>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

„TASIEMCE” – TYLKO WSPÓLNYMI SIŁAMI ZWYCIĘZYMY!!:)

N 0

nicram83

Użytkownik
Już od dawna zastanawiam się w jaki sposób wygrać dość znaczną sumę stawiając przysłowiową złotówkę. Z własnego doświadczenia wiem ze to graniczy z cudem ???? , po rozpatrzeniu wszystkich możliwości doszłem do wniosku , że jedna osoba nie ma odpowiedniej wiedzy na temat wszystkich dyscyplin sportowych i nie jest w stanie przeanalizować dużej liczby meczy i wybrać właśnie te „najpewniejsze”. I dlatego założyłem ten temat ????
Celem jest wybranie 15 spotkań z całego tygodnia ;) , i w tym miejscu będę potrzebował Waszej pomocy. Pewnie duża część z Was uzna ten temat za totalną stratę czasu , poniższe załączniki pokazują ,że wygranie jest możliwe potrzebne do tego jest niewiarygodne szczęście
Jest na tym forum dość sporo znakomitych typerów którzy potrafią wytypować jeden „pewny” mecz w ciągu całego tygodnia :]
Proponowane kursy:
„Minimalny” kurs : 1,50
„Maksymalny” kurs: 2,00
Zobaczymy co z tego będzie :cool:

Komentarze mile widziane
PROSZĘ POTRAKTOWAĆ TEN &quot;SYSTEM&quot; JAKO ZABAWĘ A NIE JAKO SPOSÓB NA WYGRYWANIE MILIONÓW, PROSZĘ O PODAWANIE WASZYCH PRZEMYŚLANYCH TYPÓW i PO TYGODNIU ZOBACZYMY JAKI PROCENT BĘDZIE TRAFIONYCH.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Z tego co widzę po screenach to graj po dwa zdarzenia i wyjdziesz na plus, a z taką skutecznością może nawet będziesz w vipach.
Po co grać jakieś chore taśmy, jak można spokojnie sobie ciułać hajs.
Opinia po screenach.
 
N 0

nicram83

Użytkownik
Z tego co widzę po screenach to graj po dwa zdarzenia i wyjdziesz na plus, a z taką skutecznością może nawet będziesz w vipach.
Po co grać jakieś chore taśmy, jak można spokojnie sobie ciułać hajs.
Opinia po screenach.
Zgadzam się w 100% ale na ten system niepotrzeba stawiać gigantycznych pieniędzy przysłowiowa złotówka wydana raz czy dwa razy w tygodniu nikomu nie zaszkodzi, a frajda z trafienia takiej taśmy napewno będzie spora ????
 
E 5

el-nino09

Użytkownik
Zagraj może systemem, za kupon zapłacisz więcej ale szanse na wygraną rosną ????

Co do Twojego pomysłu, nigdy nie ma pewniaków, i nawet najwięksi specjaliści z danej dyscypliny nie podadzą Ci 100% pewnych typów.

Lub jak też kolega wyżej pisał, graj po 2,3 zdarzenia na kuponie. Mniejsze, ale pewniejsze wygrane.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
 
bumbaj 7

bumbaj

Użytkownik
13 Lis 16:00 Morecambe v Lincoln City
13 Lis 16:00 (sobota) 2 liga angielska - Morecambe v Lincoln City - Morecambe po kursie 1,9
Całkiem śmiało mozesz dodac ten typ..Pozdro i powodzenia..
 
N 0

nicram83

Użytkownik
St Pauli v Bayer Leverkusen - 2 - 2,05
bet365
Przydały by sie jeszcze Typy z tenisa , hokeja , koszykówki i np siatkowki :cool:
Zapraszam fachowców:cool: do Typowania
 
N 0

nicram83

Użytkownik
AC Milan - US Palermo : typ 1 : 1,55✅
polska - turcja 2 1.60 ⛔
Borussia Dortmund - Hamburger SV - 1 - 1,75✅
Parma-Sampdoria typ: max. 2 bramki w meczu - 1.55 ✅
Grenoble – Tours: 2 – 2,60 ⛔
Morecambe v Lincoln City – 1 – 1,90 ⛔
St Pauli v Bayer Leverkusen - 2 - 2,05✅
Willem II Tilburg - De Graafschap 1 2,55 ew. 1x 1,43 – ODWOŁANY
Simone Bolelli v Lukas Lacko – 1 - 1.72 ⛔
Widzew – Cracovia – 1 – 1,67 ⛔
FC Girondins Bordeaux - AS Nancy Lorraine : 1 - 1,7 ✅

Na razie moja skuteczność wynosi 100 % ✅
Mam nadzieje ze kolejne typ które podacie będą bardziej przemyślane :razz: hehe
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
Widzew – Cracovia – 1 – 1,67
Sory za Widzew. Dołożyłem się do porażki. Jestem za to winny dobry typ. Postaram się o dobrą propozycję następnym razem.
Życzę powodzenia w dalszym typowaniu.
Zapraszam do mnie. Pozdrawiam.
 
rafput 55

rafput

Użytkownik
Ode mnie na jutro tym z polskiej 2 ligii - Wisla Plock - Start Otwock. Gospodarze powinni zakończyć rundę jesienną u siebie zwycięstwem i na to bym postawił swoje pieniądze.
Bet-at-home daje kurs 1.55.
Pozdrawiam
5:0 ✅✅✅
 
Do góry Bottom