>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Łączny zwycięzca

S 0

siwy142490

Użytkownik
Witam
Jestem Nowy na forum i nowy na zakładach bukmacherskich . Zaczynam z tym swoją przygodę .
Mam takie pytanie
Są zakłady np :
Piłka nożna, Francja Coupe de France łączny zwycięzca,



Francja Coupe de France łączny zwycięzca 2012/13 (27-02-13 20:55)


O co chodzi z tą łączny zwycięzca ? Stawki oby dwie sa np 50 i 100 czyli na każdego bym mógł po 1zł i bym miał kupe kasy to nie ma najmniejszego logicznego sensu dla tego proszę o wyjaśnienie tego
Dzięki
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Za bardzo nie wiem gdzie Ty chcesz tą kasę zarobić i co tutaj wg Ciebie jest niezrozumiałego, ale pozwól, że rozwieję wszelkie wątpliwości. W tym zakładzie chodzi ni mniej ni więcej o końcowego triumfatora Pucharu Francji. Nic skomplikowanego, a to, że na zwycięstwo w tych rozgrywkach ekipy z Epinal kurs wynosi 100 chyba nikogo nie powinno dziwić ? Nikogo ...
 
S 0

siwy142490

Użytkownik
Za bardzo nie wiem gdzie Ty chcesz tą kasę zarobić i co tutaj wg Ciebie jest niezrozumiałego, ale pozwól, że rozwieję wszelkie wątpliwości. W tym zakładzie chodzi ni mniej ni więcej o końcowego triumfatora Pucharu Francji. Nic skomplikowanego, a to, że na zwycięstwo w tych rozgrywkach ekipy z Epinal kurs wynosi 100 chyba nikogo nie powinno dziwić ? Nikogo ...
no ok ja nie pisze o drużynach i ich poziomie tylko o samej zasadzie działania tego . To jest obstawianie po między dwoma drużynami . Jednej kurs jest 50 a drugiej 100 czy ostawiając na jedną i drugą po 1zł wygrana była by 150zł . Wiem ze to tak nie działa ale jak to działa bo twoja wypowiedz nic mi nie wyjaśniła
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Ale kombinujesz ... Jeżeli kurs jednej wynosi 50 i stawiasz 1 zł to w przypadku wygrania zakładu dostajesz zwrot 50 zł. Jak obstawiasz po kursie 100 to otrzymujesz stówkę (stawka 1 zł). Nie rozumiem tego zdania :
Jednej kurs jest 50 a drugiej 100 czy ostawiając na jedną i drugą po 1zł wygrana była by 150z
Oczywiście nie możesz obstawić dwóch drużyn na jednym kuponie no bo zwycięzca Pucharu jest tylko jeden, to chyba jasne ? Jednak czysto teoretycznie, jeżeli miałbyś dwa zdarzenia, które można ze sobą połączyć z kursami kolejno 50 i 100 to w przypadku stawki 1 złotego wygrałbyś (o ile by weszło) 5k na czysto bo kurs*kurs*stawka... Wszystko, chyba że ja dalej nie rozumiem co siedzi Ci w tej głowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

siwy142490

Użytkownik
No właśnie to jest rozwiązanie mojego problemu ja sądziłem ze sa 2 drużyny tak jak sa zestawione . łączny zwycięzca polega na tym ze z tych wszystkich (14 drużyn) które są na CAŁEJ liście
 
Do góry Bottom