>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

╚biscan╝ Am The New Slick Rick• ®

biscan 153

biscan

Użytkownik
Witam. ;)
Doczekaliście Cię się. Dzisiaj rusza moja zabawa z Bet365. :razz: Konto już otworzone, a typować będę głównie piłkę nożną, aczkolwiek czasami może coś z innych sportów również się zdarzy.
Temat będę prowadził estetycznie i pod koniec każdego miesiąca będą również statystyki.
Bardzo proszę o nie komentowanie w tym temacie!
Jeżeli chcielibyście coś szepnąć, to zapraszam na PW. ????
Wieczorem pierwsze typy! :gool:
Bukmacher:

Opening Balance: £40.00
Let&#39;s Roll! :grin:
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
sierpień #3
Republika Południowej Afryki vs Burkina Faso

Republika Południowej Afryki DNB
@ 1,22
Wybrzeże Kości Słoniowej vs Izrael

Wybrzeże Kości Słoniowej DNB
@ 1,36
Brazylia U20 vs Arabia Saudyjska U20

Brazylia U20 @ 1,25

AKO: 2,02
Stake: £5,00
Win: £10,42
✅ £5,42
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
Patrzyłem na weekendowe spotkania i poniżej zamieszczam moje przymyślenia na temat meczy, które według mnie są godne uwagi.

Premier League

Stoke
vs Chelsea

Chelsea jest faworytem tego spotkania, który wygrał gładko ostatnie pięć meczów towarzyskich, co oznacza, że są formie i co więcej, warto dodać że Stoke nie potrafi znaleźć na nich recepty od 9 lat. Jose Bosingwa oraz Mikael Essien nie zagrają w tym spotkaniu, aczkolwiek portugalski szkoleniowiec ma na tyle szeroki skład, że bez problemu powinien ich zastąpić. Natomiast w ekipie Stoke City nie zobaczymy trzech kluczowych graczy - Roberta Hutha, Danny&#39;ego Higginbothama oraz Ricardo Fullera. Bez tej trójki będzie trudno wygrać w tym meczu, szczególnie gdy The Blues wiedzą bardzo dobrze, jak ważny jest początek sezonu, kiedy to Manchester United jeszcze śpi i tym razem musi grać przeciwko groźnemu przed własną publicznością West Brom.
Typ: Chelsea DNB @ 1,25​

The Championship
Birmingham
vs Coventry

Po porażce 2-1 na wyjeździe w inauguracyjnym meczu przeciwko dobrze grającemu Derby County, sobotni mecz jest idealną okazją na pierwsze trzy punkty w tym sezonie. O ekipie Coventry pisałem już w moim typie dnia z środy i w tym sezonie będą musieć walczyć o utrzymanie się w lidze. Goście musieli grać we wtorek w Carling Cup przeciwko teoretycznie gorszemu Bury i przegrali ten mecz 3-1. Ta porażka może być pierwszymi sygnałami dla szkoleniowca, że czas coś zmienić, bo ten sezon może okazać się bardzo trudnym. Birmingham będzie świeża i wypoczęta w sobotę i ich zawodników jak Steven Carr, Curtis Davies, Cameron Jerome czy Marlon King nie trzeba przedstawiać. Wierzę, że sobotni mecz będzie ich pierwszymi trzema punktami w tym sezonie.
Typ: Birmingham @ 1.80 / Birmingham DNB @ 1,30​
League One
Bury
vs Carlisle

Po raz pierwszy League One gości na Gigg Lane, gdzie przyjezdni zagrają przeciwko drużynie która w pierwszym meczu ligowym została rozstrzelana 3-0 przed własną publicznością przez Notts County. W tygodniu w Carling Cup, Bury dość bezproblemowo pokonała Coventry 3-1, natomiast Carlisle prześlizgnęło się do następnej rundy po długim i ciężkim meczu rozstrzygniętym po rzutach karnym przeciwko słabiutkiemu Oldham. Najskuteczniejszy zawodnik The Football League minionego sezonu - Ryan Lowe - już zdobył 3 bramki 2 meczach i wierzę, że poprowadzi swój zespół do pierwszych 3 punktów zdobytych w League One.
Typ: Bury DNB @ 1,57
Premier League
Celtic vs Dundee United

Idealna szansa na bycie indywidualnym liderem już po trzech kolejkach na Celtów. Mecz przed własną publicznością przeciwko Dundee United powinien być kolejnym spokojnym zwycięstwem do których Celtic nas przyzwyczaił na Celtic Park. Myślę, że gospodarze powinni spokojnie ograć ekipą, z którą nigdy nie mieli większych problemów w przeszłości, a poprzednim sezonie pokonali ich bez problemów 4-1 i 3-1.
Typ: Celtic @ 1,25
Le Championaat

Sochaux
vs Cean

Sochaux przywyczaiło nas już w poprzednim sezonie do bardzo dobrych i regularnym występów przed własną publicznością. W pierwszym spotkaniu zremisowali na wyjeździe z Marsylią po znakomitym meczu, który według mnie powinni wygrać. Stracili gola samobójczego, który nigdy nie powinien mieć miejsca, natomiast Cean wygrało skromnie 1-0 swój inauguracyjny pojedynek przeciwko niezbyt wygórowanemu przeciwnikowi - Valenciennes. Myślę, że Sochaux jest drużyną lepszą od Cean i w tym sezonie będą walczyć o europejskie puchary. H2H pokazuje, że Cean nie potrafi pokonać Sochaux od kilku ładnych lat i wierzę, że sobotni mecz będzie już siódmych z rzędu zwycięstw ligowych na Auguste Bonal.
Typ: Sochaux DNB @ 1,44
Lyon
vs Ajaccio

Podopoeczni Remi Garde wygrali bez problemu pierwszy mecz 3-1 z Niceą, natomiast beniaminek francuskiej ekstraklasy uległ na własnym boisku 2-0 przeciwko Tulizie. Nie wierzę tutaj w żadne niespodzianki, a szczególnie biorąc pod uwagę, to że w historii meczów tych dwóch ekip Lyon wygrał 9 na 10 spotkań, remisując tylko jeden, który odbył się na stadionie Ajaccio. Outcome tego meczu może być tylko jeden, zwycięstwo Lyonu.
Typ: Lyon @ 1,30 / Lyon -1 @ 1.475​

Valenciennes
vs Brest

Obydwie drużyny są wyraźnie nastawione na defensywny styl gry. Nie strzelają dużo bramek, co doskonale odzwierciedlają ostatnie meczy obydwóch ekip oraz H2H. W ostatnich 14 meczach ligowych, gdy Valencienne grało w roli gospodarza tylko raz padło więcej niż 3 bramki (vs Bordeaux 2-2), natomiast w meczach Brestu w ostatnich 10 meczach ligowych nie padło więcej niż trzy bramki. H2H wyraźnie pokazuje jak wyrównane są pojedynki tych dwóch drużyn, ale co się dla mnie bardziej liczy, to to, że tylko raz, w 2002 roku, padły cztery bramki. Myślę, że ten mecz to typowy francuski underek, i nie przewiduje tutaj żadnego spektaklu bramek.
Typ: Under 3,5 goals @ 1,22
Ajax
vs Heerenveen

Piłkarze z Amsterdamy są nie do pokonania przed własną publicznością, natomiast Heerenveen gra w kratkę na wyjazdach. Ajax to murowany faworyt do Mistrzostwa, w pierwszym meczu bez najmniejszych problemów na wyjeździe rozstrzelali 4-1 De Graafschap i w sobotę liczę na kolejne pewne 3 punkty. Warto dodać, że Ajax wygrał ostatnie 4 pojedynki tych drużyn, a Heerenveen nie jest już tą samą drużyną, co byli jeszcze kilka lat temu. Wierzę, w bez problemowe zwycięstwo faworytów.
Typ: Ajax -1 @ 1,30 / Heerenveen poniżej 1,5 gola @ 1,22​
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
sierpień #4
Bastia vs Le Mans

Bastia DNB
@ 1,30

Sedan vs Clermont

Sedan DNB
@ 1,20
Arles vs Nantes

Poniżej 3,5 goli
@ 1,16
Legia Warszawa vs Górnik Zabrze

Legia Warszawa +0,5
@ 1,10
AKO: 2,00
Stake: £5,00
Win: £10,01
⛔ £5,00
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
sierpień #5

Bastia vs Le Mans

Bastia DNB
@ 1,30

Sedan vs Clermont

Sedan DNB
@ 1,20

Arles vs Nantes

Poniżej 3,5 goli
@ 1,16
Legia Warszawa vs Górnik Zabrze

Legia Warszawa +0,5
@ 1,10
AKO: 2,00
Stake: £5,42
Win: £10,85

⛔ £5,42
Dla jasności, gdy robiłem zakład w ostatniej chwili chciałem się wycofać i zamiast stawki £5,00 chciałem zagrać za £5,42, ale było za późno, a ja i tak kliknąłem... No cóż, zobaczymy co z tego będzie.
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
sierpień #7

Birmingham vs Coventry

Birmingham DNB
@ 1,30
Bury vs Carlisle

Bury DNB
@ 1,57
AKO: 2,04
Stake: £5,00
Win: £10,21

⛔ £5,00
Major Disappointment.
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
sierpień #8

Polska vs Korea

Korea wygra trzeci set -
live&#39; trzeci set (23-23) :siata:

AKO: 2,00
Stake: £1,00
Win: £2,00

✅ £1,00
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
biscan 153

biscan

Użytkownik
sierpień #9
Birmingham vs Coventry

Birmingham
- live 79&#39; @ 1,14
QPR vs Bolton

Bolton ostatnia druzyna, ktora strzeli
- live 79&#39; @ 1
,33
Liverpool vs Sunderland

Dokladny wynik: 1-1
- live 79&#39; @ 1,57

AKO: 2,39
Stake: £3,00
Win: £7,18
✅
£4,18
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
Dubelek na francje. :? Oby to chociaz weszlo... Koniec zabawy z live Argentyny vs Kuba, bo zglodnialem... ;)
_____
sierpień #13


Sochaux vs Cean

Sochaux DNB @ 1,36

Lyon vs Ajaccio

Lyon -1,0 @ 1,425
AKO:
1,96
Stake: £5,00
Win: £9,72
 
Do góry Bottom