>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

S 59

s1xteen

Użytkownik
to nie jest żadna pomyłka - wystarczyło oglądać mecz i to jest wszystko. Też liczyłem, że reklamacja może się udać, ale faktycznie był ostatni także nie ma co z siebie głupków robić dalej, bo to jest dobra decyzja i nie mamy podstaw do jakichkolwiek szans na uzyskanie środków z tego zakładu. Przyjechał ostatni i nie ma co się dopatrywać teorii spiskowych.
ja tego meczu nie widzialem, widze tylko wyniki na oficjalnych stronach. Dlatego poki co, to dla mnie to wyglada cos jakby w stylu ze odbyl sie mecz pilkarski, padl wynik (zatwierdzony oficjalnie) 1:1, ja gralem under 2,5 a oni rozliczyliby jako przegrany bo padl prawidlowo zdobyty gol na 2:1 a sedzia niewiadomo czemu go nie uznal. Oni obejrzeli powtorki z tego spotkania i uznali ze bramka zostala zdobyta prawidlowo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
_elbisi 0

_elbisi

Użytkownik
Ja widziałem ten mecz. Faktycznie w pierwszym swoim biegu Vaculik przyjechał ostatni, jednak bet nie ma prawa w ten sposób interpretować tego zakładu, na zasadzie &quot;Bo widzieli&quot;. Skąd wiedzą np że T.H.Jonasson nie został po biegu wykluczony np za brak deflektora, lub przejechanie 2 kolami wewnętrznej lini i stąd ta korekta w wynikach ?
Na takiej samej zasadzie my możemy powiedzieć widziałem bo byłem i nagrałem ze Nicki Pedersen zdobył wczoraj 15 a nie 11 punktów.. Co nie ma oczywiście potwierdzenia w oficjalnych wynikach.
Dopóki svemo nie przedstawi poprawionych wyników na których Vaculik zdobywa 5 punktów uważam że bet powinien over 5 rozliczyć jako wygrany. Ewentualnie niech traderzy bet interweniują u svemo i przedstawią oficjalne poprawione wyniki
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Oficjalne wyniki są na stronie Svemo, zdobył 6pktów koniec kropka. Widzieć to se mogą... Ja też widziałem bramkę Anglików z Niemcami bodaj, gdzie piłka przekroczyła linię o pół metra, cały świat ją widział, a jakoś nie przypominam sobie, ażeby Bet365 ją zaliczył, bo przecież widzieli w tv ! Pisać do nich i wysyłać oficjalny wynik, bo to on jest wiążący.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Mimo ze tego nie gralem to tez moim zdaniem powinni zaliczyc over na plus.Poprostu zwykla pomylka sedziowska tak jak np uznany gol ze spalonego czy punkt zdobyty w siatkowce mimo ze pilka nie wpadla w boisko.Pomylki sedziowskie zdarzaja sie wszedzie ale liczy sie ostateczny wynik wiec atakowac tak Bet365 musza rozliczyc na plus.
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Zapis czatu:
Tutaj są oficjalne wyniki:
ta.svemo.se/Public/Pages/Competition/DrivingSchedule/CompetitionLiveResult.aspx?Branch=Speedway&amp;Columns=CompetitionInfo,Branch,Name,Arena,Organizer,FromDateShort&amp;Datefilter=Today&amp;pagesize=10&amp;CompetitionId=2147
Uprzejmie proszę o prawidłowe rozpatrzenie tego zakładu.

Maria Ko Pan postawil na powyzej 5 a mialo miejsce 5 punktow dlatego tez Pana zaklad jest rozliczony jako przegrana.
Podałem powyżej źródło - oficjalny protokół sędziego po meczu.
Jest 6 punktów, zakład wygrany.

Maria Ko Tasma z meczu zostala sparwdzona i zgodnie z informacja na tasmie bylo 5 punktow.
Jeżeli w meczu piłki nożnej sędzia nie uzna prawidłowo zdobytego gola, to również Państwo oglądają taśmy z meczu i wg. własnego uznania rozliczają zakłady?
Taki jest oficjalny wynik podpisany przez sędziego. W ogóle nie jest interesujące, że sędzia się pomylił.

Maria Ko Nasze zaklady zostaly rozliczone zgodnie z oficjalna informacja. Zgodnie z nia Pana zaklad zostal rozliczony jako przegrana.

Przecież wkleiłem oficjalną informację. Wkleję jeszcze raz.
ta.svemo.se/Public/Pages/Competition/DrivingSchedule/CompetitionLiveResult.aspx?Branch=Speedway&amp;Columns=CompetitionInfo,Branch,Name,Arena,Organizer,FromDateShort&amp;Datefilter=Today&amp;pagesize=10&amp;CompetitionId=2147

Maria Ko Zdajemy sobie sparwy ze oficjalne strony pokazuja inny wynik,ale nie jest on poprawny, bo oficjalny wynik to 5 punktow.
Na jakiej podstawie Państwo ustalają sobie oficjalne wyniki? Wyniki są takie jakie są uznane przez oficjalną stronę Elitserien.

Maria Ko Wydarzenia z tasmy zostaly sparwdzone i na podstawie informacji w postaci zapisu na tasmie Pana zaklad zostal rozliczony jako przegrana.
To że sędzia patrząc na tor się pomylił w pierwszym biegu w ogóle mnie nie interesuje. Oficjalne wyniki zostały zapisane, że Vaculik zdobył punkt.
Ja na przykład widziałem, że Anglicy na Euro 2012 zdobyli bramkę, choć piłka nie przekroczyła obwodem linii bramki. Czy wówczas liczyli Państwo remis czy wygraną Ukrainy?

Maria Ko Pana zaklad zostal rozliczony zgodnie z oficjalnym zapisem zdarzenia. Nie przyjmiemy Pana reklamacji, gdyz zaklady zostaly rozliczone poprawnie.
Maria Ko Czy ma Pan dodatkowe pytania?
Rozumiem, że jak postawię w kolejnym meczu piłki nożnej i sędzia nie uzna gola bo uzna, że spalony, a w TV będzie &quot;widać&quot;, że się myli to będę mógł również liczyć na rozliczenie?
Maria Ko Zaklady sa rozliczane zgodnie z oficjalnym wynikiem-jak Pana w zuzlu.
Oficjalny wynik przecież wkleiłem, a Państwo twierdzą, że sobie w TV obejrzeli.
Identyczna sytuacja.

Maria Ko Otrzymal Pan odpowiedz powyzej-nie mam dla Pana innej odpowiedzi.
Maria Ko Dziękujemy za dzisiejszy kontakt z Czatem na żywo bet365.
Maria Ko opuścił tą sesję!
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
argumentacja bardzo dobra, ale jak widać są nieugięci.. Pytanie czy są jakieś możliwości wyegzekwowania wygranej? informujcie na bieżąco jak wygląda sytuacja.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Panowie kolejna akcja z Bet365,piszcie do tej organizacji co się zajmuje kontrolą firm bukmacherskich.Na nich innego bata nie znajdziecie,idą w zaparte kolejny raz,tak jak choćby z tą kartką w meczu Dortmund-Malaga;)
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
choć nie grałem tego zakładu bo polecam na czacie wypowiedzieć magiczne słowo &quot;IBAS&quot; i poczekać na ich odpowiedź ;)
dopóki SVEMO nie ogarnie się i nie poprawi wyników to wydaje mi się że macie prawo ich cisnąć
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dokładnie, nie popuszczać i mówić, iż złożycie skargę, tym bardziej, że yield mi to zepsuje ???? taśmy to se mogą włożyć między pośladki. Ciekawe co by było, gdybym grał jakiś mecz z błędem sędziowskim, np.nieuznana bramka i napisał im, że w takim razie poproszę o skorygowanie tamtego też i wysłał im &quot;taśmę&quot;.
 
mackso 10

mackso

Użytkownik
Po kilkunastu mailach i rozmowach na chacie, dostałem od b365 zwrot stawki w postaci bonusu do jednokrotnego obrotu. W pełni mnie to satysfakcjonuje.
 
W 0

wieczor87

Użytkownik
Wie ktoś może czy jakiś book będzie miał w ofercie żużel na LIVE. Tak jak do tej pory tobet miał, czyli zwycięstwo w pojedyńczym biegu w Grand Prix lub Mistrzostwach Europy??? Na sobotę 10.08 widzę w ofercie LIVE w BET365 Mistrzostwa Europy w Togliatti. Grał ktoś tam już na LIVE, jak to wygląda??? Mimo że TOBET funkcjonuję jeszcze do 10.08 to już nie mają tych zawodów w ofercie i lipa...
 
olej91 0

olej91

Użytkownik
Mnie też dotyczy problem Vaculika, zagroziłem im że zgłoszę sprawe firmy kontrolującej. Pół godziny poźniej już nie mogłem się zalogować na konto, zawiesili je. Zadzwoniłem do nich i i spytałem czy zawieszenie konta ma coś wspólnego z tym że domagam się rozliczenia jako wygrany, babeczka powiedziałą ze nie moze mi udzielić takich informacji. Widać było że sie miota czyli o to chodzi. Jutro mają do mnie zadzwonić o 11 i powiedzieć jaka jest ich decyzja. Oto mój email do nich po którym mi zawiesili konto: &quot;Witam, w dniu wczorajszym zakład FL4087882510I został rozliczony jako przegrany, choć oficjalna strona podaje że Martin Vaculik zdobył 6 pkt, w zakładzie jest że powinien zdobyć powyżej 5 pkt więc zakład powinien być wygrany. Nie pozwolę sobie na oszukiwanie mnie. Nie interesuje mnie również własne dochodzenie państwa czy zdobył te 6 pkt. Interesują mnie FAKTY tj. wyniki oficjalnej strony żużla. Poszukałem trochę na forum i wiele osób czuje się oszukanych, tymbardziej to jest przykre że są to długoterminowi użytkownicy portalu bet365.com. Jeśli stanowisko państwa w tej sprawie się nie zmieni, razem z resztą uzytkowników poszkodowanych zgłaszamy sprawę do LGA. Postaramy się również dosadnie ogłosić tą sprawe w mediach, jak i równiej na forach bukmacherskich, pozdrawiam.&quot;Cisnać oszustów, w kupie siła.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Fajnie, ze wam te kase za Vacula zaczeli oddawac. Czyli widac, ze maja opatentowany od dawna system, bo moja sytuacja iala miejsce z 1,5 r. temu i schemat sie powtarza.
Najpierw glupawa obsluga supportu stara sie zniechecic powtarzając w kółko te sae bzdety, potem wymiana kilku(nastu) maili, dopiero jak postraszy sie ich LGA cos zaczyna sie dziac i na koniec zwrot stawki na zasadzie bonusa za 1-razowym obrotem.
Z innej beczki, bo ktos pytał. Zapytałem wczoraj sportingbet o to czy wróci żużel. No i lipa. Odpisali, że nie wróci. Tylko na najważniejsze zawody maja dawac zaklady na zwyciezce. Kursy pewnie i tak skopiowane. Szkoda, bo jako jedni z nielicznych mieli naprawdę autorską ofertę na wszystkie ligi. Zniknęło po DPŚ. Dali 2,85 na Polskę wtedy. Widać zabolało;)
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Jaki buk wystawia najwcześniej kursy na Eligę? wiadomo że w Tobet nie będzie można pograć więc może Betsafe najwcześniej wystawi? Bo trzeba będzie szybko szukać wysokich kursów w czwartek na mecz w Rzeszowie ;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Najwcześniej to naziemne a później Betsafe pewnie ok południa może ciut wcześniej.
A co takiego masz specjalnego na Rzeszów? Czysty win?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
No jeśli oddsmakerzy będą tylko oceniać siły drużyn i wystawią np. kursy: 2,5-1,5, nie wgłębiając w tło tego meczu to oczywiście win Rzeszowa. Bo wiadome, jakie panują stosunki pomiędzy prezesami obu klubów ;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Hehe na to liczysz... No ciekawe ciekawe...
Przecież Falubaz &quot; nikomu nie odpusci i jadą po dwa zwycięstwa&quot;;)
Ciekawie będzie w Toruniu, jak spisze się Ryan... Toruń jedzie o być albo nie być w top4
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Nie no Leszno raczej pokonacie u siebie. Juniorzy coś powinni pojechać a i Miedziak u siebie jedzie o niebo lepiej niż na wyjazdach.
A co do meczu w Rzeszowie to widziałeś wypowiedź Jankowskiego który w wywiadzie mówi że i tak ten mecz nic nie znaczy dla nich. To już daje jakiś obraz jak Falubaz może potraktować ten mecz.
 
Do góry Bottom