>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
a ja mam takie pytanko: jak to jest z ofertami u buków (naziemnych i netowych) jeżeli chodzi o łączenie typów na zawodników i kto lepszy z tego samego meczu? u kogo można łączyć np. punkty Golloba z punktami Holdera? jest jakaś firma która na to pozwala? i dlaczego jest to zabronione? takie zakłady się wspierają czy nie?
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
a ja mam takie pytanko: jak to jest z ofertami u buków (naziemnych i netowych) jeżeli chodzi o łączenie typów na zawodników i kto lepszy z tego samego meczu? u kogo można łączyć np. punkty Golloba z punktami Holdera? jest jakaś firma która na to pozwala? i dlaczego jest to zabronione? takie zakłady się wspierają czy nie?
Z tego co się orientuje w Totomixie można łączyć. W netowych raczej nie bardzo.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
dziś na Finał w Wielkiej Brytanii będą gdzieś wystawione kursy?
Będą na pewno, Tobet, Bet365 na bank, inne zobaczymy ale też coś może być. Ale za pewne wcześniej niż przed 18 kursy się nie pojawią.
Dodam, że finał IM Wielkiej Brytanii na żywo Polsat Sport transmituje.
 
W 13

wsl90

Użytkownik
Jak są rozliczane H2H IM Wielkiej Brytanii? Liczą się tylko punkty zdobyte w rundzie zasadniczej?
 
S 8,7K

scrobek

Użytkownik
Jak są rozliczane H2H IM Wielkiej Brytanii? Liczą się tylko punkty zdobyte w rundzie zasadniczej?
To samo pytanie jak rozliczą w Tobcie. Wydaję mi się, że tak jak GP do 20 kto więcej punktów, jeśli obaj jadą w finale to kto lepszy w finale.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
To samo pytanie jak rozliczą w Tobcie. Wydaję mi się, że tak jak GP do 20 kto więcej punktów, jeśli obaj jadą w finale to kto lepszy w finale.
decyduje pozycja, a nie ilość punktów. Gdyby decydowało 20 biegów byłaby adnotacja pod zakładem, a nie było.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
no właśnie. oczywiście czat mają niedostępny ale ja będę do nich pisał ostro. zakłady powinny być rozliczane wg. regulaminu GP. bo w regulaminie nie mają punktu dla zawodów indywidualnych innych niż GP. czyli teraz każdemu mogą rozliczyć na czerwono, bo jednym mogą rozliczyć wg punktów a drugim wg. klasyfikacji. a oczywiście przy zakładzie nie było adnotacji o tym kto ma więcej punktów.
ok Scrobek u mnie także już na niebiesko ;)
 
S 8,7K

scrobek

Użytkownik
Poprawili zakład Harris - Nicholls. Jeszcze wczoraj w trakcie zawodów pisałem i dostałem maila


Pragniemy przekazać informacje, że zakłady na zawody Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii na żużlu są rozliczane zgodnie z zasadami naszego regulaminu dotyczącymi zawodów Grand Prix.


Wchodzę dzisiaj a tutaj zakład przegrany, trochę podniesiono mi ciśnienie, ale wszystko się wyjaśniło na korzyść.
 
cielak221 71

cielak221

Użytkownik
Dla Tobet dzisiaj ogromy minus. Anulowali dwa zakłady live na zwycięzce biegu po jego odjechaniu. Zrozumiem anulowanie w biegu 8 gdyż była rezerwa taktyczna Jonasson za Zmarzlika, ale anulowanie po biegu 13 to trochę przegięcie.
Mieliście wcześniej już takie przypadki w Tobecie?
edit: Nie zauważyłem taktyka. Wszystko ok.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dla Tobet dzisiaj ogromy minus. Anulowali dwa zakłady live na zwycięzce biegu po jego odjechaniu. Zrozumiem anulowanie w biegu 8 gdyż była rezerwa taktyczna Jonasson za Zmarzlika, ale anulowanie po biegu 13 to trochę przegięcie.
Mieliście wcześniej już takie przypadki w Tobecie?
Akceptowałeś regulamin :?: Akceptowałeś.
Jeżeli obstawiający typuje indywidualnego zwycięzcę biegu, wszyscy ujęci w zakładzie zawodnicy muszą wystartować, w przeciwnym przypadku zakłady zostaną unieważnione.
 
R 67

route66

Użytkownik
Dla Tobet dzisiaj ogromy minus. Anulowali dwa zakłady live na zwycięzce biegu po jego odjechaniu. Zrozumiem anulowanie w biegu 8 gdyż była rezerwa taktyczna Jonasson za Zmarzlika, ale anulowanie po biegu 13 to trochę przegięcie.
Mieliście wcześniej już takie przypadki w Tobecie?
W 13 wyścigu też była rezerwa taktyczna za Davida Ruuda pojechał M. B. Jensen
Więc to nie minus a ich regulamin

Tobet minus to ma za złe rozliczanie handicapów w live a nie za to ???? bo trzeba sie dopominac o swoje wygrane
Przypomina mi sie gościu który pisał na Totomixa wielkie żale i wyzywał od oszustów ze analuja undery jak nie odjechał zawodnik 5 biegów , i to co napisał Dawid to jedno zdanie powinno zakończyć
wszelkie żale
P.s Cielak jeśli korzystasz z portalu espedway.pl do śledzenia wyników to zmień go jak najprędzej. Pkt często pozamieniane , w parach nie wprowadzanie rezerw taktycznych itp Jeśli nie chcesz zagranicznych svemo.se to zostają Ci chyba bardzo rzetelne SF
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Akceptowałeś regulamin :?: Akceptowałeś.
Ok,ale tu nie obstawialiśmy &quot;indywidualnego zwycięzcy biegu&quot; tylko drużynę która ma wygrać bieg.

Ja jakoś nie znajduję w regulaminie Tobetu,że mogą sobie anulować zaklad grany na żywo bo nastąpiła zmiana jednego z czterech zawodników;)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ja jakoś nie znajduję w regulaminie Tobetu,że mogą sobie anulować zaklad grany na żywo bo nastąpiła zmiana jednego z czterech zawodników
Jeżeli obstawiający typuje indywidualnego zwycięzcę biegu, wszyscy ujęci w zakładzie zawodnicy muszą wystartować, w przeciwnym przypadku zakłady zostaną unieważnione.
A to ?
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Jeżeli obstawiający typuje indywidualnego zwycięzcę biegu, wszyscy ujęci w zakładzie zawodnicy muszą wystartować, w przeciwnym przypadku zakłady zostaną unieważnione.

A to ?
Ale myśmy typowali drużynę która wygra w tym biegu a nie żużlowca.To tak jakbym zagrał w 65 minucie że Chelsea wygra a w 66 by wszedł Ba za Torresa.I daliby mi zwrot wtedy?;)

wiem,wiem to inna sytuacja.ale mi chodzi o to że w regulaminie nic nie ma na temat takiej sytuacji jaka zaszła wczoraj,że anulowali zakład na drużynę która wygra bieg,bo jeden z zawodników został zmieniony przez kolegę.Unibet nie miał z tym żadnych problemów.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Mam takie pytanie, odnośnie dzisiejszej oferty bet 365 na GP Czech. Przy zakładzie na na sumę punktów motocyklisty biorą tam pod uwagę tylko fazę zasadniczą, czy także półfinały i finał? Niby zastrzeżenia żadnego nie mają, że liczą tylko turniej zasadniczy ale te linie wydają mi się za niskie jak na cały turniej. Z góry dzięki za odpowiedź.
 
Do góry Bottom