>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami ☑️ 🏈 NFL 2020/2021 by Gucci Mane

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Kolejna długoterminówka wchodzi do gry. Zaczyna mi się to podobać. Później dodam typy na jutro i liczę na dobry wynik.

D#5 - New York Jets - liczba wygranych meczów
Typ: Poniżej 1.5 @ 1.83 - Unibet (stawka 100j)

Świetna moim zdaniem długoterminówka. Zamroziłem trochę kasy. Jetsi są organizacją pogrążoną w głębokim chaosie. Drużyna jest na początkowym etapie przebudowy. W zasadzie to już drugie podejście do przebudowy, bo pseudo trener Adam Gase dołożył swoje do tego chaosu. Jetsi w tym sezonie mają bilans 0-7, są najgorszą drużyną ligi. A jak to w sportach amerykańskich, najgorsza drużyna może liczyć na fajny reset po sezonie, otrzymując pierwszy wybór w drafcie. Każdy wie o co w tym sezonie grają Jets. Ich celem jest właśnie zdobycie tego 1st round picku i wybranie nim Trevora Lawrence'a z Clemson. "Celine Dion", jak mówi się żartobliwie o długowłosym quarterbacku, zapowiada się na wielkiego zawodnika. I to od niego nowojorska drużyna zacznie odbudowę. Do tego po sezonie zapewne zwolniony zostanie Gase i na jego miejsce ściągną trenera z prawdziwego zdarzenia. Żeby zakład wszedł Jetsonowie nie mogą wygrać więcej niż raz w tym sezonie. Jak dla mnie super. Na zwycięstwo mogliby sobie pozwolić wtedy, gdyby inne słabe drużyny podniosły swój bilans. Jednak w przypadku gdy tankują też inne ekipy, bardzo możliwe, że ten sezon zakończy się dla Gang Green wynikiem 0-16. Polowanie na Lawrence'a to jedno, a drugie to po prostu aktualna siła drużyny konta siła drużyn z którymi się zmierzą. W tym klubie jest wielki chaos, ofensywa nie istnieje, mimo, że Darnold gra już kolejny rok i powinien coś pokazywać, jeśli chce utrzymać się w lidze. Pokazuje wielkie gie, ratio TD-INT to 3-6, rating 65.9 (...) i zaledwie 58.6% jeśli chodzi o skuteczność podań. Dla ukazania jak słabą są drużyną szybko wymienię wyniki z tego sezonu. Wszystko to oczywiście przegrane. Z Bills 17-27, 49ers 13-31, Colts 7-36, Broncos 28-37, Cardinals 10-30, Dolphins 0-24 (!), Bills 10-18 i Chiefs 9-35. To mówi samo za siebie. Przegrana do 0 w Miami bardzo wymowna. Średnia zdobywanych punktów w ostatnich 4 meczach to 7 pkt... Za to średnia rywali to 27. Z kim jeszcze grają w tym sezonie i z kim mogliby zdobyć te 2 wygrane? Teraz na rozkładzie mają Patriots u siebie. To już oczywiście nie ta sama drużyna, ale wciąż widzę tu gładkie zwycięstwo Belichika. Później bye-week. Następnie mecz w LA z Chargersami, którzy z Herbertem zamiast tego Riversa radzą sobie dobrze i są za mocni na Jetsów. Później podróż przez całe Stany i mecz u siebie z Miami. Z nimi przegrali na wyjeździe 0-24. Dalej są Raidersi, którzy mają bilans 4-3 i dobrze sobie poczynają. Później Seahawks z bilansem 6-1, Ramsi z 5-3 - oba mecze na wyjeździe. Na koniec spotkanie z Cleveland. Końcówka sezonu to często już mocne zmiany w składach, niektóre drużyny odpuszczają ostatni mecz, gdy są pewni miejsca w playoffach. W tym roku mamy po 7 drużyn w postseasonie więc walka będzie trwała długo. Browns i Patriots w przedostatniej kolejce. Ci pierwsi będą walczyć o awans do playoffów a później o jak najlepszy seed. Na koniec jadąc do Patriots mogą sobie nawet wygrać i zakład wejdzie. Mogą też przegrać, a wygrać którykolwiek inny mecz. Ale widząc w ostatnich 8 meczach na rozkładzie tylko 2 drużyny z bilansem poniżej .500 (na nasze 50%) czyli Patriots (2 mecze) i Chargers, to uważam, że ciężko aby ten zakład nie wszedł. Jetsi tankują, jest burdel, 0-7, trudny kalendarz, kontuzje Darnolda i nie tylko, Adam Gase który już pewnie wie, że to jego ostatni sezon w tej ekipie. Cel jest zatem jeden - to Trevor Lawrence, który może być mega fundamentem pod odbudowę i odbicie się od dna. I cały futbolowy świat doskonale wie, że Lawrence będzie grał w NYJ. 0-16 to dość niechlubne "osiągnięcie", więc pewnie tego będą chcieli uniknąć, pod warunkiem, że ewentualna 1 wygrana nie pokrzyżuje planów generalnemu managerowi. Jest to jednak jak najbardziej możliwe. Ja decyduję się na mniejszy kurs, czyli taki który zakłada jedno zwycięstwo, ale za to za trochę więcej w stawce. Rozstrzygnięcie zakładu 3 stycznia, ale uważam, że to jest to gra warta świeczki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Reszta moich propozycji na niedzielę.

#68 - Baltimore Ravens @ Indianapolis Colts
Typ: Baltimore Ravens @ 1.80 - Unibet (stawka 100j)

#69 - New Orleans Saints @ Tampa Bay Buccaneers
Typ: Tampa Bay Buccaneers @ 1.50 - Unibet (stawka 100j)

#70 - Miami Dolphins @ Arizona Cardinals
Typ: Arizona Cardinals -3 @ 1.70 - Unibet (stawka 100j)

#71 - Seattle Seahawks @ Buffalo Bills
Typ: Seattle Seahawks -1 @ 1.70 - Unibet (stawka 100j)

#72 - Pittsburgh Steelers @ Dallas Cowboys
Typ: Dallas Cowboys poniżej 14.5 pkt @ 1.77 - Unibet (stawka 100j)

#73 - Carolina Panthers @ Kansas City Chiefs
New York Giants @ Washington Football Team
Typ: Pierwsza drużyna która zdobędzie 25 punktów - Chiefs
Typ: Pierwsza drużyna która zdobędzie 30 punktów - Remis (żadna)
@ 2.09 - Unibet (stawka 100j)

#74 - Chicago Bears @ Tennessee Titans
New England Patriots @ New York Jets
Typ: Titans -4 & Patriots @ 2.09 - Unibet (stawka 100j)
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#75 - Las Vegas Raiders @ Los Angeles Chargers
Typ: Los Angeles Chargers -1 @ 2.07 - Unibet (stawka 100j)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +109
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Podliczenie po 80 typach.

#76 - New England Patriots @ New York Jets
Typ: New York Jets poniżej 16.5 pkt @ 1.83 - Unibet (stawka 100j) ☹
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
A w sumie zrobię podliczenie teraz. Skoro cieszyłem się z dobrych kolejek, to trzeba być uczciwym wobec siebie i odwiedzających ten temat, w końcu na pewno ktoś gra moje propozycje (dziękuję za obserwowanie). Nikt nie lubi chwalić się porażkami, ale trzeba je przyjąć na klatę jak facet, jak uczciwy typer na forum i jak gracz próbujący zarobić na swojej wiedzy o sporcie. Wynik jest jaki jest, podaję tu każdy typ który gram za swoje pieniądze i będę to robił dalej. W końcu bukmacherka to maraton. Może będzie lepiej w co wierzę. W lutym poznam odpowiedź jak ten sezon wyglądał finansowo. Póki co wygląda tak:

Statystyki NFL

Typy: 75 (było 75 typów, machnąłem się o jeden numerek stąd numer 76 przy ostatnim typie)
Wygrane: 37
Przegrane: 36
Zwroty: 2

Bilans: 682j (stawka na każdy typ 100j)
Yield: 9.34%
Średni kurs: 1.82

Jest pewien powód do radości. Długoterminówki. Zamroziłem tam trochę i póki co idzie nieźle.
Będę wrzucał ich update co każde rozliczenie, a będę je robił teraz regularnie.

D#1 - Zwycięzca NFC East - Philadelphia Eagles @ 2.20
Ładnie odskoczyli Dallas. Wygrali z nimi bezpośredni mecz. Mimo słabszej gry "prześlizgują" i wygrywają, są nadal silniejsi od Dallas.

D#2 - Obrońca roku - Myles Garrett @ 4.00
Po 8 meczach ma 9 sacków. Druga połowa sezonu zadecyduje czy on czy Aaron Donald weźmie tę nagrodę.

D#3 - Chicago Bears poniżej 9.0 wygranych @ 2.10
Przegrali 3 mecze z rzędu, bilans 5-4 i już tylko 7 meczów do końca. Powoli księguję.

D#4 - New England Patriots awansują do playoffów - Nie @ 1.50
Bilans 2-5, wymęczona wygrana z Jetsami (0-9), trudny terminarz, bez szans.

D#5 - New York Jets poniżej 1.5 wygranych @ 1.83
Było gorąco bo prawie wygrali z Patriots, ale przegrali. Jest dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
"Idealny" początek kolejki... Z pozostałych spotkań podoba mi się wiele z nich i oto co zagrałem:

#78 - Houston Texans @ Cleveland Browns
Typ: Cleveland Browns -4 @ 2.00 - Unibet (stawka 100j)

#79 - Philadelphia Eagles @ New York Giants
Typ: Philadelphia Eagles -3 @ 1.86 - Unibet (stawka 100j)

#80 - Buffalo Bills @ Arizona Cardinals
Typ: Buffalo Bills +3 @ 1.78 - Unibet (stawka 100j)

#81 - Denver Broncos @ Las Vegas Raiders
Typ: Las Vegas Raiders -3 @ 1.70 - Unibet (stawka 100j)

#82 - Seattle Seahawks @ Los Angeles Rams
Typ: Seattle Seahawks @ 2.10 - Unibet (stawka 100j)

#83 - Minnesota Vikings @ Chicago Bears
Typ: Minnesota Vikings -1 @ 1.70 - Unibet (stawka 100j)

#84 - San Francisco 49ers @ New Orleans Saints
Cincinnati Bengals @ Pittsburgh Steelers
Baltimore Ravens @ New England Patriots
Typ: Saints & Steelers & Ravens @ 2.23 - Unibet (stawka 100j)

#85 - Denver Broncos @ Las Vegas Raiders
Minnesota Vikings @ Chicago Bears
Typ: Raiders -3 & Vikings -1 @ 2.89 - Unibet (stawka 100j)

I zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Powyższe typy na 7j. Zawsze coś :sleep: Statystyki i update długoterminówek po najbliższej kolejce, czyli w kolejny wtorek. Będę podliczał co 2 kolejki żeby było wszystko transparentnie.

Już teraz gram na Miami bo kurs będzie pewnie leciał w dół. Otworzyli po równo, a teraz już linia -3. Biorę. Jeśli chodzi o Saints, tutaj bardzo poważna sprawa. Brees ma złamane żebra i obite płuco i wypada na kilka tygodni z gry. Winston przejmie stery, kilka snapów jak zwykle zagra gadget-player Taysom Hill, ale ta ofensywa nie będzie już tak wybuchowa. Winston to generator strat, rok temu w Tampie miał... 30 INTów. Możliwe, że i tu coś odda defensywie Falcons. Saints mają running backa Alvina Kamere który zdobywa dla nich większość touchdownów. Po 9 meczach ma ich 11 - 7 biegiem i 4 jako odebrane podania. Będzie więc dużo gry biegiem, co pali dużo czasu i sprzyja underom. Winston będzie trzymany na krótkiej smyczy, krótkie podania, jakieś screeny itd. Myślę, że ta linia jest przesadzona. Co prawda Atlanta dopuszcza w tym sezonie 27.9 pkt na mecz, ale po zwolnieniu Quinna zaczęli lepiej grać. Ostatnie 4 mecze to odpowiednio dopuszczone 23, 22, 17, 27 punktów. W dodatku są po bye weeku i mieli dużo czasu na przygotowanie się pod swoich najbliższych rywali. Gram też handicap na Falcons, bo jest zaskakująco wysoki, że aż żal nie wziąć. Wracając jeszcze do undera Saints - w Unibecie jest linia 27.5 za 1.81, w Betsafe natomiast 29.5 za 1.65 jakby ktoś chciał.

#86 - Miami Dolphins @ Denver Broncos
Typ: Miami Dolphins -3.5 @ 1.94 - Unibet (stawka 100j)

#87 - Atlanta Falcons @ New Orleans Saints
Typ: New Orleans Saints under 27.5 pkt @ 1.81 - Unibet (stawka 100j)

#88 - Atlanta Falcons @ New Orleans Saints
Typ: Atlanta Falcons +4 @ 2.08 - Unibet (stawka 100j)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +112
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ostatnia kolejka na 93j. Zobaczymy co przyniesie ta. Trzeba podgonić trochę. Poszły już zakłady więc wrzucam co pograne. Sporo tego. Jeszcze 3 typy post wyżej. Dziś w nocy pierwszy mecz kolejki. Za tydzień w czwartek jest Święto Dziękczynienia więc mamy 3 mecze tego dnia, 2 o wczesnej porze więc zachęcam do zainteresowania się.

Najbardziej jestem przekonany do Dolphins, Patriots i tego, że w Cleveland żadna drużyna nie zdobędzie 30 punktów. Zobaczymy jak wyjdzie.

#89 - Arizona Cardinals @ Seattle Seahawks
Typ: Seattle Seahawks -2.5 @ 1.75 - Unibet (stawka 100j)

#90 - Philadelphia Eagles @ Cleveland Browns
Typ: Pierwsza zdobędzie 30 punktów - żadna @ 1.81 - Unibet (stawka 100j)

#91 - Detroit Lions @ Carolina Panthers
Typ: Detroit Lions +1.5 @ 1.91 - Unibet (stawka 100j)

#92 - New England Patriots @ Houston Texans
Typ: New England Patriots -1 @ 1.82 - Unibet (stawka 100j)

#93 - Green Bay Packers @ Indianapolis Colts
Typ: Green Bay Packers -1 @ 2.14 - Unibet (stawka 100j)

#94 - New York Jets @ Los Angeles Chargers
Arizona Cardinals @ Seattle Seahawks
Typ: Chargers -4 & Under 64.5 (Arizona @ Seattle) @ 2.03 - Unibet (stawka 100j)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +92
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
I jeszcze jedna długoterminówka.

D#6 - San Francisco 49ers - liczba wygranych meczów
Typ: Poniżej 7.5 @ 2.10 - Unibet (stawka 100j)

Zagrałem właśnie jeszcze jedną długoterminówkę. Na 49ersów i under ich zwycięstw. Linia 7.5, kurs 2.10. Aktualnie mają bilans 4-6 i 6 spotkań do końca. Żeby zakład wszedł, po bardzo skomplikowanych obliczeniach wychodzi nam, że mogą wygrać jeszcze 3 razy. W tym tygodniu mają bye week, a w kolejnych mają na rozkładzie odpowiednio: LA Rams, Bills, Washington "Football Team", Cowboys, Cardinals, Seahawks. Cztery drużyny są w zaawansowanej walce o playoffy i jak najlepszy seed. Dallas i Washington mimo swoich bilansów nadal mogą wygrać NFC East i nawet z ujemnym recordem awansować do playoffów (zwycięzca dywizji). Jeśli chodzi o samych 49ers, to ta drużyna ma w tym sezonie wielkiego pecha, masa kontuzji i to głównie wśród tych najważniejszych zawodników. Skład absolutnie nie przypomina tego, który był kilka minut od wygrania Superbowl. Do końca sezonu nie zagrają już Kittle, Bosa, Tart - a są tu bardzo ważne postacie drużyny, po prostu jej gwiazdy. Garoppolo również ma taki status, choć zawalił Superbowl i pojawiają się wątpliwości czy jest to kandydat na długoletni kontakt. On także jest kontuzjowany i praktycznie załatwiony do końca sezonu, bo ewentualny powrót to póki co ewentualnie końcówka grudnia, gdy już będzie po wszystkim. Teraz ofensywą kieruje Nick Mullens, co by nie mówić dość przeciętny backup. Robi co może, ale widać, że jest mu ciężko. Trudno spodziewać się żeby wzniósł się na poziom prawdziwego startera. Z injury reserve do składu wkrótce powrócą Mostert, Samuel i Coleman. Moim zdaniem to wciąż za mało. Uważam, że 49ers zrobią (z raczej będą zmuszeni żeby to zrobić) z tego sezon taki sezon na przeczekanie, tak jak zrobili to koledzy z ich miasta... Golden State Warriors. Tam też były kontuzje gwiazd, więc rozegrali sezon do zapomnienia, przeładowali się w drafcie i wrócą do walki o najwyższe cele w przyszłym roku. Tak mogą wyglądać nie tylko Warriors, ale również 49ers. W obecnej sytuacji nie sądzę aby ta ekipa wygrała 4 spośród 6 ostatnich meczów tego sezonu. Możliwe, że zwyciężą z Waszyngtonem i Dallas. Ale z Rams (6-3), Bills (7-3), Cardinals (6-4) i Seahawks (7-3)? Wszystkie te drużyny śmiało kroczą ku playoffom. Wiadomo, że w Week 17 drużyny które już o nic nie walczą, oszczędzają swoje gwiazdy. W kończącym sezon zasadniczy i zapewne ogólnie tegoroczne rozgrywki 49ers meczu, rywalami będą Seahawks, którzy mają cholerny ścisk w dywizji i do końca będą grać o coś, więc nie ma szans na zluzowanie w Week 17. Jeśli już to właśnie ze strony ekipy Shanahana. Moim zdaniem linia o jeden mecz za wysoka i bardzo śmiało wchodzę tu w undera.

1605898734142.png 1605898754019.png
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
To co zrobili Lions to czysty sabotaż. Widać, że w szatni mają dość "pana ołówka" Matta Patricii. Przegrać - ok. Przegrać - do 0, hmm ok. Przegrać z rozgrywającym który grał niedawno w lidze XFL - tego się wytłumaczyć nie da. Przed sezonem kierownictwo Detroit Lions dało Patricii ultimatum, że mają być kandydatem do playoffów albo będzie to ostatni sezon byłego defensive coordinatora Patriots jako trenera Lions. Obecnie szansa na playoffy wyliczona jest na 5.4% także...

Jeszcze ciekawostka. P.J Walker był gdzieś tam na obrzeżach składu Colts półtora roku temu, próbując się przebić. Matka zadzwoniła do niego, że miała sen, że wygrywa mecze i rzuca touchdowny dla Caroliny Panthers. Sen proroczy bo wczoraj właśnie to zrobił.

Kolejka 4 i 5 czyli znów straciłem. Dziś zakończenie i na ten mecz czekałem.

#95 - Los Angeles Rams @ Tampa Bay Buccaneers
Typ: Tampa Bay Buccaneers -4 @ 1.88 - Unibet (stawka 100j)

#96 - Los Angeles Rams @ Tampa Bay Buccaneers
Cleveland Browns @ Jacksonville Jaguars
Miami Dolphins @ New York Jets
Typ: Buccaneers & Browns & Dolphins @ 2.64 - Unibet (stawka 100j)

I pierwszy typ na czwartkowe Święto Dziękczynienia (3 mecze)

#97 - Baltimore Ravens @ Pittsburgh Steelers
Typ: Pittsburgh Steelers -3 @ 1.91 - Unibet (stawka 100j)
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Zgodnie z obietnicą wstawiam podliczenie (co 2 kolejki). Liczby nie kłamią, nie ma co czarować. Cóż, wygląda to tragicznie, można grać odwrotnie do moich typów i liczyć hajs. Zostało jeszcze dużo meczów, liczę, że karta się odwróci. Myślę, że długoterminówki powinny trochę odrobić. Wrzucam też co już pograłem sobie na najbliższą kolejkę.

Statystyki NFL

Typy: 95 (było 95 typów, machnąłem się o jeden numerek stąd numer 96 przy ostatnim typie)
Wygrane: 45
Przegrane: 48
Zwroty: 2

Bilans: 1135j (stawka na każdy typ 100j)
Yield: 12.20%
Średni kurs: 1.99 (kursy długoterminówek nie są w to wliczane)

Długoterminówki:

D#1
- Zwycięzca NFC East - Philadelphia Eagles @ 2.20
- No tutaj jeszcze wszystko się może wydarzyć.

D#2 - Obrońca roku - Myles Garrett @ 4.00
- Po 9 meczach ma 9.5 sacków i jest liderem razem z Hendricksonem. Donald ma 9.

D#3 - Chicago Bears poniżej 9.0 wygranych @ 2.10
- Ostatnio przegrali znów więc jest 5-5 i 6 meczów do końca. Dobrze.

D#4 - New England Patriots awansują do playoffów - Nie @ 1.50
- Obecnie szanse wyliczane są na 5.8% więc jest dobrze.

D#5 - New York Jets poniżej 1.5 wygranych @ 1.83
- Nadal bez wygranej, 0-10, jest spoko.

D#6 - San Francisco 49ers poniżej 7.5 wygranych @ 2.10
- Od momentu postawienia jeszcze nie grali. Wszystko w analizie wyżej napisałem.


No nic, wszystko co obstawiam dodaje tutaj więc póki co na najbliższą kolejkę pograłem podane już wyżej:

#97 - Baltimore Ravens @ Pittsburgh Steelers
Typ: Pittsburgh Steelers -3 @ 1.91 - Unibet (stawka 100j)

#98 - Las Vegas Raiders @ Atlanta Falcons
Typ: Las Vegas Raiders @ 1.70 - Unibet (stawka 100j)

#99 - Houston Texans @ Detroit Lions
Typ: Houston Texans -1 @ 1.70 - Unibet (stawka 100j)

#100 - Setny typ w tym sezonie... AKO 1
Typ: Cardinals -1 & Dolphins & Saints & Rams @ 4.21 - Unibet (stawka 100j)

#101 - AKO 2
Typ: Raiders & Giants & Dolphins @ 3.14 - Unibet (stawka 100j)

#102 - Arizona Cardinals @ New England Patriots
Typ: Arizona Cardinals -2 @ 1.84 - Unibet (stawka 100j)

#103 - New York Giants @ Cincinnati Bengals
Typ: New York Giants -4 @ 1.71 - Unibet (stawka 100j)

Do niedzieli jeszcze coś dojdzie.

Ta kolejka będzie moja :LOL: :rolleyes:
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ojojoj a co to się wydarzyło, Gucci trafił. Teraz trzeba to przegrać!

Tak serio to przemyślany typ, ale co będzie zobaczymy. Mecz za 25 minut.

#104 - Washington Football Team @ Dallas Cowboys
Typ: Dallas Cowboys poniżej 23.5 pkt @ 1.93 - Unibet (stawka 100j)
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
W typie #97 jest zwrot, Unibet zwrócił stawkę, bo mecz z powodu korony w Baltimore, został przełożony z czwartku na niedzielę. Podam nowy typ, bo nadal, a nawet jeszcze bardziej, faworytem są dla mnie Steelersi.

W Waszyngtonie proces odbudowy idzie w świetną stronę. Mają już nie tylko straszliwą defensywę (wraz z Chasem Youngiem nr 2 ostatniego draftu) ale i atak wygląda dobrze. Alex Smith po 17 (!) operacjach nogi, której groziła amputacja wrócił do gry i "Football Team" wygląda nieźle. Póki co na tle NFC "Least" jak mówią złośliwi, bo ta dywizja jest w tym roku tragicznie słaba, ale to wystarcza żeby objąć prowadzenie.

Zdecydowałem się na zamknięcie jednej długoterminówki (D#1 - oczywiście w temacie typ pozostaje "aktywny") i jeśli ktoś też ma to zagrane, to myślę, że to odpowiedni ruch. Chodzi o zwycięzce NFC East, na którego miałem wybraną Philadelphię po @2.20. Teraz jest @2.40 więc zamknąłem ze stratą, ale taką do przełknięcia. Te długoterminówki mam zagrane za sporo i wolę nie ryzykować, bo Eagles mimo, że według kursów nadal są faworytem to moim zdaniem nie wygrają swojej dywizji. Teraz jest odpowiedni moment żeby z tego zakładu się wycofać bo wystarczy zobaczyć terminarz i to kim grają w najbliższych kolejkach. W poniedziałek Seahawks (7-3), Packers (7-3), Saints (8-2), Cardinals (6-4). Trzy najbliższe mecze to moim zdaniem przegrane, a wtedy już kurs będzie taki, że zamknięcie/kontra nie będzie się w ogóle opłacała. Dopiero w Week 16 i Week 17 mają mecz z Cowboys i właśnie Waszyngtonem. Ale nawet tu będzie im ciężko, bo na chwilę obecną Eagles to drużyna-parodia. Wentz ze statusu supergwiazdy za moment sam zdegraduje sie do poziomu ledwie łapiącego się do składu backupa. To co wyrabia ten chłop to jest coś historycznego. Skuteczność podań - 58.4%. Rating 73.3. Ale uwaga, jeszcze śmieszniejsze jest ratio TD-INT. Ma 14 touchdownów i... tyle samo interceptions. Do tego 10 fumbli w 10 meczach. Powinien zostać dawno wysłany na ławę, ale kto ma go zastąpić? Jalen Hurts nie jest jeszcze gotowym materiałem na startera. Wentz stąpa po cieńkim lodzie i jeśli nagle jego gra się szybko nie odmieni, to może obudzić się z ręką w nocniku. Ma gwiazdorski kontrakt na 154 miliony dolarów. Eagles są więc "udupieni" do 2024 roku. Nikt Wentza z takim kontraktem w wymianie nie weźmie. Gwarantowane jest 107 milionów, więc w drugiej połowie czasu trwania umowy, mogą go zwolnić i zaoszczędzić te niegwarantowane 47 milionów. Oprócz Wentza, ogólnie cała ekipa gra bardzo słabo. Do tego dochodzą kontuzje kilku ważnych starterów. No i terminarz, jak wspomniałem wyżej, nie widzę ich wygrywających któryś z najbliższych 3 meczów.

Zamknąłem więc zakład ze stratą, ale lepsze wtopienie ok. 10% stawki teraz, niż przegranie wszystkiego. Seahawks w poniedziałek powinni przejechać się po nich jak po łysej kobyle. Dlatego też:

#105 - Seattle Seahawks @ Philadelphia Eagles
Typ: Seattle Seahawks -4 @ 1.75 - Unibet (stawka 100j)

To na poniedziałek, a typy na niedziele 2 posty wyżej.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No Arizona, cudownie, dzięki :)

Jeśli ktoś chce mi pojechać, wyśmiać itd. to proszę na priv, bo tutaj będą kasowane przez moderatorów. Pogrążam się tymi AKO z dupy wziętymi. Podałem je w temacie, choć za pieniądze zagrałem to w innej kombinacji.

Tak to dziś w zasadzie wyglądało i wygląda - https://streamable.com/bjmqqs

Z typami w temacie wpadłem w tilt i próbę szybkiego odrobienia składając jakieś gówno-kupony. W rzeczywistości gram różnymi stawkami, długoterminówki gram za większe pieniądze, ale tutaj grając po 100j na kupon do niczego nie dojdę.

Szczerze mówiąc to nie chcę nikomu już nic udowadniać. Że jestem dobrym typerem itd. Wygląda na to, że nie jestem, ale bukmacherka dla mnie to przede wszystkim zabawa i to mi daje radość. Gram za swoje, nikomu tego nie ukradłem. Jeszcze niedawno zależało mi żeby koniecznie obronić się typami, teraz już mi nie zależy, bo są przyjemniejsze rzeczy w życiu :)

Zamykam swój temat, były okresy udane jak playoffy, ale generalnie minus i kant dupy można rozbić to co tu podawałem. Czy na rangę VIP zasługuję, myślę, że tak bo jako moderator zrobiłem trochę dla forum rzeczy których zwykły użytkownik nie widział. Z sygnatury wywaliłem już swoje sukcesy z 2017-18, było-minęło.

Pozdrawiam wszystkich, nie idę się powiesić z powodu kilku minusów, właśnie zrobię co innego - skorzystam z życia, bo życie to nie ślęczenie godzinami przy livescorze czy chodzenie spać o 5 rano po obejrzeniu wszystkich meczów.

Do nikogo nic nie mam, peace! Zapraszam jeszcze do świątecznej zbiórki . Gucci schodzi z pokładu - jako typer NFL - pokonany, jako Znawca (moja poprzednia ranga) - myślę, że trochę osób poczytało o mojej pasji, jako VIP - myślę, że mam mały wkład w odbudowę forum po powrocie Marcina. A teraz odchodzę w stronę zachodzącego słońca... 😋
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom