>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami 🔫 CS Blast Premier Spring 2024 Copenhagen [22-28 styczeń]

kns_esport 169,9K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Oglądam dziś cały dzień tego Blasta i naprawdę nie wiadomo czego się spodziewać. G2 słabe aż oczy bolą. Ewidentnie widać że dla NiKo w cs2 totalnie nie idzie. Za to monesy ładnie sobie radził i radzi. Podoba mi się formacja Astralis mamy trzecia mapę zobaczymy co dalej się wydarzy na overpasie. A falcon z OG szybkie 2:0 dla Falconsow
 
'Corek 218,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Faze vs GamerLegion
GamerLegion +1.5m @ 2,40 betfan
pierwsza mapa ov 20.5 rundy @ 1,90 betfan



Witam, typ zdecydowanie luźny, póki co obserwacja gry każdej z drużyn i analizowanie, na poważną grę jeszcze przyjdzie czas. Kurs na Faze jeśli chodzi o grę jest śmieszny i nie warty. Oczywiście nie twierdzę, że Faze tego nie wygra bo znaki na niebie i ziemi, mówią o łatwym zwycięstwie w dwóch mapach i nie będzie to żadną niespodzianką a raczej spełnieniem oczekiwań na to spotkanie. Ja natomiast ze względu na wysadzone kursy w kosmos stronę naszego Snaxa i spółki gram ich mapę. W tym roku jeszcze nie widzieliśmy GL w oficjalnym spotkaniu i jest mnóstwo niewiadomych odnośnie ich aktualnej dyspozycji i wcale nie jest powiedziane, że to musi wyglądać tylko tragicznie. Panowie nie grają że sobą pierwszy raz. Gdyby nie to, że Faze tutaj zagrało trzy dobre spotkania to kursy były trochę mniejsze jeśli chodzi o GL.
Dolączył frozen, który ma dać ten brakujący element i wcale nie twierdzę, że tak właśnie nie będzie. Dla Faze to nie jest żaden mecz o życie bo w przypadku porażki obie ekipy zostają w grze. Po za tym doskonale wiemy, że Blast dla Faze wcale nie jest priorytetem w tym roku, co oczywiście nie mówi że nie ma jakiejś motywacji bo jest i to zdecydowanie. Wygrali te trzy spotkania, ale jeśli ktoś oglądał to doskonale wie, że dosłownie o włos było Faze, aby dwa z tych spotkań jednak przegrać, nie było żadnych dominacji. Uważam, że GamerLegion może zaskoczyć, panowie mają umiejętności i strzelecko bardzo nie powinni odstawać będąc w dobrej dyspozycji, lecz to właśnie ona jest nam nie znana. Ryzykuję, że GL jakoś ugra jedną mapę, choć mało co na to wskazuje. Dokładam over na pierwszej mapie, wystarczy że ich nie zdominują a powinno być dobrze. Podkreślam, że typy są ryzykowane i wcale nie zdziwią mnie dwa minusy, ale po takim kursie żałował bym gdybym nie spróbował tej mapy.
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 169,9K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Jutro to takie typowe no typy jak dla mnie. Tylko oglądanie. Córek dobry typ odnalazłes over 20 map że spoko kursem. Czy GL ugra mapę ?nie sądzę, bardziej bym szedł w stronę wygrania mapy niekompletnego Spirit. Jutro tylko do oglądania i łapania live w mojej ocenie.
 
Do góry Bottom