>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
i skąd to wiesz? jakiś punkt regulaminu bwin bym poprosił
No bo to jest logiczne, jak 3 zawodników ma zdobyć tyle punktów co pozostała 13. Jeśli byłoby tak ja Ty chcesz to kurs na Europę byłby 1,05 albo nawet mniej ;)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
No bo to jest logiczne, jak 3 zawodników ma zdobyć tyle punktów co pozostała 13. Jeśli byłoby tak ja Ty chcesz to kurs na Europę byłby 1,05 albo nawet mniej ;)
Dlatego pytam kolegów;) Logicznie równie dobrze można by zsumować punkty 3 najlepszych europejczyków i 3 nie-europejczyków i też można podciągnąć to pod zakład.
Bwin taki potężny bukmacher a wystawia zakłady o których nie wspomina nawet słówkiem w swoim regulaminie..:zoltakartka:
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Jeżeli miałem w Tobecie zakład na parę Lindback - Bjerre a mają oni tyle samo punktów to zakład jest anulowany?Czy jak?
 
O 25

orchol

Użytkownik
bet365 liczy tylko runde zasadnicza?

Fredrik Lindgren Powyżej 7 Przegrana?

i drugie pytanie postawilem C.Holder ze wygra ale tam bylo 3 Miejsca
1/4 Kursy to za jego trzecie tez powinienm cos dostac? a jako wynik zakladu widnieje &quot;Będzie skwalifikowany&quot;
dzieki za pomoc
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Bet365 liczy tylko runde zasadnicza? Fredrik Lindgren Powyżej 7 Przegrana?
Oni z całą pewnością liczą tylko zasadniczą rundę a zatem Fred zrobił dokładnie 7 oczek czyli over do kosza.
@ Kubson21
Z regulaminu tobet:
Grand Prix

Kto lepszy
Wytypuj, który z dwóch zawodników zajmie wyższe miejsce w biegu finałowym. Jeśli zawodnicy nie dotrą do biegu finałowego, zwycięzcą zostanie ten, który zdobył więcej punktów. Jeśli zawodnicy uzyskają taką samą liczbę punktów, zakłady zostaną zwrócone niezależnie od oficjalnych wyników.
stanior
Jaki buk dokładnie ? W Milenium liczą punkty ale tam można i X grac...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanior 1,8K

stanior

Użytkownik
Witam. Mam Pytanie
Dałem
Harris - Andersen 1
mieli po 3 pkt ale Harris 15 miejsce a Andersen 16 miejsce wiec jak mi to policzą u naziemnego bukmachera ?
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Witam. Mam Pytanie
Dałem
Harris - Andersen 1
mieli po 3 pkt ale Harris 15 miejsce a Andersen 16 miejsce wiec jak mi to policzą u naziemnego bukmachera ?
Stary nie podałeś bukmachera, nie podałeś czy 2 czy 3 drogowo...
Buk może rozliczyć, że Haris był 15 bo miał jedną trójkę, a może dać ci zwrot. Zobacz sobie regulamin efortuna milenium albo totomixa, który jest na ich stronie, jak nie znajdziesz to dopiero zadaj pytanie. Google ma opcje szukaj :p
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Wie ktos jak rozliczane sa biegi na zywo w bet w przypadku zmiany taktycznej juz po zagraniu badz w przypadku taśmy i zamiany zawodnika ?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Wie ktos jak rozliczane sa biegi na zywo w bet w przypadku zmiany taktycznej juz po zagraniu badz w przypadku taśmy i zamiany zawodnika ?
taśma nie podlega zwrotowi (chyba, że za niego ktoś jedzie to zwrot) natomiast w przypadku zmiany masz zwrot stawki.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
mam pytanie.Po 13 biegu w lidze angilskiej jest: Match Race 1: Karlsson, Harris 3=0 45-36 czy ktos mi wytłumaczy co to oznacza i czy punkty z tego jakiegos dodatkowego biegu licza sie zawodnikom?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
mam pytanie.Po 13 biegu w lidze angilskiej jest: Match Race 1: Karlsson, Harris 3=0 45-36 czy ktos mi wytłumaczy co to oznacza i czy punkty z tego jakiegos dodatkowego biegu licza sie zawodnikom?
Dla bukmacherów ten bieg nie ma żadnego znaczenia więc wynik dzisiejszego meczu w oczach bukmacherów to 52-38. A PK zdobył 9 punktów.
Ten bieg to nowinka wprowadzona do pucharu w Anglii tak samo jak zmiana rozkładu biegów.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Witam, chciałbym się poradzić na temat obstawiania meczy żużlowych.
Dam przykład postawionego przeze mnie wczoraj typu u naziemnego bukmachera:
Toruń-Tarnów(+6), typ: 2
I. Co oznacza 1, X, 2 w takich typach?
II. Jeżeli dałem typ 2, to czy typ trafiam tylko wtedy jak Tarnów nie wygra powyżej 6 pkt?
III. Czy ten nawias (+6) odnosi się do całego meczu czy tylko do Tarnowa?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Handi w nawiasie to suma punktów dodawana przed meczem dla danej drużyny czyli jeżeli dajesz Tarnów +6 to nie mogą przegrać wyżej niż pięcioma punktami z Toruniem.
Przykład -&gt; załóżmy, że Toruń wygra 47:43, ale zagrałeś Tarnów +6 czyli zakład jest rozliczony jako wygrany. Jeśli Toruń wygrałby 49:41 to Twoje +6 nic nie daje i Toruń nawet z handi zwycięża. X przy handi +6 oznacza, że obstawiasz wygraną Torunia stosunkiem 6 punktów czyli 48:42.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 12

bookman

Użytkownik
panowie jak rozliczane jest w STS ilość zdobytych punktów w lidze szwedzkiej, ile musi minimalnie zawodnik objechać biegów ? na stronie STS nie mogę znaleźć wzmianki o żużlu
 
sampras 2

sampras

Użytkownik
Jak policzą Hampela ? h2h ? naziemni na pewno wygrana bo wystartował w biegu a internetowi ?
//

Kto policzy? Każdy bukmacher ma regulamin dostępny na stronie.
 
Do góry Bottom