>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

środa 17 luty 2010r - 1/8 finału

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

BAYERN MONACHIUM - FIORENTINA

VS

FC PORTO - ARSENAL LONDYN



Bayern z wielkimi oporami awansował do fazy pucharowej, ale jak tylko się to udało to Bawarczycy przeszli metamorfoze. W lidze gromią każdego. Czy Werder czy Wolfsburg nie robi to na nich żadnej różnicy. Czy tak samo będzie z Fiorentiną? Wydaje się że faworyt w tej parze jest tylko jeden. Para Robben- Ribery powinna rozbic Fiorentine. Fiorentine która zagubiła dyspozycje z jesiennej rundy i teraz gra slabo. Oba zespoły zmierzyły się w fazie grupowej poprzedniego sezonu. Wtedy na Allianz Arena było 3:0 dla BayernuM. Czy tym razem będize podobnie ?
Porto z Arsenalem w poprzednich latach spotykało się kilkukrotnie. Obydwie konfrontacje miały miejsce w fazie grupowej. Na do Dragao Porto jest bardzo silne i stawia opór każdemu. Przed ekipą Wengera bardzo trudne zadanie. Mecz z do Dragao pokaże Polsat.

Zachęcam do dyskusji i wyrażania swoich opinii na temat tychże meczów ;)
 
S 0

solarex

Użytkownik
Bayern-Fiorentina typ:1

Bayern gra bajeczny futbol i napewno ich ofensywną grę odzwierciedli wynik.Fiorentina bez formy, a dziwne jakby Bayern na swoim terenie sie bronił.Przewiduje kilkubramkową wygraną gospodarzy.

Porto-Arsenal typ:awans Arsenalu

W tym sezonie Porto sie pogorszyło, a Arsenal wręcz przeciwnie - &quot;chlopaszki&quot; z Londynu mają coraz wieksze doświadczenie i myślę, że przeciętne Porto nie bedzie dla nich większym problemem.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Bayern zdecydowanie tu wygra jest w takiej formie ze az sam nie wierze. Viola kiepsko w tym sezonie poprostu marazm jak w Juve niewykorzystuja potencjalu. Co do Porto vs Arsenal hmmm wynik tu moze pasc naprawde kazdy ale jakbym mial rzucac konkret to 1-1 i 2-0 dla Arsenalu na Emirates co da awans
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Podzielam zdaniem swoich przedmówców, bowiem zdecydowanym faworytem spotkania Bayern-Fiorentina są Ci pierwsi. Ponadto uważam, że awans to 1/4 mogą zapewnić sobie już na własnym obiekcie. Sądzę, że w tym spotkaniu padnie handi -1, za grosze można zawsze spróbować.
A co do spotkania portugalsko- angielskiego to jedyny chyba słuszny typ może być na awans drużyny z Londynu. Bowiem na pewno są bardziej oni doświadczeniu od Porto. Z pewnością zrobią wszystko, aby na wyjeździe nie przegrać spotkań i wygrać mecz na własnym obiekcie i awansować do kolejnej rundy. Takie są moje rozważania na początek LM
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
W tym sezonie Porto sie pogorszyło, a Arsenal wręcz przeciwnie - &quot;chlopaszki&quot; z Londynu mają coraz wieksze doświadczenie i myślę, że przeciętne Porto nie bedzie dla nich większym problemem.
Analiza całkowicie z kosmosu. Arsenal gra ostatnio nie najlepiej, co dobitnie pokazują mecze z czołówką ligi pewna wygrana Chelsea 2:0 i niespodziewana, ale też pewna na Emirates United 3:1, do tego remis z Villą (nie wliczam do czołówki Liverpoolu który od jakiegoś czasu gra bardzo przeciętnie jak na swój skład). Arsenal nie może zbytnio się odnaleźć, bez Van Persiego w ataku to już nie jest ta sama drużyna, Bendtner nie ma szans żeby go zastąpił bo piłkarsko to niebo a ziemia. Do tego w słabszej formie ostatnimi czasy jest Arshavin, który czasem potrafił w pojedynkę wygrać mecz.
Porto nic specjalnego nie gra, ale tak naprawdę w lidze portugalskiej ma małe pole do popisu więc dokładnie ocenić tego się nie da.
Niemniej pomimo słabszej formy Arsenalu stawiałbym podobnie na ich awans, ewentualnie x2 w Portugalii.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
co do spotkania Bayern-Fiorentina to wszyscy typują na Bayern, wydaje mi się że ten typ znajdzie się na większości zawartych kuponów na 17 lutego i pomyślcie sobie że jak nie siądzie to ile bukmacherzy na nas zarobią :razz:

a tak odnośnie samego meczu to: Bayern gra ostatnio bardzo dobrze, Bawarczycy wygrywają mecz za meczem, a Fiorentina ostatnio wręcz przeciwnie nie wygrali od pięciu spotkań i nic nie zwiastuje przerwania tej fatalnej passy,
 
S 0

solarex

Użytkownik
&quot;Analiza całkowicie z kosmosu. Arsenal gra ostatnio nie najlepiej,&quot;

Mądralo chodziło mi o cały sezon jak zaznaczyłem a nie o &quot;ostatnio&quot;.A w tym sezonie Arsenal jest dużo lepszy niż w tamtym - są bardziej doświadczeni i ich styl gry jest już bardziej dopracowany - Wenger w tamtym sezonie układał ich drużyne, teraz ma już ten okres za sobą i tylko czekać na ogromne sukcesy &quot;Kanonierów&quot;.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
&quot;Analiza całkowicie z kosmosu. Arsenal gra ostatnio nie najlepiej,&quot;

Mądralo chodziło mi o cały sezon jak zaznaczyłem a nie o &quot;ostatnio&quot;.A w tym sezonie Arsenal jest dużo lepszy niż w tamtym - są bardziej doświadczeni i ich styl gry jest już bardziej dopracowany - Wenger w tamtym sezonie układał ich drużyne, teraz ma już ten okres za sobą i tylko czekać na ogromne sukcesy &quot;Kanonierów&quot;.
z tymi sukcesami to się nie zapędzajmy. Chłopaki potrafią naprawdę zagrać znakomity mecz ale również potrafią zawalić pierwszą bramkę i później się już nie podnieść. Myślę, że atak na bramkę Porto od pierwszych minut będzie jak najbardziej uzasadniony. Nie ma co liczyć na szczęśliwy remis. Niewykluczone, że trzeba będzie cały czas atakować , żeby remis utrzymać. Mam nadzieję, że bez RvP poradzą sobie i przebłysk geniuszu jednego z zawodników, czy to Fabregasa czy Nasriego albo Arshavina sprawi , że wywiozą z Portugalii co najmniej ten remis.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Mądralo chodziło mi o cały sezon jak zaznaczyłem a nie o &quot;ostatnio&quot;.A w tym sezonie Arsenal jest dużo lepszy niż w tamtym - są bardziej doświadczeni i ich styl gry jest już bardziej dopracowany - Wenger w tamtym sezonie układał ich drużyne, teraz ma już ten okres za sobą i tylko czekać na ogromne sukcesy &quot;Kanonierów&quot;.
Mądralo a co ma cały sezon do najbliższego spotkania w LM?
Arsenal to jedna z moich ulubionych drużyn i wiem co mówię. Są bardziej doświadczeni? W jakim sensie niby? A co do sukcesów to pracują aby je osiągnąć już dobre parę sezonów, Wenger cały czas próbuje tworzyć młodą drużynę, docierając ją w każdych rozgrywkach niestety nie prowadzi to do absolutnie żadnych sukcesów i w tym jeżeli potentaci w Premiership się nie potkną (na co się nie zanosi) to trofeum żadnego nie zdobędą, a jak już wyżej napisałem mecze z United i Chelsea dobitnie pokazały, że Arsenal ostatnio z lepszymi gra straszną kaszanę i gdyby w LM trafili na Barcelonę czy choćby Manchester to nie byłoby czego po nich zbierać. Bo kim niby mają straszyć, w ataku cienkim Bentnerem i Arshavinem bez formy? Czy obronie z Almunią na czele popełniającą ostatnio masę błędów. Fabregas za nich wszystkich meczów nie wygra.
 
S 0

solarex

Użytkownik
Jak to czym mają straszyć?? Arshavin może nie ma najlepszej formy, ale Nasri, Rosicky, a Bentner na wykończenie jest dobry!!!Walcott słaby jest według Ciebie??A doświadczenie zdobywaja przez ogrywanie się w LM ???? .W tamtym sezonie doszli do pół finału, a teraz już mają większe doświadczenie i powoli te Młode Chłopaki stają się wirtuozami w swoim fachu ????
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Jak to czym mają straszyć?? a Bentner...
Bendtner ostatnio nie dość , że rzadko występuje to ostatnimi czasy pokazał , że na wykończenie akcji się nie nadaje. Chociażby ostatni mecz z Liverpoolem. Tyle okazji miał i nic z tego nie wyszło . Arsenal potrzebuje kogoś drugiego takiego jak Fabregas, tyle że nie na tej pozycji. Kogoś kto przebije się przez obronę i z kolegą napadziorem będą tworzyć zgraną parę w ataku bo jak narazie nie za fajnie to wygląda.
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Analiza całkowicie z kosmosu. Arsenal gra ostatnio nie najlepiej, co dobitnie pokazują mecze z czołówką ligi pewna wygrana Chelsea 2:0 i niespodziewana, ale też pewna na Emirates United 3:1, do tego remis z Villą (nie wliczam do czołówki Liverpoolu który od jakiegoś czasu gra bardzo przeciętnie jak na swój skład). Arsenal nie może zbytnio się odnaleźć, bez Van Persiego w ataku to już nie jest ta sama drużyna, Bendtner nie ma szans żeby go zastąpił bo piłkarsko to niebo a ziemia. Do tego w słabszej formie ostatnimi czasy jest Arshavin, który czasem potrafił w pojedynkę wygrać mecz.
Porto nic specjalnego nie gra, ale tak naprawdę w lidze portugalskiej ma małe pole do popisu więc dokładnie ocenić tego się nie da.
Niemniej pomimo słabszej formy Arsenalu stawiałbym podobnie na ich awans, ewentualnie x2 w Portugalii.
na jakiej podstawie nie wliczasz Liverpoolu do czołówki? Bo grają słabiej? No to w takim razie Arsenal też nie powinien być w czołówce bo ostatnio gra słabiej. Spójrz na miejsca które te zespoły zajmują;)

I jeszcze jedna rzecz. Porto ma w swojej lidze małe pole do popisu? To spójrz w tabelę tej ligi i zobacz jak się popisują ????
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Spójrz na miejsca które te zespoły zajmują
No i co widzę 4 miejsce przy czym City ma 2 mecze zaległe a Villa jeden i oba teamy mogą spokojnie Liverpool łyknąć. Arsenal słabiej grający ma 8 punktów przewagi nad Liverpoolem.

A co do Porto to może źle się wyraziłem, chodziło mi o to, że liga portugalska jest na tyle przeciętna, że nie ma co oceniać drużyny w kontekście gry w europejskich pucharach.
 
maurizio1986 0

maurizio1986

Użytkownik
a jak już wyżej napisałem mecze z United i Chelsea dobitnie pokazały, że Arsenal ostatnio z lepszymi gra straszną kaszanę i gdyby w LM trafili na Barcelonę czy choćby Manchester to nie byłoby czego po nich zbierać.
To ze Arsenal przegral mecze z ManU i Chelsea nie jest niespodzianka, i zasluznie przegrali te mecze lecz ja najwyrazniej ogladalem inne spotkania niz Ty bo ja nie widzialem straszniej kaszany , wrecz grali jak rowny z rownym i tylko przed bramka mieli po rpostu troche pecha gdy z lini ktos im jeszcze wybil pilke lub swietne parady vdSara lub Cecha. Widac bylo ze taka ich gra na Liverpoorl wystarczyla czego tez sie spodziewalem.
Co do Porto to kiedys zawsze lubilem ich styl gry, podobny do Arsenalu, ale nie widzialem zadnego meczu ich w tym sezonie wiec nie bede sie wypowiadal. w lidze im idzie gorzej co jednak musi swiadczyc o czyms. Opuscilo ich kilku najlepszych zawodnikow i sadze ze powinni byc slabsi niz jeszcze rok temu chociazby. Awans Arsenalu wydaje mi sie byc pewny ale co bedzie w Porto w to nie chce wkraczac i nie mam pojecia ????
Dlatego po prostu jak prawie co kolejke po meczu z Juve bede stawial na Bayern z HC ???? Bo wlasnie i taki cel ma Bayern w tym meczu, a Robben typuje 6:0 dla swoich, czego bym nie wykluczyl po ostatnich tygodniach ogladania wszytskich meczow Bayernu :p Ale juz 2:0 jakby sie zakonczyl by bylo ok dla mnie i dla mojego portfela ???? W Bayernie wszyscy zdrowi i nikt zawiezsony, tylko jeszcze do konca nei ejst pewny Badstuber przez jakis lekki uraz ale szanse sa duze ze zagra, co by bylo w moich oczach bardzo wazne dla druzyny ;)
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Bardzo złe wieści napływają z północnego Londynu... Arsenal w jutrzejszym meczu z FC Porto będzie musiał radzić sobie bez Manuela Almunii, Williama Gallasa, Alexa Songa, Andrieja Arszawina, Eduardo da Silvy.
Tak więc w każdej formacji zespół będzie osłabiony brakiem swoich czołowych zawodników, w bramce powinien wystąpić Łukasz Fabiański, być może szansę na grę od pierwszych minut otrzyma Sol Campbell. Do kadry Kanonierów dołączył Carlos Vela, ale raczej nie możemy spodziewać się jego gry od samego początku. Sytuacja nie wygląda ciekawie zwłaszcza jeśli chodzi o atak, na środku zagra z pewnością Nicklas Bendtner, a po bokach najprawdopodobniej Samir Nasri i Tomas Rosicky.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ciezki mecz mecz do wytypowania, patrzac przez pryzmat zeszlego sezonu, gdzie Porto po fantastycznym meczu w Manchesterze, poleglo na wlasnym boisku... Porto chyba nie umie sobie poradzic z presja w LM... albo poprostu z Angielska pilka...?! Ciezko stwierdzic. Chyba najlepszym wyjscie wydaje sie byc under 2.5. Arsenal nie sadze zeby zbytnio szalal w obliczu oslabien, a Porto moze miec problemy z trafieniem jesli Arsenal sie zamuruje...
pozdrawiam.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Bayern Monachium - Fiorentina
- wielka forma Bayernu + brak problemów z kadrą
- słabsza dyspozycja Fiorentiny
- w Fiorentinie nie zagrają: C.Zanetti, Santana, Mutu i Gamberini.
- Brak obrońcy Gamberiniego to bardzo duża strata. Ani Felipe, ani Natali moim zdaniem nie są w stanie zagrać na takim poziomie jaki gwaratuje Gamberini.
- Dominacja Bayernu na skrzydłach: Robben + Ribery.
- Przewaga Bayernu w środku pola: Van Bommel, Schweinsteiger
- Dużo będzie zależało od Joveticia, jeśli on nie udźwignie presji to Gilardino sam sobie sytuacji nie wykreuje.
- Dzisiaj Bayern powinien wygrać ten mecz grajac w bocznych sektorach boiska, ale jak wspomniałem także i Gomez ma nieco ułatwione zadanie, bo Natali czy Felipe to nie Gamberini.
Typ: Bayern Monachium - 1,50 w Tobet [9/10]
 
L 0

lukasz77

Użytkownik
Bayern Munich - Fiorentina
Spotkanie, które wybrałem to mecz na Allianz Arena pomiędzy Bayernem a Fiorentiną. Początek o 20:45, sędziować będzie Tom Henning Ovrebo z Norwegii. To spotkanie ma jednego faworyta, są nim gospodarze. Liga Mistrzów rządzi się swoimi prawami, jednak Bayern radzi sobie w lidze bardzo dobrze i nie sposób nie stawiać ten zespół w roli zdecydowanego faworyta.

Bayern na pewno będzie chciał zdobyć dużą zaliczkę u siebie przed rewanżem, bo we Włoszech może zdarzyć się wszystko. W lidze grają bajecznie, strzelają mnóstwo bramek. Goście zaś w Serie A bez formy, przegrywają z zespołami z czołówki i nie mogą odnaleźć formy. Dodatkowo w zespole z Włoch nie zagrają tacy zawodnicy jak Zanetti, Santana i Mutu. W Bayernie nie mają problemów z kontuzjami.

Nie ma tutaj co dużo pisać. Bawarczycy są faworytem, z lepszym kadrowo zespołem i to spotkanie mogą wygrać kilkoma bramkami, ponieważ będą chcieli zapewnić sobie awans już u siebie.

Typ : 1 ✅
Kurs : 1.45
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Dzis na Allianz Arena faworyt jest tylko jeden - Bayern. Fiorentina oslabiona, ze skladu wypadl Gamberini o czym wspomniano, do tego nieskuteczny Gilardino. Bayern z kolei to w tej chwili maszynka do strzelania goli, a szczegolnie bryluja w tym Gomez, Muller czy Robben, w kazdej chwili wyreczyc ich moze Ribery lub co widzielimy w meczu z Dortmundem van Bommel :p , ponadto obrona Bayernu poplenia od czasu do czasu spore bledy (patrz gol Zidana ???? ) Na wlasnym boisku Bawarczycy nie powinni kalkulowac i zagraja tak aby zapewnic sobie zaliczke na rewanz. Z drugiej strony w kazdej chwili przebudzic sie moze Gilardino, grozny bedzie Jovetic. Mysle ze goli nie zabraknie i padnie over 2.5
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP

Bayern Monachium - Fiorentina
Wczoraj typowane Ligi Mistrzów nie poszło najlepiej, kompletnie zawiódł Real. Dzisiaj mamy dwa mecze, na mecz z Porto Arsenal przyjedzie potwornie osłabiony, dlatego też ten mecz odpuszczam. Skupiam się na drugim meczu, gdzie zdecydowanym faworytem są Bawarczycy. Po dwóch porażkach w grupie z Bordeaux wydawało się, że Niemcy pożegnają się z Ligą Mistrzów. W ostatnim meczu jednak rozbili na wyjeździe Juventus i dzięki temu, możemy ich oglądać w fazie pucharowej. Gospodarze są w kapitalnej dyspozycji, wygrali kolejnych 12 meczy we wszystkich rozgrywkach. Grają naprawdę efektywnie, ale i efektownie. Bayern gra na obecną chwilę gra jedną z lepszych piłek w całej Europie. Nie ma problemów ze składem, wszyscy są zdrowi. Wrócił także znakomity francuski skrzydłowy Ribery. To właśnie on dzisiaj, do spółki z Robbenem powinien rozrywać obronę gości. Bayern ma w swoim składzie świetnych skrzydłowych i to jest ich główny atut w dzisiejszym meczu. Wobec powrotu Francuza na ławce zasiądzie prawdopodobnie Olic. Nie należy zapominać, że w ataku jest Gomez i największe odkrycie tego sezonu w ekipie Bawarczyków - Mueller. Gospodarze w ostatnim meczu z Dortmundem pokazali, że potrafią odwrócić losy spotkania nawet, kiedy przegrywają. Fiorentina jeśli chodzi o fazę grupową, spisała się fantastycznie, wygrała swoją grupę z 15 punktami. Lepsze w pierwszej fazie było tylko Bordeaux, zdobywając punkt więcej. Jednak ostatnio goście są w kiepskiej dyspozycji. W lidze plasują się na odległym 11 miejscu, co jest spowodowane słabą formą. W czterech ostatnich meczach Fiorentina zdobyła zaledwie punkt. Atmosfera w zespole nie jest więc najlepsza. Dochodzi do tego sprawa Mutu, który po raz kolejny został przyłapany na stosowaniu niedozwolonych środków. Drużyna dzisiaj wystąpi bez swoich kluczowych zawodników, oprócz wspomnianego rumuna zabraknie Zanettiego, Santany i lidera defensywy Gamberiniego. Ciężar gry spadnie na braki Joveticia i Gilardino, tylko czy będą w stanie go udźwignąć? Na pewno będzie trudno. Gospodarze są w zdecydowanie lepszej formie i to oni są faworytem dzisiejszego meczu. Grając przed własną publicznością będą chcieli wypracować jak najlepszą zaliczkę przed rewanżem. Dzisiejszy mecz powinni spokojnie wygrać.
Mój typ:
Bayern 1,45

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom