>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Żyje z bukmacherki

B 2K

borek149

Użytkownik
Tak z ciekawości chciałem zapytac, co w przypadku wtopy?Jaka będzie kolejna stawka?Albo w przypadku dwóch błędnych typów z rzędu?
podwajanie stawki i ratowanie budżetu ... bo w przypadku niepowodzenia dwóch typów z rzędu ... potrzeba kolejnych pięciu by odrobić straty ... i dopiero kolejne i kolejne dają zyski, trzeba mieć ogromną skuteczność, tutaj nie widzę szans na powodzenie, a wiadomo jak kończy się na siłę odegranie ...
 
a.w.84 329

a.w.84

Użytkownik
;) wiadomka. Zaczynanie stawkowania od 4k i granie kursów tak niskich oznacza,że ma się baaardzo duży budżet. To z kolei powoduje, że zabawa w bukmacherkę troche traci sens ;).
 
E 15

elo_wino

Użytkownik
3 Liga Francuska (National)
10.01.14 godzina 20.00 (juz za pol godziny)
Amiens - Carquefou
Under 2,5 gola
bwin kurs 1.44
stawka 4 000zl

obstawiajcie byle szybko!
Dobrze ze wolno obstawialem i nie zdazylem zagrac tego zakladu:], teraz wtopiles ale glowa do gory, widac ze kapital masz to napewno odrobisz, w nastepnym meczy najwyzej postaw over 2, 5 i kurs wyzszy bedziesz mial;)
 
U 0

union

Użytkownik
3-4 typy wchodzą a później topka ???? to normalne. Też z ciekawości chciałbym wiedzieć jaka będzie kolejna stawka?Albo w przypadku dwóch błędnych typów z rzędu?
 
rales 1,1K

rales

Użytkownik
typek napisał, że skuteczność 80 % !! nie 100 ! więc się ogarnijcie, oczywiste jest, że nie wszystko wchodzi a w y już hejty, raz nie weszło a ty już wszyscy, że lipa, ogarnijcie się
 
D 13

dani900

Użytkownik
panowie, jestem do tylu 0,1 mojej jednostki a wy sie cieszycie jakbym wlasnie przej**al moj dom. spokojnie, czas podsumowan nadejdzie w maju i wtedy okaze sie czy jestem kozakiem czy frajerem. luz. dzisiaj jakas dziwna kolejka, w drugiej lidze francuskiej siada 6/7 overow, a w 3 francuskiej 6/9 overow. bardzo nietypowa sprawa dla tych lig. nie wiem co jest powodem takiego stanu rzeczy, moze najzwyklejszy przypadek. glowa do gory i jedziemy dalej.

bilans - ⛔400zl
 
T 0

typernieamator

Użytkownik
zisiaj jakas dziwna kolejka, w drugiej lidze francuskiej siada 6/7 overow, a w 3 francuskiej 6/9 overow. bardzo nietypowa sprawa dla tych lig.
dokładnie, national to jedna z ciekawszych lig do typowania na under, dawno nie było takiej klęski pod tym względem
 
homel 918

homel

Użytkownik
W całej Francji polało, murawy mają w dobrym stanie wiec nie przeszkadzalo w graniu , a pilka szybciej chodzila taka moja teoria z tego co widzialem na streamach ligue we FRA
 
Do góry Bottom