>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Łapiemy surebety :)

P 0

paramita

Użytkownik
Burgerck korzysta z betburger.com ale są też i inne serwisy.

Wyczaiłem np. Rebel Betting. Niby przy rejestracji z tego linku, dodaje się miesiąc za darmo, a nawet po tym terminie, normalnie jest tańszy od betburgera, więc jak się zabiorę za surebety to z niego na początek skorzystam i przez miesiąc zdecyduję czy opłaca mi się inwestować i wykupywać ich licencję.

Ale są też inne. Poniżej jest opisany ten Rebel Betting i są tam na stronce też info o innych, przydatne recenzje takich &#39;serwisów agregujących surebety&#39;.
surebetmonitor.com/ 2014/ 08/ 06/ rebelbetting-review-2014-2015/
 
burgerck 40

burgerck

Użytkownik
Tak jak wspomniałem, postanowiłem wyjść naprzeciw wszystkim pytaniom i prośbom i stworzyć mały FAQ mojej gry.


1. Jak wyszukuje surebety?
Za pomocą wyszukiwarki betburger. Nie mam opłaconego żadnego abonamentu. Wyświetla mi mecze w których jest surebet, a ja sam szukam w którym dokładnie zakładzie jest ukryty.

2. Jaki był kapitał początkowy?
W moim przypadku suma wpłat wyniosła 2390 zł. Można grać z mniejszym budżetem, ale taka kwota pozwala grać kilka surebetów jednocześnie.

3. Z usług jakich bukmacherów korzystam?
Do tej pory grałem w :
-Bet 365
-Uni bet
-Bet-at-home
-Betsson
-Betsafe
-Expekt

4.Jakie rodzaje surebetów gram?
W zdecydowanej większości są to zakłady Live. Jest ich dużo więcej, dają większe profity, budzą mniejsze zainteresowanie ze strony bukmachera. Trafiają się także przedmeczowe, ale bardzo sporadycznie.

5.Czy granie surebetów LIVE jest w 100% bezpieczne?
NIE. Gra na żywo rządzi się własnymi prawami, kursy zmieniają się dynamicznie. Często po zagraniu u jednego buka, spada kurs u drugiego i zakład nie da profitu a stratę. Może się zdarzyć sytuacja, że nie zdążymy zagrać przeciwnego zdarzenia, a postawiony zakład właśnie został przegrany. Musimy się liczyć z limitami u bukmachera i stawiać najpierw u tego u którego potencjalnie limit będzie na mniejszą stawkę.

CDN
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 18

joepike

Użytkownik
Jeśli masz limity na Unibecie to załóż sobie konto na 888sport. Buk otrzymuje kursy od tej samej firmy co Unibet. Dodatkowo można wyciągnąć 88 euro we freebetach.
Jestem ciekaw jak długo pograsz na betssonie i betsafe&#39;ie, Buki należą do tego samego właściciela i jednoczesna gra u obu nie jest polecana. Zawsze dłużej można było grać wykańczając najpierw jedne konto a później drugie.
Gratuluję pomysłu bo co już zarobiłeś to Twoje, ale musisz sobie zdać sprawę ( jak również pozostali zainteresowani ), że to bardzo szybka droga do limitów na kontach. [...] Jakkolwiek jesli zamyslem jest wyciagnac od buka jak najwiecej i znikac to polecam bo to zarobek bez ryzyka. Dla grajacych grubo i korzystajacych z kont niezwykle często już niekoniecznie.
Tak czy owak sumka całkiem sympatyczna się uzbierała ;)
Zawsze możesz założyć konta na znajomych i grać dalej. A grającym grubo polecam pinnacle, sbobet i 188bet. Zresztą przy surebetach pre-match buki te są obowiązkowe.
 
burgerck 40

burgerck

Użytkownik
Gram cały czas, po prostu doszedłem do wniosku, że nie ma sensu o tym pisać bo zakłady są powtarzalne. A i tak nikt z tego nie skorzysta bo się nie da
 
burgerck 40

burgerck

Użytkownik
Żadnych nowych limitów póki co, chociaż nie wiem jak Betsson bo coraz częściej mi odrzuca stawkę. Nie gram już jakiś egzotyków i piłki kobiecej. Dobra opcja to rzuty rożne w Lidze Mistrzów. Można ładnie trafić i to za dużą stawkę. Co do bilansu to listopad na około ✅ 720 zł. Tyle że poświęcam na to dużo mniej czasu bo po prostu go nie mam.
 
burgerck 40

burgerck

Użytkownik
Betsson dał oficjalnie limit, na Betsafe jeszcze da się pograć, aczkolwiek bardziej poszanuję to konto i unikam wszelkich wynalazków. Listopad delikatnie ponad 1000zł na ✅, ale to z racji braku czasu. Jutro LM, zachęcam wszystkich do gry na rzuty rożne. Co potrzeba? Konta na B365, Uni becie i Betssonie/Betsafe. Limity wysokie, procenty wysokie tylko grać ????
 
burgerck 40

burgerck

Użytkownik
Po kolejnym okresie gry, oficjalnie mam limity na obu betsyfach i uni becie. Wygrane nie są już tak okazałe jak w pierwszym miesiącu, ale cały czas do przodu. Listopad niestety zakończyłem na minusie 26 zł. Ostatniego dnia miesiąca grał bodajże ManCity z Southamptonem. Piękny sure na over/under 9.5 rożnych. Pograłem grubo under, a tu nagle w ciągu minuty 2 rzuty rożne... Skontrowałem over, ale po takim kursie żeby tylko zminimalizować straty. Wszelkie poradniki mówią najpierw over potem under, jednak widzę i wiem, że to najczęściej kończyło by się spadkiem kursu na under i plecy. Ja przyjąłem taktykę odwrotną i póki co tylko w tym wypadku zawiodła.
 
Do góry Bottom