkie występy w drużynie Realu. Presja również jak już wspomniałem jest niemała. W stolicy Hiszpanii wszyscy dobrze pamiętają co zrobił im Lewandowski , z drugiej strony pamiętają także jak skutecznie został wyeliminowany z gry przez Ramosa w rewanżu. Sergio jeśli dziś otrzyma kartonik nie zagra w 1/2 aczkolwiek pewnie tak się mimo wszystko stanie ( ???? ) , lecz mi przypadł do gustu typ na upomnienie dla młodszego z Hiszpanów. Dodając do tego sędziego (Viktor Kassai) który nie żałuje kartek , zawsze stara się panować nad sytuacją co w jego przypadku wiąże się właśnie z licznym napominaniem piłkarzy indywidualnymi karami (4.58), indywidualnymi karami które dziś jednak (w przypadku oczywiście kartoników koloru żółtego ) nie będą miały konsekwencji w późniejszej fazie z powodu zmiany przepisów z przed 3 lat.
Podsumowując , stawka + presja + Lewy + arbiter + przepisy = kartonik dla Nacho ????
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Zasłużony awans.
Intensywny mecz, dużo okazji zwłaszcza po stronie Realu przed przerwą.
Bayern padł w dogrywce jak kiedyś Atletico w finale z Realem :cool: Marcelo kozak :cool:
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Niby mecz trwa, ale już można podsumować ten dwumecz no i co by nie mówić największym przegranym tego ćwierćfinału jest Vidal... a to co odstawił Kasai ze swoimi asystentami to jest skandal podobny do tego co było w meczu Barca - PSG
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Zasłużony awans najlepszej drużyny w Europie i świecie :cool:

Intensywny mecz, dużo okazji zwłaszcza po stronie Realu przed przerwą.

Bayern padł w dogrywce jak kiedyś Atletico w finale z Realem :cool: Marcelo kozak :cool:
Żałosny Real. Sedzia daje czerwona kartke Vidalovi za trafienie w pilke. Gol w dogrywce na 2:2 Ronaldo ze spalonego. Jakas opatrznosc czuwala nad Realem, a moze to sedzia dostal zalecenie odgórne. Slaby sedzia, zdezorientowany Real jak przegrywal 1:2.. Szkoda, ze nie byl to sprawiedliwy mecz, bo w 11 na 11 moglo by byc w druga strone.
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Genialny mecz ???? na drugą połowe over 1.5 powinien wejść lekko miło i przyjemnie.Widać dlaczego Lewy potrafi strzelić 4 gole Realowi i Gibraltarowi.Ajk sam chłopina ma coś zaaranżować jest już problem.gdzie mu tam do Suareza a nawet Benzemy jeżeli chodzi o tworzenie gry.Nic dzisiaj nie ustrzeli.Bayern przereklamowany.Tyle co okazji było w pierwszej polowie na gole z obu stron za bardzo mierzą chcą za dokładnie i zawsze ktoś zablokuje ???? najlepsze 0-0 od lat
I właśnie dlatego to Lewy jest w top 3 napastników na świecie, a nie Benzema. On ma strzelać gole, a nie kreować. Francuz jest, gdzie jest bo ma jedną wielką zaletę - jest dobrym ziomkiem Ronaldo.

Co do samego meczu, to niestety Kasai zabił mecz w końcówce. Skoro wyleciał Vidal, to Casemiro powinien wylecieć co najmniej 3 razy. Gol Ronaldo ze spalonego, pokazany spalony, kiedy Lewy wychodził na czystą pozycję. Nawet w ewidentnych sytuacjach nie zauważali rożnych, ogólne katastrofalny poziom sędziowania i niesmak pozostaje. Inna sprawa, że cała masa zmarnowanych sytuacji z obu stron. Real miał Ronaldo i to wystarczyło.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
I właśnie dlatego to Lewy jest w top 3 napastników na świecie, a nie Benzema. On ma strzelać gole, a nie kreować. Francuz jest, gdzie jest bo ma jedną wielką zaletę - jest dobrym ziomkiem Ronaldo.
Fakt, Benzema nie jest nawet w top 10 najlepszych napastników moim zdaniem. Lewy bije go na głowę i w sumie to się zastanawiam czym zasłużył sobie grą w Realu co mecz, bo na pewno nie statystykami. Morata jeśli byłby stawiany częsciej nabrał by tej pewności i lepiej by się spisywał niż Benzema.
 
es 217

es

Użytkownik
czy ktoś się orientuje jak to jest z HC rożnych w dogrywce? czy dogrywka się wlicza czy tylko regulaminowy czas? buk. expekt

edit. kto pierwszy 3 rożne, postawione na bayern, expekt roliczył na czerwono ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
czy ktoś się orientuje jak to jest z HC rożnych w dogrywce? czy dogrywka się wlicza czy tylko regulaminowy czas? buk. expekt

edit. kto pierwszy 3 rożne, postawione na bayern, expekt roliczył na czerwono ????
Bayern pierwszy 3 rożne miał o ile się nie mylę
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Naprawdę szkoda, ze tak dobry mecz kończy się bramka ze spalonego na 2-2. Jednak czytając, ze sędzia nie wyrzucił słusznie Vidala to się trochę śmieje... tego Pana nie powinno być na boisku już w 50 minucie i tak naprawdę w mojej opini ten mecz przegrał Carlo a nie zawodnicy... powinien ściągnąć Vidala w 60 minucie, gdy ten nie dawał nic drużynie a do tego miał problem w głowie po pierwszym spotkaniu przez który dostał czerwona kartkę, a do tego nie rozumiem dlaczego wszedł Kimmich. W tym dwumeczu Real był lepszy i dlatego awansował do półfinału
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mch91 261

mch91

Użytkownik
Jednak czytając, ze sędzia nie wyrzucił słusznie Vidala to się trochę śmieje... tego Pana nie powinno być na boisku już w 50 minucie i tak naprawdę w mojej opini ten mecz przegrał Carlo a nie zawodnicy... powinien ściągnąć Vidala w 60 minucie, gdy ten nie dawał nic drużynie a do tego miał problem w głowie po pierwszym spotkaniu przez który dostał czerwona kartkę, a do tego nie rozumiem dlaczego wszedł Kimmich.
Jeżeli Vidal powinien wylecieć w 50 min to i Casemiro powinien wylecieć za faul na Robbenie albo za próbę wymuszenia karnego a już o dwóch bramkach ze spalonego nawet nie warto wspominać.
A co do tego, że Vidal powinien być zmieniony w 60 min to pełna zgoda, ale nie przez Kimmicha a Mullera i wtedy ten mecz mógłby się zakończyć na korzyść Bayernu w regulaminowych 90 minutach.
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Lewy słabiutko ani przyjęcia piłki ani dryblingu zmiany tempa gry dryblingu piłka odbijała się od niego jak od dembowej pały a sędzia wiadomo
No tak, dziś zagrał wyjątkowo słabo, ale akurat techniki to mu nie brakuje. Zobacz sobie, jakie strzela bramki. Technikę użytkową ma na najwyższym poziomie. Może nie błyszczy dryblingami, ale potrafi genialnie przyjąć pod kryciem, odnaleźć się w tłoku, ma instynkt i wykończenie. Benzema wykończenia nie ma wcale, Cavani np. marnuje całą masę setek, to samo Aubameyang. Dlatego stawiam Polaka wyżej od nich. W Bayernie nie ma takiej potrzeby, żeby brał się za rozgrywanie, bo ma od tego ludzi. Kiedyś w reprezentacji próbował tworzyć grę i widzieliśmy jak to wyglądało. Można mówić, że tylko dostawia nogę, ale od tego jest. Przypomnę też, że on nie jest naturalnym talentem i do wszystkiego doszedł ciężką pracą. Swojego czasu był nawet za słaby na Legię ;) Dlatego stylu Messiego nie będzie miał nigdy.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Jeżeli Vidal powinien wylecieć w 50 min to i Casemiro powinien wylecieć za faul na Robbenie albo za próbę wymuszenia karnego a już o dwóch bramkach ze spalonego nawet nie warto wspominać.

A co do tego, że Vidal powinien być zmieniony w 60 min to pełna zgoda, ale nie przez Kimmicha a Mullera i wtedy ten mecz mógłby się zakończyć na korzyść Bayernu w regulaminowych 90 minutach.
tylko, że tam nie było wymuszenia tylko śmiało sędzia mógł dać 11 :cool:

wszystko przez błąd sędziego przy golu na 1-2, tak to by raczej dogrywka nie było i tylu emocji :cool:
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Jednak czytając, ze sędzia nie wyrzucił słusznie Vidala to się trochę śmieje...
Wolałem, by awansowal Real, a wylecieć to powinien Casemiro i to już przy karnym, choć później dał sędziemu jeszcze dwie mocne szanse, ale widać Węgier wolal reklamówkę. Vidal akurat nie faulował, grał po męsku. Nie było spalonego, gdy Robert wyszedł sam na sam. Za to bramka na 3-2 ewidentny spalony, następna na 4-2 chyba też ze spalonego, ale już miałem dość oglądania tej drukarni.
Fajne drużyny, fajny mecz, ale kasa wszystko niszczy. Nie rozmawia się o zawodach, tylko o reklamówce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom