>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Żmudny ale bardzo opłacalny "system" na tuziny.

S 0

stasiu21

Użytkownik
Witam! Zapewne ktoś już się spotkał z system lub trochę podobnym, ale widze ze nie ma go na forum to mysle ze warto się nim podzielić ????
System jak napisałem w temacie jest bardzo żmudny, wymaga dużo wolnego czasu, cierpliwości, a jego zyski są (zależy jak dla kogo) małe ale w moim wypadku zawsze na plus (pchwale sie że gram tym sposobem od 10 miesięcy i zero wtopy, a grałem naprawdę w rożnych kasynach).
Wygląda to następująco - czekamy aż jeden z tuzinów nie wypadnie 10 razy (wiem jest to naprawdę dużo ale uwierzcie mi wypada tak i to nieraz często) i następnie obstawiamy jego z odpowiednim stawkowaniem. Ja mam taki, 1,1,2,3,4 itd ustawione mam na 10 serii (grając 1$ wychodzi na 10 obstawień niecałe 100$) czyli za 20 razem musi wpaść tzw. &quot;śpiący tuzin&quot; Wpada często w przedziale 2-7 obstawieniem (czyli tuzin &quot;spał 12-17 razy), tylko raz mi się zdażylo ze musiałem obstawić za 10 razem (czyli tuzin &quot;spał&quot; 19 razy) i naszczescie weszło ????
Jak wspomniałem wcześniej gram tym sposobem 10 miesięcy w kasynie BaH i na EuroGrand oczywiście na LIVE. ???? W godzine można ugrac 2-4 $ przy dobrych wiatrach a nieraz 2-3 godziny nic wiec metoda tylko dla cierpliwych ????
Pozdrawiam! ????
 
snakers 0

snakers

Użytkownik
1,1,2,3,4 itd ustawione mam na 10 serii (grając 1$ wychodzi na 10 obstawień niecałe 100$)
Napisz dokładnie jak wygląda stawka na każdym poziomie.
Grasz przez 10 miesięcy ale codziennie? Masz ustalony jakiś limit wygranych na dany dzień, którego nie przekraczasz?
Grając tego typu sposobami prędzej czy później przyjdzie pogrążająca seria ale jeśli zyski z wygranych podejść będą odrabiały straty to czemu by nie spróbować. Jeśli grasz w ten sposób 10 miesięcy codziennie to pewnie nawet jakbyś teraz poległ kilka razy pod rząd to i tak będziesz na ✅ w ogólnym rozrachunku (nawet jeśli nie w każdym dniu doczekałeś serii 10x bez tuzina), prawda?
 
S 0

stasiu21

Użytkownik
Stawka wygląda następująco - 1,1,2,3,4,6,9,14,21,31 łącznie wychodzi 92 jednostki. (wydaje mi się, ze nie jest to aż tak dużo, a w miarę bezpiecznie).

Jak można zauważyć w pierwszej, trzeciej, czwartej i bodajże w jakieś jeszcze serii zarabiamy od razu dwie jednostki na plus ????

Codziennie nie, nie mam na to tyle czasu chodź pierwsze miesiące były naprawdę intensywne. (gram 2-4h ale to w zależności od tego jaka jest intensywność &quot;śpiącego tuzina&quot; Czy mam limit hmm, to zależy ile gram jak w ciagu 3 godzin zarobie 2-3$ to wychodzę bo już mi się po prostu nie chce xD A tak to jak dobrze idzie to max 5-6$ i uciekam ????

Na plus jestem na 100% pomimo ze bym przegrał do tej pory ze 3 razy ponieważ, na początku ugrywałem 5$ codziennie to przez ponad 2 tygodnie miałem ugrany wkład początkowy, teraz gram dużo mniej niż na początku, ale zawsze jakieś 2$ na plus są jak zagram ????
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Może i jest opłacalny ale 99,9% ludzi którzy grają w ruletkę ten system nie zainteresuje bo nikomu nie będzie się chciało grać miesiąc żeby zarobic 100 dolarów o ile oczywiście nie przyjdzie jakaś seria bo grajac za 91j potrzebujesz średnio ok 22 dni ( o ile dziennie będziesz trafiał takie serie że zarobisz choćby te 4 dolary) żeby zarobić wkład początkowy. A więc średnio jedna porażka pozbawia Cię 22 dni czasu jaki poświęciłeś na grę. Sam napisałeś że raz musiałeś obstawić za 10 razem a to o czymś świadczy. Jak dla mnie szkoda zachodu bo możesz grać pół roku i wygrywać a potem nagle wszystko stracić. Wystarczy Ci jedna seria na miesiac grania zeby wszystko stracić. System sam w sobie nie jest zły ale żeby zawsze z niego coś ugrywać nierealny. Jak byś zainwestował np 9100j i grał od 100j i ustalił sobie konkretny cel po którym kończysz grę to szanse na to że wygrasz masz bardzo duże.
 
snakers 0

snakers

Użytkownik
Może i jest opłacalny ale 99,9% ludzi którzy grają w ruletkę ten system nie zainteresuje bo nikomu nie będzie się chciało grać miesiąc żeby zarobic 100 dolarów
tak ale grając stawkami x10 to jest już 1000 dolarów, mi by taki zysk wystarczał w zupełności. ???? Dla zwiększenia bezpieczeństwa można by sobie założyć gre do uzyskania np. 500 dolarów, co też by mnie satysfakcjonowało.

możesz grać pół roku i wygrywać a potem nagle wszystko stracić
Żeby nagle wszystko stracić to musiałby być jakiś potężny nie fart. Jeżeli kolega gra 10 miesięcy i tylko raz doszedł do 10 poziomu to wg mnie nie dyskwalifikuje tego sposobu, a nawet myślę, że odnoszenie zysków w dłuższym okresie czasu jest możliwe. Jednak istnieje możliwość, że zanim zdąży chociażby podwoić kapitał to nadejdzie ta czarna seria, nawet może się to zdarzyć za pierwszym podejściem.
Najlepiej byłoby przepuścić te 10 tyś spinów co jest do pobrania gdzieś na forum przez program, który sprawdzi jak często padają serie ponad 10x bez jednego tuzina i jak często padają serie powyżej 20x bez tuzina i wtedy sprawa się nieco rozjaśni.
 
J 0

januszs78

Użytkownik
Najlepiej byłoby przepuścić te 10 tyś spinów co jest do pobrania gdzieś na forum przez program, który sprawdzi jak często padają serie ponad 10x bez jednego tuzina i jak często padają serie powyżej 20x bez tuzina i wtedy sprawa się nieco rozjaśni.
Kiedyś grałem tym sposobem ale na RNG czekałem nawet do 13 poziomu ale pewnego dnia trafił się niefart i jeden z tuzinów nie padł chyba 24 razy z rzędu ale nie powiem wyszedłem ogólnie na + bo grałem już kasą z nadwyżki (wkład + trochę zarobku wypłaciłem wcześniej)
 
R 4

robeenhuut

Użytkownik
Miales duzo szczescia ze czesciej nie przegrales. W ciagu paru miesiecy widzialem spiacy tuzin wiecej niz 20 razy z 5 czy 6 razy. Ale ja dlugo siedze. Proponuje zanim ktokolwiek sie wezmie za ruletke sprawdzic najdlusze serie jakie moga sie wydarzyc i obstawiac na wygrana przynajmniej na 75% dlugosci serii. Przyklad spiacego tuzina - moze spac 32 spiny....
Ustawiamy progresje na wygrana w 24 spinach, 1 powtarzajacy sie tuzin -13...Progresja na 10 spinow itd. No i oczywiscie Czarny i Czerwony - sugeruje 17..
 
S 0

stasiu21

Użytkownik
1. Mógłbym prosić o nazwę kasyna gdzie widziałeś serie powyżej 20 razy? ???? (i czy były LIVE?)
2. &quot;śpiący tuzin&quot; aż 32 razy? ;o czy oby na pewno pojawił się na ruletce Live? ;p
3. Gdzie sprawdzić te najdłuższe serie? ;]
4. &quot;Ustawiamy progresje na wygrana w 24 spinach, 1 powtarzajacy sie tuzin -13...Progresja na 10 spinow itd. No i oczywiscie Czarny i Czerwony - sugeruje 17..&quot; - możesz to trochę opisać jaśniej i bardziej rozbudowanie? ;&gt;
 
R 4

robeenhuut

Użytkownik
l, nie gram na RNG tylko air ball
2 i 3 Sprawdz Rouletteforum.cc jezeli masz dobry angielski, mam tam prawie 500 postow ten sam nick Robeenhuut. Tutaj nie moge zamieszczac jeszcze linkow - beznadzieja, zgoogluj temat turbogenius roulette, tam sa serie
4. Jezeli juz chcesz obstawiac rzadkie wydarzenia co ja robie rzadko to w mojej opinii uzywajac progresji np 1,1,2,3,4,6 na spiacy tuzin powinienes zaczac od 17 spinu liczac ze nie bedzie on spal 23 spiny. Ja bardzo czesto gram i dla mnie 20+ spinow spiacego tuzina to zadna rzadkosc. Szansa ze bedzie spal 25 spinow to mniej wiecej 1/16000 czyli jak Czerwony powtarzajacy sie 14 spinow.
 
S 0

stasiu21

Użytkownik
To ja się nie dziwie, ze grając na air ball miałeś już 5/6 serii powyżej 20 razy na &quot;śpiącym tuzinie&quot; w ciągu kilku miesięcy, bo to praktycznie co RNG. Powietrze generowane jest przez komputer i z odpowiednią siłą wypuszczane, a co za tym idzie co chce to wpadnie ;p Testowałem to i widziałem jakie tam się dzieją &quot;cyrki&quot; ;p
Nic nie zastąpi normalnej, klasycznej ruletki LIVE gdzie widzimy krupiera. Co wypadnie to czysty przypadek ;p
http://pl.wikipedia.org/wiki/Krupier
 
R 4

robeenhuut

Użytkownik
To nie sa cyrki. To statystyka. Sciagnij sobie binomial calculator i sprawdz jak czesto cos moze sie zdarzyc. Spiacy tuzin przez 15 spinow raz na 300 hehe
W ciagu 8 godzin widzisz prawie 300 spinow, na szybkim air ball 500...
Czy musze cos wiecej dodawac?
Ruletki nie mozna pokonac sama statystyka ale mozna wyeliminowac na starcie kosztowne bledy. Podobno air ball produkuje wiecej serii i powtorzen ale nie ma na to jednoznacznych dowodow. Poza tym ja lubie powtorzenia, Nie bawie sie ogolnie w progresje bo to nie dziala na dluzszy czas. Serie przeze mnie podane sa oparte tez na live wheel nie tylko air ball. Sciagnij sobie serie spinow z jakiegokolwiek forum. Masz tam rozne opcje to sie przekonasz. Ja mam zestaw 20k spinow z roznych stolow. I air ball nie ma nic wspolnego z RNG.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 0

stasiu21

Użytkownik
1. binomial calculator - na jakiej to zasadzie działa? Skąd pobiera statystyki spinów?
2. W dalszym ciągu twierdzisz, że air ball to nic innego jak ruletka Live, a jesteś naprawdę w dużym błędzie. Jak pisałem wcześniej air ball to nic innego jak RNG tylko sterowany przez komputer na prawdziwym kole. Poczytaj, popisz z ludźmi i sam stwierdzisz, że to ruletka sterowana przez komputer, który nadaje odpowiednie ciśnienie (powietrze) i ustala w jaki sektor ma paść kulka. ????
 
R 4

robeenhuut

Użytkownik
To kalkulator ktory oblicza prawdopobienstwo zdarzenia losowego jakim jest wynik spinu w ruletce. Wprowadzasz szanse wydarzenia jak np. wypadniecia tuzina - 12/37 w single 0 ruletce i ilosc spinow ktore cie interesuja. Nie jest to symulacja. Jezeli chcesz zrobic symulacje to sciagnij sobie Roulette Extreme - najlepszy software symulacyjny.
Co do Air ball kontra RNG albo Live Wheel widze ze wiesz lepiej :?
Slyszales o dealer signature? Wielu tez twierdzi ze krupier moze trafic w okreslony sektor na live wheel. No to gdzie grac? :? Ja gralem na roznych air ball w renomowanych kasynach i dla mnie nie ma zadnej roznicy. Lubie air ball bo jest szybszy a czas to pieniadz.
Ale masz lepszych expertow. Polecam Rouletteforum.cc i Vlsroulette.com.
Tam sie czegos nauczysz.
 
forin 450

forin

Użytkownik
system na ruletke? taki kawal mi sie przypomina, ze jeden probowal odzwyczaic konia od jedzenia i prawie mu sie udalo, tylko kon zdechl.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
To kalkulator ktory oblicza prawdopobienstwo zdarzenia losowego jakim jest wynik spinu w ruletce.
.
???? nie wierz w bajki nie da się czegoś takiego obliczyć. Liczby w ruletce nie są generowane losowo a więc nie da się obliczyć żadnego prawdopodobieństwa. Jeżeli kupiłeś jakiś taki kalkulator to uwierz że zrobili Cie w bambuko, nawet jak ściągnełes z jakiejś strony za darmo to też zostałeś oszukany, może nawet jeszcze o tym nie wiesz:p
 
R 4

robeenhuut

Użytkownik
Nie da sie obliczyc prawdopodobienstwa ze czerwony kolor wypadnie 10 razy z rzedu? Dziekuje ze uswiadomiles mi ze zostalem oszukany.
Widze ze mamy tu samych ekspertow. Czy ty w ogole wiesz co to jest binomial calculator? I jezeli liczby w ruletce nie sa generowane losowo to na pewno znasz takze formule. Ja gram na air ball i chcialbym ja poznac. ????
 
J 9

jasiekk7

Użytkownik
A podpis &quot;poker to nie hazard&quot; to tylko potwierdzenie, że &quot;losowość&quot; jest &quot;przewidywalna&quot;. Chyba, że nie wiesz o co w nim chodzi.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Nie da sie obliczyc prawdopodobienstwa ze czerwony kolor wypadnie 10 razy z rzedu? Dziekuje ze uswiadomiles mi ze zostalem oszukany.
Widze ze mamy tu samych ekspertow. Czy ty w ogole wiesz co to jest binomial calculator? I jezeli liczby w ruletce nie sa generowane losowo to na pewno znasz takze formule. Ja gram na air ball i chcialbym ja poznac. ????
ok sory nie jestem żadnym ekspertem i nie wiem co to jest binomial calculator. Próbuj szczęscia wkońcu grasz za własne pewnie ciężko zarobione pieniądze, nikt Ci nie zabroni wygrać ani przegrać. Nie da się ustalić konkretnego algorytmu na liczby w ruletce bo są one generowane pseudolosowo. Tzn pomiędzy dwoma losowaniami ( wyświetleniami liczb), jest kilka kilkanascie kilkadziesiąt lub kilkaset innych a to oznacza tyle ze dwie kolejne liczby które widzisz na ekranie nie występują po kolei a każda kolejna liczba jest którąś z kolei a nie następną jak powinno być w systemie losowym. Tyle w temacie. Pozdrawiam

A podpis &quot;poker to nie hazard&quot; to tylko potwierdzenie, że &quot;losowość&quot; jest &quot;przewidywalna&quot;. Chyba, że nie wiesz o co w nim chodzi.
Nie jestem pewien czy rozumiesz to co sam napisałeś. Poker i ruletka to dwie różne rzeczy które nie mają ze sobą nic wspólnego. A jeżeli uważasz że losowość jest przewidywalna to podaj 6 liczb które padną w totolotku w najbliszym losowaniu ????
 
S 0

stasiu21

Użytkownik
Kilka dni temu system padł ;/ tuzin &quot;spał&quot; 23 razy za 24 wlazło ;p
I teraz tak - wie ktoś może z was gdzie mogę dostać jakieś w miarę sprawdzone informacje, ile najdłużej &quot;spał&quot; tuzin? Oczywiście tylko i wyłącznie ruletka LIVE.
Myślałem, też nad trochę zmodyfikowaniem obstawiania i stawkowania, która wyglądała by następująco - poczekać na &quot;śpiącego 12, a nawet 15 razy i potem stawkować go progresją na 15 progów, czyli 1/1/1,5/2,5/3,5/5,5/8/12/18/23/ itd do 15 progów. Czyli szczerze mówiąc, żeby &quot;system&quot; padł musieli byśmy mieć niesamowitego pecha bo tuzin musiał by spać 30 razy ;d
 
Do góry Bottom