>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Źle wystawiony kurs - pomyłka buka

K 158

kamil077

Użytkownik
Witam! Czy totomix może zrobić zwrot jeśli wystawił źle kursy ( na odwrót)? Czy nie ma zwrotów w totomixie?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Pomyłka buka jest powodem do unieważnienia przyjętego zakładu - i nie dotyczy to tylko Totolotka...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
ostatnio tot-mix dał kurs w tenisie na Darcisa zamiast 1,25 dali 3,20 pograłem to za 500zł i kupon wypłacony
Ale przecież nie mogłeś tego zagrać w Totolotku jako singla - bo challengery to minimum 3 zdarzenia.... więc wcale nie było to takie pewne!
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Ale przecież nie mogłeś tego zagrać w Totolotku jako singla - bo challengery to minimum 3 zdarzenia.... więc wcale nie było to takie pewne!
no tak dałem 3 inne mecze z tewgo chalangera zobacz sobie ze akurat w tym chalangerze jak i tydzien wczesniej w azji niespodzianek brak w 1-2 rundzie ci co mieli wygrac wygrali
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
jacek75&gt;&gt;&gt; przecież to nie ja pierwotnie napisałem , więc dlaczego jako cytatu nie dałeś wpisu zrobionego przez &quot;pawelstrzala&quot; ???
I co ma miejsce rozgrywania turnieju - do możliwości popełnienia przez buka ewidentnego błędu nie dotyczącego przecież samego typowania a powstałego przy wpisywaniu do oferty ???
Skoncentruj się , nim ponownie coś błędnie jako cytat wkleisz lub bez sensu napiszesz....
.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Wiem, że to nie do końca dotyczy tego tematu, ale to napiszę. Pawelstrzala napisałeś, że zagrałeś za 500 zł, a czy w Toto-Mixie nie jest tak, że mecze z czelków można grać za max 200 zł?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
&quot;pawelstrzala&quot; od początku plącze tu się ostro w tych swoich zeznaniach ????
i nawet gdyby teraz cudował, że rozbił to na kilka kuponów - to jego własny wpis będzie tego strażnikiem:
&quot;pograłem to za 500zł i kupon wypłacony&quot;
A jak kupon to jeden... a jak jeden to g.ó.w.n.o było a nie granie!
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
edi8: od kiedy toto ma w regulaminie zapis że w razie błędnego kursu dają zwrot? z tego co wiem to tylko firmy internetowe takie zapisy mają a w pl udało się to wpisać do regulaminu tylko STSowi, pozostałe &#39;ziemniaki&#39; muszą zgodnie z regulaminem wypłacać to co jest na kuponie, czyli jak kursy są złe to muszą je uznać, zawsze tak było i nie widzę zmian w toto
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
c1amak: regulamin Totolotka pozwala unieważnić także i taki zawarty zakład:
1. Spółka ma prawo do unieważnienia zakładu pojedynczego oraz zwrotu wpłaconej stawki uczestnikowi zakładów w przypadkach, gdy:
- zakład został zawarty po rozpoczęciu obstawianego zdarzenia z pominięciem zakładów określonych w § 21,
- nastąpiła zmiana miejsca zdarzenia tj. boiska (kortu, parkietu itp.) gospodarzy na boisko gości,
- ewentualne zamknięcie boiska gospodarzy lub wybór neutralnego boiska czy dobrowolny wybór boiska przeciwnika jako miejsca odbywania zdarzenia nie powoduje unieważnienia zakładu ani zwrotu stawki,
- obstawiony został zakład na zwycięstwo, ewentualnie lokatę indywidualnego zawodnika lub zespołu, a wymienieni nie stawią się na zawody, bez względu na przyczyny (np. kontuzje, niestawienie się w ustalonym terminie, dyskwalifikacje itd.),
- zdarzenie zostało nieprawidłowo określone przez Spółkę w ofercie zakładów
i przyjmij do wiadomości, że to robią... ????
Pzdr.
edi8
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
no hej, szkoda że nie zacytowałeś całego tego punktu regulaminu, otóż cały brzmi on tak:

- zdarzenie zostało nieprawidłowo określone przez Spółkę w ofercie zakładów (np. takie zdarzenie nie miało się odbyć),

i dotyczy ten punkt tylko i wyłącznie zwrotu jeżeli spotkanie nie miało się odbyć

W toto jak coś zagrasz a mają błędne kursy (np. odwrotnie wpisane) to zakład pozostaje ważny i tak jest wypłacany - identycznie jest np. w Fortunie. W obu firmach sprawdzone na nie jednym przykładzie.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
o i jeszcze jeden cytat z regulaminu toto:
III. STAWKA ZA ZAKŁADY I KURSY USTALANE DLA ZDARZEŃ

§ 9.

1. Spółka ma prawo dowolnie ustalać stawki na poszczególne rodzaje zakładów, o których mowa w niniejszym regulaminie.Wiążącą dla Uczestnika zakładu jak i dla Spółki jest stawka wskazana na kuponie.
(...)
4. Za obowiązujący kurs do obliczania wygranej uważa się kurs aktualny (uzyskany na potwierdzeniu) w momencie zawierania zakładu, z wyjątkiem przypadków określonych w § 18 ust. 13.
a ten § 18 ust. 13. dotyczy zwrotu jeżeli zagra się na coś co ma złą datę/godzinę rozpoczęcia - jak się zagra na coś co już jest w grze albo zostało rozegrane.
pzdr
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
To jest tylko podany przykład - więc jeden z powodów - a sam już 3 razy dostawałem z Totolotka zwrot w takich sytuacjach ( choć 2 razy się udało ???? ) i mając tam netowe konto dość szybko reagowałem na wpisy na forach o ewidentnej pomyłce u nich.
Zatem wiem na 100% że zakład w każdej chwili może zostać unieważniony także i w sytuacji gdy został zawarty, ale przy ich błędzie.
Ten regulaminowy zapis:
zdarzenie zostało nieprawidłowo określone przez Spółkę w ofercie zakładów
obejmuje więc także ich pomyłkę!!!
I wiem to z praktyki a nie z czytania regulaminu...

Pzdr.
edi8
.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
jezuuuuu...... ja też to wiem z praktyki że wypłacają błędy! przytoczyłem Ci również dwa inne fragmenty regulaminu, które JASNO mówią o tym, że dane (KURS) który widnieje na kuponie jest wiążący obie strony i toto nic z tym nie może zrobić
prześledź sobie regulaminy innych firm to się zorientujesz co to znaczy mieć zapis o &quot;oczywistym błędzie&quot; bukmachera - wszystkie firmy internetowe tak mają, a z firm naziemnych tylko STS i to od kilku miesięcy
to co jest na kuponie w toto, czyli to co masz wydrukowane to jest ważne dla Klienta, firmy oraz dla sądu i nie można tego już zmienić bez zmiany regulaminu a tej na dzień dzisiejszy toto nie zrobił
fragment regulaminu, który wklejasz dotyczy i zawsze dotyczył tylko błędów właśnie typu &#39;mecz się nie odbył bo nie miał być grany&#39;
na koniec (bo już nie mam siły tłumaczyć) jeszcze raz wpisuję Ci dwa najważniejsze punkty regulaminu toto pod tym względem:
III. STAWKA ZA ZAKŁADY I KURSY USTALANE DLA ZDARZEŃ
§ 9.
1. Spółka ma prawo dowolnie ustalać stawki na poszczególne rodzaje zakładów, o których mowa w niniejszym regulaminie.Wiążącą dla Uczestnika zakładu jak i dla Spółki jest stawka wskazana na kuponie.
(...)
4. Za obowiązujący kurs do obliczania wygranej uważa się kurs aktualny (uzyskany na potwierdzeniu) w momencie zawierania zakładu, z wyjątkiem przypadków określonych w § 18 ust. 13.
ps. jeżeli kiedyś dostałeś zwrot za błąd w kursach (odwrócone kursy) to Cię toto w konia zrobiło i było trzeba walczyć z nimi !! ja wykorzystałem ich błędy na kursach kilka razy i zawsze mi wypłacili zgodnie z kursem, który widniał na kuponie
niestety już wkrótce się to skończy, wejdą zakłady przez neta i wszyscy zmienią regulaminy na takie jak mają buki netowe
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Bzdury kolego piszesz, bo co ma zapis o niezmienności kursu - gdy całe zdarzenie zostaje anulowane z oferty , gdyż zakład na to zdarzenie został przyjęty z powodu błędu a błąd ten mieści się w zapisie specjalnie bardzo nieprecyzyjnym jak:
zdarzenie zostało nieprawidłowo określone przez Spółkę w ofercie zakładów
a zamiana miejscami np. kursów 3.2 i 1.2 w pełni wyczerpuje ten zapis regulaminu o prawie do unieważnienia i daje do tego podstawę.
Kończę tę polemikę - bo jako ten, który parę razy grał takie błędy i które parę razy zostały przez nich wychwycone a zakłady unieważnione, wiem że tak się może wydarzyć i kolejny raz ???? choć nieraz się udaje...
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Ostatni raz Cię proszę ???? poczytaj sobie jak musi wyglądać (zapis) tzw. &#39;oczywistego błędu&#39; w regulaminie, bo ten fragment regulaminu, który tak namiętnie cytujesz to tylko wycinek, który stosowany jest jako podstawa do zwrotu dla zakładów, które pojawiły się w ofercie a ich miało w ogóle nie być - nie odbędą się.

Podstawą w toto jest: to co masz na kuponie - to jest ważne i zobowiązujące

Widzę że nie przyznasz się do pomyłki, więc też kończę tą dyskusję, wrócę do tematu jak zagram w toto obrócone kursy gdy pojawią się na jakieś spotkanie i zakład zostanie wypłacony - wówczas wkleję Ci tutaj skany i będzie po dyskusji, bo będą dowody ;)

Zresztą sam piszesz, że też Ci się już nieraz udało zagrać taką pomyłkę u nich i wypłacili Ci normalnie wg tego co miałeś na kuponie! Zatem firma ta raz wg Ciebie stosuje się do jakiegoś zapisu a innym razem nie? Jeżeli tak, to masz wygraną w każdym sądzie w polsce z nimi.

pzdr
 
Do góry Bottom