>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

J 3,9K

jacques

Forum VIP
No cóż i ja zostałem ofiarą złodziejskim praktykom BWIN-u. Przez jakiś czas zachowywali się normalnie tj. nie anulowali zakładów po czasie z jakiś dziwnych powodów ale niestety to się zmieniło. Dziś wchodzę na swoje konto a tam brakuje znacznej części środków. Początkowo myślałem, że coś obstawiłem i zapomniałem ale po zajrzeniu w historię wszystko stało się jasne.
Anulowali trzy zakłady.
Pierwszy w biegu trzynastym, kiedy to Matej Żagar został wykluczony za opóźnianie startu. Regulamin BWIN mówi tak :
&quot;2.c) Aby zakłady pozostały ważne, wszyscy zawodnicy, którzy znajdują się liście, muszą wystartować.&quot;
Czyli krótko mówiąc jest niejasne. Oficjalnie tj. w protokole Żagar wziął udział w wyścigu i otrzyma &quot;w/2min&quot; patrząc logicznie nie pojechał nawet metra ...
To mnie aż tak bardzo nie zbulwersowało - bardziej to że od razu tak nie zrobli - tak samo jak analogiczna sytuacja w biegu 25 z udziałem Tomasza Golloba.
Problem i to wielki - nazwałbym go wałkiem - pojawił się w biegu nr. 17 gdzie Jokerem został Matej Żagar. Ja obstawiłem na wygraną Tomasza Golloba, BWIN anulował pisząc że Żagar zmienił Santeja. Wszystko pięknie ładnie tyle, że oni wiedzieli że pojedzie Żagar i nawet dali na niego kursy ...
Reasumując bardzo nie polecam grę żużla na LIVE w BWIN. Do tej pory praktycznie zawsze byłem zadowolony z tego bukmachera grając zwykłe zakłady ale zawsze pojawiały się problemy z obstawianiem live (gram tylko żużel nie wiem jak z resztą) gdzie wymyślają różne cuda np. słynne anulowanie zakładów w lidze brytyjskiej jak jedzie joker (w Anglii zawsze jedzie za siebie!) . Niestety przykład z bwinu bierze ostatnio Unibet ...
Dla porównania napiszę tylko, że nigdy takich cyrków nie miałem z expektem, tobetem czy bet365. Tam nie anulują nigdy - przynajmniej ja się z tym nie spotkałem - żadnych zakładów, choćby były zmiany w biegu, taśma, wykluczenie itd.
 
_elbisi 0

_elbisi

Użytkownik
Jacques mi takze anulowano zaklad z Gollobem. Wogole Bwin ostatnio odwala takie walki ze szok. Dla przykladu ostatnio zupelnie bez przyczyny anulowali mi zaklad na bieg z Polfinalu z Vojens na zwyciestwo K.Bjerre po 3 DNIACH OD KONCA ZAWODÓW. Tlumaczac sie ze zaklad byl zlozony po czasie. Mimo kilkukrotnej wymiany korespondencji oczywiscie to nic nie dalo. Tak czy inaczej zostalem orżnięty z ladnej sumki (cos kolo najnizszej krajowej). ????


Wynika z tego ze Bwin moze sobie anulować dowolny zaklad w dowolnej chwili i nic na to nie poradzimy. Trzeba poprostu gdy jest taka mozliwosc grac w innym buku.
 
S 1

stres

Użytkownik
ej chlopy anulowali wam zaklad na wyscig 25 z Gollobem?
a mnie go nie anulowali, bo obstawialem zwyciestwo Golloba,ktory pzregral a odpisali mi tak:

&quot;Szanowny Panie ...!


Dziękujemy za Pana e-mail.

Uprzejmie informujemy, że po skontaktowaniu się z odpowiedzialnym za powyższą sekcję bukmacherem, możemy potwierdzić, iż zareklamowany zakład:

Speedway World Cup - 2. pólfinal, Zwyciezca - 25. wyscig (wszyscy czterej zawodnicy musza wystartowac), Tomasz Gollob (POL)

został rozliczony poprawnie i niestety został przez Pana przegrany.

Pragniemy wyjaśnić, że zawodnicy Gollob i Zagar zostali wykluczeni, jednak brali udział w biegach indywidualnych.

Jeśli nie zgadza się Pan z naszym rozliczeniem, prosimy o przysłanie linku udowadniającego przeciwieństwo. Wówczas Pana reklamacja zostanie ponownie rozpatrzona.

Prosimy o ponowny kontakt w razie dalszych pytań&quot;

Wiec dla kazdego robial jak im pasuje? Powinni mi go anulowac czy nie?
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Ciężko się z przedmówcami nie zgodzić... To co odwala bwin w ostatnim czasie woła wprost o pomstę do nieba! A najgorsze jest to, że niewiele możemy z tym fantem zrobić...
Ze swojej strony chciałem &quot;podpiąć&quot; się pod pod pretensje Vadera odnośnie zwycięzcy 16 biegu - Sullivan wygrał bez żadnych wątpliwości a wygrane zakłady z kursem 4.0 zostały anulowane... Dlaczego? Nie wiadomo...
W ogóle tegoroczny DPŚ na żużlu w wykonaniu bwin jest tragiczny, kilka dni po zdarzeniu pieniądze znikają z konta a tłumaczenia Supportu są momentami śmieszne... I to nie są przypadki odosobnione...
Wypadało by jakoś zbojkotować nieuczciwego bukmachera, ale prawda jest taka, że ofertę mają w niektórych przypadkach nieporównywalnie lepszą niż &quot;reszta towarzystwa&quot;...
Ehh...

EDIT:
ej chlopy anulowali wam zaklad na wyscig 25 z Gollobem?
a mnie go nie anulowali, bo obstawialem zwyciestwo Golloba,ktory pzregral a odpisali mi tak:
&quot;Szanowny Panie ...!

Dziękujemy za Pana e-mail.
Uprzejmie informujemy, że po skontaktowaniu się z odpowiedzialnym za powyższą sekcję bukmacherem, możemy potwierdzić, iż zareklamowany zakład:
Speedway World Cup - 2. pólfinal, Zwyciezca - 25. wyscig (wszyscy czterej zawodnicy musza wystartowac), Tomasz Gollob (POL)
został rozliczony poprawnie i niestety został przez Pana przegrany.
Pragniemy wyjaśnić, że zawodnicy Gollob i Zagar zostali wykluczeni, jednak brali udział w biegach indywidualnych.
Jeśli nie zgadza się Pan z naszym rozliczeniem, prosimy o przysłanie linku udowadniającego przeciwieństwo. Wówczas Pana reklamacja zostanie ponownie rozpatrzona.
Prosimy o ponowny kontakt w razie dalszych pytań&quot;
Wiec dla kazdego robial jak im pasuje? Powinni mi go anulowac czy nie?
W tym wypadku nie ma mowy o zwrocie. Z tego co się orientuję fakt, iż zawodnik nie zdążył dojechać pod taśmę nie kwalifikuje się do zwrotu. Zakłady są anulowane (z reguły...) kiedy ma miejsce zmiana taktyczne i w miejsce zawodnika przewidzianego w protokole pojawia się inny.
 
kales 0

kales

Użytkownik
ej chlopy anulowali wam zaklad na wyscig 25 z Gollobem?
a mnie go nie anulowali, bo obstawialem zwyciestwo Golloba,ktory pzregral a odpisali mi tak:

&quot;Szanowny Panie ...!


Dziękujemy za Pana e-mail.

Uprzejmie informujemy, że po skontaktowaniu się z odpowiedzialnym za powyższą sekcję bukmacherem, możemy potwierdzić, iż zareklamowany zakład:

Speedway World Cup - 2. pólfinal, Zwyciezca - 25. wyscig (wszyscy czterej zawodnicy musza wystartowac), Tomasz Gollob (POL)

został rozliczony poprawnie i niestety został przez Pana przegrany.

Pragniemy wyjaśnić, że zawodnicy Gollob i Zagar zostali wykluczeni, jednak brali udział w biegach indywidualnych.

Jeśli nie zgadza się Pan z naszym rozliczeniem, prosimy o przysłanie linku udowadniającego przeciwieństwo. Wówczas Pana reklamacja zostanie ponownie rozpatrzona.

Prosimy o ponowny kontakt w razie dalszych pytań&quot;

Wiec dla kazdego robial jak im pasuje? Powinni mi go anulowac czy nie?

Też mi się wydaje, że powinien być rozliczony jako przegrana.
Może troche dziwne porównanie.
W I lidze polski junior powiniene objechać 3 biegi.
A w meczach KM&#39;u zostaje wystawiony Kociemba, który dotyka taśmy i jest wykluczony, a w jego miejsce jedzie Klindt.
Więc chyba 2min/t/u jest liczone jako objechany bieg.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
@ stres
Niestety bwin robi tak że anuluje zakłady tylko kiedy oni są stratni. Jeśli jest im to na rękę to z kolei sobie anulują. Mają taki regulamin jaki mają a my go zaakceptowaliśmy przy rejestracji więc niestety nic nie można zrobić. Takie problemy są już &quot;odwieczne&quot; ale ja często i tak do tej pory grałem bo mieli często ciekawsze kursy i na &quot;bezproblemowe&quot; biegi.
Vader co do Twojego zakładu to sytuacja jest prosta. Conda pojechał jako rezerwa taktyczna a gdy Ty obstawiałeś w protokole miał jechać bodajże Santej więc zgodnie z ich logiką skoro zmieniła się obsada to anulują. Śmieszne to tłumaczenie - bo ktoby nie jechał i tak byłby czwarty - ale tak po prostu jest.
Dziś obstawiałem w Tobecie i też się zawiodłem. Też mi anulowali dwa biegi z tej samej przyczyny. Kiedyś było lepiej bo nikt w takich sytuacji nie anulował a teraz to po mału nie warto w ogóle obstawiać ...
Narzekałem na Unibet ostatnio ale tam jest w sumie lepsza sytuacja bo często są zakłady typy czy jakiś zawodnik wygra bieg i nie obchodzi ich czy obsada trzech pozostałych uczestników się zmieniła czy nie ale niestety też i tam zdarzają się anulowane zakłady jeśli jedzie np. Joker.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Aha jeszcze jedna rzecz. Na ostatni bieg dzisiaj bwin wystawił ofertę już nie na poszczególnych zawodników a na nacje (SZWECJA/DANIA/AUS/ENG) i to jest chyba najuczciwsze rozwiązanie. Pisałem do nich już mejle w tej sprawie, bo daaawno temu właśnie tak było i chyba w końcu poszli po rozum do głowy ...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Narzekałem na Unibet ostatnio ale tam jest w sumie lepsza sytuacja bo często są zakłady typy czy jakiś zawodnik wygra bieg i nie obchodzi ich czy obsada trzech pozostałych uczestników się zmieniła czy nie ale niestety też i tam zdarzają się anulowane zakłady jeśli jedzie np. Joker.
Ja w sumie tego dnia grałem tak jak pisałem tam gdzie akurat był najwyższy kurs. Mam pograne w tobet, bwin i unibet. Faktycznie Unibet nie miał zawodników na dany bieg a kraj. Więc stawiało się jaki kraj wygra dany bieg a nie jaki zawodnik. Mnie to to wkurzyło, że mi anulowali bo grałem przeważnie płaska stawką. Choć po wtopie trochę następny zakład podnosiłem stawkę. A tutaj kurs @4.00 dawał mi ładna przebitkę. I tego dnia to był najwyższy trafiony kurs.
Generalnie mogli to anulować zaraz po zakończeniu biegu. A nie dzisiaj po kilku dniach. Oszołomy...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dziś obstawiałem w Tobecie i też się zawiodłem. Też mi anulowali dwa biegi z tej samej przyczyny. Kiedyś było lepiej bo nikt w takich sytuacji nie anulował a teraz to po mału nie warto w ogóle obstawiać ...
Potwierdzam miałem dzis to samo w Tobet. Grałem grubiej na AJ w jednym z biegów a tam była zmiana taktyczna i mi anulowali. Cieszyłem się z odrobienia strat z piłki przez żużel na live, a tu lipa anulowali zakład...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Potwierdzam miałem dzis to samo w Tobet. Grałem grubiej na AJ w jednym z biegów a tam była zmiana taktyczna i mi anulowali. Cieszyłem się z odrobienia strat z piłki przez żużel na live, a tu lipa anulowali zakład...
No Ok. Ale chociaż masz zwrot zaraz. A w bwinie robią zwrot po kilku dniach. Gdzie dla mnie to jest chamstwo. Stawki dobieram też zależnie od budżetu. Miałem większy budżet to grałem inaczej. Nagle po kilku dniach okazuje się, że nie mam dużej części kasy. Gdyby mi zrobili zwrot zaraz to dalsze zakłady wyglądałby inaczej na koncie. Napisałem jeszcze do nich zobaczę co odpiszą. Ale znając życie bełkot będzie i nic więcej...
 
S 1

stres

Użytkownik
Ciężko się z przedmówcami nie zgodzić... To co odwala bwin w ostatnim czasie woła wprost o pomstę do nieba! A najgorsze jest to, że niewiele możemy z tym fantem zrobić...
Ze swojej strony chciałem &quot;podpiąć&quot; się pod pod pretensje Vadera odnośnie zwycięzcy 16 biegu - Sullivan wygrał bez żadnych wątpliwości a wygrane zakłady z kursem 4.0 zostały anulowane... Dlaczego? Nie wiadomo...

W ogóle tegoroczny DPŚ na żużlu w wykonaniu bwin jest tragiczny, kilka dni po zdarzeniu pieniądze znikają z konta a tłumaczenia Supportu są momentami śmieszne... I to nie są przypadki odosobnione...

Wypadało by jakoś zbojkotować nieuczciwego bukmachera, ale prawda jest taka, że ofertę mają w niektórych przypadkach nieporównywalnie lepszą niż &quot;reszta towarzystwa&quot;...

Ehh...


EDIT:



W tym wypadku nie ma mowy o zwrocie. Z tego co się orientuję fakt, iż zawodnik nie zdążył dojechać pod taśmę nie kwalifikuje się do zwrotu. Zakłady są anulowane (z reguły...) kiedy ma miejsce zmiana taktyczne i w miejsce zawodnika przewidzianego w protokole pojawia się inny.
Dzieki!
Jak bym od nich otzrymal taka odpowiedz ... to w pelni by mnie zadowolila. A nie 4 dni czekania i jakis bełkot. Widocznie kiepscy ludzie dla nich pracuja.
 
A 2

arti1985

Użytkownik
wczoraj poszedł następny wałek, rozliczyli H2H Crump- Adams jako remis, a przecież Crump 14pkt Adams 11pkt, i jeszzcze piszą żebym się zapoznał z regulaminem H2H, niech oni sobie okulary kupią, rezygnuje z tego buka i prezechodze do 365bet
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Jeśli chodzi o H2H Crumpa z Adamsem w bwinie to... przychodzi mi o głowy tylko jeden MEGA WAŁEK z ostatnich zawodów w Lesznie.
Otóż specjalnie &quot;sępiłem&quot; na pojawienie się oferty z wczorajszego barażu, bo miałem nadzieje na jakiegoś &quot;klocka&quot; i się nie przeliczyłem. Po godzinie 17 moim oczom ukazała się para H2H, właśnie Crump z Adamsem z kursem 2.4 na... Crumpa! Szok, bo w takim tobecie 2.3 było na Adamsa. Surebet?! No i zagrałem bardzo grubo kurs 2.4 na najlepszego obecnie żużlowca na świecie... Jednak tak jak się spodziewałem był to po prostu błąd bukmachera, który pomylił kursy i po 20 minutach kursy były już odwrotne a ja dostałem zwrot... Szkoda.
Co nie zmienia faktu, że drugi błąd bwina udało mi się w pełni wykorzystać, gdyż w tym samym momencie co w/w zakład pojawił się inny H2H: Bjerre vs Andersen, bez żadnych handicapów z kursem 1.7 na Kennetha. No i zagrałem, wynik 14:1 a ja o dziwo tym razem zwrotu nie dostałem, zakład rozliczony na plus. Dziwi mnie ten fakt dlatego, iz kilka minut później Andersen został zastąpiony Jonssonem po takim samym kursie a tego H2H już bym na pewno nie stawiał...

Jak widać bwin sam sobie stwarza problemy i później przez to musi kombinować...
 
_elbisi 0

_elbisi

Użytkownik
niestety wczoraj zwroty na wyniki biegow w przypadkach zmian zawodnikow byly prawidlowe. Buki maja taki regulamin ze w przypadku jakiekolwiek zmiany dostaniemy zwrota. Wczoraj niestety 2 zaklady wygrane przez to mi nie weszly mimo ze wprowadzone zmiany nic nie wnosily do sil w poszczegolnych biegach.
Najlepszym rozwiazaniem w takiej sytuacji byloby stawianie na panstwa a nie na zawodnikow, ale to juz jest inny problem dobierania kursow i przewidywania kto moze pojechac w ktorym biegu.
 
S 1

stres

Użytkownik
Kurde wracajac do mojej sprawy, napisalem wczoraj jescze jednego bedziewnego maila do nich:
&quot;Witam!
prosze wiec o wyjasnienie mi kiedy regula, ze &quot; wszyscy czterej zawodnicy musza wystartowac&quot; jest stosowana? bo tylko przy wykluczeniu kogos w wyscigu nie jedzie pelna 4&quot;

... gdzie wcale nie mialem duzo racji. Odpowiedz jak udzielil mi wojt667 wyjasniala wszystko. Wiec pogodzilem sie ze strata kaski-marne grosze -24zl, ale reklamowalem dla zasady, bo nie lubie przekretow..... a tu pzrysylaja maila, ze zaklady anulowali i kase wplacili na konto..... dziwna sprawa ????
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Kurde wracajac do mojej sprawy, napisalem wczoraj jescze jednego bedziewnego maila do nich:
&quot;Witam!
prosze wiec o wyjasnienie mi kiedy regula, ze &quot; wszyscy czterej zawodnicy musza wystartowac&quot; jest stosowana? bo tylko przy wykluczeniu kogos w wyscigu nie jedzie pelna 4&quot;

... gdzie wcale nie mialem duzo racji. Odpowiedz jak udzielil mi wojt667 wyjasniala wszystko. Wiec pogodzilem sie ze strata kaski-marne grosze -24zl, ale reklamowalem dla zasady, bo nie lubie przekretow..... a tu pzrysylaja maila, ze zaklady anulowali i kase wplacili na konto..... dziwna sprawa ????
No to to już są delikatnie mówiąc jaja! ????
Gratulacje :p
 
P 0

papi

Użytkownik
czy ktos wie jak zostanie rozliczona para w toto-mixie Kasprzak-Kołodziej, jako remis? i co decyduje liczba punktow czy pozycja bo mamtez pare jagus-miedzinski??
 
Do góry Bottom