>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Łotwa (Virsliga) - 2011/2012

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
W tym temacie zamieszczane będą analizy i informacje dotyczące typowania spotkań Lig łotewskich.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Gulbene - FK Ventspils
edit: 0:2
W meczu 6. kolejki Virsligi zmierzą się dwie drużyny które nie zaznały smaku porażki u siebie (Gulbene) i ogólnie (Ventspils). Faworytem jest niewątpliwie drużyna gości która celuje w 4. w historii tytuł mistrzowski. Drużyna z Windawy jak już wspomniałem w poprzednich 5. kolejkach nie zaznała smaku porażki. Oto jak się prezentują wyniki Ventspils w meczach wyjazdowych:
  • Jurmala vs. FK Ventspils 0:3
  • (Puchar) Met.Liepaja vs. FK Ventspils 1:3
  • Skonto Ryga vs. FK Ventspils 1:3
  • (Liga Bałtycka) Siauliai vs. FK Ventspils 0:2
  • Met.Liepaja vs. FK Ventspils 0:0
  • FC Jurmala vs. FK Ventspils 0:1


Jak więc widać tylko w meczu z największym rywalem, drużyną Metalurg Lipawa bezbramkowo zremisowali. W pozostałych aplikowali rywalom po dwie, trzy bramki dlatego też nietyle warto postawić na zwycięstwo Ventspils co nawet handicap czy overek.
Co przemawia na korzyść Gulbene? Chyba wyłącznie to, że w tym sezonie wygrali wszystkie trzy mecze przed własną publicznością. Pokonali oni Olimps Ryga 2:1, Jelgavę 3:0 (Ventspils pokonali ich 4:0) oraz Skonto Ryge, obecnych mistrzów 1:0 (Ventspils 3:1). Ventspils posiada lepszą kadrę zawodników i ambitnie dąży do wygrania największej ilości meczów. Jeśli marzą o mistrzostwie muszą pokonać wszystkie ekipy Virsligi, dlatego też nie widze innej opcji jak zwycięstwo drużyny z Windawy.

Moje typy:
Ventspils
@1.2
✅
9/10 Tobet

Over 3,5
@2
⛔
5/10 Tobet

Ventspils -1
@1.5
✅
7/10 Tobet​
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Metalurgs Liepaja - Jelgava
edit: 0:1
Na stadionie Daugava w Lipawie o godzinie 17:00 dojdzie do pojedynku pomiędzy drużyną mającą mistrzowskie aspiracje - Metalurgs Liepaja a drużyną mającą za cel utrzymanie się w Virslidze - ekipą Jelgavy. Oczywiście faworytem są gospodarze, nie ulega to wątpliwości. Mają lepszych piłkarzy o czym na pewno przekonamy się oglądając mecz.
Jeśli chodzi o obecną dyspozycję to gospodarze przegrali u siebie ze Skontem Ryga w ramach Ligi Bałtyckiej lecz wynikało to z tego iż w pierwszym meczu w Rydze ulegli aż 0:5 dlatego też trener wystawił kilku innych piłkarzy wiedząc iż szans na wejście do finału już nie ma. Jeśli chodzi o ligę łotewską to Metalurgs wygrał w Jurmali (która prezentuje się bardzo podobnie do Jelgavy) i pokonali Olimps Ryga. Jelgava z kolei pokonała na wyjeździe Jurmalę 1-0, wcześniej pokonała ją 2-0 i rozgromiła Olimps 5-1.
Ten mecz ma tylko jednego faworyta, jednakże spodziewam się nudnego meczu z małą ilością bramek. 3 punkty mimo wszystko pozostaną w Lipawie.

Moje typy:​

Metalurgs
@1.3
⛔
9/10 Tobet

X do przerwy
@2.6
✅
4/10 Tobet

Jelgava +2
@1.65
✅
6/10 Tobet​

EDIT: A jednak Metalurgs zawiódł, spodziewałem się wyniku 1-0 i nudnego meczu ale jednak spodziewałem się wygranej gospodarzy.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Gulbene 2005 - FK Jurmala​
edit: 1:1

Na stadionie centrum sportowego w Gulbene dojdzie do spotkania drużyn z końca stawki. Gospodarze - Gulbene 2005 podejmie gości z FK Jurmala. Jak wspomniałem, obie drużyny walczą o ligowy byt. Póki co lepiej wypada drużyna beniaminka Virsligi, czyli Gulbene - zajmuje 7 miejsce w 9-zespołowej lidze, natomiast 8. miejsce (uprawniające grę w barażach) zajmuje Jurmala.
Spójrzmy na ostatnie mecze Gulbene u siebie. Wprawdzie przegrali ostatnio 2:0, jednak fakt iż grali z Ventspils wszystko wyjaśnia. Wcześniej pokonali Skonto Ryga, aktualnych mistrzów którzy obecnie plasują się na 4. miejscu. Jeszcze wcześniej wygrali z FK Jelgava i Olimpsem Ryga. Jak więc widać w 4 meczach na własnym stadionie, wygrali 3 i przegrali z murowanym faworytem do mistrzostwa - Ventspils. Prześledźmy ostatnie mecze wyjazdowe Jurmali - porażka w Jelgavie, zwycięstwo w derbach, remis z Olimpsem i masakra w Windawie z Ventspils 4:0. Moim zdaniem mecz ten będzie dość wyrównany, jednak 3 punkty zostaną w Gulbene. Spodziewam się również małej ilości bramek.

Moje typy:

Gulbene 2005
@1.6
⛔
5/10 Bwin

under 2.5 goli
@2.35
✅
6/10 Bwin

under 3.5 goli
@1.55
✅
9/10 Bwin


 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Olimps Ryga - Ventspils​
edit: 0:8​

Kolejna kolejka łotewskiej Virsligi. Tym razem mamy spotkanie dwóch światów - czerwonej latarni, drużyny Olimpsu Ryga z krajowym potentatem i faworytem do ligowego triumfu drużyną Ventspilsu. Nie ma się co za dużo rozpisywać, mecz wygrają goście, jednak nie ma sensu stawiać za 1.1. Pytanie zatem brzmi jak wysoko wygrają goście. Moim zdaniem handicap który ustawił Tobet jest troszke ryzykowny dlatego zagram na odwrót i daje szanse Olimpsowi, choć wiem że to bardzo ryzykowne. Wydaje mi się również że nie padnie zbyt wiele goli, choć pewnym jest że Ventspils będzie napierał a Olimps będzie tylko bronić.

Moje typy:

Olimps (+3)
@2.55
⛔
4/10 Tobet

under 4.5
@1.6
⛔
6/10 Tobet

obie strzelą? nie
@1.55
✅
9/10 Bwin




EDIT: Oj bukmacherska wtopa ????
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
FK Jurmala-VV - FB Gulbene
Spotkanie w łotewskiej Virsliga pomiędzy 8 w tabeli klubem Jurmala a 6 Gulbene powinno stać na słabym, wręcz niskim poziomie gry. W tej lidze jest 9 drużyn, ale rządzą tam 2-3 znane kluby, reszta drużyn stanowi przepaść. Ta &quot;przepaść&quot; też musi zagrać swoje mecze, a takim spotkaniem jest właśnie to w/w. Jurmala po 11 rozegranych spotkaniach nie wygrała jeszcze nic, 2 razy zdobył punkt i to byłoby na tyle. Na swoim boisku komplet porażek, wynik: tylko 3 strzelone bramki, aż 18 straconych. Pozycja przeciwnika nieco lepsza, kilka wygranych spotkań (4), jakiś remis i 6 porażek. Szczególnie w meczach wyjazdowych nie radzą sobie z grą. Efekt: również mało strzelonych goli (5), sporo straconych (16).
Jako że obie drużyny, zarówno gospodarz w meczach u siebie, jak i Gulbene w meczach wyjazdowych, prezentuje się fatalnie, strzela bardzo mało bramek można pokusić się o jakieś typy:
Od siebie proponuję X do przerwy, szczególnie gospodarzom będzie zależało na tym aby zdobyć w końcu jakiś punkt u siebie. Myślę, ze jest to prawdopodobny typ. Co za tym idzie można zaryzykować również under 0,5 bramki po bardzo dobrym kursie. Jako że gospodarze w 5 spotkaniach u siebie, czyli przez 450 min (+ to co doliczył sędzia) tylko 3 razy trafili do siatki spróbować można że do przerwy również nie strzelą.
⚽ Jurmala - Gulbene (X do przerwy) | 2,25
⚽ Jurmala - Gulbene (under 0,5 bramki do przerwy) | 3,4
⚽ Jurmala - Gulbene (gospodarze under 0,5 gola do przerwy) | 1,666
Jeśli chodzi o cały mecz i o to która drużyna lepiej sie prezentuje w całych rozgrywkach, warto pokusić się o typ na Gulbene z opcją zwrotu w przypadku remisu. Mimo, że tylko raz wygrali na wyjeździe prezentują się lepiej od przeciwnika
⚽ Jurmala - Gulbene (DNB) | 1,615
Zapomniałem dodać, że kursy podane na podstawie oferty bukmachera Sportingbet
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Ventspils - Liepajas
Można napisać że to jest ryzykowny typ ponieważ ostatnio obstawiałem że Ventspils zwycięży i jak nazłość przegrali swój 1 mecz w sezonie. Z bilansem 11-1-1 dalej zajmują 1 miejsce ale ich przewaga wynosi już tylko 4 punkty a trzeba dodać że Daugavpils jest w dobrej formie tak samo Skonto Riga wraca do formy i zwyciężyli 4 ostatnie spotkania (Skonto Riga to przeciwnik Wisły Kraków w eLM). Dobra ale mówimy tu o meczu Ventspils z Liepajas który zajmuje 4 miejsce i ma na koncie 28 punktów (9-2-4) ale można nadmienić że od 2 spotkań notują porażki 1-0 ze Skonto i 2-1 z Daugavpils. Ventspils u siebie w tym sezonie wszystkie meczy wygrał i ma bilans 6-0-0 a dodajmy że pokonywali już u siebie taki zespoły ja Daugavpils (2 miejsce). Mam nadzieje że tym razem nie zawiedzie mnie liga Łotewska (Virslīga) i dobrze wyczułem spotkanie. A i ostatnie spotkanie między Ventspils a Liepajas zakończyło się wygraną 3-1 Ventspils na wyjeździe w Pucharze (15.05.2011)

Typ:1

Kurs:1.80

Wynik: 0:1 ⛔
Ladbrokes


Więcej na
http://pro-typ.blogspot.com/
 
1 12

19kamil91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna; Łotwa - Baraże
Spotkanie: Olimps Ryga - Spartaks
Typ: over 2.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Tobet
Analiza: Już dziś o godzinie 15:30 rozpocznie się pierwsze spotkanie barażowe, w którym zmierzą się zespoły Olimps Ryga oraz Spartaks. Na Łotwie rozgrywki ligowe dobiegły końca, więc czas na baraże. Olimps Ryga zaliczył fatalny sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej. Drużyna ta od 3 sezonów gra na najwyższym szczeblu rozgrywek. Ten jednak nie był już tak udany i ostatecznie Olimps w 32 meczach ligowych zgromadził zaledwie 6 oczek, wygrywając tylko jedno spotkanie w całym sezone. Miało to miejsce w 25. kolejce gier u siebie z FK Jūrmala (2:1). Fatalnie prezentuje się również bilans bramowy, tej ekipy. Otóż udało im się w całym sezonie strzelić ledwie 19 goli, tracąc zaś aż 119 bramek, co daje nam średnią ponad 3 goli na mecz. Tymczasem Spartaks występowali w tym sezonie na zapleczu pierwszej ligi. Ostatecznie ukonczyli rozgrywki na 3 miejscu, gwarantującym grę w barażach. Do lidera stracili cztery punkty, natomiast do drugiego - FK Liepājas Metalurgs zabrakło im ledwie jednego punktu. Reasumując jest to mecz barażowy, więc oba zespoły będą bardzo zmotywowane. Drużyna Spartaks w ostatnich 16 swoich spotkaniach zanotowała aż 15 overów. W lidze tylko jedna drużyna strzeliła od nich więcej bramek. Ekipa z Rygi jak już wyżej wspominałem traciła tych goli bardzo dużo. W całym sezonie w meczach z udziałem Olimps, tylko 3 razy nie zostało strzelonych więcej niż 2,5 bramki. Sądzę, że granica bramek 2,5 powinna być przekroczona w tym spotkaniu, szczególnie że stawka meczu jest duża.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Łotwa 1
Jelgava - Metta 1:4 ✅
Over 3.5 gola
2.90
Sportingbet


Na dzisiaj wybrałem mecz z ekstraklasy łotewskiej. W 13 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą Jelgava i Metta. Gospodarze to 9 drużyna w lidze, a goście plasują się na ostatniej 10 pozycji. Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola.
Obie drużyny w tym sezonie zaliczają regularnie wysokie wyniki. Gospodarze na swoim koncie mają już takie mecze jak wygrana ze Skonto 3:2 czy porażka z Daugawą 3:4. Łącznie mają na swoim koncie 3 mecze gdzie było więcej niż 3 gole. Goście z kolei zaliczyli wysokie wyniki z Gulbane 5:1, Liepajas 4:1 i Ventspils 6:1. Jak widać obie drużyny mają na swoim koncie hokejowe wyniki. Dzisiaj w ich bezpośrednim pojedynku może również paść wysoki wynik. Stawiam 3:1 dla gospodarzy i na over 3.5 gola.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
FK Daugava 90 - FC Skonto Riga
FC Skonto Riga 1,35 Betsson ⛔
Over 2,5 1,50 Betsson ⛔

FK Daugava 90 - FC Skonto Riga FT 1:1 :;/:

Ditton Daugavpils - FC Jurmala
FC Jurmala 1,42 Betsson ✅

Ditton Daugavpils - FC Jurmala FT 2:0

Korespondencyjne pojedynki Skonto i Daugavpils, obie drużyny mają tyle samo punktów, stawiam dzisiaj na ich zwycięstwa. Ich przeciwnicy zajmują miejsca w środku tabeli, bliżej im do spadku, ale podejrzewam, że dzisiaj zwyciężą faworyci. Szczególnie polecam śledzenie live tych spotkań
 
B 7

bad-boy-87169

Użytkownik
Spotkanie: Daugava-Ventspils 1:4 ✅
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365


O godz 18:00 zostanie rozeranie spotkanie pomiędzy Daugava i Ventspils. Gospodarze zajmują 2 miejsce zanotowali 10 wygranych 4 remisy i 3 porazki strzelajac 28 straconych 18 zdobywajac 34 punkty.Gospodarze u siebie dobrze grają zanotowali 6 wygranych 2 remisy i 0 porazek zanotowali 20 punktów.Goscie zajmuja 3 miejsce zanotowali 9 wygranych 3 remisy i 4 porazki strzelajac 30 straconych 12 zdobywajac 30 punktów.Goscie równiez na wyjazdach radza sobie dobrze zanotowali 5 wygranych 1 remis i 2 porazki zdobywajac 16 punktów.Mecz zapowiada się bardzo ciezki do typowania,ale według mnie wygraja w tym spotkaniu goscie.Ventspils na pewno tego spotkania nie przegra beda chcieli za wszelka cene wygrac to spotkanie i zniwelowac strate punktowa do rywala.Stawiam w tym spotkaniu na gosci.Pozdrawiam ????
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Spotkanie: FC Jurmala - Skonto Riga 0:0 ⛔
Typ: over 2.5
Kurs: 2.05

Gospodarze forma ostatnio bardzo słaba od 10 spotkań nie wygrali i tym samym bardzo zbliżyli się do strefy spadkowej mają tylko 4 punkty przewagi nad ostatnim Metta/LU. W meczach na własnym boisku jak do tej pory 2 zwycięstwa 5 remisów oraz dwie porażki w których to strzelili 13 bramek a stracili 11.
Przed gośćmi otwiera się natomiast szansa na wskoczenie na pozycję lidera jeśli dziś wygrają i z takim celem przyjeżdżają na to spotkanie a forma ostatnio świetna od 8 spotkań są niepokonani w meczach wyjazdowych jak do tej pory jeszcze nie przegrali notując 3 zwycięstwa i 5 remisów strzelając przy tym 11 bramek a tracąc 8.
Tak więc zwycięstwo gości wydaje się być w miarę pewne jednak pogram tutaj inną opcję zdecydowanie po większym kursie. Obie drużyny jak do tej pory w meczach ligowych spotykały się 3-krotnie i były to bardzo wyrównane spotkania dwa zakończyły się remisem pierwszy 1-1 na boisku Skonto natomiast drugi remis padł na boisku Jurmala aż 3-3 a jedno ze spotkań zakończyło się minimalnym zwycięstwem Skonto 1-0. Dzisiaj spodziewam się w tym meczu również minimum trzech bramek tak jak to miało miejsce w meczu zremisowanym 3-3 gdzie gospodarzem była podobnie jak dzisiaj drużyna Jurmala. Stawiam 1-2 dla gości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom