>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Żużlowy sezon 2018 - dyskusje, pytania, ciekawostki

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP
Walasek jest niezatapialny. ????
Panowie, co przez zimę stało się z Nickim? Miał być regres, ja się spodziewałem raczej dobrej, stabilnej formy, a tu dostaliśmy model Nicki Dominator 2007. Ktoś, coś? Jakieś zmiany w przygotowaniu, motocyklach, silnikach? Przede wszystkim sprzętowo Nicki potrafił być zawsze krok przed rywalami z tego co pamiętam.
Nicki mówił, że silniki nadal przygotowuje mu Kowalski. Nie wiadomo czy to nie czasem blef Duńczyka, bo dziwne żeby otwarcie o tym tak mówił ???? Widocznie odbudował się w zimie pod względem fizycznym i trafił ze sprzętem. Był wczoraj niesamowicie szybki.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Nicki mówił, że silniki nadal przygotowuje mu Kowalski. Nie wiadomo czy to nie czasem blef Duńczyka, bo dziwne żeby otwarcie o tym tak mówił ???? Widocznie odbudował się w zimie pod względem fizycznym i trafił ze sprzętem. Był wczoraj niesamowicie szybki.
Nie kupuję tego &quot;odbudowania się pod względem fizycznym&quot;, chyba że zeszłoroczne treningi z panią od crossfitu były jednak strzałem w kolano.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Nie kupuję tego &quot;odbudowania się pod względem fizycznym&quot;, chyba że zeszłoroczne treningi z panią od crossfitu były jednak strzałem w kolano.
Zresztą przykład Holdera masz jak na dłoni, jak niekiedy związki czy życie rodzinne wpływa na formą zawodnika, tak więc po części masz rację. Ogólnie jak go nie lubię to go podziwiam, że po takiej kontuzji jedzie i to jak ????
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Zresztą przykład Holdera masz jak na dłoni, jak niekiedy związki czy życie rodzinne wpływa na formą zawodnika, tak więc po części masz rację. Ogólnie jak go nie lubię to go podziwiam, że po takiej kontuzji jedzie i to jak ????
To Twój nick nie jest na cześć Nickiego? Szok. ????
Ja z każdym rokiem nabieram do niego coraz więcej sympatii, a w zeszłym sezonie w Gorzowie na memoriale mnie zupełnie kupił. Zobaczymy jak w dalszej części sezonu, ale obok Fredki wyrasta kolejny kandydat do medalu IMŚ.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
To Twój nick nie jest na cześć Nickiego? Szok. ????
Ja z każdym rokiem nabieram do niego coraz więcej sympatii, a w zeszłym sezonie w Gorzowie na memoriale mnie zupełnie kupił. Zobaczymy jak w dalszej części sezonu, ale obok Fredki wyrasta kolejny kandydat do medalu IMŚ.
Czysty przypadek i tyle ???? Z tymi prognozami to bym mimo wszystko poczekał, bo pierwsza runda GP dopiero w maju. Zobaczymy jak silniki będą spisywać się przy większych upałach czy ochłodzeniu. Zresztą w zeszłym sezonie, co niektórzy radzili sobie różnie przy anomaliach pogodowych ????
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
No i od razu przypomnienie o ciężkich aspektach stawiania żużla - Thomsen złamany bark i handicap na Gdańsk mocno zagrożony.
Jaka Wasza opinia na temat biegu 4? Dla mnie kolejny babol sędziego w tym sezonie.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Jak dla mnie babol na babolu, co to za sędzia
1.Fajfer drugi start też sie ruszył
2.Kontaktu zadnego tam nie było..
 
B 38K

bosky

Użytkownik
co do Nickiego,to sprawa jest prosta - on jest stworzony do jazdy indywidualnej. W Lesznie oczekiwali od niego jazdy parowej, co kompletnie nie zdawało egzaminu. Teraz w końcu wrócił do swojej normy gonienia po starcie znanej m.in. z czasów jazdy w Rzeszowie czy Gorzowie
 
M 3

molek

Użytkownik
Linia indywidualnych zwycięstw w meczu Ljunga ????
Edit:
Błąd buka, który pewnie to skoryguje, bo faktycznie widnieje to pod punktami. Aczkolwiek nie ma dopiski, że liczy się pięć pierwszych startów.
Też tak myślałem .Zagrałem. Zobaczymy
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Przed meczem wpisz sobie na YT w wyszukiwarce np. Falubaz i daj filtr na żywo i znajdziesz kanał który transmituje. A jak wyżej wspomniał kolega, często ktoś streamuje więc powinieneś znaleźć.
Teraz Lublin-Gniezno jest na YT (stream z Polsatu Sport)
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Po dwóch biegach można stwierdzić, że jakiekolwiek punkty stracone przez Hancocka w tej lidze będą sensacją. Spodziewam się w kolejnych meczach linii 14,5. ????
EDIT: No to rzekłem. ????
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Po dwóch biegach można stwierdzić, że jakiekolwiek punkty stracone przez Hancocka w tej lidze będą sensacją. Spodziewam się w kolejnych meczach linii 14,5. ????
Swego czasu bodaj w 2008 roku takowe linie były wystawiane na Pedersena, tylko nie pamiętam jak się sprawa z bonusami w totomixie miała ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom