>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/16 finału LE - rewanże [22-24.02.2011r]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wtorek 22.02.11 [18:00] CSKA Moskwa - PAOK Saloniki 1,33 4,75 10,00 Środa 23.02.11 [18:00] FC Porto - Sevilla 1,72 3,60 4,75 Czwartek 24.02.11 [19:00] Bayer Leverkusen - Metalist Charków 1,36 4,75 8,00
[19:00] Liverpool - Sparta Praga 1.36 4,50 9,00
[19:00] PSV Eindhoven - Lille 1,90 3,50 3,90
[19:00] Spartak Moskwa - Basel 1,85 3,50 4,20
[19:00] Sporting Lizbona - Gl.Rangers 1,61 3,50 5,50
[19:00] Zenit St.Petersbugr - Young Boys 1.30 5,00 10,00
[21:00] Ajax Amsterdam - Anderlecht 1,66 3,75 5,00
[21:00] Dynamo Kijów - Besiktas 1,61 3,80 5,50
[21:00] Twente - Rubin 1.90 3,50 3,90
[21:00] Man.City - Aris 1,20 6,00 15,00
[21:00] Paris SG - BATE Borisow 1,40 4,33 8,00
[21:00] Stuttgart - Benfica 2,60 3,40 2,60
[21:00] Villareal - Napoli 1.83 3,40 4,33
Przed Nami rewanżowe mecze w 1/16 finału Ligi Europejskiej. Do meczu Braga - Lech jest oddzielny temat, a tutaj będziemy dyskotowac o wyżej wymienionych spotkaniach. Spore zaliczki z meczów sprzed tygodnia mają przede wszystkim Ajax, Twente, Dynamo Kijów,Leverkusen czy CSKA i raczej te zespoły zobaczymy w kolejnej rundzie. W innych meczach rywalizacja wciąż jest otwarta co znamienuje nam sporą dawke emocji i dobre mecze, które będzie można obejrzec na Polsacie Futbol.
Zachęcam do dyskusji ;)
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Myślę, że Porto powinno wygrać swój mecz. Po pierwsze: grają u siebie, po drugie w lidze maja taką przewagę , że mogą się mobilizować na pucharach. W pierwszym meczu wygrali na wyjeździe 2:1. co ważne strzelili az dwie bramki na boisku przeciwnika, co może im bardzo pomóc w awansie. Dla mnie jednak kurs na zwycięstwo 1,72 jest bardzo zachęcający i warty postawienia.
FC Porto - Sevilla 1 @ 1,72
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
CSKA Moskwa - PAOK Saloniki
Typ: CSKA [-1] - 1,90

Typ: CSKA - 1,35
Wiele osób zdecydowało się dzisiaj postawić na ten mecz. Ciężko się dziwić, biorąc pod uwagę podstawowe czynniki jak bieżąca forma, siła drużyny, zmęczenie, przewaga boiska itd. Wszystko wskazuje na CSKA. Ale po kolei.
Rosjanie od dawna zawsze bardzo dobrze radzą sobie w europejskich pucharach. W zeszłym sezonie doszli przecież do ćwierćfinału LM, gdzie przegrali z Interem. CSKA to w tej chwili zespół z drugiej półki europejskiej, zaraz za wielkimi firmami. PAOK natomiast dość szczęśliwie wyszedł z grupy, zawsze grał defensywnie i nie inaczej powinno być dzisiaj. Może i Grecy dysponują solidną obroną, ale co z tego, skoro nie potrafią strzelić gola. Tracą w meczu tylko 1 gola, ale nie umieją strzelić więcej. Bilans bramkowy ostatnich 5 spotkań we wszystkich rozgrywkach to 1-4. Forma strzelecka jest po prostu kiepska, a i ogólnie zespół też nie prezentuje się rewelacyjnie.
PAOK jest w sezonie, gra na dwóch frontach i musi myśleć też o lidze, a podopieczni Leonida Slutksy&#39;ego mimo wszystko póki co skupiają się tylko na LE.
Co więcej, mecz odbędzie się przecież w mroźnej Rosji. W tej chwili w Khimki jest bardzo zimno [-17 st. C]. Coś mi się wydaje, że gracze PAOK-u w ogóle najchętniej by nie wychodzili grać, ale taka ich dola.
CSKA rządziło już w pierwszym meczu, dzisiaj u siebie nie może być inaczej. Na remis grać na pewno Ruscy nie będą, bo 1-0 to za mała zaliczka. Poza tym podstawowy skład musi się zgrywać, bo za tydzień już mecz w pucharze, a na początku marca rusza liga.

Nie mogłem się powstrzymać, musiałem wkleić to:


Ostatnie spotkania CSKA w LE u siebie. No nie ma o czym mówić, wygrana gospodarzy jest niezwykle prawdopodobna. Dominacja CSKA powinna być niepodważalna. Już w pierwszym meczu agresywna gra ówczesnych gości sprawiła, że Rosjanie mieli dużo sytuacji podbramkowych i mogli spokojnie wywieźć lepszy wynik z Grecji. Dziś na własnym terenie na pewno będzie im łatwiej i co najmniej dwa gole zdobyć powinni. Goście strzelą? Wątpliwe.

PAOK nie przegrał różnicą więcej niż jednego gola od połowy listopada (porażka z Olympiakosen 0-3). Co więćej, w europejskich pucharach nie przegrał różnicą dwóch goli od ponad 20 spotkań. Na pewno jest to nieco niepokojące. Jednak i tak skuszę się na handi. Liczy się tu i teraz. CSKA to jeden z najsilniejszych zespołów, z jakimi w ostatnim czasie grał PAOK. Do tego trudny teren, zimno, specyficzny rosyjski klimat, w którym nikomu nie gra się łatwo. Szykuje się pewne zwycięstwo CSKA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
groven 2,2K

groven

Forum VIP


Liverpool FC-Sparta Prague
Wynik: 1:0

Typ: [Całkowita liczba goli gospodarzy] - 2,5 gola
Kurs: 1.35 Liverpool zremisował bezbramkowo w pierwszym meczu 1/16 Ligi Europy ze Spartą Praga. Anglicy nie zagrali porywającego widowiska. Kenny Dalglsih po wieloletniej przerwie znów poprowadził klub w europejskich pucharach, jednak ten mecz niespecjalnie pozostanie w pamięci, gdyż drużyna na przekroju całego meczu wyglądała jakby oczekiwała na końcowy gwizdek sędziego. Teraz będzie nieco inaczej. Grając u siebie zmuszeni są do atakowania Sparty. Mają na to &#39;90 minut. Wydaje się, że powinno wystarczyć. Na Anfield Road Liverpool gra dość skutecznie. Pod względem meczy rozgrywanych u siebie są 3 siłą w English Premier League 2010/2011 mimo że znajdują się dopiero na 6 pozycji w Overall table. Ostatnie mecze w wykonaniu The Reds bardzo dobre. Nie przegrali od 5 meczy, 3 razy wygrywając i dwa razy remisując. Pokonali między innymi Chelsea na wyjeździe. Meireles Raul, Suárez Luis, El Nino to na nich głównie liczy trener miejscowych. Co ciekawe ten pierwszy został nominowany do nagrody dla najlepszego zawodnika lutego według kibiców. Portugalczyk ma za sobą kilka świetnych występów, a w każdym z trzech ostatnich ligowych spotkań zdobywał bramki. W sytuacji remisu w pierwszym spotkaniu, każda stracona bramka przez Liverpool będzie bardzo ciężka do odrobienia. Spodziewam się ostrożnej gry gospodarzy i ewentualnie minimalnego ich zwycięstwa. A Sparta jedyne co może zrobić to wyczekiwać na dogodne sytuacje do strzelenia bramki. Ewentualne kontry lub stałe fragmenty gry. U siebie walczyli jak lwy, mimo że nie stwarzali sytuacji podbramkowych to o środek pola toczyli zaciętą walkę. Gospodarze powinni zostać wzmocnieni charyzmatycznym kapitanem - Stevenem Gerrardem przystępując do rewanżu z Czechami. Wszyscy kibice nie wyobrażają sobie innego scenariusza, aniżeli awans The Reds. Remis 0:0 daje szanse w rewanżu obu drużynom. Ja jestem za zwycięstwem Liverpoolu, lecz uważam że nie uda im się strzelić aż 3 goli Sparcie. Wygrana skromna, awans wymęczony, rywal zatopiony.​
Czy strzeli gola na Anfield Road? Bardzo prawdopodobne, może nawet jedynego gola..


Spartak Moscow - FC Basel
Wynik: 1:1 ZWROT

Typ: 1 DNB Kurs: 1.35
Po takim meczu jaki rozegrał Spartak może być jedynie lepiej. Przegrywając 2:0 większość pewnie liczyła na łatwe zwycięstwo Basel. Stało się jednak inaczej. Rosjanie grali do końca i pokonali na wyjeździe Szwajcarski zespół 2:3. Jeden Bóg raczy wiedzieć jaka będzie pogoda w Moskwie w czwartkowy wieczór o godzinie 19:00. Ja obstawiam -15 lub -20.. Nie wiem czy do takich warunków jest przyzwyczajona grac ekipa Basel. 3 bramki na wyjeździe to fenomenalna za liczka dla Spartaka. Szwajcarzy musieliby wygrać co najmniej 3:1 aby awansować. Bardziej liczę na wygraną gospodarzy i przypieczętowanie awansu aniżeli wygraną Basel. Goście tego meczu ostatni mecz ligowy wymęczyli u siebie 1:0 z przeciętnym Sionem. Nie wiem czy trener dawał odpoczywać piłkarzom przed zesłaniem na mecz w Moskwie dlatego tak słaby wynik. Obie te drużyny już kiedyś się ze sobą mierzyły w Lidze Mistrzów w 2002 roku. Wtedy oba spotkania wygrało FC Basel - oba w stosunku 2:0. Wygląda na to, że historia przybrała teraz nieco inną opcję. Generalnie Basel nie ma nic do stracenia więc powinn i się rzucić do ataku, jednak patrząc na ich bezradność w pierwszym meczu nie mam zamiaru postawić na nich. Spartak wykazał się wolą walki, udowodnił że gra się do końca, wprawdzie w swoich szeregach nie mają graczy najwyższego kalibru jednak determinacją powinni przypieczętować awans. Sezon w Rosji zaczyna się 17.03.2011. Więc jeszcze trochę czasu zostało. Spartak jednak rozgrywa masę spotkań towarzyskich w których wypada dość obiecująco. Bezpośrednio przed pierwszym meczem z Basel wygrali u siebie 4:0 z duńskim zespołem FC Nordsjælland 4:0. Myślę że typ 1 DNB jest dość spokojnym typem, który ma duże szanse na powodzenie. Stare porzekadło mówi że u siebie się nie odpada w dwumeczu jeżeli drugie spotkanie gra się u siebie. Trzymając się tej zasady po dość małym aczkolwiek bezpiecznym kursie gram na wschodnich sąsiadów.

Ananidze dał zwycięstwo dla Spartaka w pierwszym meczu teraz także pali się do gry..

 
D 0

darecki522

Użytkownik
PAOK to ewidentnie król under w tym sezonie w Lidze Europejskiej - 9 gier - każda under 2.5, a grali z dobrze ofensywnie usposobionymi drużynami jak Villarreal czy Fenerbahce. CSKA pierwszy mecz wygrało 1:0, więc wynik ma i to PAOK musi się martwić, a ten słynie głównie z obrony. Prawdopodobny scenariusz na ten mecz to wyczekiwanie PAOK-u na swoją szansę - strata bramki to praktycznie koniec marzeń o awansie. CSKA ma wynik, więc odkrywać się nie będą. Under wygląda bardzo dobrze, a jak dodamy do tego warunki pogodowe w Rosji to wygląda nawet bardzo bardzo dobrze.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Kilka informacji odnośnie meczu Porto - Sevilla
Smoki w ten weekend odpoczywały, ale ich rywal nie próżnował. Piłkarze z Hiszpanii rozegrali spotkanie ligowe z beniaminkiem Primera Division - Herculesem. Gol Ivana Rakiticia w 21. minucie zapewnił jej skromną wygraną, dzięki której drużyna przerwała trwającą od miesiąca serię meczów bez zwycięstwa! Gracze Sevilli przybyli zatem do Porto w optymistycznych nastrojach. W Porto dla odmiany spokój, oczekiwanie na mecz, treningi odbywają się bez udziału publiczności. Nad Duero nikt jednak nie popada w przesadny optymizm.. Co mnie nieco zastanawia szczerze powiedziawszy. Czyżby smoki obawiały się w rewanżu Sevilli? Zarówno trener, jak i zawodnicy zdają sobie sprawę z tego, że kwestia awansu jest wciąż otwarta. Trener gości wierzy w awans. Ja spodziewam się jeszcze bardziej ciekawego i dramatycznego meczu aniżeli pierwsze spotkanie. Odważę się nawet powiedzieć że częściej w ataku oglądać będziemy drużynę gości. Nie polecam eksperymentować z tym meczem. W internecie można poczytać że w drużynie Sevilli nie zagrają kontuzjowani Andres Palop, Martin Caceres i Ndri Romaric. Z kolei po stronie Porto nie zagrają najlepszy strzelec w Lidze Europejskiej Falcao oraz obrońca Alvaro Pereira.Istotne osłabienia według mnie, dlatego ewidentnie:
NO BET



Manchester City vs Aris Saloniki
3:0 ✅
Typ: Aris zdobędzie gola? (2=nie)
Kurs: 1.78


Pierwszy mecz zakończył się wynikiem korzystnym dla Man. City. Nie stracili gola, zagrali na tyle aby dzisiaj mogli spokojnie przypieczętować sobie awans. Myślę, że gości nie stać nawet na strzelenie chociażby jednej bramki na Rowsley Street. Aris średnio sobie radzi w rodzimej lidze, która stoi na przecietnym poziomie, więc nie jest to rywal, z którym City może odpaść z rozgrywek Ligi Europejskiej. Jeśli taki zły scenariusz okazałby się prawdą, w klubie mogłoby dojść do wielu zmian. Dodam że Aris jest najmniej bramkostrzelną drużyną w całej Greek 1st league 2010/2011! Na 23 mecze udało im się zdobyć zaledwie 14 bramek. Jaki wniosek? Strzelają gola prawie co drugie spotkanie i to z drużynami dużo gorszymi aniżeli Citizens. Po kursie 1.78 typ iż Aris nie strzeli gola jest bardzo opłacalny. Aris, który wymęczył awans w eliminacjach z Jagiellonią Białystok nie powinien postawić dużego oporu w ofensywie. Gospodarze tego spotkania rozgromili ostatnio w pucharze trzecioligowe Notts County aż 5:0. Nie tracąc oczywiście żadnej bramki ???? Bardzo dobry mecz rozegrał zmiennik Patrick Vieira, który dwa razy wpisywał się na liste strzelców. Po golu dołożyli jeszcze Carlos Tevez, Edin Dzeko i będący w coraz lepszej formie Micah Richards. Obywatele 3 miejsce w lidze, walczą z zapartym tchem o mistrzostwo Anglii, ich kilku piłkarzy kosztuje tyle co budżet Arisu razem ze stadionem. Faworytami są gospodarze i jeżeli Aris zdobędzie chociażby jednego gola będzie to duży szok.
Manchester City: Hart; Boateng, Kompany, Lescott, Zabaleta; Vieira, Barry; Silva, Y Toure, Kolarov; Tevez
Aris Saloniki: Sifakis; Vangeli, Guiaro, Lazaridis, Michel; Mendrinos, Faty, Prittas, Toja; Koke, Castillo
 
U 35

uszol71

Użytkownik
pierwszym pewniakiem na jutrzejsze mecze jest dla mnie liverpol. może niezbyt duży kurs ale nie sądzę że Liverpolowi będzie chciało grać się dogrywkę. nie sądzę że będzie tu pogrom lecz obstawiał bym wynik 1-0 2-0 dla gospodarzy. Myślę też że sparcie nie uda się wcisnąć bramki kurs już nieco lepszy bo ok 1.65. skoro u siebie nie potafili nic strzelić sądzę że na angielskim boisku przy tych wspaniałych kibicach będzie im jeszcze ciężej... poza tym liverpol dużo bramek nie traci a Praga do bramkostrzelnych drużyn nie należy. Powodzenia
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Przegladając oferte ujrzałem dwa bardzo ciekawe typki(PSV,Sporting). Holendrzy pewnie będą chcieli przypieczętowac awans do kolejnej rundy wygrywając u siebie bo nie sądze by grali na remis,zawsze to sie konczy zle dla zespołu który prubuje czegoś bronic.Co do drugiego meczu to wszyscy wiedzą jak grają szkockie kluby po za swoim krajem często przegrywają i raczej tak będzie na Portugalskiej ziemi no chyba że Sporting szykuje nam jakiegos psikusa.
 
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
Wg mnie warto zagrać Sporting. W lidze u siebie nic juz nie ugraja (przegrali ostatnio w derbach z Benfica 0:2), wiec pozostaje im tylko LE. U siebie graja dobrze raczej nie przegrywaja. Remis bramkowy 1:1 w pierwszym meczu daje im duże pole manewru do rewanżu. Wyspiarskie drużyny nie graja zadawalająco w Portugalii. Kurs 1,61 może nie aż tak wysoki ale godny uwagi.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Zenit - Young Boys
Mistrz Rosji podejmie na swoim boisku drużynę Young Boys, drużynę która głównie błyszczy na swoim boisku co udowodnili Rosjanom tydzień temu, jednak na wyjazdach nie jest już tak kolorowo. Zenit także jest najmocniejszy u siebie, w zeszłym sezonie ligi rosyjskiej zaliczył tylko jedną porażkę i 4 remisy na swoim stadionie przy 10 zwycięstwach, także nie pozostawił złudzeń swoim poprzednim rywalom w LE. Zenit u siebie gra ładnie dla oka, przejmuje inicjatywę i przede wszystkim gra skutecznie. W ostatnim meczu Bystrov zaliczył czerwoną kartkę jednak nie jest to wielkim osłabieniem ponieważ jest on tylko zmiennikiem. Trzeba także dodać, że zwycięską bramkę YB strzelili dopiero w doliczonym czasie gry. Moje typy na ten mecz:
-Zenit @1.36 - 9/10
-Zenit awans @1.40 - 8/10
-Zenit(-1) @1.95 - 6/10


PSV - Lille
Lille tydzień temu grając u siebie wystawiła praktycznie rezerwowy skład. Mimo iż radził on sobie przez większość meczu całkiem nieźle i prowadził 2-0, dał sobie wbić szybko 2 bramki i tak o to przystępują do rewanżu z dwoma bramkami straconymi u siebie. O czym świadczy ten rezerwowy skład? a no o tym, że dla Lille bardziej liczy się walka o mistrzostwo Francji aniżeli sukces w Lidze Europejskiej i myślę, że w tym meczu także nie wyjdą podstawowym składem, a nawet jeśli to PSV powinno i z tym sobie poradzić. PSV które lideruje w lidze holenderskiej i u siebie gromi przeciwników, że aż miło(prócz wpadki z ADO). Uważam iż PSV bardziej zależy na awansie i będą bardziej zmotywowani do walki ponieważ w tym klubie zawsze duża wagę przykładano do europejskich pucharów i są drużyną dużo bardziej w nich doświadczoną niż Lille. Jedynym minusem co do postawienia na PSV jest to, że w niedzielę grają szlagier w lidze z Ajaxem, mimo to uważam, że po takim kursie warto, a jakby co to poczekać na oficjalne składy ;). Moje typy na ten mecz:
-PSV @1.83 - 8/10

Liverpool - Sparta Praga
Tutaj krótko. Liverpool po transferach zaczął grać co raz lepiej, chociaż dalej nie błyszczą. W Premier League więcej niż awans do Ligi Europejskiej już na 90% nie osiągną (chyba, że Tottenham zacznie nagle przegrywać seryjnie), więc uważam, że mobilizacja by choć trochę wynagrodzić kibicom ten sezon sukcesem w LE będzie duża. Sparta Praga nie jest przeciwnikiem dla The Reds, na swoim stadionie w trudnych warunkach atmosferycznych udało im się uzyskać bezbramkowy remis, w dodatku Liverpool także nie atakował wtedy na hurra i ten wynik ich w jakimś stopniu zadowalał. Można poczekać jeszcze na składy, ale jeżeli Kenny nic nie odwali to Liverpool powinien wygrać, nawet te 1-0, jednak z graniem under/over bym się wstrzymał ponieważ Sparta przegrywając może skoncentrować się na ataku i nadziać się na kontry ;). Moje typy na ten mecz:
-Liverpool @1.40 - 9/10

PSG - BATE
5 drużyna Ligue1 podejmie mistrza Białorusi. Tydzień temu padł remis 2-2, ale warunki atmosferyczne były katastroficzne (duża minusowa temperatura) co jednak nie przeszkadzało obu drużynom strzelić po dwa gole. W tamtym spotkaniu zagrał pełny skład Paryżan (łącznie z najlepszym graczem PSG - Nene) co pokazuje, że nie lekceważą sobie tych rozgrywek i dzięki walce do końca (gol na 2-2 w 89 minucie) udało im się wywieźć cenny remis bramkowy z trudnego terenu. BATE nie ma czego w dzisiejszym meczu bronić, więc murować się zapewne nie będą, a PSG może liczyć na dokładne podania Nene do Erdinca bądź Hoarau, szybkie rajdy Giulyego jak i na bardzo groźne strzały z dystansu lub rzutu wolnego Nene. Ostatni mecz paryżanie wygrali na wyjeździe z Niceą 0-3 i to pokazuje, że są w bardzo dobrej formie. Moje typy na ten mecz:
-PSG @1.40 - 8/10
-poniżej 2.5 @2.00 - 4/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Manchester City - Aris
Anglicy mają ciężkie zadanie. W Grecji nie udało im się zdobyć gola, nie potrafili nawet zagrozić bramce gospodarzy. Oczywiście Grecka twierdza jest bardzo ciężka do zdobycia, wiedzą o tym między innymi piłkarze Jagiellonii.
Wydaję mi się, że Manchester postawi wszystko na jedną kartę i zagra o wiele agresywniej jak w Salonikach.
Czego możemy spodziewać się po ekipie gości? Myślę, że dużego zaawansowania w grę defensywną przez co mecz może przybrać bardzo skromne oblicze strzeleckie. Aris gra mocny, grecki futbol - zbliżony do wyspiarskiego.
Podejrzewam, że padnie niewiele bramek z korzyścią dla MC.
@ under 2,5
@ 1 połowa under 1,5
Villarreal - Napoli
Bezbramkowy remis we Włoszech był wynikiem bardzo wyrównanej walki obydwu drużyn. Napoli pokazało świetny poziom i zdecydowanie zaczęło atakować
Żółtą Łódź Podwodną. Mecz był wyrównany i także takiego samego spotkania spodziewam się w Hiszpanii. O ile obstawienie remisu jest dosyć ryzykownym zakładem, to awans gospodarzy wydaję mi się być pewniakiem. Warto zaznaczyć, że obydwie drużyny doskonale spisują się w swoich rodzimych ligach, gdzie jednak hiszpańska ekstraklasa prezentuję nieco wyższy poziom.
@ awans Villarreal
@ Villarreal over 1,5
PSG - BATE
Ciekawe spotkanie w stolicy Francji. Gospodarze przywieźli z Białorusi zaledwie jeden punkt, co bardzo może dziwić.
Mimo iż poprzedni mecz był bardzo przyzwoity, podejrzewam że spotkanie na własnym podwórku będzie trudnym zadaniem dla paryżan.
Mocny, waleczny zespół z Borysowa na pewno nie podda się francuskim gwiazdą i będzie starał się nękać defensywę gospodarzy. Podejrzewam, że taki sam plan taktyczny mają piłkarze PSG. Zatem z góry ustalony faworyt do zwycięstwa dwumeczu, niekoniecznie może się nim ukazać.
Obawiam się, że francuscy piłkarze zlekceważą BATE i będą musieli odrabiać straty.
@ 1 połowa x
@ BATE awans
Zenit - Young Boys
Chyba jeden z najciekawszych pojedynków 1/16 pucharu Ligi Europejskiej.
Rosjanie niespodziewanie przegrali ze szwajcarami i nie do końca pokazali 100% swoich umiejętności.
Young Boys zagrali świetny mecz i po raz kolejny dali o sobie znać w Europie. Rosyjscy milionerzy nie byli wstanie doprowadzić do wyrównania i muszą odrabiać straty na własnym boisku. Kiepski kadrowo zespół ze szwajcarskiej ekstraklasy, musi spiąć się na wyżyny swoich umiejętności i pokazać, że pieniądze ani nazwiska w piłkę nie grają, więc Rosjanie mogą się bać.
Young Boys to bardzo ofensywna drużyna, grająca w zasadzie całe spotkanie na wysokich obrotach. Mam nadzieję, że właśnie takim zachowaniem będą wstanie pokonać Zenit.
@ Young Boys awans
@ under 2,5
@ Young Boys strzeli gola
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Co do kolegi nade mną i jego typu na Villareal to kompletnie się nie zgadzam:] Na obecną chwilę Villareal jest w słabszej formie, porażka u siebie ze słabym Levante, remis w ost kolejce z ostatnią w tabeli słabą Malagą , w lutym w sumie 4 mecze żadnego zwycięstwa. Mało tego ,strzelili w nich 1 bramkę. Co innego Napoli , które jest wiceliderem w swojej lidze a do awansu wystarczy im bramkowy remis. Oglądałem ostatni mecz Włochów było widać że chcą jak najmniejszym nakładem sięł wygrać, żeby zachować siły na Lige Europejska.Gospodarze ponadto osłabieni brakiem pauzującego za kartki Carlosa Marcheny Myślę, ze będący w świetnej formie Cavani cos ustrzeli i dalej awansują Włosi.

Napoli X2 @ 1,91 ⛔
Napoli strzeli @ 1.60 ✅


Cavani prawdopodobnie nie zagra co nie zmienia faktu, że gram powyższe typy
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Spotkanie: Sporting Lizbona - Glasgow Rangers 19:00
Wynik: 2:2 ⛔
Typ: Sporting Lizbona
Kurs: 1,75
Buk: Betsafe

Analiza: Już dziś wieczorem,na Estadio Jose Alvalade.odbędzie się rewanżowe spotkanie 1/16 Finału Ligi Europejskiej,pomiędzy Sportingiem Lizbona a Mistrzem Szkocji,drużyną Glasgow Rangers.Obydwie drużyny w lekkim dołku psychicznym,po nieudanej kolejce derbowej,Sporting w poniedziałek przegrał 0:2 na własnej murawie z będącą w świetnej formie Benficą,mecz na bardzo dobrym poziomie,miałem możliwość oglądać i gospodarze zagrali ciekawe spotkanie,niestety rywali zza miedzy nie udało się powstrzymać,to na obecną chwilę zbyt silny rywal,który wraz z FC Porto dominuję nad pozostałymi rywalami w Lidze Sagres.Rangers natomiast w kolejnych niesamowicie prestiżowych Old Firm Derby,ulegli Celtom aż 3:0! Taka porażka na pewno boli,protestanci są cieniem samych siebie z poprzedniego sezonu,gdy to oni dominowali nad rywalem z Celtic Park.W przerwszym spotkaniu na Ibrox,padł wynik remisowy 1:1,który stawia dzisiejszych gospodarzy w uprzywilejowanej sytuacji,jakiekolwiek zwycięstwo daje awans do kolejnej fazy LE,to świetny moment na poprawienie sobie przed własną publicznością humorów po derbach i na odzyskanie ich zaufania,każdy inny wynik jak zwycięstwo Sportingu,bardzo mnie ździwi,po dobrym kursie jaki oferuje nam Betsafe,warto zainwestować swoje pieniądze,mój typ - Sporting Lizbona! Pozdrawiam!
 
blancos 56

blancos

Użytkownik
Ja rowniez sie nie zgadzam do typow Hardsystemu. Po pierwsze mecz Zenitu gdzie dla mnie oczywista 1, malo tego wydaje mi sie ze pilkarze Spallettiego ograja Young Boys i to co najmniej 2 bramkami. Zenit to zespol pukajacy do czolowki europejskiej, co roku pompowane miliony przynosza zamierzone efekty, goscie to natomiast mocny sredniak. W fazie grupowej na wyjezdzie wygrali tylko raz z Bilbao 0:1, a przegrali z Odense 2:0 z VFB Stuttgart 3:0 i Getafe 1:0. Wiec ich forma wyjazdowa nie imponuje. Zenit wrecz rozbil swoja grupe gdzie u siebie za kazdym razem wygrywal 2 golami 4:2 z AEK , 2:0 z Hajdukiem i 3:1 z Anderlechtem. Dodatkowym atutem co jest oczywiste bedzie pogoda w Sankt Petersburgu gdzie temperatura ma byc zblizona do -20 stopni, a to robi duzo przewage na korzysc gospodarzy.
i jeszcze jedno:
Young Boys ostatnie wyjazdy
FC Thun-BSC Young Boys1:1 (1:0)
AC Bellinzona-BSC Young Boys1:5 (0:0)Getafe CF-BSC Young Boys1:0 (0:0)FC Basel 1893-BSC Young Boys3:1 (0:0)FC Zürich-BSC Young Boys2:2 (0:0)Neuchâtel Xamax-BSC Young Boys2:4 (0:0)Odense Boldklub-BSC Young Boys2:0 (0:0)FC Luzern-BSC Young Boys2:0 (0:0)
Zenit u siebie:
Zenit St. Petersburg-RSC Anderlecht3:1 (0:0)Zenit St. Petersburg-Krylja Sowietow0:0 Zenit St. Petersburg-FK Rostow5:0 (0:0)Zenit St. Petersburg-CSKA Moskwa1:3 (0:0)Zenit St. Petersburg-Ałanija Władykaukaz3:0 (0:0)Zenit St. Petersburg-HNK Hajduk Split2:0 (0:0)Zenit St. Petersburg-Amkar2:0 (0:0)Zenit St. Petersburg-AEK Ateny4:2 (0:0)


do tego PSG rowniez pewne zwyciestwo.Pozdro:cool:
 
wiech 0

wiech

Użytkownik
Ajax Amsterdam - Anderlecht
Mecz w Belgii zakończony wynikiem 0-3 dla Ajaxu praktycznie rozwiał wszelkie wątpliwości co do awansu, ale trener Holendrów zapewnił że podchodzi do tego meczu równie poważnie jak do spotkania w Belgii. Anderlecht ma problemy z ustabilizowaniem formy, słabo spisują się w ofensywie poza swoim stadionem. W meczach wyjazdowych ligi maja zaledwie 1.28 bramki na mecz. W tym sezonie ligowym jest to klub własnego podwórka ( 35 bramki strzelone i 4 stracone robią wrażenie ). W lidze europejskiej również grają bardzo słabo w meczach wyjazdowych.

Ajax - Anderlecht
Typ: 1X
Wynik: 2:0 ✅
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
goscie to natomiast mocny sredniak.
Dokładnie tak jak mówisz, ale nazwiska czy pieniądze w piłkę nie grają tak więc można trochę na bakier analizować ów mecz. Temperatura to też nie jest aż taki plus, przypominam, że Zenit gra ze szwajcarami gdzie temperatura grubo na minusie nikogo nie dziwi. Zgodziłbym się z takim argumentem jakby miało chodzić o Portugalczyków czy Hiszpanów.
pozdro
 
blancos 56

blancos

Użytkownik
HTML:
ale nazwiska czy pieniądze w piłkę nie grają
No nie bylbym do konca tego taki pewien. Chelsea, Barcelona, Real, Manchester...itd . Powiedz mi czy te kluby sa biedne albo nie maja gwiazd w swoich szeregach???, owszem zdarzaja sie im wpadki, ale to tez sa ludzie. Od lat w pilce rzadzi pieniadz (niestety) i nie oszukujmy sie ze tak nie jest.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS

Paris SG - Bate Borisov 1 1,45 Unibet ⛔

Po zeszłotygodniowym remisie 2-2 na Białorusi, dziś na Parc des Princes rewanż w ramach 1/16 Ligi Europejskiej. Gospodarze w ten weekend pewnie wygrali z Nicea 3-0 w Ligue 1. Paryżanie na własnym boisku ostatnio przegrali w październiku z Auxerre. Co więcej, w europejskich pucharach od 13 spotkań nie zaznali goryczy porażki. Do składu wraca Bodmer. Białorusini po sprawieniu niespodzianki i wyjściu z grupy dziś najprawdopodobniej zakończą swą przygodę z europejskimi pucharami w tym sezonie. Myślę, że będący w dobrej formie piłkarze PSG pewnie przypieczętują dziś swój awans do kolejnej rundy.

VS

Spartak Moskwa – Basel 1 1,90 Unibet ⛔

Z piekła do nieba – tak wyglądał dla piłkarzy rosyjskiego zespołu mecz sprzed tygodnia. Mimo prowadzenia Szwajcarów 2-0 zdołali strzelić trzy gole i osiągnąć bardzo korzystny wynik na Jakob Park. Dzisiejszy mecz rozegrany zostanie przy temperaturze, która z pewnością nie będzie sojusznikiem drużyny z Bazylei. Spartak nie rozpoczął jeszcze sezonu ligowego, Basel natomiast na krajowym podwórku ma pozycję lidera.
Rosjanie są bez wątpienia faworytem tego spotkania. Dominują nad dzisiejszym rywalem wolą walki i zaangażowaniem. Wielkim plusem dla gości są jednak stałe fragmenty gry, z których w pierwszym meczu strzelili oba gole. Typuje w tym pojedynku, podobnie jak w Paryżu, zwycięstwo gospodarzy.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Oczywiście, że od lat w piłce nożnej rządzi pieniądz, ale też mówimy tu o wyrównanym pojedynku, gdzie jednak pierwszy mecz wygrała ekipa z Berna. Nie chcę zagłębiać się w tematy pieniędzy i transferów, ale parę meczy Young Boys widziałem i jeżeli chodzi o ten mecz, to wydaję mi się, że jest duża szansa na awans gości. Nie oszukujmy się, ale zenit też nie prezentuje jakiejś mega formy, żeby mówić tu o pewnym awansie. Wyrównane szanse.
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Ja trochę inaczej zapatruję się na mecz w Amsterdamie, bo uważam, że goście z Belgii tego pojedynku nie przegrają. Po 0-3 w pierwszym meczu sytuacja jest klarowna, bo musiałby się cud zdarzyć, by Anderlecht odrobił tę stratę. Ajax z taką zaliczką może pozwolić sobie na lekkie odprężenie, szczególnie mając w perspektywie niedzielny klasyk z PSV. Nie twierdzę, że całkiem odpuszczą Belgom, ale przecież nie muszą za wszelką cenę wygrać tego meczu. Z kolei Brukselczycy może i nie błyszczą w ostatnich dniach, ale raczej nie wybierają się do Holandii na wycieczkę i na pewno powalczą o korzystny rezultat. Tydzień temu nie odstawali tak bardzo jakby to wskazywał wynik, bo na nim zaważył przestrzelony karny. To wyraźnie podcięło im skrzydła, ale liczę, że dzisiaj wywiozą przynajmniej remis.
Ajax Amsterdam - Anderlecht Bruksela - Goście wygrają lub remis # 2,00 Sportingbet ⛔ (2:0)
W pierwszym spotkaniu ani Liverpool ani tym bardziej Sparta nie zachwycili, bo szans na gola było jak na lekarstwo. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, który raczej satysfakcjonował obie strony, bo gospodarzom zależało, by nie stracić bramki, a gościom remis również odpowiadał, bo wiedzieli, że w rewanżu będą mogli liczyć na niebagatelny atut własnego boiska. Także dzisiaj nie spodziewam się jakiegoś porywającego widowiska, bo i jednym i drugim ciężko przychodzi zdobywanie bramek. Pod tym względem The Reds z pewnością nie zachwycają, bo po transferowych zawirowaniach przednie formacje nie grają jeszcze na najwyższym poziomie. Sparta przyjedzie by prawdopodobnie postawić autobus w polu karnym i liczyć, że uda się coś ustrzelić z kontry. Anglicy w ataku pozycyjnym szału pewnie nie zrobią, więc nawet ewentualna dogrywka mnie nie zdziwi. Myślę jednak, że uda im się wymęczyć jakieś 1:0, ale bardzo wątpię w jakąś większą ilość bramek.
Liverpool – Sparta Praga - Poniżej (-2.5) gola # 1,65 Sportingbet ✅ (1:0)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom