>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/16 finału Ligi Europejskiej - SC Braga - Lech Poznań (24.02.2011) - REWANŻ

Status
Zamknięty.
D 0

darecki522

Użytkownik
Mysle ze w tym pojedynku trzeba raczej postawic na under 2,5.Juz pierwsze mecze sezonu pokazaly ze Lech ma klopoty z zdobywaniem bramek,a i Braga tez niezalicza sie do zespolow ktore strzelaja duzo goli.Mysle ze wynik bedzie remisowy albo gospodarze wygraja jedna bramka i bedzie dogrywka
 
hama 11

hama

Użytkownik
Akurat trudne warunki moim zdaniem nie sprzyjały underowi.
W takiej grze jest sporo przypadku.
Co do meczu z Juve czy Citizens na wyjazdach to jest znacząca różnica przemawiająca za over:
1. grali z drużynami o ogromnej sile rażenia w ataku
2. nie bronili wtedy zadnego drognego wyniku i byly outsiderami w tych spotkaniach wiec stawiali wszystko na jedna karte.
 
hama 11

hama

Użytkownik
Został podany już skład Lecha na mecz w Portugalii
Bramkarze: Krzysztof Kotorowski, Jasmin Burić
Obrońcy: Marcin Kikut, Ivan Djurdjević, Manuel Arboleda, Bartosz Bosacki, Seweryn Gancarczyk, Luis Henriquez, Hubert Wołąkiewicz, Marcin Kamiński
Pomocnicy: Dimitrije Injac, Sergei Krivets, Jacek Kiełb, Semir Stilić, Jakub Wilk, Mateusz Możdżeń
Napastnicy: Artjoms Rudnevs, Vojo Ubiparip, Bartosz Ślusarski

Ja już postawiłem na under 2,5 argumentacja na poprzedniej stronie, myślę że kursy mogą spadać nawet do 1,5 do czwartkowego spotkania
 
legia 122

legia

Użytkownik
U/O to zawsze loteria. po takim kursie bez sensu. To nie jest pierwszy mecz więc szachów tu nie będzie , jak Lech ich skontruje i strzeli gola w pierwszej połowie to Braga nie mają już nic do stracenia postawi wszystko na jedną kartę i mocno się odkryje , albo będzie po prostu zrezygnowana.
totalna loteria jak dla mnie. Typ obarczony zbyt dużym ryzykiem żeby grać po 1,75 , różne mogą być scenariusze w pierwszej połowie.
Dla mnie numero uno pozostanie Azjan na Lecha +0,5, +1 który spada systematycznie i w dniu meczu będzie pewnie 1,85 co najwyżej
 
zarabiajacy 0

zarabiajacy

Użytkownik
- Myślę, że będzie to trochę inny mecz, gdzie zarówno my, jak i Braga, będziemy mogli pokazać pełnię umiejętności. Tego akurat nie mogliśmy zrobić przed tygodniem w Poznaniu, bowiem przeszkadzało boisko. Dlatego też w Bradze czeka nas chyba ciekawsze spotkanie - podkreślił obrońca Lecha.
Braga sie rzuci na Lecha, nie wierze, ze nie strzeli gola, a lech kontre jakas wykorzysta. Kurs 2 to prezent na overa
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Lech pewnie będzie starał się po pierwsze bronić wyniku z Poznania, więc nie spodziewam się jakiejś szaleńczej ofensywy z ich strony. Braga ma w swoim składzie wielu dobrych indywidualistów którzy będą czyhać na błędy defensywne Kolejorza. Mam nadzieję, że tych błędów będzie mało.
Zwróciłbym uwagę na bardzo słabo spisującego się bramkarza Bragi zwłaszcza na przedpolu. Dokładna analiza gry Artura pokazuję, że ma problemy z wychodzeniem do górnych piłek i to może być duży hak na Bragę. O ile rzuty rożne w Poznaniu zbytnio nie wychodziły to w Bradze powinno być inaczej. Wówczas w pole karne może zapuścić się Arboleda i Bosacki, Rudnevs i bramka jak na tacy. Bakero ma nosa do stałych fragmentów gry więc myślę, że na tym skupi się też taktyka Kolejorza.
 
hama 11

hama

Użytkownik
Nawet jeśli Lech utraci bramkę to przypuszczam że nie rzuci się do szalonego ataku na Bragę bo dogrywka lub rzuty karne to nie jest dla kolejorza koniec świata bo grać to potrafią !
Oczywiście, że under to nie pewniak bo pewniaki nie istnieją, ja wyraziłem swoją opinię bo myślę że typ warty jest ryzyka, oczywiście jeśli to Lechici strzelą bramkę jako pierwsi wtedy szanse na under zmaleją bo braga rzuci się do szaleńczego ataku a Lech będzie mógł stracić jeszcze 2 gole bez konsekwencji natomiast taki scenariusz (mianowicie utrata gola w początkowych minutach przez Bragę) jest mało prawdopodobna.
Podoba mi się również typ zaproponowany przez Legia a mianowicie asian handi na lecha to myślę może być również dość pewne rozwiązanie na to spotkanie.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Według mnie Lech nie powinien strzelić tam bramki i under jest wielce prawdopodobny.
Kilka ciekawostek które ludzi w różowych okularach i zapatrzonych w Lecha nie będą obchodzić bo oni i tak wiedza najlepiej i widzieli się z Bakero sądząc po tym co wypisują wyżej ????

Braga wygrał cztery z pięciu spotkań w europejskich pucharach w tym sezonie, w których nie straciła ani jednej bramki, strzelając osiem. Jedyny wyjątkiem była wysoka porażka przed własną publicznością w fazie grupowej Ligi Mistrzów UEFA z Szachtarem Donieck 0:3.
Braga awansowała do 1/16 finału Pucharu UEFA i Ligi Europejskiej UEFA cztery razy w ostatnich pięciu sezonach. Do 1/8 finału portugalski klub awansował dwa razy, ale na tym etapie rozgrywek został wyeliminowany przez Werder Brema w sezonie 2007/08.
Bradze brakuje trzech goli do osiągnięcia granicy 100 bramek w klubowych rozgrywkach UEFA. Najbliższe spotkanie będzie 72. w europejskich pucharach.
Mecz rewanżowy będzie także 50. spotkaniem Bragi w Pucharze UEFA/Lidze Europejskiej UEFA. Poprzednich 49 to: Z18 R9 P22.
Djurdjević jest byłym kolegą klubowym dwóch zawodników Bragi. Występował wspólnie z napastnikami Paulo Césarem w Guimarães w sezonie 2002/03 oraz Albertem Meyongiem w Belenenses w sezonie 2005/06.
Trener Bragi Domingos Paciência trzy razy rywalizował z polskimi zespołami jako piłkarz FC Porto. W sezonie 1994/95 w wygranym 2:0 meczu Pucharu Zdobywców Pucharów z ŁKS Łódź strzelił bramkę. Wystąpił także w rewanżowym meczu na wyjeździe, wygranym 1:0.
Lech popełnił w sumie 127 fauli w fazie grupowej Ligi Europejskiej UEFA. To więcej niż jakikolwiek inny klub, który wystąpi w 1/16 finału.
 
E 0

erykkali

Użytkownik
Same Minusy na Lecha ! Boże dlaczego posłałes na świat ludzi którzy myślą że ich klub jest najlepszy i żadnego innego nie uznają ?

wedlug mnie Będzie jak juz mówiłem remis albo mozna grac ze od 1 do 27 minuty nie wpadnie bramka


Lech będzie chciał grać szybką piłkę klepa od nogi do nogi na małej przestrzeni ,jeśli wystawi kikuta mozna bedzie sie spodziewac wielu dosrodkowan oraz ataków z jego strony jest to dośc ofensywny obronca,
no i chciałbym zobaczyc Ubiparipa we wyjściowym składzie.
Myśle że Lech nie bedzie chciał dopuścic do karnych czy nawet dogrywki.

Pierwsza bramke strzeli Lech po stałym fragmencie i to wam mówie ;)
 
legia 122

legia

Użytkownik
Braga wygrał cztery z pięciu spotkań w europejskich pucharach w tym sezonie, w których nie straciła ani jednej bramki, strzelając osiem. Jedyny wyjątkiem była wysoka porażka przed własną publicznością w fazie grupowej Ligi Mistrzów UEFA z Szachtarem Donieck 0:3.
Oczywiście zapomniałeś dodać że w obliczu odejść architektów tego sukcesu jak i kontuzji w niedzielnym meczu Bragi zagrało zaledwie dwóch zawodników w wyjściowej jedenastce z mecz z Sevillą...ale to mało znaczący detal dla grających za takie stawki jak ty... ????
Edit: nie prowokuj, bo każdy następny post będzie kasowany
 
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
Trzeba tez pamietac, ze Lech w LE w tym sezonie tylko raz przegral na wyjezdzie z City. Braga zawodzi, po odejsciu najlepszych zawodników ale graja u siebie. Nie wiem jaka taktykę Pyry obiorą na to spotkanie czy ultradefensywa i kontra czy beda starali sie presem podejsc. Zapewne beda chcieli strzelic bramke, bo w tedy Braga bedzie musiala strzelic aż 3. Wydaje mi się, ze Braga wygra 2:1 i to Lech awansuje. Ale Lech musi zagrac odwaznie, bo obrona Częstochowy na Portugalczyków nie wystarczy. Warto chyba zaryzykowac i zagrac na awans Lecha.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Bartosz Ślusarski
Ja bym tego pana na boisko wogóle nie wystawiał ponieważ to co on gra to jedna wielka żenada,bardziej bym postawił na Ubiparipa.

Co do Rewanżu to nie wolno na zapominać o tym że Braga mimo osłabien będzie jednak grożna u siebie a Lech potęgą nie jest więc raczej nie powinien dać im narzucic własny styl gry chodz w ostatnich czasach grą napewno nie można nazwać to co wyprawia Braga.Ja myśle o remisie w tym spotkanu możliwe że akci będzie więcej ponieważ boisko będzie lepsze.(1:1 lub 0:0)Jak najbardziej prawdopodobne,Może i Lech pokusi sie o zwycięstwo.Mecz może być równie mączocy co przy Bułgarskiej czyli długo na bramki będziemy czekać jednak coś czuje że padnie w tym meczu over. w fazie grupowej padały wyniki na wyjezdzie(3:1,3:3 i 0:1).Z Trzech spotkań dwa konczyły się overemi to były mecze z Juve i Man.City.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Spotkanie: SC Braga - Lech Poznań 21:05
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,20
Buk: Sportingbet
Gdyby ten mecz odbył się z 2 lata temu,bał bym się włączać tv,ale Lech Poznań nabrał doświadczenia międzynarodowego i co dla tej drużyny ważne,trzon pozostał bez zmian,tak naprawdę szum po odejściu Lewandowskiego,okazał się bezpodstawny,przyszedł jeszcze lepszy i bardziej perspektywiczny napastnik - Artjoms Rudnevs,chciałbym go mieć u nas w Wiśle;) Super chłopak tak na pierwszy rzut oka,charakter jak i umiejętności na bardzo wysokim poziomie,Lech w letnim okienku zarobi na nim fortunę,jeśli oczywiście nie przydarzy mu się żadna kontuzja,czego mu nie życzę.Będzie trzeba też odpalić pewną kwotę Węgrom z tego co wiem,zapis w kontrakcie mówi bodajże o 20% od następnego transferu.Dużo większym osłabieniem od Lewego,jest odejście Peszki,co widzimy już w pierwszych dwóch spotkaniach Lecha,transmitowanych na wiosnę przez Tv,nie widzę zbytnio wśród zawodników Lecha,zmiennika na tę pozycję,ale to już nie moje zmartwienie,może wrócę do tematu.Braga w Poznaniu nie powaliła na kolana,na śniegu,to Ci Panowie raczej często nie grają,lecz pokazali i tak,że są niesamowicie mocni technicznie i trzeba będzie na nich uważać,bardzo osłabieni,lecz groźni u siebie jak mało kto w Portugalii,w niedziele porażka w lidze z Pacos Ferreira,jednakże nie ma co się tym sugerować,skład w którym grali,odbiegał od podstawowego w bardzo dużym procencie,komentator Orange Sport powiedział,że na Lecha wyjdzie co najmniej pięciu innych piłkarzy,którzy byli oszczędzani przed czwartkowym rewanżem.Sądze,że bramki w tym spotkaniu posypią się już w pierwszej połowie,Bakero nie powinien defensywnie nastawiać Poznaniaków,wiadomo jak to może się skończyć,z resztą drużyna z Poznania do bronienia wyniku nie przywykła,strzelona bramka otworzy w 80% furtki Anfield Road,Braga będzie wtedy potrzebować aż trzech,co przy solidnej i zgranej ze sobą obronie Lecha,wcale nie będzie łatwe,lecz zwycięstwo i strzelenie dwóch bramek jak najbardziej,bukmacherzy wystawili super kursy na over w tym meczu,trzeba z nich skorzystać,to rewanż,tu nie będzie kalkulacji,tracisz bramkę - zapier.....sz i odrabiasz,ryzykując kontrę,polecam wszystkim ten typ! ;) Powodzenia!
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Patrząc z kibolskiego punktu widzenia to do Bragi pojechało ponad 1400 kibiców. Jak zwykle będzie wsparcie i być może znowu padną słowa &#39;&#39;gramy u siebie, Kolejorz gramy u siebie&#39;&#39;. Lech musi zdecydowanie rozpocząć mecz ofensywnie, inaczej 90 minut może ciągnąć się latami.
Ja bym tego pana na boisko wogóle nie wystawiał ponieważ to co on gra to jedna wielka żenada,bardziej bym postawił na Ubiparipa.
Wg. Bakero Ubiparip nie jest przygotowany na 90 minut. Ślusarski raczej też nie powinien grać.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Rewanż ze Sportingiem Braga zostanie przegrany, ale to Lech Poznań awansuje do dalszej rundy rozgrywek Ligi Europejskiej. Tak uważają bukmacherzy bwin.

Przed pierwszym meczem bukmacherzy bwin, największego na świecie notowanego na giełdzie dostawcy online gamingu, więcej szans na awans dawali Portugalczykom, ale zwycięstwo 1:0 i dobra postawa w pierwszym meczu zrobiły swoje – teraz to Lech Poznań uchodzi za drużynę, która zagra w 1/8 finału Ligi Europejskiej. Na wykutym w skale boisku w Bradze na pewno nie będzie śniegu i minusowej temperatury, co faworyzuje gospodarzy, ale zwycięstwo w tym meczu może im nie wystarczyć do awansu: Sporting Braga 2.00 (czyli 2 złote wypłaty za każdy 1 złoty postawiony w wygranym zakładzie), Lech Poznań 1.72. Wynik, który padnie, to według bukmacherów 1:0, co oznacza dogrywkę i ewentualne rzuty karne. Ale z kolei na pytanie „Czy Lech strzeli bramkę?” odpowiedzi brzmią: „Tak” 1.70, „Nie” 2.05. Odwrotna kwestia, czyli gol dla Sportingu, wygląda następująco: „Tak” 1.18, „Nie” 4.20.

1/16 finału Ligi Europejskiej, 24 lutego, czwartek, godz. 21:05
Sporting Braga 1.70
X 3.50
Lech Poznań 4.75

Kto zakwalifikuje się do następnej rundy?
Sporting Braga 2.00
Lech Poznań 1.72

Ile goli zostanie strzelonych w meczu?
bez goli 7.50
1 gol 4.50
2 gole 3.60
3 gole 4.25
4 gole 6.25
5 goli lub więcej 7.50

Jaki padnie wynik?
1:0 6.50
2:0 7.25
1:1 7.25
0:0 7.50
2:1 8.75
0:1 11.00
3:0 11.50
3:1 12.50
1:2 15.00
2:2 17.50
0:2 23.00
3:2 31.00
2:3 41.00
1:3 41.00
0:3 51.00
3:3 67.00

* kursy mogą ulec zmianie, zawsze aktualne na [URL='http://www.bwin.com']www.bwin.com [/URL]
Promocja na start - 100PLN czeka na Ciebie - &gt;klik&lt;
 
C 0

coolos17

Użytkownik
Obstawiam na Bragę i awans Bragi do dalszej rundy (strzelam że będzie 2:0 dla Bragi, z nerwówką do końca).
Wczoraj trenowali 2 zawodnicy Bragi powracający po kontuzji. Myślę że przypadkowa zbieranina grajków z Bragi wystarczy mimo wszystko na lecha (inny poziom techniczny drużyn). Braga ostatni mecz ligowy przegrała 2:1 grając bez 4 podstawowych graczy (zdolnych do gry - trener ich oszczedzał) i z drużyną dosyć wysoko sklasyfikowaną w lidze. Może gdyby był Peszko (Motor napędowy lokomotywy) sprawy miałyby się nieco inaczej, obecnie nie wiem kto może pociągnąć drużynę lecha do strzelenia bramki (może arboleda z bańki lub garbem coś strzeli po stałym fragmencie). W 1 meczu braga była pewnie nieco w szoku jakością zamarzniętego betonu (tj. murawy) w Poznaniu. Teraz na normalnej murawie Braga pokaże na co ich stać. Braga nie ma nic do stracenia, muszą atakować, a Lech będzie starał się bronić i skontrować. Nie liczyłbym też na wielką strzelaninę, wątpię że padnie over 2,5.

Nie warto stawiać na Polskie drużyny ani na Polską reprezentacje, grają piach.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Pozwolę sobie zaspamować troszkę w tym temacie :razz:
Myślę jednak, że bardzo fajną promocję na ten mecz ma firma Unibet i warto z niej skorzystać:
BRAGA - LECH POZNAŃ: TYPUJ ZE ZWROTEM NA LIGĘ EUROPEJSKĄ!
Bezpieczne typowanie: Chcesz typować bezpieczniej na Ligę Europejską? Idealną okazją będzie rewanżowe spotkanie Bragi z Lechem Poznań na którym możesz dostać od nas 20zł jeśli coś pójdzie nie po Twojej myśli! Mecz odbędzie się już dzisiaj o godzinie 21:05! Postaw z nami, a bezpieczny zakład będzie Twój!
Zwrot za zakład na mecz Braga - Lech Poznań
Do promocji zakwalifikuje się tylko twój pierwszy zakład wniesiony od czwartku 24 lutego 12:30 na ten mecz do rozpoczęcia spotkania
Aby kwalifikować się do promocji, musisz postawić zakład za minimum 50zł
W razie niepowodzenia, 20zł zostanie dodane do Twojego konta tuż po zakończeniu spotkania.
Kwota ta będzie objęta 3-krotnym obrotem
Tylko zakłady &#39;przed meczem&#39; biorą udział w tej promocji.
&gt; Założ konto już teraz &lt;
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nie warto stawiać na Polskie drużyny ani na Polską reprezentacje, grają piach.
Rośnie nam pokolenie patriotów :razz:


Tak już na poważnie to wynik tego spotkania jest bardzo trudny do przewidzenie, spotykają się dwie drużyny, dla które nie są potentatami i awans to sukces, przed meczem w Polsce pomyślałem, że najlepiej jak Lechici strzelą u siebie dwie bramki i wygrają 2-0 to będą mieli spokojny mecz w Portugalii, niestety nie udało się. Lech &quot;wiosną&quot; zagrał dwa słabe spotkania i trzeba mieć nadzieję, że do trzech razy sztuka... Ja postawiłem na under 2,5 bo mam nadzieję, że Bakero nie jest idiotą widzi, że Lech nie jest w najwyższej formie i raczej nakaże swoim podopiecznym bronić wyniku jaki wywalczyli w Polsce, sądzę też, że Lech nie jest wstanie strzelać dziś bramki, max strzeli jedną, wiec żeby under siadł, trzeba trzymać kciuki żeby Braga nie strzeliła dwóch bramek.

Sporting Braga - Lech Poznań (Poniżej/powyżej: 2.5) Typ:Under Kurs:1,7
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Obstawiam na Bragę i awans Bragi do dalszej rundy (strzelam że będzie 2:0 dla Bragi, z nerwówką do końca).
Wczoraj trenowali 2 zawodnicy Bragi powracający po kontuzji. Myślę że przypadkowa zbieranina grajków z Bragi wystarczy mimo wszystko na lecha (inny poziom techniczny drużyn). Braga ostatni mecz ligowy przegrała 2:1 grając bez 4 podstawowych graczy (zdolnych do gry - trener ich oszczedzał) i z drużyną dosyć wysoko sklasyfikowaną w lidze. Może gdyby był Peszko (Motor napędowy lokomotywy) sprawy miałyby się nieco inaczej, obecnie nie wiem kto może pociągnąć drużynę lecha do strzelenia bramki (może arboleda z bańki lub garbem coś strzeli po stałym fragmencie). W 1 meczu braga była pewnie nieco w szoku jakością zamarzniętego betonu (tj. murawy) w Poznaniu. Teraz na normalnej murawie Braga pokaże na co ich stać. Braga nie ma nic do stracenia, muszą atakować, a Lech będzie starał się bronić i skontrować. Nie liczyłbym też na wielką strzelaninę, wątpię że padnie over 2,5.

Nie warto stawiać na Polskie drużyny ani na Polską reprezentacje, grają piach.
Myślę podobnie jak ty.Zagram pewnie kilka zakładów.Wydaje mi się 2-0 lub 3-1.Myślę tylko czy zagrać dokładne wyniki czy under/over.Jeśli over to 3,5 oczywiście.Takie trochę mieszane odczucia mam co do tego spotkania.Nie mogę zapomnieć o tym że Lech wyeliminował z grupy Juventus i Salzburg a z drugiej strony teraz nie reprezentują 10 % z tego co na jesień.Braga nie wygrała 3 kolejnych meczy.Porażka raczej dzisiaj dopada bo muszą wziąć się w garść.Kto wie jak potoczy się ten mecz jak Braga strzeli szybko pierwsza.Jeśli natomiast to Lech strzeli pierwszy nie pozostanie nic innego jak wyłączyć TV lub przełączyć kanał .....
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tbm 642

tbm

Forum VIP
Nie warto stawiać na Polskie drużyny ani na Polską reprezentacje, grają piach.
Pojęcie względne. Czasami warto, czasami nie...
W pierwszym meczu grałem 1x... a dzisiaj wybieram opcję x2.
Świat gra na Bragę to i kursy w dół trochę poszły. W związku z tym na x2 można dostać 2,24 np. w Unibet z czego postanowiłem skorzystać.
Postawa Lecha w meczu z Polonią to faktycznie jakieś nieporozumienie, ale słusznie zostało już zauważone w tym temacie, że może być podobnie jak jesienią. Liga Europejska wyzwoli dodatkowe pokłady mocy ;) Prawda jest taka, że Lech trafił na przynajmniej kulejącego rywala i ma szansę awansować dalej. Salzburg, Turyn... można? Można.
Dobra murawa pomoże tylko Bradze? Nie zgadzam się, pomoże też Lechowi. Wobec obniżających się kursów na Bragę postanowiłem skorzystać z 2,24 na x2 widzę tutaj lekkie value.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom