>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Żyjmy z bukmachera - powolutku aż do skutku

R 31

rafaln90

Użytkownik
Władzio nie zawiódł, dał kapkę zarobić i Tobie i mnie ;) a jutro jak obstawiasz tenis djoko vs rafa, ja stawiam na djoko, ale tylko przez sympatie, wydaje mi sie , ze kursy troche na niego zawyzone wiec tak 4fun ;D 50zł na djoko ;)
 
M 62

moreno

Użytkownik
Władzio nie zawiódł, dał kapkę zarobić i Tobie i mnie ;) a jutro jak obstawiasz tenis djoko vs rafa, ja stawiam na djoko, ale tylko przez sympatie, wydaje mi sie , ze kursy troche na niego zawyzone wiec tak 4fun ;D 50zł na djoko ;)
Ja też bym grał na Djoko. Chociaż specjalnych przesłanek za takim typowaniem nie ma. Aczkolwiek ja wyrzucałem Nadala z tego turnieju już kilka razy :cool: Może tym razem się wreszcie uda.
 
M 62

moreno

Użytkownik
Tobet
⚽ Woodlands Wellington - Young Lions OVER 2,5 kurs 1,72 ✅ 0:4
⚽ Albirex Niigata - Hougang United kurs 1,40 ✅ 5:1
Stawka 100,00
Zysk 140,80
Tobet
⚽ Flamengo RJ - Sao Paulo SP OVER 2,5 kurs 1,72 ⛔ 1:0
⚽ Argentyna - Kolumbia United kurs 1,35 ⛔ 0:0
Stawka 100,00
Zysk 132,20
Argentyna - Kolumbia to dla mnie typ, jak Kliczko - Haye. Po prostu pewniaczek do zagrania grubo. Trzeba tylko coś fajnego do tego dobrać.
EDIT:
No to bym się przejechał na tej Argentynie. Co tu dużo gadać ... Messi prawie się popłakał w trakcie meczu :? Kolumbia bardzo mi się podobała ... zabrakło im wykończenia akcji, ale bardzo ładnie to montują w ofensywie. Myślę, że śmiało można na nich obstawiać w kolejnym spotkaniu.
 
M 62

moreno

Użytkownik
Tobet
⚽ Keflavík - Vikingur Reykjavik kurs 1,65 ✅
⚽ Argentyna - Kostaryka 1 POŁOWA kurs 1,47 ✅
Stawka 100,00
Zysk 142,55
EDIT:
Argentyna bramka w doliczonym czasie do pierwszej połowy więc bardzo szczęśliwie. Tak, czy siak ... z Kostaryką ? Błagam ! Trzymam się z daleka od Copa America.
 
M 62

moreno

Użytkownik
Tobet
⚽ Rapid Wien - FC Trenkwalder Admira kurs 1,48 ✅
⚽ Debreceni VSC TEVA - Vasas SC kurs 1,50 ✅
⚽ Corinthians SP - Internacional RS kurs 1,70 ✅
⚽ Lask Linz - SKN St. Pölten kurs 1,52 ✅
Stawka 30,00
Zysk 142,09
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom