>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Żużel 2021 - wrażenia, opinie, transfery, luźne rozmowy

Status
Zamknięty.
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
W ostatnim biegu emocji wiecej niz w calym meczu. Jakby Rybnik dobrze rozegral ten bieg to mogli nawet wygrac ale delikatna jazda z Kurtzem nie pomogla
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Gratuluje grającym over 9,5 Kildemanda, ale musicie dziękować Jakobsenowi, który zamiast uciekać z toru to stał sobie oparty o bandę ;)
Najważniejsze że do przodu, szkoda juniorów, wybacz damian365. Dobry start a potem pełne majty Koniecznego.
 
L 1,8K

lucekksz

Użytkownik
Jak tylko będą jakieś zakłady na Ljunga to ja będę grał wszystko przeciwko niemu. Do Krosna przyjechał taki, że nie zmieścił się w kevlar, trzeba było go dla niego powiększać. Totalnie nieprzygotowany do sezonu, stąd już go w barwach Wilków nie zobaczymy i za niego szybkie transfery Musielak i Milik. Powodem nie był jedynie jego słaby występ w Rybniku lecz ogólne przygotowanie do tego sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Jak tylko będą jakieś zakłady na Ljunga to ja będę grał wszystko przeciwko niemu. Do Krosna przyjechał taki, że nie zmieścił się w kevlar, trzeba było go dla niego powiększać. Totalnie nieprzygotowany do sezonu, stąd już go w barwach Wilków nie zobaczymy i za niego szybkie transfery Musielak i Milik. Powodem nie był jedynie jego słaby występ w Rybniku lecz ogólne przygotowanie do tego sezonu.
Ja zaczekam na rozkład biegów (albo na lepszy internet, żeby zobaczyć rozkład biegów). Przecież jak tydzień temu oglądałem jakieś Paco Castagna czy Claus Vissing to chłopy ledwo 4 okrążenia robiły. Lahti tam się nawet nie spocił i zrobił 16 punktów, o ile dobrze pamiętam, więc jak będzie miał korzystne biegi to tam może na leszczach coś nabić.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Tak patrze na Tarasienke, to chyba ten tor jest na niego skrojony.

Edit:

Defekt na ostatnim luku i możecie księgować :)
 
Ostatnia edycja:
neutralny 451,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Jedyne co mogło dziś Tarasenkę zatrzymać to defekt, aczkolwiek nie spodziewałem się go na ostatnim łuku. :D Poza tym, że zakład na plus to szkoda chłopa, bo jedzie kosmos. Klindt chciał go w tym biegu wypchnąć do bandy, ale zanim tam dojechał to Wadim już był pięć metrów przed nim, a Klindt też nieźle jedzie. W ogóle dzisiaj z czwartego toru to strzelają, jak z procy.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Jedyne co mogło dziś Tarasenkę zatrzymać to defekt, aczkolwiek nie spodziewałem się go na ostatnim łuku. :D Poza tym, że zakład na plus to szkoda chłopa, bo jedzie kosmos. Klindt chciał go w tym biegu wypchnąć do bandy, ale zanim tam dojechał to Wadim już był pięć metrów przed nim, a Klindt też nieźle jedzie. W ogóle dzisiaj z czwartego toru to strzelają, jak z procy.
Racja w 100% ale wiemy dobrze ze tuż przed defektem silnik pracuje jak szatan i uważam ze tu właśnie tam było
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom