>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/16 finału Ligi Europejskiej (Rewanże) - 21.02.2013

Status
Zamknięty.
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska(faza pucharowa), godz 21:00
Viktoria Plzen - SSC Napoli
TYP: 2
KURS: 3,21
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 21 rozpoczną się mecze w lidze europejskiej a ja wybrałem mecz między Viktoria Plzen z zespołem Napoli. Kursy na ten mecz są wysokie dlatego też wybrałem ten mecz.
Gospodarze tego meczu w lidze mają przerwę zimową lecz znajdują się w lidze na pierwszej pozycji z dorobkiem 34 punktów. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 8 meczy w których to 5 meczy wygrali, 2 mecze zremisowali i 1 mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 14 goli i stracili 5 bramek. Natomiast na wyjeździe rozegrali oni również 8 meczy w których to 5 meczy wygrali, 2 mecze zremisowali i 1 mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 13 goli i stracili 6 meczy. A więc w lidze znajdują się na bardzo wysokim miejscu dzięki bardzo dobrej grze. Natomiast Napoli w lidze włoskiej są na 2 pozycji z dorobkiem 51 punktów i do lidera tracą 4 punkty. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 13 meczy w których to 9 meczy wygrali, 3 mecze zremisowali i 1 mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 30 goli i stracili 11 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 12 meczy w których to 6 meczy wygrali, 3 mecze przegrali i również tyle samo zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 16 goli i stracili 10 bramek.
Napoli przed rewanżem ma ciężki orzech do zgryźenia ponieważ u siebie przegrali aż 3:0 i ciężko będzie tą stratę odrobić ale na pewno będą chcieli pokonać swojego rywala i pokazać że tamten mecz to przypadek przy pracy. Ostatni mecz na własnym stadionie zremisowali z Sampdorią 0:0 i w tym meczu będą chcieli udowonić że potrafią wygrać. Czesi od meczu pierwszego nie rozegrali żadnego spotkania i dla nich będzie to moim zdaniem utrudnienie bo nie są w rytmie meczowym.
Uważam że warto jest postawić na zespół gości ponieważ tamten mecz im nie wyszedł ale nie znaczy że ten również im nie wyjdzie więc stawiam na zespół Napoli i głęboko wierzę że może jeszcze awansują ;)
 
S 0

sanki88

Użytkownik
Olympiacos - Levante
Typ: 1
Kurs: 1.65
Buk: Expekt

Według mnie w prawie każdym z meczy za dużo niepewności po każdej ze stron. W większości meczy może się zdarzyć dosłownie wszystko. Overy, undery, 1, X, 2... Dlatego czekam żeby zobaczyć jak drużyny zaczną, wybadać komu się w ogóle jeszcze chce, kto przyjechał tylko na wycieczkę, kto ma zamiar tylko bronić zaliczki, a kto ma zamiar grać w piłkę mimo korzystnego wyniku w pierwszym meczu. I wtedy po tych pierwszych 20-30 minutach będzie można coś więcej powiedzieć i coś sensownego postawić. A tak to jedyny w miarę pewny typ w meczach zaczynających się o 21:05 to zwycięstwo Olympiakosu. Na pewno powalczą, będą chcieli szybko strzelić przynajmniej jedną bramkę jeszcze w pierwszej połowie. W lidze greckiej dominują od kilku dobrych lat, na pewno jest więc ciśnienie na jakiś sukces w Europie. Meczu na pewno nie odpuszczą. Doświadczenie mają na pewno większe niż Levante, które wydaje mi się, że postawi autobus w polu karnym i o atakach myśleć nie będzie. Hiszpanie raczej nastawią się na obronę sporej zaliczki z poprzedniego spotkania i nawet jak dostaną jedną bramkę to odsłaniać się nie będą. A bramek tracą zwykle sporo, więc nawet jeśli Olympiakosowi nie uda się awansować to powinni pożegnać się z rozgrywkami przynajmniej tym skromnym 1:0. Kontry z udziałem 2-3 zawodników Levante Grekom krzywdy nie zrobią, więc tym bardziej gospodarze będą mogli skupić się na atakowaniu. Ponadto Grecy potrafili w ostatnich latach na swoim terenie wygrywać już z o wiele lepszymi rywalami z całej Europy. Tak więc jak dla mnie wszystko przemawia za czystą 1.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Małe podsumowanie. Wyniki zaskakujące, najbardziej wymieniony Olympiakos, ale i angielskie zespoły się nie popisały, obie rzutem na taśme zapewniając sobie awans. Plzen po wyrównanym meczu jednak wygrał, Dynamo z przewagą przegrało, podobnie jak i Dnipro nie potrafiło znaleźć sposobu na obronę Basel z gry. Fener męczyło się i gdyby nie osłabienie BATE to dogrywką by się mogło skończyć. Żałuje że nie zagrałem Interu, ale odpuściłem sobie po tym co pokazali z Violą
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom