>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Ćwierćfinał] Real Madryt - Bayern Monachium [18.04.2017] - rewanż

Status
Zamknięty.
D 0

deseil

Użytkownik
Dobra ogólnie co by nie mówić to moim zdaniem ten dwumecz był na remis. Niezależnie jakie błędy były w Monachium, czy 90&#39; w Madrycie.
Ale według mnie największy błąd to ten decydujący tak naprawdę o całym dwumeczu, czyli bramka na 2:2..., metrowy spalony w sytuacji statycznej, bez żadnych mijanek, Ramos składa się długo do tego dośrodkowania, jak sędzia tego nie widział to nie mam pojęcia. Na tym poziomie wyszkolenia sędziów taki metrowy spalony to jak dla mnie 5 metrowy...
Te wszystkie karne, kartki w dwumeczu to praktycznie na dwoje babka wróżyła, ale ten spalony, no sory...
Nie jestem kibicem, ani Realu, ani Bayernu po prostu szkoda, że nie wygrał futbol, bo mecz był świetny, a został wypatrzony.
Tutaj byl spalony Lewandowski gdzie padl gol 1-2, bez tego gola z 1-1 real przeszedl by normalnie po 90 minutach gry
Chcialem dac lepssze zdjecie ale nie moge go wkleic a linki dopiero po 10 postach.
Nie pisze tego zeby bronic realu tylko dlatego zeby niemcy przestali plakac i polskich wiadomosciach sportowych tez dlatego ze Lewandowski nie dojdzie juz do finalu LM. Sedzie spierdzielil sprawe dla obydwu druzyn, a ze oni przegrali to sie zaczal wielki placz. 85min grali w 11 i 2 strzaly na bramke? Cos slabo zeby chciec wygrac mecz.
 
P 20

pc3

Użytkownik
@deseil

A umiesz czytać ze zrozumieniem?
Napisałem, że gol na 2:2 zamknął spotkanie ,po ewidentnym błędzie, gdzie Taki metrowy spalony na tym poziomie sędziowania jest karygodny...
To co pokazałeś to jest do puszczenia jak dla mnie nawet, zakładając ofensywne usposabianie arbitrów.
A to, że jesteś kibicem Realu to widać z kilometra, także nie będę dyskutował więcej...
 
D 0

deseil

Użytkownik
@deseil

A umiesz czytać ze zrozumieniem?
Napisałem, że gol na 2:2 zamknął spotkanie ,po ewidentnym błędzie, gdzie Taki metrowy spalony na tym poziomie sędziowania jest karygodny...
To co pokazałeś to jest do puszczenia jak dla mnie nawet, zakładając ofensywne usposabianie arbitrów.
A to, że jesteś kibicem Realu to widać z kilometra, także nie będę dyskutował więcej...
Jest spalony czy nie? Jest. Koniec tematu.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Tutaj byl spalony Lewandowski gdzie padl gol 1-2, bez tego gola z 1-1 real przeszedl by normalnie po 90 minutach gry
Ale nie rozumiem co do tej akcji ma Lewandowski przecież on nawet nie dotknął piłki, nie zasłonił bramkarza, nie popchnął Ramosa itp. Tą sytuacje przetaczają kibice Realu którzy chcą wybielić sędziego. Nawet Wieszczycki w studio powiedział, że ten spalony przy bramce na 1-2 nie był do odgwizdania. I co do karnego z pierwszego meczu to on nie wypaczył wyniku dwumeczu ponieważ nie padła bramka, ale już metrowy spalony na którym był Ronaldo na pewno wypłynął na wynik spotkania ;) co do drugiego spalonego to nie ma co kręcić afery bo w tamtym momencie było po meczu... Bayern w dziesięciu, ledwo człapiący Hummels, Neuer z kontuzją, która wyklucza go teraz na 8 tyg no i podłamane morale.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ale nie rozumiem co do tej akcji ma Lewandowski przecież on nawet nie dotknął piłki, nie zasłonił bramkarza, nie popchnął Ramosa itp. Tą sytuacje przetaczają kibice Realu którzy chcą wybielić sędziego. Nawet Wieszczycki w studio powiedział, że ten spalony przy bramce na 1-2 nie był do odgwizdania. I co do karnego z pierwszego meczu to on nie wypaczył wyniku dwumeczu ponieważ nie padła bramka, ale już metrowy spalony na którym był Ronaldo na pewno wypłynął na wynik spotkania ;) co do drugiego spalonego to nie ma co kręcić afery bo w tamtym momencie było po meczu... Bayern w dziesięciu, ledwo człapiący Hummels, Neuer z kontuzją, która wyklucza go teraz na 8 tyg no i podłamane morale.
Nie dotknął, wiadomo chodzi tutaj o część przepisu o spalonym czyli: czy napastnik absorbował uwagę rywala utrudniając grę obrońcy, ale dla mnie to jest tak jak mówisz na siłę wybielanie , że powinien być spalony. Po drugie teraz spalony jest kiedy piłka dotrze do adresata, dopiero wtedy sędzia podnosi chorągiewkę, a śmiem wątpić czy Lewy dotyka piłkę, ale ciężko mi to ocenić.
Swoją drogą dziwne jest jak to piłkarze Realu po spotkaniu jednym głosem mówią, że nie chcę powtórek Video ;) , ktoś tu jest hipokrytą.
 
D 0

deseil

Użytkownik
Nie dotknął, wiadomo chodzi tutaj o część przepisu o spalonym czyli: czy napastnik absorbował uwagę rywala utrudniając grę obrońcy, ale dla mnie to jest tak jak mówisz na siłę wybielanie , że powinien być spalony. Po drugie teraz spalony jest kiedy piłka dotrze do adresata, dopiero wtedy sędzia podnosi chorągiewkę, a śmiem wątpić czy Lewy dotyka piłkę, ale ciężko mi to ocenić.
Nie koniecznie musi dotrzec do adresata wystarczy ze &quot;bedzie bral aktywny udział w grze poprzez:

  • branie udziału w grze (czyli przyjęcie lub zagranie piłki),
  • przeszkadzanie przeciwnikowi,
  • odnoszenie korzyści z przebywania na tej pozycji (czyli zagrywanie piłki odbitej od słupka, poprzeczki, przeciwnika lub współpartnera).&quot;

Drugi punkt wyraznie widac ze lewandowski probuje grac pilke i przeszkadza obroncom.
&quot;
Swoją drogą dziwne jest jak to piłkarze Realu po spotkaniu jednym głosem mówią, że nie chcę powtórek Video ;) , ktoś tu jest hipokrytą.
Gdzie tak mowili? Naprawde pytam bo nie slyszalem tego, nie mowie ze tak nie bylo ale tego nie widzialem.
TUTAJ MASZ LINK: http://www.sport.pl/pilka/1,65041,21656405,real-bayern-pilkarze-realu-madryt-wypowiedzieli-sie-na-temat.html
Bayern powinien sie popatrzec na vidala bo to tak naprawde przez niego przegrali. I tak dlugo byl na boisku bo ta akcja w 47min to byla druga zolta


edit: Zastanawiam się po co wklejasz kolejne gify, to już ktoś nie może mieć innego zdania niż Ty? Jeden uważa, że Real gdyby nie sędzia to by nie awansował, a inny powie, że zasłużenie, a wyliczanie kolejnych sytuacji jest śmieszne, bo nie wiadomo jaką linię do końca przyjął sędzia. Tzn moim zdaniem wiadomo, nie przyjął żadnej i gwizdał randomowo. Dlatego proponuję w tej kwestii zakończyć dyskusję. Robson1416
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Sedzia chciał utrzymać spektakl , ale poprostu się pogubił.
Pozwolił grač dalej Vidalowi , tak i Casemiro się upiekło.
Chyba nikt nie ma wątpliwości co by Bayern zagrał w 10 od 48min... Potrzebne 2 gole.... Noyer bronił mega i utrzymał Bayern przy życiu w tym jak i poprzednim meczu.
Gol na 1-2 sami Niemcy przyznali ,że spalony i ta kartka Vidala.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Sedziowanie totalny Syf.. Zreszta Real i tak baty zbierze od Juventusu. Tam nawet jak sedzia bedzie pomagal, to Real za duzo nie postrzela, pare goli straci, obroncy Juve bedą czujni i kibice tej zenujacej druzyny beda plakac.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Sedzia chciał utrzymać spektakl , ale poprostu się pogubił.
Pozwolił grač dalej Vidalowi , tak i Casemiro się upiekło.
Chyba nikt nie ma wątpliwości co by Bayern zagrał w 10 od 48min... Potrzebne 2 gole.... Noyer bronił mega i utrzymał Bayern przy życiu w tym jak i poprzednim meczu.
Gol na 1-2 sami Niemcy przyznali ,że spalony i ta kartka Vidala.
Równie dobrze Vidal mógł zostać na boisku, a wylecieć powinien Casemiro. Ciekawe czy wtedy Bayern nie zamknąłby tego w 90 minutach. Sędzia pozwolił na ostrą grę i obu oszczędził, a 2 kartka dla Chilijczyka to ewidentny błąd i tyle, bo trafił w piłkę i nawet jeśli sędzia uparłby się na odgwizdanie faulu, to nie było tam opcji na żółtko. Największy smród zrobili liniowi, bo na upartego to mogli nie uznać aż 3 goli. Tak na dobra sprawę, to było tam tyle błędów, że mogło być 10 różnych scenariuszy. Ja osobiście również wolę Real od Bayernu, stawiałem overa, więc nie płaczę, bo przegrałem, ale tego jest już za dużo. Ostatni mecz towarzyski między Francją a Hiszpanią pokazał, jak łatwo się pozbyć tego problemu i miejmy nadzieję, że chociaż na Mundialu nie będziemy musieli dyskutować, że ktoś wypaczył wynik naszej reprezentacji, bo jak na razie na UEFA nie ma co liczyć.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ostatni mecz towarzyski między Francją a Hiszpanią pokazał, jak łatwo się pozbyć tego problemu i miejmy nadzieję, że chociaż na Mundialu nie będziemy musieli dyskutować, że ktoś wypaczył wynik naszej reprezentacji, bo jak na razie na UEFA nie ma co liczyć.
Nie jestem pewien na 100%, ale chyba w Bundeslidze w przyszłym sezonie ma być ten system. Dla mnie osobiście to jest bardzo proste - daje się sędziemu technicznemu sprzęt i on to analizuje, a w razie potrzeby sędzia główny się go pyta. To tyle jeśli chodzi o spalone i goal technology, ale przy faulach i kartkach to zawsze będą wątpliwości lub/i wałki bo to sędzia będzie oceniał indywidualnie. No, ale ze spalonymi trochę się może poprawić. I oglądałem ten mecz tow. o którym piszesz i naprawdę nie było żadnych opóźnień i problemów. Najciekawsze, że w następnym meczu, który sędziował ten arbiter zdarzyły się błędy i tak się zachowywał jak by mu się ta pomoc bardzo przydała.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom