>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1/16 finału Ligi Europy (16.02.2017) - czwartek

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP

Kursy od Sportingbet:


Nowy Rok się rozpoczął, a więc już niebawem powrót na europejskie boiska, gdzie 32 drużyny zmierzą się z fazie pucharowej. Już na tym poziomie rozgrywek możemy spodziewać się szlagierowych spotkań. Z pewnością jest nim pojedynek Anderlechtu z Zenitem. Czy grający u gospodarzy Teodorczyk będący w świetnej formie da awans swojemu zespołowi?
Bardzo ciekawa rywalizacja toczyć się będzie pomiędzy Villareal, a Romą. Czy w tej fazie turnieju można wskazać zespoły, które mogą sięgnąć po trofeum?
Zachęcam do wyrażania opinii, analizowania i komentowania.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
AZ Alkmaar - Olympique Lyon BTS 1,75 Bet365 ✅
Wszyscy żyją LM, a tu nam po cichu spadają kursy na Ligę Europejską. Obie ekipy mają dość podobne problemy, czyli nieszczelne linie defensywne. Alkmaar jest tuż za podium w lidze, a stracili już 32 bramki, więcej niż przedostatnia Roda. W Lyonie z kolei ostatnio mają bardzo trudny okres. Przegrali mecze z Lille i St.Ettiene w lidze, potem z OM w pucharze. Następnie rozbicie Nancy 4-0 ale wczoraj bez punktu wypuściło ich Guingamp. Kontuzjowany jest Valbuena ale w ataku mają bramkostrzelnego Lacazetta przecież, a do tego opróżnili ostatnio portfel na Depay&#39;a.
W obu zespołach ma kto strzelać, gorzej tylko z zabezpieczeniem tyłów. Zapowiada się na mecz z golami z obu stron.
 
varley 21

varley

Użytkownik
Jak dla mnie Tottenham i Lyon powinni wygrać na spokojnie, liga belgijska i holenderska jest o klasę niżej niż angielska i francuska. Na dodatek Gent ostatnio w słabej formie, 8 miejsce w lidzie i gra w kratke, to na pewno nie jest ten sam Gent co sprzed roku. Alkmaar co prawda lepiej radzi sobie w lidze, ale i tak nie ma podejścia do czołówki i myślę, że ofensywa Lyonu powinna ich rozbić. Co do Szachtaru nie wiem czego, ale mam przeczucie, że może nas zaskoczyć i zajść daleko, według mnie jest to jeden z faworytów do wygrania LE.

Moje typy to:
Gent - Tottenham 2 (1.83)
Alkmaar - Lyon 2 (1.75)
Celta - Szachtar x2 (1.53)
Wychodzi z tego ładne AKO: 4.92 bet365

Co myślicie ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Celta - Szachtar x2 (1.53)
Celta to bardzo nieprzewidywalna drużyna. Na pewno u siebie mogą zdziałać wiele. Byleby trener zbytnio nie przekombinował jak z Alaves, gdzie po prostu się scykał i grał bardzo defensywnie, toteż stracili wiele atutów, w tym najważniejszy silna formacja ofensywna. Już lepiej awans Szachtar po podobnym kursie.

Rostov - Sparta Praga X2 @1.91 b365

Sparta bardzo aktywna zimą pod względem sparingów. Kadrę mają bardzo solidną, dla mnie faworyci w tym dwumeczu. Bardzo dobrze się prezentowali w sparingach, defensywa, która była bolączką wreszcie sprawuje się bez zarzutów. Rostov to przeciętna drużyna, w jednej z bardziej przereklamowanych lig zajmują miejsce w środku tabeli. Sparingi słabe, nawet remis z Jagą 2:2. Sparta pokazała rok temu, że bardzo dobrze się czuje w Rosji. Wtedy pokonali dwukrotnie Krasnodar 1:0 u siebie i 3:0 na wyjeździe. Potem ograli Lazio (w tym na wyjeździe 3:0) i dopiero Villarreal ich zatrzymał w 1/4. Grają fajny futbol, na pewno namieszają.

Olympiakos - Osmanlispor
AWANS Osmanlispor @2.38 bet365

Niech sobie Olympiakos stuka wszystkich w lidze greckiej. Nic ciekawego nie prezentują w Europie. Wyszli z bardzo przeciętnej grupy i to z odrobiną szczęścia (APOEL, Astana, YoungBoys). Turcy świetnie się zaprezentowali w LE. Głównie oglądałem ich występy z Villarreal, z którymi powinni dwukrotnie wygrać, a wyszło tak że raz wygrali, raz pechowo zremisowali. Ogólnie świetni u siebie, na wyjeździe wiele nie tracą. W lidze jakoś bez szału, nie wiem czemu. Dawno nie widziałem tak dobrze poukładanego tureckiego teamu. Biere to.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Celta to bardzo nieprzewidywalna drużyna. Na pewno u siebie mogą zdziałać wiele. Byleby trener zbytnio nie przekombinował jak z Alaves, gdzie po prostu się scykał i grał bardzo defensywnie, toteż stracili wiele atutów, w tym najważniejszy silna formacja ofensywna. Już lepiej awans Szachtar po podobnym kursie.
Do tego warto jeszcze wziąć pod uwagę fakt przy doborze typów, że Szachtar, Rostów i Zenit jeszcze w swoich krajach mają przerwę zimową w rozgrywkach. Sparingi jednak rządzą się innymi prawami, niż cotygodniowa walka w lidze. Dlatego warto podejść ostrożnie do stawiania na te drużyny w pierwszym meczu.
 
leszczu5 10

leszczu5

Użytkownik
@Vidal
W kwestii Olympiakosu i Osmanlisporu się z Tobą nie zgodzę. Grecy napewno rzucą wszystkie siły na LE bo na krajowym podwórku nie mają konkurencji (13 pkt. nad drugą drużyną mówi samo za siebie). Bento poukładał już sobie drużynę i widać tego efekty gołym okiem. Osmanlispor w słabej formie, ostatnie 7 meczy to aż 5 porażek i tylko 1 zwycięstwo a tak naprawdę z mocniejszych rywali mieli tylko Besiktas i Trabzonspor. Olympiakos u siebie jest piekielnie mocnym przeciwnikiem nawet dla europejskich gigantów o czym nie raz się przekonywaliśmy. Jeżeli tylko zagrają na miarę swoich możliwości to nie widzę innego wyjścia niż spokojna wygrana Greków.
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Co do Szachtaru nie wiem czego, ale mam przeczucie, że może nas zaskoczyć i zajść daleko, według mnie jest to jeden z faworytów do wygrania LE.
Mam podobnie odczucia, myślałem że po odejściu Mircea Lucescu Szachtar będzie grał dno ale widać się myliłem,gdyż wyniki mówią swoje,pierwsze miejsce w lidze Ukrainskiej
z przewagą 13 punktów nad Dynamem, gładkie 6 zwycięstw w grupie H, fakt w Lidze Mistrzów w tym sezonie nie grali, odpadli dopiero po rzutach karnych w III rundzie kwalifikacji,ale za to w Lidze Europy nic nie odpuszczali mając nawet pewny awans do rundy play-off. Do tego korzystny wynik w meczach wyjazdowych 4 wygrane na 4 mecze, dla porównania Celta grając u siebie 1 wygrana i 3 remisy. Jak dla mnie kurs 2.70 na win Ukraińców jest bardzo kuszący i napewno go pobiorę nic ciekawszego na czwartek więcej nie znalazłem no może oprócz Manchesteru United tyle że po marnym kursie 1,3 ale łącząc te dwa mecze mamy ciekawe ako 3,51

Mój typ:

Szachtar

kurs:2,70
Unibet

Manchester United
kurs:1,30
Unibet

AKO: 3.51
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
B.Monchengladbach-AC Fiorentina​

16.02.2017 godz. 19:00 stadion: Borussia Park

0:1⛔

Dziwię się że jeszcze nikt nie wspomniał o tym meczu. Gladbach po nieudanej rundzie jesiennej w bundeslidze wraca na właściwe tory, czego potwierdzeniem są 3 zwycięstwa, z rzędu w ostatnich 3 pojedynkach w Bundeslidze. Na Bay Arena w Leverkusen po kapitalnym meczu i odwróceniu losów spotkania z wyniku 0:2, (wygrana 3:2) pewna wygrana z Freiburgiem, i na Werderze. Widać że ten zespół odżył po przyjściu Heckinga, i gra na miare oczekiwań. Borussia grała w lidze mistrzów i zajmując tam 3 miejsce, awansowała do 1/16 Ligi Europy gdzie zmierzy się z Włoską Violą. Gladbach w LM miala mocnych rywali Barca i City, a więc zajęcie 3 miejsca dającego grę w LE, na pewno nie jest porażką bo dokładnie wiemy że City i Barca to topowe zespoły w Europie, W lidze mistrzów Gladabch grała przyzwoicie i na pewno 3 miejsce im wstydu nie przynosi. Teraz zagrają z włoską Fiorentiną, która do potentatów Włoskiej piłki na pewno nie nalezy czegoś im brakuje, do takich zespół jak Juve, Roma, Napoli czy Inter,, więc myśle że gospodarze dzisiejszego spotkania powinni być góra jeśli oczywiście zagrają na 100% w mocnym zestawieniu. W Gladbach jest sporo osłabień, ale Borussia ma szeroką kadrę i w zasadzie te osłabienia którą występują od dłuższego czasu, wcale im krzywdy nie robi. Bo brak Elvediego, Traore czy Hoffmana da się zastąpić. Tak więc idę w stronę gospodarzy, po ładnym kursie 2,05, Niemieckie zespoły sa mocne w pucharach i myślę że w tym stariu z Violą , gospodarze będą mieli więcej argumentów.

Moje typy:

Gladbach wygra: 2,05 bet365⛔⛔⛔ (wynik nie odzwierciedla tego co było na boisku)
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Niemieckie zespoły sa mocne w pucharach i myślę że w tym stariu z Violą , gospodarze będą mieli więcej argumentów.
Trzeba też dodać, że Fiorentina to raczej zespół swojego podwórka. Na wyjazdach w lidze wygrywali z zespołami z drugiej części tabeli. Ja osobiście poszukam tu BTSa, ponieważ obie drużyny mają zawodników, którzy mogą skarcić rywala.
Zastanawiam się także nad spotkaniem Anderlechtu z Zenitem. Teodorczyk się zaciął, a mimo tego w lidze radzą sobie dość dobrze. W Rosji zima ale Zenit regularnie gra sparingi przygotowując się do LE. Sądzicie, że gospodarze wygrają to spotkanie?
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Le
Godz: 21:05
Spotkanie PAOK-Schalke
Typ: x
Kurs 3.30
Buk Sportingbet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym ekipa Greckiego Paoku na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Niemieckiego Schalke , goście nawet grając na wyjeździe są stawiani przez bukmacherów wystawiających kursy w roli faworyta do zwycięstwa już w tym pierwszym spotkaniu , które zostanie rozegrane w Grecjii. PAOK moim zdaniem ma na swoim stadionie szanse na zdobycie bramek, bowiem na wyjeździe będzie im już dużo ciężej bowiem na wyjazdach Grecy grają raczej w kratkę , na swoim stadionie w poprzednich 20 spotkaniach zanotowali zaledwie 3 spotkania , resztę meczy wygrywali lub remisowali, Schalke natomiast widać wyraźnie iż na wyjazdach grywa słabiej traci więcej bramek , co prawda Niemcy również potrafią strzelać bramki co pokazują w bundeslidze, w tym meczu moim zdaniem można obstawić kilka zdarzeń po najmniejszej linii oporu zagrałbym na over 1.5 bramki, myślę że w tym spotkaniu obie drużyny strzelą co najmniej po jednej bramce a goście będą mieli spore problemy żeby tutaj wygrać , bowiem jak już wspomniałem wcześniej gospodarze powinni sobie zdać sprawę iż jak tutaj nie wygrają to na rewanż do Gelsenkirchen chyba nie mają po co jechać, dlatego stawiam na wynik albo remisowy po 1 ,albo na wygraną gospodarzy dokładnie 1 golem oraz dokładny wynik 2:1.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Rostów - Sparta
Popieram słowa @Vidala odnośnie tej pary i samej Sparty. Solidna ekipa, rok w rok bardzo dobrze sobie radzi w pucharach co procentuje jakże ważnym doświadczeniem. Pamiętam jak się podniecali swego czasu fazą grupową, teraz to jest dla nich normalna sprawa. Rostów ciekawe statystyki, u siebie nie pokonana drużyna i prawie same zwycięstwa by na wyjazdach dostawać bęcki od wszystkich. Przegrali tylko z Atletico a tak wszystko do przodu łącznie z wygraną z Ajaxem i Bayernem jednak tutaj liczę na przygotowanie obu zespołów do wiosny. O ile o Pepików jestem pewny tak nie wiadomo co pokaże Rostów. Jak u siebie w Rosji nie zrobią dwubramkowej przewagi przed wyjazdem do Czech to nie mają czego szukać.Rostów remisuje z Jagiellonią, Sparta swój generalny sparing wygrywa z Zenitem, który grał w najsilniejszym składzie. Niby tylko towarzyskie, ale wynik idzie w świat, Zenit też ma LE i był w podobnych przygotowaniach. Sparta u siebie to jest mega silna drużyna, w tym roku przekonały się o tym Inter 3-1, Hapoel Beer Sheva 1-0 i Southampton 1-0. Także wyciągnęli komplet punktów u siebie a najlepszy pokaz siły pokazali jeszcze w eliminacjach gdy przegrywali u siebie z Sonderyjskie 1-2 a potrzebne było zwycięstwo by w ogóle awansować do grupy. W momencie jakby udało się coś strzelić w Rosji to sprawa będzie wyglądać na bardzo łatwą, dlatego ja zamiast X2 wolę zagrać awans. Kursy powinny wyglądać 50 do 50 czyli na obie ekipy 1.8 a tutaj mamy aż 2,2 na Spartę.
Awans Sparta @ 2,2
Astra - Genk
Szerzej o Genku pisałem w fazie grupowej podczas meczu z Rapidem, jak ktoś jest zainteresowany tą parą to myślę że warto przeczytać:
https://forum.bukmacherskie.com/f88/5-kolejka-fazy-grupowej-ligi-europy-24-11-2016-czwartek-140117-2.html#post6201617
Od tej pory wiele się zmieniło:

Dwie największe gwiazdy opuściły zespół. O ile Baily to była taka prawdziwa perełka w ofensywie typowa gwiazda tak Nindi w środku pola był po prostu niesamowity. Nie sądziłem, że władze klubu już zimą puszczą dwóch najlepszych zawodników. W lidze sytuacja mocno średnia nie pewny los czy dadzą radę ponownie zakwalifikować się do pucharów a tu takie decyzje. Kolejne dwa ciosy to kontuzje, najpierw zerwanie ścięgna najlepszego napastnika Karelisa równie bardzo fajny zawodnik kupiony za pół darmo z Panathinaikosu i na początku roku równie ciężka kontuzja podstawowego bramkarza grającego od dechy do dechy. Także bilans na dziś wygląda -4 mega ważnych postaci. W miejsce Bizota w bramce zajął wypożyczony z Valencii Mathew Rayan, z kolei za Bailego też na wypożyczenie przyszedł Beatius z Bazylei. Za Nindiego również sprowadzili następcę jakim jest młody bodajże 19 letni piłkarz z Serie B konkretnie z Bari za 4 miliony. Dziury załatane, ale o tym samym poziomie nie prawa mówić. Inna sprawa jak Genk radzi sobie na wyjazdach, wygląda to bardzo mizernie zwłaszcza w lidze. W LE od Bilbao dostali 5 bramek, od Rapidu 3 to także wiele mówi. Meczu wygranego we Włoszech z Sassuolo w ogóle nie ma co brać pod uwagę bo ten mecz nie dość że był przełożony na następny dzień to obie wyszły w rezerwowych składach, gdzie Sassuolo miało konkretnie w czterech literach ten mecz.
Astra u siebie nie powinna przegrać, nie jest to jakiś rewelacyjny zespól a powiedziałbym że jest solidny tylko tyle i aż tyle. Wyjście z grupy z Romą,Pilznem i Austrią Wiedeń to dobry wynik. O ile Roma była nieosiągalna dla nikogo tak pozostałe 3 ekipy praktycznie każdy z niej mógł wyjść. Podejrzewam, że Genk zadomowiłby remisem przywiezionym z Rumunii. A nie zapominajmy o tym jakie wyniki robili nawet w pre eliminacjach poza swoim boiskiem. 2-2 z Lokomotivią czy 2 runda i dopiero wygrana dogrywka w Czarnogórze dała im awans. Już te pierwsze wyniki dawały oznaki słabej gry na wyjazdach co teraz potwierdza się w lidze.

Astra 1X 1,7 Bet365 ✅
(to jest mój kurs, bez sensu jak wrzucę teraz o wiele niższy)

AWANS

W kwestii awansów nie wyobrażam sobie by Bilbao, Schalke czy Lyon nie przeszły dalej, zwłaszcza te dwie pierwsze ekipy. APOEL od x lat dostaje po głowach na wyjazdach, Bilbao zrobi u siebie 2-0 i jest po wszystkim. Jutrzejszy win też pobieram. PAOK swoją największą gwiazdę Garrego Rodrigesa, który na dobrą sprawę załatwił im ten awans po zajebiście dobrym meczu z Fiorentiną i bramką na sam koniec po prostu bajeczną... teraz gra dla Galatasaray. Sprzedany za zaledwie 3m5 bańki, zdecydowanie najlepszy zawodnik PAOK&#39;u. Schalke o ile w lidze grało totalny piach tak swoją grupę z Niceą, Salzburgiem i Krasnodarem po prostu rozbiło w pył. Teraz w Bundeslidze od remisu z Bayernem ruszyli już chyba pełną parę i zrobili 2 kolejne zwycięstwa, powinno być tylko lepiej. Prijović chyba też nie może grać w tej fazie :cool:
Awans Bilbao + Schalke + Lyon @ 2,04 Bet365 i to idzie odpowiednią stawką
Awans Ludogorets - Kopenhaga @ 2,25 też jest dla mnie za duży. I tutaj już bardziej na sucho nie rozwiązując się za bardzo. Ludo już po meczu ligowym, jakieś przetarcie jest. Kopenhaga dobrze rozegrała LM, ale umówmy się poziom Brugii był co najwyżej śmieszny podobnie jak zapaść Porto, które dopiero na koniec się obudziło. Widziałbym tutaj 1,8 -1,8 jak w przypadku Rostów - Sparta. Powiedzmy, że Ludo weźmie pierwszy mecz i już się robi dym dla &quot;faworyta&quot; a to będzie punkt zapalny dla kreatywnych i szybkich Brazylijczyków z Bułgarii. Dla mnie Basel &gt; Kopenhaga zdecydowanie.
Oly - Osman
Jeszcze dwa słowa w kontekście @Vidala i @Leszczu5 o Olympiakos-Osmalispor obaj macie racje. Oly psuje od środka sam poziom greckiej ligi, nie mają z kim konkurować i to wychodziło już w zeszłym roku a teraz mamy jeszcze lepsze potwierdzenie. Rok temu przegrali dogrywkę u siebie z Anderlechtem a umówmy się Anderlecht to jest uzdolniona młodzież i tylko młodzież (Zenit pokaże w tym roku siłę Anderlechtu). Następny przykład, przegrana elLM z Hapoelem Beer Sheva, który później pokazał się w LE. Nie ma tu żadnego przypadku, grupa z YB, Astaną i Apoelem to była chyba największa pato w tej edycji LE. YB w wielkim kryzysie zwłaszcza na początku gdy było w ciul kontuzji gdy grali u siebie z Oly, Astana po swoim wielkim początku rok temu w LM już bardzo opalona i na nikogo nie działająca i zbiór nazwisk z Cypru z Nikozji. Teraz doszła sprzedaż w zimę Milivojevicia za 13 milionów do Anglii konkretnie od CP i zostali w ofensywie z Fortouniesem i Brownem Indeye, tylko tyle i aż tyle.
Osmanlispor oglądałem w rundzie wstępnej na wyjeździe w Danii na &quot;Midjuland&quot; zabili z kontry konkretnie, kilku murzynów mega szybkich, dalej nie miałem przyjemności ich oglądać, ale podejrzewam że z Villarrealem mogło wyglądać podobnie. W Turcji wyniki co tu dużo mówić fatalne, środek tabeli w tej pato lidze to jest dramat i tego nic nie zmieni. Znawcy tej ligi mówią, że ten klub to taki klimat jak Nieciecza, gdzie nie ma wielu fanatyków itp. i to się chyba przekłada na rzeczywistość, czegoś tam brakuje. Wydaje się, że mają duże problemy z kreowaniem gry, i tak jak wspomniałem kontry to ich gra, także tutaj biorę się tylko za pierwszy mecz i możliwość sprawienia niespodzianki już w pierwszym meczu. Dla mnie dwumecz rozegra się dopiero w Turcji w rewanżu.
Osmanlispor 0,0 @ 3,80 Bet365 zwrot
Osmalispior X2 @ 2,3 Bet365 ✅ 0-0
PS.
Jakby ktoś znalazł w jakimkolwiek buku ofertę na kartki w Beer Sheva - Besiktas to będę wdzięczny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Celta - Szachtar 1 dnb
1,92 w oddsring

Ja tu co do ukrainców nie jestem przekonany.
Zespoły hiszpańskie nie odpuszczają LE więc i po Celcie nie należy się tego spodziewać tym bardziej, że po ostatnich wpadkach na krajowym podwórku, LE jest dla niej ostatnią szansą na osiągnięcie czegoś w tym sezonie.
Czysto piłkarsko są to zespoły zbliżone, w końcu nie należy zapominać, że Celta wyeliminowała w tym roku królewskich z pucharu króla...
Poza tym dużym problemem dla Szachtaru może być brak spotkań o stawkę od połowy grudnia, a w sparingach też nie imponował.
Ogólnie szanse na awans oceniam podobnie z leciutkim wskazaniem na stronę Celty, a zwłaszcza w pierwszym meczu widzę w niej lepszą opcję.
 
Z 622,2K
Krasnodar - Fenerbache
typ 1
kurs 2,60✅
bet 365
Jest to 1 mecz Ligi Europejskiej 1/16.Faworytem do awansu jest ekipa z Turcji która w swojej grupie miała bardzo grożnych rywali jak Manchester United czy Feyenord i zdobyła 13 punktów.Krasnodar zdecydowanie musi grać o zwycięstwo w tym spotkaniu ponieważ rewanżowy mecz w Stambule napewno przy fanatycznej publiczności będzie ciężką przeprawą i żeby myślec o awansie to ten pojedynek na swoim boisku muszą wygrać.Krasnodar w swojej grupie miał troche słabszych rywali ale Schalke i Nice to grożne zespoły.Więc ten awans trzeba zdecydowanie docenic.Myśle ze gospodarze zaskoczą swojego rywala odważną grą i uda się im objąc prowadzenie.Jednak po tym fakcie troche zmienią taktyke i bedą większą uwage przywiązywac do obrony licząc na szybkie kontry.Jeśli jednak Fenerbache niezdoła wyrównać a w to wierze to postawi to Krasnodar w bardzo dobrym położeniu w obliczu meczu rewanżowego
Az Alkmar - Lyon
typ 2
kurs 1,85
Bet 365✅
Lyon to już nieta drużyna która robiła sensacje w lidze mistrzów.Tym razem zajęła 3 miejsce i przyjdzie jej grać w 1/16 ligi Europejskiej i tutaj trafia na przeciętny Alkmar.Az to w Holandi znana marka ale zdecydowanie lepszesą teraz Ajax,PSV czy ostatnio Feyenoord który brubuje dołączyc do tej dwójki.Az do czołówki ligi traci już 14 punktów,a do lidera Feyenoordu 22 punkty więc każdy może sobie dopowiedzieć kto tutaj jest faworytem.Lyon obecnie zajmuje 4 miejsce w lidze i dalej jest to znana marka w Francji.Myśle że francuski zespół łatwo rozprawi się z AZ Alkmar już w 1 pojedynku tej pary.Gospodarze napewno bedą robili wszystko żeby zadowolić swoją publicznosc ,ale ostatecznie przegrają to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Hapoel Beer Sheva - Besiktas
Typ: obie strzelą - TAK
Kurs: 1.81



Hapoel wyszedł z grupy gdzie był Inter Mediolan i angielski Southampton! To już o czymś świadczy! Wynik 3:2 z Interem u siebie może nieco przestraszyć Besiktas, który jedzie do Izraela z myślą wywiezienia chociażby 1 punktu. Ekipa z Turcji jest jedną z najbardziej nieprzewidywalnych. Pamiętacie 2:3 z Napoli na wyjeździe? Kurs na nich wynosił około 9.00! W ostatnie kolejce Ligi Mistrzów ulegli jak przysłowiowi &quot;trampkarze&quot; aż 6:0 Dynamo Kijów. Co pokażą dzisiaj? Trudno powiedzieć. W pucharze Turcji porażka u siebie 0:1 z Fenerbahce, w lidze także porażka z zajmującym 10 pozycję Karabukspor. Hmmm... jak na lidera rozgrywek to niezbyt chlubne wyniki. Na pocieszenie fakt iż z Tureckiego Stambułu do Ber Szewa w Izraelu nie jest tak daleko jak chociażby do innych zespołów grających na tym etapie w Lidze Europejskiej. Klimat - także ten sam. Więc teoretycznie pod tym względem nie powinno być wielkich różnic i grać powinno się dobrze. In My Opinion dzisiaj będzie ciekawy mecz ze sporą ilością okazji do strzelenia bramek. Nie pamiętam kiedy Hapoel u siebie nie strzelił chociażby jednego gola rywalowi.. w 95% w ostatnich spotkaniach przynajmniej raz trafiał do siatki. To samo Besiktas na wyjazdach bardzo skuteczny. Liczę na szalone wyniki 2:2, 3:3 itd. Obydwa zespoły stać na to!
PAOK Thessaloniki - Schalke 04
Typ: obie strzelą - TAK
Kurs: 2.00


Obydwa zespoły są na chwilę obecną 50/50. Nie upatrywałbym faworyta w tym dwumeczu. Tym bardziej w Grecji, gdzie każdej ekipie przyjezdnej gra się ciężko. W tym roku obie drużyny są w dobrej dyspozycji. PAOK w jedenastu tegorocznych meczach przegrał tylko raz (9-1-1), mają wysokie miejsce w lidze i nawet wyprzedają w tabeli Panathinaikos! Schalke natomiast w siedmiu pojedynkach wygrało cztery razy (4-1-2). Patrząc tylko na obecny miesiąc to drużyna z Salonik rozegrała trzy ligowe i jeden pucharowy mecz. W Super League pokonała AEL (2:0), Asteras Tripolis (3:2) i zremisowała z Xanthi AO (0:0), a w Kypello Elladas wygrała z Xanthi AO (2:1). Ekipa z Gelsenkirchen w lidze zremisowała z Bayernem Monachium (1:1) i pokonała Hertha BSC (2:0), a w Pucharze Niemiec wygrała z SV Sandhausen (4:1).
W meczu tym zabraknie nieuprawnionych do gry Aleksandara Prijovicia i Ergysa Kace oraz kontuzjowanego Dimitrisa Pelkasa.
Myślę że ekipa z Niemiec wyjdzie bojowo nastawiona od pierwszej minuty i wcześniej czy później znajdzie drogę do bramki PAOK. Gospodarze natomiast chcąc liczyć się w tym dwumeczu, to muszą pokazać się u siebie z jak najlepszej strony, gdyż wyjazd na Veltins-Arena i grając przy około 50-tys. widowni może ich nieco sparaliżować.. Jeśli u siebie uda im się wygrać i postawią autobus w rewanżu to wierzę w ich sukces w tym dwumeczu. Na kilka godzin przed meczem stawiam na gole po jednej i po drugiej stronie..
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE
Godzina: 19:00
Spotkanie: Celta Vigo - FC Shakhtar Donieck
Typ: 1
Kurs: 2,59
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Liga ukraińska jeszcze nie wystartowała, więc dla Shakhtara będzie to pierwszy mecz o stawkę w tym roku. Celta Vigo u siebie groźna dla każdego zespołu więc jak najbardziej są w stanie ograć dziś zespół z Doniecka a kurs bardzo zachęcający. Bez dwóch zdań hiszpańskiemu zespołowi nie wolno zlekceważyć tego rywala, bo goście mają wiele atutów i z obrony bardzo szybko przechodzą do ataków i kontr. Celta na to spotkanie dysponuje wszystkimi graczami, w zespole nie ma żadnych absencji. U gości z kolei jedynym nieobecnym jest pomocnik Stepanenko (16 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie). Mecz zapowiada się bardzo ciekawie i myślę, że będzie to ofensywne spotkanie, bo oba zespoły są tak przysposobione. Celta u siebie powinna prowadzić ofensywny, otwarty futbol a ukraiński zespół tez lubi bardziej atakować niż się bronić, bo w ich szeregach wielu Brazylijczyków więc liczę tutaj na fajny mecz obfitujący w bramki. Myślę, że u siebie Celta o tego jednego gola będzie lepsza i stąd ten typ.
⛔ 0-1

Dyscyplina: Piłka Nożna - LE
Godzina: 21:05
Spotkanie: Athletic Bilbao - Apoel Nikozja
Typ: 1
Kurs: 1,35
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Tutaj nie ma co się za wiele rozpisywać. Bilbao jest zespołem mocniejszym i u siebie spokojnie powinni sobie poradzić z tym rywalem. Oba zespoły praktycznie w najmocniejszych składach. U gospodarzy nie zagra bramkarz Arrizabalaga (11 występów w tym sezonie) i napastnik Merino (9 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) w Apoelu z kolei jedynym nieobecnym jest pomocnik Orlandi (9 występów w tym sezonie). Nie powinno tutaj być niespodzianki.
✅ 3-2
 
B 0

blucas

Użytkownik
Villarreal powinien wygrać.Hiszpanie mają szanse wystąpić w przyszłej LM jako zwycięzca obecnej LE.Konkurencja nie jest wyjątkowo silna i grzechem byłoby o nią nie zawalczyć.Natomiast w lidze strata Zółtej łodzi jest już spora do miejsca nr 4 stąd taki scenariusz ma sens i hierarchia celów na końcówke sezonu.Jeżeli chodzi o Rome to wręcz przeciwnie , u nich LE byłaby przeszkodą do pewnej no może dość pewnej pozycji na ligową trójce i awans do przyszłej edycji LM.
Jutro spodziewam się pierwszego garnituru Villarrealu i mocno rezerwowego Romy.
Czy Roma mogłby nawet i w tym przypadku wygrać ? śmiem wątpić
Wg zapowiedzi Roma wyjdzie jedynie z Alissonem w bramce jako różnicą w stosunku do podstawowego składu. Ewentualnie Salaha zamieni Perotti, ale myślę, że jednak Salah.
LA REPUBBLICA (3-4-2-1): Alisson; Manolas, Fazio, Rüdiger; Peres, Strootman, De Rossi, Emerson; Salah, Nainggolan; Dzeko.
LA GAZZETTA DELLO SPORT (3-4-2-1):Alisson; Manolas, Fazio, Rüdiger; Peres, Strootman, De Rossi, Emerson; Salah, Nainggolan; Dzeko.
IL TEMPO (3-4-2-1): Alisson; Manolas, Fazio, Rüdiger; Peres, De Rossi, Strootman, Emerson; Salah, Nainggolan; Dzeko.
IL MESSAGGERO (3-4-2-1): Alisson; Manolas, Fazio, Rüdiger; Peres, Strootman, De Rossi, Emerson; Salah, Nainggolan; Dzeko.
CORRIERE DELLA SERA (3-4-2-1): Alisson; Rüdiger, Manolas, Fazio; Peres, De Rossi, Strootman, Emersoni: Salah, Nainggolan; Dzeko.
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Gent - Tottenham
Szczerze mówiąc nie wiem czego się po tym spotkaniu spodziewać. Tottenham w lidze mistrzów zaprezentował się dosyć przeciętnie jak dla mnie. Ich potencjał jest ogromny, a zajęcie trzeciego miejsca w grupie LM to żaden wynik. W dodatku kontuzjowani są Jan Vertonghen, Danny Rose i Erik Lamela. O ile Lamele jest kontuzjowany od dłuższego czasu i Pochettino poradził sobie z jego absencją, o tyle kontuzja dwóch obrońców robi już swoje. Mecz z Liverpoolem był tego przykładem. W dodatku po ostatniej porażce w lidze Koguty skomplikowały sobie nieco sytuacje. Aktualnie zajmują trzecie miejsce za Chelsea i City, a za plecami mają Arsenal, Liverpool i United. Do drugiego City tracą 2 punkty i tyle samo mają przewagi nad 6 United (Arsenal taki sam dorobek punktów, Liverpool punkt mniej). Dlaczego o tym mówię? Bo wydaje mi się, że liga będzie priorytetem dla Tottenhamu i ten mecz zwyczajnie odpuszczą, albo zagrają na pół gwizdka. Nie sądzę by szukali awansu do LM przez wygraną Ligi Europy, tylko będą walczyć o to w lidze. Pochettino pewnie da zagrać dzisiaj zmiennikom.
Gent za to na pewno podejdzie do tego meczu na 100%, zresztą Belgijskie drużyny nigdy nie odpuszczają europejskich pucharów. W lidze Belgijskiej Gent zajmuje odległe 8 miejsce dlatego nie mają nic do stracenia i będą walczyć w LE. W fazie grupowej zajęli drugie miejsce. Przegrali oni dwa razy z Szachtarem, dwa razy zremisowali z Bragą i dwa razy wygrali z Konyaspor. Swoją drogą dziwne te wyniki mieli. Czy Belgowie będą w stanie wygrać z Tottenhamem? Tego nie jestem pewny, ale grając na pełnym zaangażowaniu są w stanie strzelić bramkę i na to liczę. W dodatku trener Gentu ma do dyspozycji pełny garnitur. Tak jak wcześniej wspomniałem nie jestem przekonany co do zwycięstwa jednych czy drugich, dlatego bts będzie tutaj najlepszą opcją.
Obydwie drużyny strzelą gola @1.95 bet365
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Hapoel - Besiktas
Spodziewałem się standardowej linii 4,5 na kartony ew. over 4 azjanem a tu proszę. Wszędzie wrzucają linię 3,5 i to każda firma, więc nie ma mowy o jakimś indywidualnym błędzie. Zaskoczony jestem w sumie takim obrotem spraw. Dwie dzikie drużyny, pierwszy mecz o wiele ważniejszy dla Hapoleu bo z rewanżem w Turcji będzie o wiele ciężej. Doping, gorąca atmosfera, Quaresma na skrzydle itd. Sędziuje stary wariant Atkinson z Anglii:

Co tu dużo mówić, trzeba to grać i tyle.
Over 3,5 kartki + Bilbao wygra @ 2,3 ⛔ 1 karta i to już w 6 minucie a później nic, zero. Sam wynik nawet powodował aby coś wpadło, trudno to ogarnąć.
Over 3,5 kartki + Bilbao wygra + United wygra @ 3,21 ⛔
Totolotek
bez podatku powyżej @2
Dawno nie grałem United i Anglików w pucharach, ale no nie widzę innego wyjścia. St.Etienne słabe nie jest, ale dla mnie powalczyć mogą tylko u siebie we Francji tu widzę spokojne zwycięstwo. 1,4 na win w toto przy 1,28 w becie, spora różnica jak na takie kursy.
Jeszcze w innej kombinacji zagrane mam over 3,5 kartki w Villarreal - Roma @ 1,5 gdzie bet wystawił 4,5 @ 1,66 a nawet azjan 5. Sędzia nie porywa, ale 4 kartki to jest minimum na taki mecz czy po 2 na drużne, zależy jak na to patrzy. ⛔

Ludo - Kopenhaga
Jednak odpuszczam awans i ładuje się w DNB. Mocno poszło do góry Ludo, nie wiem skąd to się wzięło, ale no cóż. Może wzięli pod uwagę, że mecz odbywa się w Sofii i trochę podnieśli ten fakt w kursach, ale to żadna różnica bo oni tam grają x lat w pucharach. Kopenhaga w okresie przygotowawczym nie wyglądała najlepiej, sporo porażek tylko jedno zwycięstwo. Wiadomo takie wyniki to drugorzędna sprawa, ale fakt jest faktem. O Delaney&#39;u sprzedanym do Werderu chyba wszyscy wiedzą, strasznie ważna postać w środku pola. Zabraknie również skrzydłowego Verbicia, także wie spore ubytki w linii pomocy. Poza tym dobry mecz bo nie są w trybie ligowym, więc takie stawianie Duńczyków w roli faworyta jest dla mnie błędem. Słowo jeszcze o ligowym spotkaniu Ludo z Montaną, oglądałem ten mecz. To była jedna zabawa Brazylijczyków, każdy sobie. Kiwka piętka itd. Mecz z kategorii stojanowa, ale zawsze to lepsze od sparingu.
Ludogortes 0,0 @ 2,1 Bet365 ⛔ 1-2
Reszta spotkań live, mogą być różne cuda z kilkoma wyjściowymi 11stkami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom