>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Żelazna dyscyplina drogą do sukcesu

P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Witam, w związku z narastającymi prośbami o powstanie nowego tematu(z innymi systemami, którymi gram ) zdecydowałem się go dzisiaj go stworzyć.

Będę tutaj podawał mecze, które zawsze będą meczami pre, podzielone będą na insidery i mecze systemowe tzn: każdy typ będzie poparty moją analizą i informacjami odnośnie kontuzji, problemów finansowych, złą atmosferą itd.

1. W moim głównym temacie większość typów również opieranych jest o analizy, jednak nie zawsze piszę i mam czas je dodać do każdego meczu. Tutaj dodam zawsze pełne info, które będę miał o danym spotkaniu i podobnie jak w pierwszym temacie będą podawane stawki od 1 do 5, gdzie 1 oznacza 200,00 PLN, a 5 oznacza 1000,00 PLN.
Typy będą podawane rzadziej, z mniejszą częstotliwością natomiast tak jak wspominałem wyżej, będą to dyscypliny i drużyny w których czuje się najmocniejszy.


2. Program 1,2,3.
W tym dziale pojawiało się już bardzo dużo metod i systemów dojścia do większego kapitału z mniejszym budżetem, dlatego i ja chciałem przedstawić swój system, nie ujmując nic osobom, które już próbowały tak grać.
Mnie osobiście stosując ten system przy 6 próbach udało się 2 razy dojść do kwoty 20k lub bardzo zbliżonej.

- Budżet startowy każdego systemu to 1k
- każdy mecz z systemu jest z automatu poparty analizą
- typy pojawiają się czasami raz w miesiącu
- 3 zasady: cierpliwość, dyscyplina i opanowanie
- każdy system po dojściu do 5k jest rozbijany na dwie części, czyli od kapitału 5k gramy po 2.5k na mecz, przy dojściu do 10k robimy ponownie to samo
- mecze zawszę będą meczami pre, oraz będą to single
- kursy maksymalne jakie przewiduje to 1,80, ale będzie to zależne od oferty
- każdy program ma maksymalnie 2 podejścia
- czas dojścia do 20k jaki sobie wyznaczam to około 3 miesiące, wszystko będzie zależeć od oferty
- każdy gra na swoją odpowiedzialność


Program 1 bilans: 1960,00 PLN ( 2 zagrane zdarzenia )
Program 2 bilans: 1000,00 PLN
Program 3 bilans: 3401,64 PLN ( 3 zagrane zdarzenia )

W celu sprawdzenia historii i początków systemu zapraszam do mojego pierwszego tematu w dziele kupony, tutaj będzie kontynuacja, a cel dojście do 20k w każdym programie z osobna.

Tak jak wspominałem naprzemiennie będą pojawiały się tutaj insidery głównie single, które będę również dobierał do ako w moim pierwszym temacie: stały profit bukmacherski.

Póki co tyle, gdyby coś uległo zmianie będę pisał na bieżąco.

GL dla wszystkich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Typy umieszczane w tym dziale nie są dodatkowo grane, bilans jest liczony w moim pierwszym temacie, natomiast jest to najlepsza selekcja tego co analizuje z danej oferty. Podliczał będę tylko skuteczność.

Tutaj typ, który wczoraj podawałem w Typach dnia pierwszy raz.

#1. Dyscyplina: Koszykówka NCAA 01:00
Godzina: 01:00
Indiana - Purdue
Typ: Purdue
Kurs: 1,72
Unibet

Analiza: Dziś duże value i pomyłka oddsmakerów. Kurs na Purdue przy dużych osłabieniach gospodarzy to duże nieporozumienie.
Dwóch liderów ekipy Indiany dziś out, James Blackmon Jr and OG Anunoby, oboje rzucają 30% wszystkich punków które zdobywa ekipa gospodarzy!

Purdue to ekipa która rzuca z kolei średnio 82 punkty na mecz i jest pod tym względem 3 najlepszą ekipą. Młodzież akademicka z Indiany zdecydowanie nie lubi szybkiego tempa meczu, które dzisiaj narzuci ekipa przyjezdnych.

Po ciężkim meczu z liderem z Wisconsin dzisiaj wielu graczy odpoczywa w Indianie, lub leczy urazy tak jak wspomnieni wyżej liderzy ekipy.

Nie widzę dziś innej możliwości jak pewne zwycięstwo Purdue, a ten kurs wydaje się promocją bo buki zdecydowanie są w tyle z tymi informacjami. Dodatkowo duże ruchy na rynkach azjatyckich w kierunku Indiany spowodowały spadki w Europie, należy dziś ten mecz wziąć pod lupę, na live również bedzie można coś upolować.

GL!


TYP WYGRANY 64-69 ✅
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Również typy dnia:

#2. Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:30
New York Knicks - Denver Nuggets
Typ: New York Knicks
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Poczynania Knicks w tym sezonie to seria niepowodzeń, u siebie we własnej hali przychodzi im ostatnimi czasy wstydzić się za swoje wyniki. Dziś jestem pewny, że ta passa się odwróci i zaczną zwycięski marsz do fazy play off, która zdecydowanie im uciekła w tym momencie.
Denver dzisiaj osłabione brakiem kluczowych graczy, Faried (Kontuzja kostki),
Gallinari (Kontuzja pachwiny) i Mudiay.
Otwarty mecz to coś co Knicks lubią, a Anthony dziś pokaże klasę.
Zrobił się dość duży public na Denver, jedynie z tego powodu iż mają zdecydowanie większe szanse na play off. Natomiast dlaczego Knicks mieliby dzisiaj zostać pokonani u siebie ? Jakoś tego nie widzę i wchodzę w dość łatwą wygraną Knicks 7-10 punktami.
GL.
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Również typy dnia:


#2. Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:30
New York Knicks - Denver Nuggets
Typ: New York Knicks
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365

Poczynania Knicks w tym sezonie to seria niepowodzeń, u siebie we własnej hali przychodzi im ostatnimi czasy wstydzić się za swoje wyniki. Dziś jestem pewny, że ta passa się odwróci i zaczną zwycięski marsz do fazy play off, która zdecydowanie im uciekła w tym momencie.
Denver dzisiaj osłabione brakiem kluczowych graczy, Faried (Kontuzja kostki),
Gallinari (Kontuzja pachwiny) i Mudiay.
Otwarty mecz to coś co Knicks lubią, a Anthony dziś pokaże klasę.
Zrobił się dość duży public na Denver, jedynie z tego powodu iż mają zdecydowanie większe szanse na play off. Natomiast dlaczego Knicks mieliby dzisiaj zostać pokonani u siebie ? Jakoś tego nie widzę i wchodzę w dość łatwą wygraną Knicks 7-10 punktami.
GL.




#2. Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:30
New York Knicks - Denver Nuggets
Typ: New York Knicks
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365

Poczynania Knicks w tym sezonie to seria niepowodzeń, u siebie we własnej hali przychodzi im ostatnimi czasy wstydzić się za swoje wyniki. Dziś jestem pewny, że ta passa się odwróci i zaczną zwycięski marsz do fazy play off, która zdecydowanie im uciekła w tym momencie.
Denver dzisiaj osłabione brakiem kluczowych graczy, Faried (Kontuzja kostki),
Gallinari (Kontuzja pachwiny) i Mudiay.
Otwarty mecz to coś co Knicks lubią, a Anthony dziś pokaże klasę.
Zrobił się dość duży public na Denver, jedynie z tego powodu iż mają zdecydowanie większe szanse na play off. Natomiast dlaczego Knicks mieliby dzisiaj zostać pokonani u siebie ? Jakoś tego nie widzę i wchodzę w dość łatwą wygraną Knicks 7-10 punktami.
GL.[/quote]


123-131 PRZEGRANA
⛔⛔⛔
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Oba typy podane w moim głównym temacie, tutaj będę prowadził dla siebie dokładne statystyki typów z moją większą analizą oraz value betów.
#3.NBA 02:00
Milwaukee Bucks - Detroit Pistons
Typ: Milwaukee Bucks @ 1,75
1xbet
Analiza:
Przeglądając inne tematy szczególnie zapadło mi w pamięć jedno określenie &quot; siadł jak dziad na czereśnie&quot; i tutaj idealnie mi to pasuje. Dziś bardzo ważny mecz przed ekipą z Milwaukee, która podejmować będzie u siebie swojego bezpośredniego rywala do walki o play off. Pełna mobilizacja w obozie gospodarzy, którzy sprawili ostatnio kilka sensacji ulegając m.in ekipe Phi, która swojego czasu była on fire, oraz Lakers i Miami, ( wszystkie mecze rozgrywane u siebie ). Obie ekipy podbudowane zwycięstwami w ostatnich spotkaniach przystąpią dziś do rywalizacji, która może w psychice zawodników dużo wnieść z perspektywy następnych meczy.
Detroit dzisiaj jest B2b i moim zdaniem to głownie wpłynie na losy spotkania, wygrali w naprawdę ciężkim boju z ekipą Toronto, gdzie zagrali fantastyczną 4 kwartę rzucając 36 punktów. Dziś jednak nie daje im żadnych szans w meczu w którym według mojej opinie Bucks będą prowadzić od początku do końca.
GL!
102-89 WYGRANA
✅✅✅
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#4. NBA 01:00
Indiana Pacers - San Antonio Spurs
Typ: San Antonio Spurs @ 1,64
1xbet

Analiza:
Indiana Pacers notują w końcu przewidywany dołek, są już raczej pewni gry w play off i to dobry moment by naładować baterie. Zanotowali ostatni serię 3 porażek, gdzie na pewno najbardziej zaskakująca miała miejsce 2 dni temu w starciu z Bucks, które przegrali 16 punktami na własnym parkiecie.
Dziś w tym spotkaniu widzę tylko jedno możliwe rozwiązanie, a mianowicie wygrana przyjezdnych z San Antonio, kurs 1,55-1,65 wydaje się być dość wysokim jak na obecny okres sezonu. Drużyna Leonarda i spółki dziś moim zdaniem zdetronizuje całkowicie ekipę z Indiany.
Indiana Pacers, preferują tak zwany stary model koszykówki, nie ma nic odkrywczego w ich grze, a już na pewno zaskakującego. Gregg Popovich trener ekipy Spurs, perfekcjonista i znakomity taktyk na pewno rozpracuję na części pierwsze drużynę Indiany Pacers i ich warianty gry.
Dodatkowy fakt, który utwierdza mnie w przekonaniu iż Spurs rozbroją dzisiaj ekipę Pacers jest fakt iż ostatni zdarzyło im się kilka zaskakujących wpadek m.in z drużyną Knicks, gdzie zdecydowanie zaważyła skuteczność rzutów gości.
H2h również wygląda obiecująco:
24 mecze
21 wygranych Spurs
3 wygrane Indiany
U siebie również Indiana na 10 ostatnich meczy bilans ze Spurs 3-7.
Podsumowując, ekipa Indiany owszem spisuje się dobrze na własnym parkiecie, pokonując średniaków oraz najsłabsze drużyny danych konferencji, jednak kiedy przychodzi im się mierzyć z drużynami pokroju Toronto, Spurs, Houston, Cleveland to jest to jednak półka wyżej, nie do przeskoczenia, jeżeli Spurs przegrają dzisiaj mecz to tylko i wyłącznie na własne życzenie, lub też gospodarzom musiałby wyjść naprawdę fantastyczny mecz, w innym wypadku nie widzę szans na wygraną Pacers.

GL!

106-110 WYGRANA
✅✅✅
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#5. Dyscyplina: Koszykówka NCAA
Godz: 01:00
Spotkanie: Akron - Toledo
Typ: Toledo + 7 HA
Kurs 1,80
Bukmacher: Bet365

Analiza: Na pierwszy rzut oka sprawa wydaje się oczywista, drużyna gospodarzy jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu, jednak nie dla mnie. Jako, że oferta NBA dzisiaj nie rozpieszcza postanowiłem zgłębić się dziś w młodzieżówkę.
Do rzeczy, widzę tutaj zamknięty mecz na styku z przewagą drużyny Toledo Rockets, dlaczego ? Trener przyjezdnych Tod Kowalczyk, przygotowuje na dzisiejsze spotkanie, taktykę run&amp;gun, co według mnie może dać szybką przewagę punktową już na początku spotkania, ponieważ gospodarze dziś będą grali eksperymentalną piątką. Ich przewaga w konferencji jest dość znaczna, procentowo to 0.826 ulegli tylko w 4 meczach. U siebie mają również genialną passę spotkań na 32 spotkania wygrali 31 !
Pomimo to jest to dla mnie duże value i wydaje mi się, że passa drużyna Akron może dzisiaj zostać przerwana. Wielu bardzo młodych graczy dzisiaj i z informacji, które zebrałem trener będzie rotował bardzo wieloma zawodnikami, natomiast Rakiety, dziś będą miała znakomity dzień i wykorzystają te sytuacje.
To moje przewidywania, dla odważniejszych można zagrać mniejszy handicap.

GL!
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#6. NBA 02:00
Minnesota Timberwolves - Cleveland Cavaliers
Typ: Cleveland Cavaliers
Kurs: 1,55-1,60
Bet365, Unibet

Analiza: Dziś kolejne spotkanie jakie wziąłem pod lupę to mecz młodzików z Minnesoty kontra odbudowujący formę w lutym zespół Cleveland Cavaliers.
Kurs 1,55-1,60 jakże zachęcający na dzisiejsze spotkanie. Zrywy gospodarzy do play off można już włożyć między bajki.
Starcie Dawida z Goliatem, Cavs podrażnieni bardzo słabym styczniem, w lutym notują znakomite wyniki, m.in. pokonując na wyjeździe drużynę Washington Wizzards 140-135 OT. Dzisiaj również przewiduję wysoki wyniki over 218 punktów oraz wygrana Cleveland @ 2,44.
Król jak zwą Lebrona buduje ponownie formę po kilku meczowym dołku. Otwarte spotkanie się szykuje i jak ostatnio to bywało Minnesota dziś takzż bez swoich podstawowych graczy:
- LaVine
- Payne
- Pekovic
W drużynie Cleveland zabraknie Kevina Love, jednak nie sądzę aby Cleveland dzisiaj miało jakieś szczególne problemy bez niego.
H2h również bardzo korzystne dla Cleveland 7-3 na ostatnie 10 spotkań.
Naprawdę nie ma co się tutaj zbytnio rozpisywać, jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego to goście wygrają ten mecz z dość sporym zapasem, dlatego też polecam zagrać ich zwycięstwo.

GL!
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#5. Dyscyplina: Koszykówka NCAA
Godz: 01:00
Spotkanie: Akron - Toledo
Typ: Toledo + 7 HA
Kurs 1,80
Bukmacher: Bet365


Analiza: Na pierwszy rzut oka sprawa wydaje się oczywista, drużyna gospodarzy jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu, jednak nie dla mnie. Jako, że oferta NBA dzisiaj nie rozpieszcza postanowiłem zgłębić się dziś w młodzieżówkę.
Do rzeczy, widzę tutaj zamknięty mecz na styku z przewagą drużyny Toledo Rockets, dlaczego ? Trener przyjezdnych Tod Kowalczyk, przygotowuje na dzisiejsze spotkanie, taktykę run&amp;gun, co według mnie może dać szybką przewagę punktową już na początku spotkania, ponieważ gospodarze dziś będą grali eksperymentalną piątką. Ich przewaga w konferencji jest dość znaczna, procentowo to 0.826 ulegli tylko w 4 meczach. U siebie mają również genialną passę spotkań na 32 spotkania wygrali 31 !

Pomimo to jest to dla mnie duże value i wydaje mi się, że passa drużyna Akron może dzisiaj zostać przerwana. Wielu bardzo młodych graczy dzisiaj i z informacji, które zebrałem trener będzie rotował bardzo wieloma zawodnikami, natomiast Rakiety, dziś będą miała znakomity dzień i wykorzystają te sytuacje.
To moje przewidywania, dla odważniejszych można zagrać mniejszy handicap.


GL!
#5. Dyscyplina: Koszykówka NCAA
Godz: 01:00
Spotkanie: Akron - Toledo
Typ: Toledo + 7 HA
Kurs 1,80
Bukmacher: Bet365


Analiza: Na pierwszy rzut oka sprawa wydaje się oczywista, drużyna gospodarzy jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu, jednak nie dla mnie. Jako, że oferta NBA dzisiaj nie rozpieszcza postanowiłem zgłębić się dziś w młodzieżówkę.
Do rzeczy, widzę tutaj zamknięty mecz na styku z przewagą drużyny Toledo Rockets, dlaczego ? Trener przyjezdnych Tod Kowalczyk, przygotowuje na dzisiejsze spotkanie, taktykę run&amp;gun, co według mnie może dać szybką przewagę punktową już na początku spotkania, ponieważ gospodarze dziś będą grali eksperymentalną piątką. Ich przewaga w konferencji jest dość znaczna, procentowo to 0.826 ulegli tylko w 4 meczach. U siebie mają również genialną passę spotkań na 32 spotkania wygrali 31 !

Pomimo to jest to dla mnie duże value i wydaje mi się, że passa drużyna Akron może dzisiaj zostać przerwana. Wielu bardzo młodych graczy dzisiaj i z informacji, które zebrałem trener będzie rotował bardzo wieloma zawodnikami, natomiast Rakiety, dziś będą miała znakomity dzień i wykorzystają te sytuacje.
To moje przewidywania, dla odważniejszych można zagrać mniejszy handicap.


GL!

71-65 WYGRANA
✅✅✅
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#6. NBA 02:00
Minnesota Timberwolves - Cleveland Cavaliers
Typ: Cleveland Cavaliers
Kurs: 1,55-1,60
Bet365, Unibet


Analiza: Dziś kolejne spotkanie jakie wziąłem pod lupę to mecz młodzików z Minnesoty kontra odbudowujący formę w lutym zespół Cleveland Cavaliers.
Kurs 1,55-1,60 jakże zachęcający na dzisiejsze spotkanie. Zrywy gospodarzy do play off można już włożyć między bajki.

Starcie Dawida z Goliatem, Cavs podrażnieni bardzo słabym styczniem, w lutym notują znakomite wyniki, m.in. pokonując na wyjeździe drużynę Washington Wizzards 140-135 OT. Dzisiaj również przewiduję wysoki wyniki over 218 punktów oraz wygrana Cleveland @ 2,44.
Król jak zwą Lebrona buduje ponownie formę po kilku meczowym dołku. Otwarte spotkanie się szykuje i jak ostatnio to bywało Minnesota dziś takzż bez swoich podstawowych graczy:
- LaVine
- Payne
- Pekovic

W drużynie Cleveland zabraknie Kevina Love, jednak nie sądzę aby Cleveland dzisiaj miało jakieś szczególne problemy bez niego.
H2h również bardzo korzystne dla Cleveland 7-3 na ostatnie 10 spotkań.
Naprawdę nie ma co się tutaj zbytnio rozpisywać, jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego to goście wygrają ten mecz z dość sporym zapasem, dlatego też polecam zagrać ich zwycięstwo.


GL!

#6. NBA 02:00
Minnesota Timberwolves - Cleveland Cavaliers
Typ: Cleveland Cavaliers
Kurs: 1,55-1,60
Bet365, Unibet


Analiza: Dziś kolejne spotkanie jakie wziąłem pod lupę to mecz młodzików z Minnesoty kontra odbudowujący formę w lutym zespół Cleveland Cavaliers.
Kurs 1,55-1,60 jakże zachęcający na dzisiejsze spotkanie. Zrywy gospodarzy do play off można już włożyć między bajki.

Starcie Dawida z Goliatem, Cavs podrażnieni bardzo słabym styczniem, w lutym notują znakomite wyniki, m.in. pokonując na wyjeździe drużynę Washington Wizzards 140-135 OT. Dzisiaj również przewiduję wysoki wyniki over 218 punktów oraz wygrana Cleveland @ 2,44.
Król jak zwą Lebrona buduje ponownie formę po kilku meczowym dołku. Otwarte spotkanie się szykuje i jak ostatnio to bywało Minnesota dziś takzż bez swoich podstawowych graczy:
- LaVine
- Payne
- Pekovic

W drużynie Cleveland zabraknie Kevina Love, jednak nie sądzę aby Cleveland dzisiaj miało jakieś szczególne problemy bez niego.
H2h również bardzo korzystne dla Cleveland 7-3 na ostatnie 10 spotkań.
Naprawdę nie ma co się tutaj zbytnio rozpisywać, jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego to goście wygrają ten mecz z dość sporym zapasem, dlatego też polecam zagrać ich zwycięstwo.


GL!
108-116 WYGRANA
✅✅✅
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#7. Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 4:30
Los Angeles Clippers - Atlanta Hawks
Typ: Atlanta Hawks +4,5 HA
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin

Analiza: Na dzisiejszą noc widzę z kolei value w drużynie z Atlanty, która w mojej opinii wygra ten mecz. Hawks przegrali tylko 3 z ostatnich 18 wyjazdowych spotkań i zdecydowanie polecam ich grać na wyjazdach, ponieważ przed własną publicznością o dziwo czują się znacznie bardziej spięci. Milssap, Howard w znakomitej formie, oczywiście można powiedzieć to samo o drużynie z LA, która wygrała przewidzianą przeze mnie potyczkę z Utah Jazz po kursie 3,80. Dziś jednak czeka ich dużo trudniejsze zadanie, Hawks uwielbiają te trudniejsze spotkania szczególnie na wyjazdach i tam właśnie pokazują swój potencjał przekonało się o tym m.in Houston Rockets które poległo wygrywając +20 w 4 kwarcie!
Ekipa gospodarzy oczywiście dzisiaj bez Paul&#39;a i dla mnie ten brak będzie akurat najbardziej odczuwalny w konfrontacji z drużyną Hawks. Gdy brakuje lidera w każdym z 3 przypadków drużyna z Atlanty wygrywa.
Hawks przegrało z Clippersami nie tak dawno bo w połowie stycznia u siebie i dziś będą chcieli wziąć odwet na drużynie z Los Angeles. Dziś możemy spodziewać się underowego spotkania moim zdaniem a skuteczność za 2 będzie miała największe znaczenie. Howard pokaże klasę i poprowadzi swój zespół do zwycięstwa. To moje zdanie, warte zagrania również troszkę drobniej Atlanta Hawks 1 kwarta @ 2,05.
GL!
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#7. Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 4:30
Los Angeles Clippers - Atlanta Hawks
Typ: Atlanta Hawks +4,5 HA
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin


Analiza: Na dzisiejszą noc widzę z kolei value w drużynie z Atlanty, która w mojej opinii wygra ten mecz. Hawks przegrali tylko 3 z ostatnich 18 wyjazdowych spotkań i zdecydowanie polecam ich grać na wyjazdach, ponieważ przed własną publicznością o dziwo czują się znacznie bardziej spięci. Milssap, Howard w znakomitej formie, oczywiście można powiedzieć to samo o drużynie z LA, która wygrała przewidzianą przeze mnie potyczkę z Utah Jazz po kursie 3,80. Dziś jednak czeka ich dużo trudniejsze zadanie, Hawks uwielbiają te trudniejsze spotkania szczególnie na wyjazdach i tam właśnie pokazują swój potencjał przekonało się o tym m.in Houston Rockets które poległo wygrywając +20 w 4 kwarcie!

Ekipa gospodarzy oczywiście dzisiaj bez Paul&#39;a i dla mnie ten brak będzie akurat najbardziej odczuwalny w konfrontacji z drużyną Hawks. Gdy brakuje lidera w każdym z 3 przypadków drużyna z Atlanty wygrywa.

Hawks przegrało z Clippersami nie tak dawno bo w połowie stycznia u siebie i dziś będą chcieli wziąć odwet na drużynie z Los Angeles. Dziś możemy spodziewać się underowego spotkania moim zdaniem a skuteczność za 2 będzie miała największe znaczenie. Howard pokaże klasę i poprowadzi swój zespół do zwycięstwa. To moje zdanie, warte zagrania również troszkę drobniej Atlanta Hawks 1 kwarta @ 2,05.
GL!
#7. Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 4:30
Los Angeles Clippers - Atlanta Hawks
Typ: Atlanta Hawks +4,5 HA
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin


Analiza: Na dzisiejszą noc widzę z kolei value w drużynie z Atlanty, która w mojej opinii wygra ten mecz. Hawks przegrali tylko 3 z ostatnich 18 wyjazdowych spotkań i zdecydowanie polecam ich grać na wyjazdach, ponieważ przed własną publicznością o dziwo czują się znacznie bardziej spięci. Milssap, Howard w znakomitej formie, oczywiście można powiedzieć to samo o drużynie z LA, która wygrała przewidzianą przeze mnie potyczkę z Utah Jazz po kursie 3,80. Dziś jednak czeka ich dużo trudniejsze zadanie, Hawks uwielbiają te trudniejsze spotkania szczególnie na wyjazdach i tam właśnie pokazują swój potencjał przekonało się o tym m.in Houston Rockets które poległo wygrywając +20 w 4 kwarcie!

Ekipa gospodarzy oczywiście dzisiaj bez Paul&#39;a i dla mnie ten brak będzie akurat najbardziej odczuwalny w konfrontacji z drużyną Hawks. Gdy brakuje lidera w każdym z 3 przypadków drużyna z Atlanty wygrywa.

Hawks przegrało z Clippersami nie tak dawno bo w połowie stycznia u siebie i dziś będą chcieli wziąć odwet na drużynie z Los Angeles. Dziś możemy spodziewać się underowego spotkania moim zdaniem a skuteczność za 2 będzie miała największe znaczenie. Howard pokaże klasę i poprowadzi swój zespół do zwycięstwa. To moje zdanie, warte zagrania również troszkę drobniej Atlanta Hawks 1 kwarta @ 2,05.
GL!
PRZEGRANA ⛔⛔⛔
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
SYSTEM 1

Włochy Serie A1 18:00
Trentino - Modena
Typ: Trentino @ 1,83
Bet365
Stawka: 1960,00 PLN
SYSTEM 1

Włochy Serie A1 18:00
Trentino - Modena
Typ: Trentino @ 1,83
Bet365
Stawka: 1960,00 PLN

3-0 WYGRANA
✅✅✅
1628.00PLN ✅

POZAMIATANE GŁÓWNY TYP ✅
Bilans system 1 : 3586.00PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
SYSTEM 2
Dyscyplina: Tenis, Rio de Janeiro
Godz: 23:30
Spotkanie: Dolgopolov A. - Ferrer D
Typ: Dolgopolov A.
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
STAWKA: 1000,00 PLN

Analiza:
Po wczorajsze wpadce Pałacu Bydgoszcz, którego zawodniczki ewidentnie spaliły się w meczu z ŁKS-em, czas podreperować trochę bilans.
Dziś starcie dwóch zawodników w jakże odmiennej formie. Ukrainiec na przestrzeni ostatnich kilku tygodni prezentuje wysoki i równy poziom. W Buenos Aires kilka dni temu rozegrał fantastyczny turniej gdzie pokonał w finale Nishikoriego 2-0 !
Kursy na te spotkanie jak dla mnie to wielkie, wielkie zaskoczenie 1,50-2,50 ?! Coś tutaj jest nie tak. Przypomnijmy, że Ferrrer odpadł w turnieju w Argentynie już w pierwszej rundzie z Argentyńczykiem Berlocq, wtedy również grałem przeciwko Ferrerowi w kierunku Berlocq po kursie 3,50 i jak się okazało słusznie bo Hiszpan przegrał 2-0. Dziś widzę podobny scenariusz, zaważy dyspozycja dnia, warto dodać że podczas turnieju w Argentynie Dolgopolov nie stracił nawet seta ! Wygrywając wszystkie pojedynki 2-0. Jak dla mnie jest to ogromne value dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
SYSTEM 2
Dyscyplina: Tenis, Rio de Janeiro
Godz: 23:30
Spotkanie: Dolgopolov A. - Ferrer D
Typ: Dolgopolov A.
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
STAWKA: 1000,00 PLN


Analiza:
Po wczorajsze wpadce Pałacu Bydgoszcz, którego zawodniczki ewidentnie spaliły się w meczu z ŁKS-em, czas podreperować trochę bilans.
Dziś starcie dwóch zawodników w jakże odmiennej formie. Ukrainiec na przestrzeni ostatnich kilku tygodni prezentuje wysoki i równy poziom. W Buenos Aires kilka dni temu rozegrał fantastyczny turniej gdzie pokonał w finale Nishikoriego 2-0 !
Kursy na te spotkanie jak dla mnie to wielkie, wielkie zaskoczenie 1,50-2,50 ?! Coś tutaj jest nie tak. Przypomnijmy, że Ferrrer odpadł w turnieju w Argentynie już w pierwszej rundzie z Argentyńczykiem Berlocq, wtedy również grałem przeciwko Ferrerowi w kierunku Berlocq po kursie 3,50 i jak się okazało słusznie bo Hiszpan przegrał 2-0. Dziś widzę podobny scenariusz, zaważy dyspozycja dnia, warto dodać że podczas turnieju w Argentynie Dolgopolov nie stracił nawet seta ! Wygrywając wszystkie pojedynki 2-0. Jak dla mnie jest to ogromne value dzisiaj.


SYSTEM 2
Dyscyplina: Tenis, Rio de Janeiro
Godz: 23:30
Spotkanie: Dolgopolov A. - Ferrer D
Typ: Dolgopolov A.
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
STAWKA: 1000,00 PLN


Analiza:
Po wczorajsze wpadce Pałacu Bydgoszcz, którego zawodniczki ewidentnie spaliły się w meczu z ŁKS-em, czas podreperować trochę bilans.
Dziś starcie dwóch zawodników w jakże odmiennej formie. Ukrainiec na przestrzeni ostatnich kilku tygodni prezentuje wysoki i równy poziom. W Buenos Aires kilka dni temu rozegrał fantastyczny turniej gdzie pokonał w finale Nishikoriego 2-0 !
Kursy na te spotkanie jak dla mnie to wielkie, wielkie zaskoczenie 1,50-2,50 ?! Coś tutaj jest nie tak. Przypomnijmy, że Ferrrer odpadł w turnieju w Argentynie już w pierwszej rundzie z Argentyńczykiem Berlocq, wtedy również grałem przeciwko Ferrerowi w kierunku Berlocq po kursie 3,50 i jak się okazało słusznie bo Hiszpan przegrał 2-0. Dziś widzę podobny scenariusz, zaważy dyspozycja dnia, warto dodać że podczas turnieju w Argentynie Dolgopolov nie stracił nawet seta ! Wygrywając wszystkie pojedynki 2-0. Jak dla mnie jest to ogromne value dzisiaj.

6-4 5-2 i dwa przełamania 1.001 na Dolgo.
To się nazywa VALUE, brawo bukmacherzy!

BILANS SYSTEM 2 : 2500,00 PLN
✅✅✅✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +16
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#8.Dyscyplina: Siatkówka - Włochy Serie A1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Vibo Valentia - Latina
Typ: Latina
Kurs: 2,30
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dziś o godzinie 20:30 w ramach rozgrywek ostatniej kolejki sezonu Vibo Valentina podejmie u siebie zespół Latiny, który to ostatnio prezentuje się bardzo dobrze, gra na stałym i równym poziomie i dzisiaj jest również zdecydowanym faworytem. Beniaminek jest w rozsypce, pokazało to ostatnie spotkanie przegrane z Sorą 3-0. Dziś mamy do czynienia z zamaskowaniem kursów poprzez to że Vibo gra u siebie, jednak nie sądzę, aby to miało jakiś wpływ na wynik tego spotkania. Gospodarze wygrali na ostatnie 8 spotkań tylko jedno z Padovą po wymęczonym meczu 3-2.
H2h jest również na korzyść Latiny która triumfowała 4 razy na ostatnie 5 spotkań.
Potencjał i doświadczenie to kolejny fakt który stawia Latine w lepszym świetle i według mojej opinii dzisiaj doświadczenie i aktualna forma, zdecyduje o losach meczu. Vibo ma bardzo młodą kadrę przeważnie wygrywa tylko z drużynami z samego dołu tabeli chociaż tak jest wspominałem ostatnio przegrali z 12 w tabeli Sorą. Dziś nie przewiduje ich zrywu
Jak dla mnie 75%-25 % tak powinny przedstawiać się szanse obu ekip. Tutaj ponownie duże duże value, a kurs 2,30 zachęca.
GL!
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#8.Dyscyplina: Siatkówka - Włochy Serie A1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Vibo Valentia - Latina
Typ: Latina
Kurs: 2,30
Bukmacher: Unibet

Analiza: Dziś o godzinie 20:30 w ramach rozgrywek ostatniej kolejki sezonu Vibo Valentina podejmie u siebie zespół Latiny, który to ostatnio prezentuje się bardzo dobrze, gra na stałym i równym poziomie i dzisiaj jest również zdecydowanym faworytem. Beniaminek jest w rozsypce, pokazało to ostatnie spotkanie przegrane z Sorą 3-0. Dziś mamy do czynienia z zamaskowaniem kursów poprzez to że Vibo gra u siebie, jednak nie sądzę, aby to miało jakiś wpływ na wynik tego spotkania. Gospodarze wygrali na ostatnie 8 spotkań tylko jedno z Padovą po wymęczonym meczu 3-2.
H2h jest również na korzyść Latiny która triumfowała 4 razy na ostatnie 5 spotkań.

Potencjał i doświadczenie to kolejny fakt który stawia Latine w lepszym świetle i według mojej opinii dzisiaj doświadczenie i aktualna forma, zdecyduje o losach meczu. Vibo ma bardzo młodą kadrę przeważnie wygrywa tylko z drużynami z samego dołu tabeli chociaż tak jest wspominałem ostatnio przegrali z 12 w tabeli Sorą. Dziś nie przewiduje ich zrywu
Jak dla mnie 75%-25 % tak powinny przedstawiać się szanse obu ekip. Tutaj ponownie duże duże value, a kurs 2,30 zachęca.
GL!

3-1 PRZEGRANA
⛔⛔⛔

chociaż Latina dużo lepiej wyglądała w tym meczu. W pierwszy secie wypuściła przewagę 14-5 w drugim 23-20 bo oba sety mogły się zakończyć wygraną Latiny i starem meczu 2-0. Trzeci set wygrali a w czwartym ponownie wypuścili przewagę 23-21 prowadząc w końcówce seta.
 
Do góry Bottom