>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

✪ Pyrus122 TYPY ✪

pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Lech - Wisła
Lech @ 1.85
Stawka: 1000 zł
EW Wygrana: 1850 zł

✅
Kurs marzenie, Lech się rozkręca - Wisła? w drugą stronę słabiutko, przegrane derby na własnym terenie, wcześniej remis z będącym w dołku Górnikiem. Nie wiem co jeszcze można powiedzieć bo mecz za 20 minut. Lech 3 ostatnie spotkania to 3 zwycięstwa. Czekałem na składy i skład Lecha bardzo fajnie się prezentuje, a kurs bardzo wysoki (powinien być 1.5).
W powyższych analizach zostało bardzo dużo napisane na temat tego spotkania, więc chyba nie muszę nic dodawać.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Śląsk - Górnik Łęczna
Śląsk @ 2.10
Stawka: 300 zł
EW Wygrana: 630 zł

✅
Gram na przełamanie Śląska, bo są aż 10 spotkań bez zwycięstwa i jest to bardzo przykra sprawa. Do spotkania 15 minut więc analiza nie będzie zbyt obszerna. Oglądałem Śląsk w spotkaniu z Termalica, gdzie powinno być 0:2 ale skończyło się 1:1. Śląsk w tym sezonie wygrał tylko 3 spotkania z czego 2 przed własną publicznością i właśnie liczę na to, że właśnie dziś zaczną wygrywać. Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami to wygrana Śląska w Łęcznej 2:3, dziś też mają dużo większe szansę na 3 pkt. Nowy trener, może zawodnicy zaczną zapier***** na boisku. Stawiam na gospodarzy, ale nie przesadzam ze stawką. Pozdrawiam.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Podbeskidzie
Pogoń @ 1.73
Stawka: 400 zł
EW Wygrana: 692 zł

✅
Dziś znów gram na gospodarzy, oglądałem kilka ostatnich spotkań Portowców i bardzo mi się podoba ich gra, po 19-stu kolejkach zajmują wysokie 4 miejsce z dorobkiem 30 pkt. W dużo gorzej sytuacji są dzisiejsi goście, którzy zajmują dopiero odległe 13 miejsce.
Co do Podbeskidzia to powiem tak, odkąd grają w ekstraklasie i oglądam ich spotkania, to nigdy ta drużyna mi się nie podobała i nie przekonywała mnie do tego, że zasługują na grę w ekstraklasie, a jeszcze bardziej nie przekonuję mnie ich obecny trener - Podoliński, który moim zdaniem jest po prostu słabym trenerem.
Na pewno na niekorzyść Podbeskidzia wpłynie również daleka podróż jaką mieli do pokonania, bo to aż ponad 600 km.
Bardzo podoba mi się ofensywa Pogoni - Frączczak, Małecki, Akahoshi czy Dwaliszwili.
Dziś 3 pkt zostają w Szczecinie. Pozdrawiam.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Lech Poznań @ 1.91
Stawka: 400 zł
EW Wygrana: 764 zł

✅
W tej kolejce podałem 2 typy na gospodarzy, 2 okazały się trafne - Śląsk i Pogoń. Dziś gramy na drużynę z Poznania.
Lech odpadł już z LE która była dla tej drużyny w tym sezonie męczarnią, bo przyszło im rozgrywać mecze w Lidze Europy, a tutaj fatalna sytuacja na krajowym podwórku, jednak przyszedł trener Urban i wszystko jakoś uporządkował i Lech ma już nie 15-ste a 7 miejsce w tabeli, tak więc różnica jest duża a o najważniejsze 6 ligowych zwycięstw z rzędu.
Dziś do Poznania przyjeżdża Zagłębie Lubin, które ma w tabeli 2 pkt więcej od Lecha, tak więc dziś jest szansa na wygraną i przeskoczenie Miedziowych. Według mnie Zagłębie zajmuję za wysokie bo aż 6 miejsce w tabeli, w ostatnim czasie mogliśmy zobaczyć spotkania pomiędzy tymi drużynami w Pucharze Polski, gdzie to dwukrotnie lepszy okazał się właśnie Lech, który najpierw wygrał w Lubinie 0:1, a później powtórzyli to samo przed własną publicznością.
Patrzę na przewidywane składy obu drużyn przed tym spotkaniem i wydaję mi się, że Zagłębie nie ma zbytnio dziś czym postraszyć w Poznaniu, co innego Lech - w dobrej formie Hamalainen, który nie wiadomo czy nie opuści Poznania - ale gość na pewno będzie chciał się pokazać w tych ostatnich spotkaniach z dobrej strony. Rozkręcił się również nowy nabytek Maciej Gajos, który zaczął rozgrywać na prawdę dobre spotkania i zdobywać bramki.
Moim zdaniem Lech wszedł wreszcie na wysokie obroty i śmiało można stawiać w tym spotkaniu właśnie na nich. Czytałem ostatnio gdzieś wywiad z trenerem Urbanem i wypowiadał się właśnie, że nadszedł czas aby gonić czołówkę, tak więc dziś w Poznaniu tylko zwycięstwo gospodarzy i szansa na TOP3 jest bardzo realna, a tak wysoki kurs na gospodarzy to promocja. Polecam !
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Manchester United - Norwich
United @ 1.46
Stawka: 1000 zł
EW Wygrana: 1460 zł

Koniec jaj. Dziś to spotkanie po prostu trzeba KU*** wygrać. Nie widzę tutaj innej możliwości jak 3 pkt dla gospodarzy. Ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi drużynami w Manchesterze to 5 zwycięstw United.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Videoton - Siofok
Videoton @ 1.40
Stawka: 1000 zł
EW Wygrana: 1400 zł

✅
Dziś coś od naszych braci z Węgier.
Wiem, że to tylko mecz towarzyski, ale od dłuższego czasu troszkę przyglądam się lidze węgierskiej i nie z powodu coraz większej ilości ich zawodników u nas w Ekstraklasie, czy z powodu Nalepy - który praktycznie zdobył już mistrzostwo Węgier w sezonie 15/16. Videoton to ważna drużyna lokalnego podwórka, 2-krotny mistrz Węgier, ostatnie mistrzostwo w sezonie 14/15 czyli nie tak dawno. Są już po 6 ściu sparingach , a 13-stego lutego grają pierwsze spotkanie ligowe. Siofok to dobra drużyna na tzw rozstrzelanie się. Widzę tutaj wysokie zwycięstwo drużyny z Ekstraklasy .
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Kto więcej rzutów rożnych ? Piast @ 1.70
Stawka: 1000 zł
EW Wygrana: 1700 z
ł

✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Powyżej 3.5 kartki @ 1.75
Stawka: 2000 zł
EW Wygrana: 3500 zł

✅
W Kielcach duuużo śniegu, więc murawa na pewno będzie w bardzo fatalnym stanie. Lechia w pierwszym spotkaniu, gładko rozprawiła się z Podbeskidziem, ale nie wiadomo jakby się skończyło gdyby nie dwie czerwone kartki, bo do tego momentu Podbeskidzie wcale nie było gorszą drużyną, stwarzali sobie sytuacje podbramkowe i zagrażali Lechii, z tego co pamiętam przy stanie 0:0 mieli nawet strzał w poprzeczkę.
Korona, za to w Szczecinie, przegrała wygrane spotkanie. Prowadząc 0:2 dali sobie wje*** 3 bramki i wyjechać z zerowym dorobkiem.
Ja w tym spotkaniu jednak idę w kartki i under bramkowy. Dlaczego ?
W Kielcach na pewno murawa będzie w fatalnym stanie i zawodnikom ciężko będzie grać piłką = będzie to mecz walki, dużo fauli. Korona po takiej klapie w Szczecinie na pewno będzie wszystko robić aby dziś coś ugrać, tym bardziej , że przez bukmacherów to Lechia jest zdecydowanym faworytem.
Korona w tym sezonie 48 kartek. Lechia - 50. 6 i 7 drużyna pod względem ilości kartek w lidze. Sędzia tego spotkania będzie Tomasz Musiał którego średnia to 3.78 kartki na spotkanie. Według mnie próg jest niski i obejrzymy co najmniej 4 karteczki. Polecam !
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Wisła Kraków - Łęczna
Wisła @ 2.30
Stawka: 1000 zł
EW Wygrana: 2300 zł

Do składu Wisły wraca Brożek, powinien on stworzyć dziś fajny duet napastników z Ondraskiem. Wisła ponadto pokazała się z dobrej strony we Wrocławiu, mimo porażki 1:0. Powyżej bardzo dużo zostało napisane na temat tego spotkania. ja już nie mam co dopowiedzieć. Po prostu stawiam na Wisłę.
Muszą wygrać i piąć się w górę, kadra zdecydowanie silniejsza od Górnika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
VfL Wolfsburg -KAA Gent
Powyżej 3.5 kartek @ 1.61
Stawka: 1000 zł
EW Wygrana: 1610 zł

Nie wiem dlaczego nikt nic o tym nie napisał. Do spotkania 20 minut więc streszczę wszystko jak się da.
Tak jak ktoś napisał powyżej Belgowie na pewno tego spotkania nie odpuszczą, to są historyczne spotkania dla tego klubu, u siebie przegrali 2:3 ale nadzieje w tej drużynie na pewno dalej są, nie będzie tutaj dziś żadnego odpuszczania, tym bardziej, że gospodarze nie są do końca pewni awansu do kolejnej fazy.
Drugi argument ?
Sędzia! D.Skomina
Ilość kartek w ostatnich spotkaniach gdzie sędziował: 6, 9, 2, 9, 3.
Ja gram i polecam ! Pozdrawiam.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Barcelona - Arsenal
Poniżej 12 rożnych @ 1.40
Stawka: 1000 zł
EW Wygrana: 1400 zł
Barcelona - Arsenal
Poniżej 11 rożnych @ 1.61
Stawka: 1000 zł
EW Wygrana: 1610 zł
Barcelona - Arsenal
Barcelona Poniżej 6.5 rożnych @ 1.80
Stawka: 1000 zł
EW Wygrana: 1800 zł
Bayern - Juventus
Bayern @ 1.45
Stawka: 1000 zł
EW Wygrana: 1450 zł
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
oj chyba 4000 w plecy . Swoją drogą co tak doświadczonego gracza jak Ty skusiło granie pierwszych trzech kuponów wpisanych w poście nr 196 ?
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Wracam do typowania. Od tego momentu, będą prowadzone statystyki co niedzielę, zmieniam również stawkowanie. Teraz będzie wyglądało to następująco: od 1 - 10 jednostek. 1 jednostka - 100 zł. Pozdrawiam i dziękuję tym którzy mi kibicują tutaj od dłuższego czasu. Pozdro dla was! :]​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom