>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Środa 4 listopada 2009r - 4 kolejka fazy grupowej

Status
Zamknięty.
joozin89 0

joozin89

Użytkownik
No to może ja rozpocznę dyskusje.:-D
Jak dla mnie najciekawiej zapowiada się spotkania drużyny reprezentanta Polski Rafała Murawskiego zawodnika Rubina Kazan z ostatnim triumfatorem Champions League drużyną Barcelony.Czy drużyna z Kazana będzie potrafiła powtórzyć ostatnią wygraną z Barceloną? Myślę że na pewno nie są na straconej pozycji ponieważ będą grali u siebie.Możliwe że pogoda będzie miała wpływa na przebieg meczu bo spotkanie odbędzie się na początku listopada w głębi Rosji. Rubin jest bardzo silnym zespołem który bardzo prawdopodobnie obroni tytuł mistrza Rosji. Zespół ten posiada również szeroki skład z wartościowymi rezerwami.Według mnie najsilniejszą formacją tej drużyny to linia pomocy która jest bardzo zrównoważona jeśli chodzi akcje ofensywne jak i defensywne.Jednak gospodarzą nie będzie lekko w tym spotkaniu ponieważ Barcelona będzie chciała zmazać ostatnią porażkę i zdecydowanym zwycięstwem zapewnić sobie awans z grupy.Myślę że duma kataloni podejdzie do tego spotkania bez pewności którą zwykle posiada przed każdym meczem.Rubin to zespół który może znowu pokusić się o niespodziankę.
Mój typ to wygrana lub remis Rubina Kazan- kurs bardzo zachęcający(2.63 na bet-at-home)
Typ 1X
 
M 0

mentos07

Użytkownik
A co myślicie o meczu Dynamo-Inter, Dynamo ich mocną stroną jest granie u siebie i muszą się skupić na wygranej, inter nie pokazuje niczego co miało by wskazywać na wygraną. Kurs na Dynamo zawyżony bo 3.25 warto się zastanowić nad tym meczem. Mozna sie wesprzeć podpurką ale myslę ze inter nie wywiezie nawet jednego punktu z Ukrainy. Jak myślicie koledzy?
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Ja myslę że Inter zremisuje, ewentualnie można pokusic się o 1x. MIstrz Włoch tradycyjnie ze wszystkich drużyn serie A prezentuje najbrzydszy futbol i mając w pamięci jego zeszłoroczne dokonania z Werderem i Panathinaikosem nie wróżę mu sukcesu.

W tej kolejsce upatruję zwycięstwa drużyn z Premier League. Sądzę żę duże szanse mają i Arsenal i Liverpool, który stoczy walkę o byc albo nie byc w LM. Jeżeli Torres i Gerard wybiegną w pełni sił mecz powinien zakończyc się po myśli gości. Arsenal stracił punkty w końcówce meczu z AZ, a potem przegrał wygrany mecz ligowy z West Hamem. Teraz powinni byc lekko zirytowani i zmotywowani by wygrac u siebie.
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Arsenal chyba zremisował jeśli chodzi o ligę a nie przegrał! Typy na które zwróciłem uwagę oprócz Dynama Kijów to zwycięstwo Lyonu. W poprzednim meczu obstawiłem zwycięstwo drużyny z francji i mam nadzieje ze teraz też mnie nie zawiedzie! ????
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Inter jest ostatnio w niezłej formie strzeleckiej i trener napewno w Kijowie postawi na pełną ofensywę i ja stawiam podwójną szansę na inter. oni mają 3 remisy jak teraz nic nei ugrają to po nich , a dla mnie to faworyt do wyjścia z grupy i Barca podobnie z Rubinem wygra .. to ze Rubinowi sie udało to nie znaczy że teraz sie uda Barca wygra 0-2 0-3 .. tak uuważam podobnie z Interem 0-1.. np.. Napastnnicy prezentują sie wyśmienicie.. ????
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Arsenal chyba zremisował jeśli chodzi o ligę a nie przegrał!
Zgadza się, trochę niewłaściwych słów dobrałem. Chodziło mi o to że prowadząc 2:0 dał sobie strzelic dwa gole i to w dodatku w dośc smieszny sposób. Więc dlatego jak dla mnie na papierze jest remis ale defakto ten mecz Kanonierzy przegrali.

Inter jest ostatnio w niezłej formie strzeleckiej
W serie A trzeba dodac...a to w przypadku Interu rzuca zupełnie inne światło na sprawę.
 
S 0

solarex

Użytkownik
Osobiście uważam, że Barca wygra z Rubinem, ponieważ zespół z Kazania jest nie z tej półki, a do tego stawka meczu jest bardzo duża.Pozatym Rubin ostatnio zakpił sobie na Camp Nou teraz przyjdzie mu za to zapłacić.

Arsenal ostatnio spisuje się świetnie.Ich gra naprawde może się podobać - ofensywny, szybki football.Ostatnio w Holandii stracili 3 pkt. w doliczonym czasie, myślę, że w środe nie dadzą sobie odebrać punktu i jak to maja w zwyczaju zmiątą przeciwnika, który nie ma co ukrywać - w najlepszej formie nie jest!!! ARSENAL WIN

O Fiorentinie dużo rozpisywać się nie bedę - maja 2 solidnych przeciwników, każdy upatrywał ich do Ligi Europejskiej.Oni mogą zrobić jednak małą niespodzianke, ale jeden warunek trzeba zdobyć 3 pkt. ze słąbiutkim Debrecenem.(tutaj myślę że handi cup może się okazać trafnym typem)

Warto również zagrać na Unire&#39;ę ,która zmierzy sie z Rangersami.2 tygodnie temu klub z Glasgow podejmowal Rumunów u siebie i został rozbity 1-4.Jak wiadomo szkockie klubu(Celtic i Rangersi) najlepiej prezentują się na wlasnym boisku, na wyjazdach grają chaotycznie i bez pomysłu.Pozatym Unirea ma bardzo realne szanse na awans z grupy,a Rangersi nie maja już praktycznie szans na nic!!!Polecam typ na Unire&#39;ę z x a dla odważniejszych czystą 1!!!

Co do meczu Dynamo-Inter myślę, że Inter przegrać nie powinien - przegrana praktycznie wiąrze się z odpadnięciem z LM!!!Nie zapominajmy o tym kto prowadzi Inter.Murinho to bardzo dobry trener, który taktycznie ustawi swoich zawodników i przywiezie do Mediolanu korzysty rezultat!!!

AC Milan-Real wydaje mi się, że Real przegrać nie powinien.Pelegrini ma zagrożoną pozycje w klubie i na pewno zmotywuje &quot;Królewskich&quot; do znakomitej gry!!!( to jest praktycznie mecz o 1 miejsce w grupie)
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Arsenal ostatnio spisuje się świetnie.Ich gra naprawde może się podobać - ofensywny, szybki football.Ostatnio w Holandii stracili 3 pkt.
Przyczepie się, stracił 2 pkt.

Co do meczu Dynamo-Inter myślę, że Inter przegrać nie powinien - przegrana praktycznie wiąrze się z odpadnięciem z LM!!!Nie zapominajmy o tym kto prowadzi Inter.Murinho to bardzo dobry trener, który taktycznie ustawi swoich zawodników i przywiezie do Mediolanu korzysty rezultat!!!
Zauważę iż ten trener i ta drużyna nie wygrali razem siedmiu kolejnych spotkań w Champions League, więc pewnych rezultatów tu nie widzę.

AC Milan-Real wydaje mi się, że Real przegrać nie powinien.Pelegrini ma zagrożoną pozycje w klubie i na pewno zmotywuje &quot;Królewskich&quot; do znakomitej gry!!!( to jest praktycznie mecz o 1 miejsce w grupie)
Real to jedna wielka niewiadoma, cięzko przewidziec ich postawę. Skoro jednak przerąbali mecz u siebie to i na San Siro marnie ich widzę. Grają bez Ronaldo, muszą atakowac a Milanowi styknie remis bo jak narazie ma pierwszą pozycję w grupie. Nie muszę dodawac że Włochom lepiej pasuje gra z kontry..
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
co ty gadasz właśnie Inter jest całkiem fajną drużyną a o Murincho nie wspomnę, Dynamo to nei Real czy Barca oni sobie z nimi poradzą ale po tym co napisałęś postawię 2X po marnym kursie...
Barca to jużwogle w lidze 6-1 a potem 1-1 z &quot;leszczami&quot; w LM muszą wgrać z Ruskim klubem toż to śmiech na sali będzie jak bedzie remis //
Chelsea moze wygra i Juve moim zdaniem pewniak.
Ale Inter atak eto milito balotelli świetni i co najważniejsze w extra formie strzeleckeij piłkarze a Mountari doznał kontuzji więc zasttąpi go Snejder lub Quarezma.. chyba
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
co ty gadasz właśnie Inter jest całkiem fajną drużyną a o Murincho nie wspomnę, Dynamo to nei Real czy Barca oni sobie z nimi poradzą ale po tym co napisałęś postawię 2X po marnym kursie...
Barca to jużwogle w lidze 6-1 a potem 1-1 z &quot;leszczami&quot; w LM muszą wgrać z Ruskim klubem toż to śmiech na sali będzie jak bedzie remis //
Chelsea moze wygra i Juve moim zdaniem pewniak.
Ale Inter atak eto milito balotelli świetni i co najważniejsze w extra formie strzeleckeij piłkarze a Mountari doznał kontuzji więc zasttąpi go Snejder lub Quarezma.. chyba
Co z tego że mają taki skład jak nie potrafią tego wykorzystać? Inter gra bardzo siermiężną piłkę często nudną do oglądania i w dodatku nieskuteczną. O ile w Serie A sobie radzą to w LM jest katastrofa. Ja też mając w pamięci sukcesy sprzed roku obawiam się o ten jakże pewny awans Interu. Dynamo to nie Real kadrowo ale ambicją biją go na głowę i mając nieoczekiwanie wielką szansę na równie wielką niespodzianke spróbują ją wykorzystać. Inter nie prezentuje nic co skłaniałoby mnie do postawienia na nich. Dynamo z podpórką wydaję się być bardzo pewne. Cd drugiego meczu to wydaje mi się że Barca stojąca jeszcze nie pod ścianą ale blisko niej nie pozwoli sobie na wpadkę i wygra z Rubinem. Rosjanie nie okazali się jednosezonowcem i nie dość że zanosi się na powtórkę triumfu w Rosji to jeszcze dobrze im idzie na arenie międzynarodowej. Barca to jednak jest firma i powinna sobie poradzić
 
B 0

bart1989

Użytkownik
Lyon - Liverpool
Lyon jest liderem grupy i już w środę może zapewnić sobie pierwsze miejsce. Ostatnie ligowe spotkanie wygrał. Liverpool to niepewna marka w tym sezonie, albo przegrywają albo wygrywają i to też z różnymi rywalami. O ile wygrali z Man U 2:0 na Anfield to przegrali na wyjeździe z przeciętnym Fulham aż 1:3!. Argument, że dla Liverpoolu jest to być albo nie być jest całkiem słuszny, ale nie ma IMO przełożenia na wyniki tego zespołu i nie zdziwiłbym się, gdyby to właśnie oni z tej grupy awansowali do LE.

Typ Lyon lub remis

Fiorentina - Debrecen
Fiorentina powinna wygrać to spotkanie, jeśli nie chce sobie robić pod górkę z awansem. Ostatnie spotkania Fiorentiny to remis a potem 2 skromne zwycięstwa. Ostatni mecz z Debrecen to grad bramek i w końcu zwycięstwo Fiorentiny 4:3. Nie wiem jednak czy za tak niski kurs warto ryzykować ;)

Rubin Kazań - Barcelona
Zapowiada się ciężki mecz, Rubin pokazał, że potrafi zaskoczyć. Co więcej ma całkiem realne szanse na awans ! Na korzyść na pewno działa własna publiczność jak i wspomniany klimat. Barcelona powoli stawia się pod ścianą. W dodatku wydaje mi się że piłkarze FCB są mocno sfrustrowani porażką z Kazaniem na własnym stadionie i pechowym remisie w ostatnim spotkaniu ligowym.
W tej grupie pada sporo bramek i jeśli zdecydowałbym się obstawiać ten mecz to postawiłbym na OVER 2.5
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Zgadzam sie z Bertem co do dwoch pierwszych typow, z taka gra i forma L&#39;pool i Debrecen nie wywioza zadnych lub max 1 pkt (w przypadku pierwszych) ze spotkan wyjazdowych. Choc musze przyznac, ze L&#39;pool jest chyba druga obok Milanu druzyna, ktora nawet w chwilach kryzysu w LM potrafi sie otrzasnac i wygrac mecz o zycie. Co do meczu w Kazaniu to nie wiem, co sie dzieje z Barca, ale kurs na nich to smiech na sali po prostu. Nie wiem, kto mogl porownac kursami mistrza Rosji z Osasuna... Zdecydowanie gospodarze sa w stanie poradzic sobie z Barcelona, choc nawet przy dobrej grze obronnej zapewne straca gola. Jednakze bedac u siebie beda tym bardziej zmotywowani, szczegolnie, ze stoi przed nimi szansa awansu. Dlatego na pewno beda odpowiadac atakami i jesli zagraja podobne spotkanie jak ostatnio to pewnie rowniez cos ustrzela. Stad tez moj typ na to spotkanie - obie strzela.
Sytuacja z Arsenalem i Sevilla jest podobna jak z wtorkowa MU - jesli wygraja to awans bedzie przesadzony, a po co odwlekac ten moment, skoro moga to zrobic juz teraz u siebie z wcale niewymagajacymi rywalami. Moze i widac pewna poprawe gry w AZ, ale to wciaz nie ta druzyna co przed sezonem i bedacych w tej formie Kanonierom nie moge oni zrobic kuku. Podobna sytuacja sie ma z Sevilla, ktora w swojej grupie blyszczy i nie daje szans przeciwnikom, a lekki kryzys w lidze juz chyba minal. Odwrotnie sie ma sprawa ze Stuttgartem, ktory caly czas gra slabo lub jeszcze gorzej i z przeciwnikom pokroju Sevilli zwlaszcza na wyjazdach nie powinni sprawiac wiekszych problemow. Ciekaw jestem postawy Unirei, ktora stoi przed ogromna szansa na zajecie 2 miejsca i jesli wygraja ze slabymi Rangersami to beda naprawde blisko tego. Zespol pod wodza Petrescu gra naprawde niezle i w porownaniu z druzyna z Glasgow prezentuje sie duzo lepiej. Kurs na gospodarzy kusi i jesli Unirea zagra swoje to sa zdecydowanie w stanie pokonac gosci.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Dynamo Kijów - Inter Mediolan typ 2

Najwyższa pora, aby Inter zaczął wygrywać w Lidze Mistrzów, ostatnio tylko remis z Dynamem, więc pora wyciągnąć wnioski, jeśli się marzy o awansie. W lidze włoskiej (serie a) Interowi idzie wyśmienicie, ostatnie 5 meczów zwycięstwa i 7 punków przewagi nad Juventusem, świadczy o wysokiej formie w jakiej jest ten zespół. Stawiam na 2 po kursie 2,20
 
liptonek44 0

liptonek44

Użytkownik
vs.
Już w środę Rubin Kazań podejmie na Centralnym FC Barcelonę. Patrząc na to spotkanie na myśl przychodzi od razu jedno zasadnicze pytanie.Czy gospodarze są wstanie ponownie odebrać punkty Katalończykom? Moim zdaniem taki scenariusz jest mało prawdopodobny. Podopieczni Pepa Guardioli powinni wyciągnąć stosowne wnioski z pierwszego meczu, w którym mimo ogromnej przewagi(posiadanie piłki 69% do 31%,strzały na bramkę 22 do 3)nie potrafili pokonać rywala. Przewiduje jednostronne spotkanie i łatwe trzy punkty gości.

Moja propozycja:
Barcelona win po kursie 1,50
 
liptonek44 0

liptonek44

Użytkownik
Na tym etapie termin &quot;łatwe 3 pkt&quot; raczej się zdewaluował. Nie sądze też aby dobre wyniki Interu w serie A miały jakies znaczenie, skoro nie mają od jakiś 3-4 sezonów.
Opierasz sie na tej niespodziance z przed dwoch tygodni? Nic bardziej mylnego.Faktem jest, że w Champions League nie ma słabiaków, ale nie oszukujmy sie, FC Barcelona jest o klase lepszym zespołem , ma zupełnie inne cele niz Rubin , stad moja pronoza na łatwe zdobycie 3 pkt.
 
S 0

sebu

Użytkownik
Jakiś typ na mecz St.Liege - Olympiakos?
Chciałbym obstawić ten mecz, ale nie za bardzo nie wiem na którą drużynę postawić. Myślę jednak że Olympiakos może wygrać to spotkanie i zapewnić sobie awans z grupy. Jaki jest wasze zdanie?
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Stuttgart moim zdaniem powinien ugrać remis z Sevillą, bo to nie Real. W lidze cienko na pozór ale remis z Bayernem.. ;) zobaczymy..
Ja stawiałbym na X , a i 1 obrońca doznał kontuzji z podstawowej jedenastki,
ale trener Hiszpanów pewnie będzie chciał sprawdzić piłkarzy powracających po kontuzji..
Reengers tez powini wygrać lub zremisować bo ten wynik z przed tygodnia 1-4 to zal!!!!!
Remis napewno.. to nie są słabeusze.. ????
Barca pewna 2 .. otóż piłkarze mają jasne cele wygrać szybko grupe i iść z 1 miejsca dalej..
podobnie Inter to są świetni gracze..
rok dwa trzy lata temu to był inny zespół zupełnie..
Dynamo to wogle inna bajka.. podobnie jak Rubin..
MISTRZ.........Rosji...
Hiszpania a Rosja to jak Brazylia a San Marino..
Barca 2
Inter 2-2 ( podwójna szansa)
Stuttgart 2X
Olimpiakos 2X
Komentować.!
PS: dorzucam jeszcze Chelsea podwójną szanse 2-2 Kurs 1,5
I Juve czysta 2.
Pozdro. ????
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Rubin - Barceolna, jak każdemu bardzo dobremu zespołowi zdarzają się wpadki, ale nie spotykałem raczej takiego zjawiska, aby Barca przegrała dwukrotnie z taką drużyną jak Rubin! Dlatego myślę, że wyciągną wnioski z pierwszego spotkania, na pewno będą chcieli się odegrać i pokazać kto jest lepszy, stawiam na Barcelonę.

Dynamo Kijów - Inter, mecz wojna? Dynamo u siebie pewne swego, bardzo dobrze grające, Inter nie może przegrać tego meczu, bo może być po awansie i zdają sobie z tego sprawę. Myślę, że Mourinho dobrze przygotuję swoją drużynę do tego meczu. Jestem skłonny postawić czystą dwójkę, ale na podpórkę również niezły kurs jest. Brałbym również pod uwagę więcej niż 2,5 bramki w tym meczu.

Lyon - Liverpool, anglicy w razie porażki praktycznie żegnają się z Ligą Mistrzów. Myślę, że wyjdą na tym mecz w pełni zmobilizowani i pokażą swoją żelazną obronę z poprzedniego sezonu, dodać do tego, że Liverpool nie lubi wygrywać wieloma bramkami warto postawić na mniej niż 2,5 brameczki lub dokładny wynik 0-0, 0-1.

Unirea - Rangers, goście ostatnie dwa mecze w lidze mistrzów przegrali aż 4-1! Co prawda ten ostatni z Unireą u siebie strzelając sobie 3 bramki samobójcze. Nie wierzę, że Szkotów taka sytuacja nie poirytowała i będę chcieli się koniecznie pokazać z dobrej strony tym bardziej, że ostatnio są pośmiewiskiem, mają idealną okazję na rewanż no i jakby nie było to mają szanse na awans! Unirea to dla mnie nadal słaba drużyna, która zdobyła punkty dość szczęśliwie. Rangersi pojadą po zwycięstwo, można dać podpórkę!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom