>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Śledzenie..

P 0

puzon

Użytkownik
Mam pytanie, czy istnieje możliwość wgrania jakiegoś pluginu? modu? (tak to się nazywa? ???? ) Który umożliwiłby śledzenie i powiadamianie drogą mailową o postach użytkownika którego chcę śledzić? Wiele ludzi bezsensownie pisze w tematach które mam dodane do obserowanych i niepotrzebnie dostaje spam na poczte o to że ktoś napisał np. &quot;dobre typy powinny wejść.&quot; lub &quot;spoko, też to zagram&quot;. Myślę że takie rozwiązanie pomogło by nie tylko mi ale wielu ślędzącym np. temat filipa lub innych bardzo dobrych typerów na forum.


Pozdrawiam.
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
fakt, przydałaby się taka funkcja bo to co lamki z 1 czy 2 postami robią w tematach często odwiedzanych zakrawa czasami na kpinę.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
fakt, przydałaby się taka funkcja bo to co lamki z 1 czy 2 postami robią w tematach często odwiedzanych zakrawa czasami na kpinę.
Spokojnie panowie już się tym zajmuje :] Rozmowy w tej sprawie prowadze z Adminem i w ten wekkend troszke się zmienią Regulaminy Działów z Kuponami bo jak napisał wyżej kolega czasem nie którzy poprostu nabijają a nie Komentują!!
 
Do góry Bottom