>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Żużel 2020 - wrażenia, opinie, luźne rozmowy

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Eagle Boat i Union Tarnów :)

Tak swoją drogą to mecz Eagle Boat - Locomotive miał być na Canal+ przez internet na żywo. A dzisiaj jeszcze 2 mecze normalnie na żywo na nSport. Niezłych czasów doczekaliśmy, że wszystkie ligi żużlowe są na żywo w TV. 2. ligę przecież wzięła ta cała Motowizja. Pomijając już to, że wszystkie turnieje typu IMME, Memoriał Jancarza też transmitują. A Sabmar TV bierze jakieś mniejsze turnieje. Elegancko.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Co sądzicie o wczorajszej decyzji Kuśmierza? Wiadomo, że sama decyzja skandaliczna, ale czy to nie jest tak, że arbiter MUSI stosować się do regulaminu?
 
G 34,2K

gkskubik

Użytkownik
Mnie szokuje, że w regulaminie objętościowo większym niż pięciotomowa encyklopedia PWN, mającym 4 miliony punktów i ponad miliard wzajemnie wykluczających się podpunktów nie ma nic o kamerzyście. Zamiast pójść zdroworozsądkowo to NIE. Nie wychylę się ani trochę za ramy regulaminu, do którego oczywiście dopiszą kolejny rozdział o pracownikach z kamerą... A wtedy przyleci bocian i siądzie na taśmie startowej i znowu będzie zagwozdka co z tym zrobić bo w regulaminie nie ma nic o ptakach...

Dla mnie decyzja skandaliczna, którą i tak obroni Lechu w magazynie żużlowym.

Pozdro!
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
power30 18K

power30

Forum VIP
Najbogatsza, najlepsza... itp. liga świata. Będą takie kwiatki póki będą "niedzielni" sędziowie. Traktują to hobbistycznie jako dodatkowy zarobek. Podobno na "zawodowstwo" sędziego Extraligę nie stać - tak bodaj wypowiadał się prezes. Zresztą zbyt dużo chętnych na tę posadkę nie ma. Niektórzy np. Poroszowski woleli zostać kierownikiem w zespole.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
1594545527283.png

Jak mam przestać to dajcie znać. :ROFLMAO:

Żeby nie było mało merytorycznie - po wczorajszym meczu w Gdańsku Mroczka został poddany testom narkotykowym na wniosek Wybrzeża. Powinni raczej przebadać Pieszczka za jego wyzwiska pod adresem sędziego. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Można pooglądać gdzieś mecze z godz. 14 ?
Niby piszą (tak się gra) że są mecze na nc+ go ale nie widzę w aplikacji
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Ogólnie genialnie Bydgoszcz rozegrała ten mecz pod względem taktycznym...Co tam punkt bonusowy :)
Nie mam pojęcia o co chodzi. O ile za tę pierwszą RT nie można mieć pretensji, bo trzeba było czegoś szukać (choć Kai był szybki) to można to wybronić, bo ja np. zdjąłbym szybciej Brzozowskiego, a dobrze jechał w końcówce. Ale puszczanie Lamparta kosztem Lyagera i przede wszystkim brak Berge w 14... Muszę się dowiedzieć czy Lampart nie ma gwarancji startów, bo inaczej nie można tego wyjaśnić.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Nie mam pojęcia o co chodzi. O ile za tę pierwszą RT nie można mieć pretensji, bo trzeba było czegoś szukać (choć Kai był szybki) to można to wybronić, bo ja np. zdjąłbym szybciej Brzozowskiego, a dobrze jechał w końcówce. Ale puszczanie Lamparta kosztem Lyagera i przede wszystkim brak Berge w 14... Muszę się dowiedzieć czy Lampart nie ma gwarancji startów, bo inaczej nie można tego wyjaśnić.
Bardziej mi chodzi o biegi nominowane :)

Edit:

Odnośnie powyższego posta. Rozwala mnie retoryka sędziów. Po prostu nie mają jaj by po biegu wykluczyć delikwenta, który fauluje, a drugi zawodnik się nie wywrócił i stracił pozycje...Takie decyzje na przestrzeni lat można policzyć na palcach jednej dłoni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Trącił go Brzozowski, a banda się zbliżała. Dał podstawy, żeby go wykluczyć.

Identyczna sytuacja byłaby, gdyby położył się Berge w ostatnim wyścigu po pice Klindta.
Przecież Brzozowski go trącił na wyjściu z łuku przy samym krawężniku, do bandy to tam było jeszcze kilka metrów, które zresztą Cyfer zdążył przejechać zanim puścił motocykl.
 
atosbos 330

atosbos

Użytkownik
Trącił go Brzozowski, a banda się zbliżała. Dał podstawy, żeby go wykluczyć.

Identyczna sytuacja byłaby, gdyby położył się Berge w ostatnim wyścigu po pice Klindta.
Masz rację: Brzozowski trącił Cyfera. Tyle że to nie było żadne mocne uderzenie, raczej trącenie w zwykłej przepychance po wyjściu z łuku. W powtórkach było ewidentnie widać, że nie było to uderzenie po którym Cyfer nie mógł jechać dalej. Adrian jednak widząc że Brzozowski go mija sprytnie to wykorzystał licząc na przychylność sędziego.
Jeżeli za takie trącenia każdorazowo sędziowie będą wykluczać zawodników, to już niedługo biegi kończone w komplecie będą należały do rzadkości.
Jak dla mnie ewidentna pomyłka sędziego.
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Kursy w eWinner na mistrza:

Leszno 1,68
Częstochowa 2,55
Lublin 6,50
Zielona Góra 8,00
--------------------------------
Wrocław 17,00
Grudziądz 43,00
Gorzów 50,00
Rybnik 850,00

czyli kurs na awans Sparty do play-off będzie konkretny
 
S 61

SpeedwayFan

Użytkownik
Bardzo dużo będzie zależeć od zawieszenia Drabika, które wydaje się nieuchronne. Do 7. kolejki dociągnie, ale co dalej?

Zielona Góra na swoim torze to też nie są tytani. Wczoraj owszem wygrali, ale Sparta wcale nie musi tam przegrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom