>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

wtapiacz22 55

wtapiacz22

Użytkownik
Wczorajszy mecz eliteserien smederna - vetlanda zakonczony zostal remisem, postawilem na 1, lecz nie bylo opcji X zatem czy w przypadku remisu powinienem dostac zwrot? Rozliczylo jako przegrana, buk: betsafe
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Jeśli nie było opcji remisu to zwrot jednak mi się wydaje że była możliwość pogrania remisu przynajmniej zawsze tak było.
 
C 147

cococabana

Użytkownik
Panowie miałem dzisiaj bardzo grubo zagrany h2h Vaculik - Kołodziej w bet365 na Vaculika dostałem zwrot... grał ktoś u nich jak Wam rozliczyli zakłady ?
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Panowie miałem dzisiaj bardzo grubo zagrany h2h Vaculik - Kołodziej w bet365 na Vaculika dostałem zwrot... grał ktoś u nich jak Wam rozliczyli zakłady ?
U mnie tak samo zwrot, a na zwycięstwo Koldiego pogranego na live... wtopa ????
 
C 147

cococabana

Użytkownik
U mnie tak samo zwrot, a na zwycięstwo Koldiego pogranego na live... wtopa ????
Właśnie o to mi chodziło pewnie takich przypadków będzie więcej przecież Kołodziej jechałby w finale i mógłby wygrać więc tez powinien być zwrot.
Czyli porozliczali jak im wygodniej, jak dla mnie skoro nie pojechali finału to jest zwrot dla wszystkich, a na czacie gość mi pisze, że jakbym zagrał zwycięstwo Vaculika to bym wygrał mimo, że ten sam finał się nie odbył wg którego dostałem zwrot. Na pytanie gdzie jest punkt regulaminu mówiący co w przypadku nie odbycia się finału dla wszystkich zakładów h2h winner ilośc punktów bym wiedział na przyszłość przed grubszym zagraniem brak odpowiedzi i zaproszenie to zasad w dziale pomocy - gdzie nie ma takiej informacji. Jak dla mnie mam prawidłowy zwrot, ale grając jeszcze Pawlickiego na zwycięstwo już kasa zabrana mimo, że też miał jechać w finale więc praktycznie rozliczają na niekorzyść gracza bez konkretnego punktu w regulaminie twierdząc tylko na czacie, że zakłady poprawnie rozliczone...
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Halo pytanie z cyklu ciekawostki, dziś DPŚ jak walne na to ze valclav milik strzeli ov 7 z bet365 a poleci z jokera za 6 pkt bo jokery normalnie chyba dzialaja w dpŚ to co wtedy jak zostanie rozliczony zakład? ????
 
michal86 1

michal86

Użytkownik
Jak fortuna rozliczy zakład na pawlickiego ilość punktów?
Zwrot czy przegrana?
W toto - mixie wiem, że zawodnik musi przejechać 5 biegów aby zakład był rozliczony, a w fortunie? Bo nigdzie tam nie można znaleźć.... W ABC Gracacza są wszystkie dyscypliny oprócz żużla...
 
dzimi-pif-paf 7

dzimi-pif-paf

Użytkownik
A niby czemu parodia? Każdy buk ma swój regulamin, dlatego warto się pierwsze z nim zapoznać aniżeli póżniej dopatrywać się machlojek. W całorocznym np. wystarczy, że zawodnik zamelduje się raz pod taśmą, i już mają podstawy do rozliczeń.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Weszli w końcówce sezonu 2016 i z tego co pamiętam nie oferowali wtedy, więc to jedna niewiadoma.
 
C 1,3K

cerebrum

Użytkownik
Pisałem do nich. W odpowiedzi dostałem, że są w trakcie uzyskiwania licencji na wystawianie oferty żużlowej. O postępach będą informowali w mediach społecznościowych :grin:
 
grembi 70

grembi

Użytkownik
Jak STS liczy h2h na zawodników w SBP? Liczy się zdobycz tylko z rundy zasadniczej czy z całych zawodów włącznie z finałem i biegem barażowym?
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Jak STS liczy h2h na zawodników w SBP? Liczy się zdobycz tylko z rundy zasadniczej czy z całych zawodów włącznie z finałem i biegem barażowym?
Liczą tylko biegi 1-21. Na ich stronie w zakładce &quot;wyniki&quot; są rezultaty wczorajszych zawodów gdzie m.in. Zmarzlik ma 14 punktów a Piter Pawlicki 11 czyli tyle ile zdobyli w biegach w rundzie zasadniczej.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Biorąc pod uwagę utrudnienia jakie nas spotkały zasadne wydaje się być pytanie: gdzie teraz grać żużel??
Z naszych firm do tej pory miałem doczynienia z STS. A jak wyglądają inne buki z ofertą na żużel? Orientujecie się?? Bo nie mały problem mam gdzie w tym sezonie grać.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Biorąc pod uwagę utrudnienia jakie nas spotkały zasadne wydaje się być pytanie: gdzie teraz grać żużel??
Z naszych firm do tej pory miałem doczynienia z STS. A jak wyglądają inne buki z ofertą na żużel? Orientujecie się?? Bo nie mały problem mam gdzie w tym sezonie grać.
Sprawdź iforbet.pl - wczoraj mieli najlepszą ofertę na zawody w Toruniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
Do góry Bottom