>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Łatwe Ako 2.0 ??

kuite 1

kuite

Użytkownik
Wpadłem na taka mysl zeby zaczac garac 4 zdarzenia na jednym kuponie ze nie padnie czerwona kartka. 1.2*1.2*1.2*1.2 = 2.0 . Myslicie ze to bedzie wchodzilo ? CZerwone kartki sa bardzo zadko wiec gramy np. po 1 meczu z roznych lig i powinno wejsc, albo np. 4 mecze z 3 ligi Ang co wlasciwie tam sie gra o &quot;pietruszke&quot;.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
już tu był taki, co grał na brak czerwonej kartki:] już nic więcej nie pisze:] poza tym dla jakiejś egzotycznej ligi może nie być opcji grania na kartke/jej brak. podaruj sobie. juz lepiej wziac dwa spotkania @1.50 albo jedno dobrze przeanalizowane z @2 i grać. czasem bywa, ze jakiś sędzia jest posrany i za nic ta kartke wlepi i Twoj kupon leci.
 
kuite 1

kuite

Użytkownik
Wlasnie te 4 spotkania bez czerwonej kartki by sie dobieralo na podstawie ktory sedzia je sędzuje, napewno jest wykaz sędzow ktory wlepil ile czerwonych - a co do lig to wystarczy zey to w polskiej bylo i wejscie 2 kuponow za ako 2.0 w weekend jest nawet dobrym osiagnieciem.
 
B 4

bongo84

Użytkownik
jak dla mnie wielka loteria z duzym prawdopodobienstwem dlatego male kursy ale jednak loteria. I analize sedziego to maly odsetek czynnikow ktore maja na to wplyw czy kartka bedzie czy nie.
 
K 0

kierownik

Użytkownik
No Panowie mają rację to i tak pozostaje loterią... lepiej jednak przeanalizowac spotkanie z większym kursem i spokojnie sobie zagrac :p he pzdr
 
E 0

eksajtin

Użytkownik
Łatwy??? Ukleć ze 100 kuponów i rzuć statystykami. Znałem pare osob na różnych forach którzy grali podobnie i każdy z nich kto wyszedł na tym systemie na 0 bardzo się z tego cieszył.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Taki system nie jest nawet zależny od sędziego , przecież każdy mecz różnie się toczy może czasem kogoś ponieść czego ostatnio na stadionach nie brakuje wśród piłkarzy i już czerwień gotowa. także apeluję o rozsądek bukmacher właśnie na takich ludzi czeka.
 
K 5

kamil6109

Użytkownik
Czerwona kartka zdarza sie dosc czesto w meczu wiec mysle ze to nie jest oplacalny system na dluzsza mete.To juz lepiej postawic 2 mecze z kursem 1.5 i to juz bedzie pewniejesze
 
Do góry Bottom