>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Łatwe 800 zł

krzyche 41

krzyche

Użytkownik
Cześć,
Typuję już od długiego czasu i zauważyłem, że aby wyjść na +, trzeba się naprawdę sporo namęczyć w analizowaniu statystyk, czytaniu artykułów, przeglądaniu forów, itp... A i tak nic nie gwarantuje zysku. Niestety, sport jest nieprzewidywalny, a bukmaherzy tak ustawiają kursy że muszą wyjść na +++.
Wymyśliłem prosty sposób, jak wyciągnąć 800 zł. Jeden z bukmaherów (nie chcę pisać który, bo posądzicie mnie o reklamę) oferuje bonus +100%, który działa do kwoty 800 zł. Czyli jak wpłacicie 800 zł, na koncie macie 1600 zł. Już jesteśmy na sporym plusie :cool: jedyny myk, trzeba obrócić tym 1600 zł siedmiokrotnie w ciągu 90 dni po kursie przynajmniej 1,70 zanim będziemy mogli je wypłacić. (Jeśli Twój bukmaher nie oferuje podobnego bonusu, rozejrzyj się po konkurencji).
System jest prosty, gramy na niespodzianki - mają one wysokie kursy, a sport jest przecież nieprzewidywalny. Zobaczymy co z tego będzie.
Na dobry początek wybieram 3. Ligę niemiecką, która ruszyła wczoraj i obstawiam wszystkie spotkania w danej kolejce singlami na niespodzianki (najwyższe kursy) ORAZ średni kurs. Zostawiam nieobstawiony kurs najniższy (faworyta).
Czemu tak? Pamiętajcie muszę obrócić aż 7 razy kwotą 1600 zł co daje w sumie 11 200 zł obrotu!!
Stawiamy dla uproszczenia po 50 zł.
No to obstawiam:
Erfurt - Dresden 1 + X ✅
Mainz II - Wehen X + 2 ✅
VfL Osnabruck - Aalen X + 2 ⛔
Bremen II - Holstein Kiel 1 + X ✅
Hallescher - Magdeburg X + 2 ✅
Stuttgart II - Sonnenhof Grossaspach 1 + X ⛔
Razem: 6 * 50 * 2 = 600 zł
Po skończonej kolejce, podsumowanie.
Do zwrotu: 50 * 4.00 + 50 * 3.02 + 50 * 3.42 + 50 * 3.42 = 693 zł
Nie dość że nie straciliśmy, to jeszcze mamy ✅93 zł.
 
Do góry Bottom