>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

03.03.2006 PLH - Play OFF

Status
Zamknięty.
D 1

d@rek

Użytkownik
Poniżej przedstawiam moje prognozy na temat dzisiejszych meczy PLAY OFF Polskiej Ligi Hokejowej.

Półfinał Unia Oświęcim-GKS Tychy
Stan rywalizacji:2-0 (gra się do 4 zwycięstw).
W 1 meczu drużyna aktualnego mistrza Polski GKS-u Tychy wygrała w Oświęcimiu 1-0, a już 2 dni później u siebie aż 5-0. Myślę, że w tym meczy Tyszanie podbudowaniu zwycięstwami także wygrają w Oświęcimiu. Typ: 1

Półfinał Cracovia Kraków - Podhale Nowy Targ
Stan rywalizacji: 1-1
Mecz mojego ukochanego Podhala z Cracovią Kraków budzi największe emocje. W pierwszym meczu w Krakowie drużyna Pasów wygrała 3-2, a już 2 dni później w Nowym Targu to Podhale cieszyło się wygraną 3-2. Cracovia zagra bez swojego czołowego obrońcy - Mariana Csoricha. Myślę, że Podhale wygra ten mecz, możliwe, że po dogrywce. Mój typ: 2

Teraz mecze grupy walczącej o utrzymanie (znacznie pewniejsze) do 3 zwycięstw.

KH Sanok - TKH Toruń
Stan rywalizacji: 0-2

Przed fazą play off Toruń zajmował 5 miejsce, a Sanok główny kandydat do spadku z ekstraligi ostatnie ósme miejsce.
Poprzednie mecze wygrała drużyna pierników, a ostatni aż 9-1. Stawiam na pewne zwycięstwo drużyny z Torunia. Typ:2


Zagłębie Sosnowiec - Stoczniowiec Gdańsk
Stan rywalizacji: 2-0
W tej rywalizacji jest już 2-0 w meczach dla Zagłębia mimo, ,że przed play off to drużyna z Gdańska wydawała się faworytem. W tym meczu drużyna Zagłębia gra u siebie więc myślę, że postara się wygrać ten mecz i zapewnić sobie utrzymanie w ekstralidze.

Pozdrawiam wszystkich kibiców hokeja ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 1

d@rek

Użytkownik
No i weszły mi wszystkie typy ???? ???? ???? , oto wyniki:
Cracovia - Podhale NT 1 : 2
Dwory Unia - GKS Tychy 2 : 5
KH - TKH 1 : 2
Zagłębie - Gdańsk 3 : 2
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
heheh nie zgodze sie ???? w meczu KH - TKH byl remis 1:1, a zwyciezce wylonily dopiero rzuty karne. Czyl w tym meczu byl X a nie 2.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom