>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/16 finału Pucharu UEFA

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Olympique Marseille vs. Spartak Moskva 1
Boje sie ze moze zrobis sie z tego typu masowka niby wszystko pieknie ale Marsylczycy potrafia zawiesc w naj mniej odpowiedni momencie , lecz patrzac na ich forme jest to bardzo malo prawdopodobny , Nie bedzie rozpisywal sie tutaj na temat ic hmeczy itp , bo kilka osob jzu napisal to przede mna tak wiec tylko powiem o ich formie , graja naprwde fajny football i co najwazniejsze skuteczny , maja wielu wspanialych graczy u siebie w druzynie i naprawder moim zdaniem jeden z lepszych atakow bo gdy juz powrocil Niang do druzyny od razu pokazal ile dla niej znaczy strzelajac gola , drugiego dorzucil Cisse ktory najprawdopodobnije bedzie tworzyc duet w napdzie z Niangem . Do gry wrac mlodziutki Nasri ktory jest nadzieja francuskiej pilki , lecz czy zdazy po tak krotkim czasu zagarc na 100 ? tego wlasnie nie weim , co jak co ale Spartak jeszcze nie zaczol ligi tak wiec sa napewno mniej ograni od Marsylczykow ktyorzy nie dawno zaczeli druga czesc seoznu wiec sa w pelni sil , moim zdaniem w tym meczu nie ma innego rozwiazania jak wygrana Olympique .
Galatasaray Istanbul vs. Bayer Leverkusen 1 / over 2.5
Na Galatarasay najbardziej licze z posrod wszystki druzyn walczacych w Pucharze UEFA , poniewaz naprawde maja potencjal aby zajsc daleko ,ale co do meczu Bayer to jzu nie ten Bayer ktory dawniej wraz z Jackiem Krzynowkiem gral w LM strzelajac wiele goli i awansujac do nastpenych fazy , teraz walcza w Pucharze UEFa ale nie bedzie im latwo poniewaz wiecie jaka jest publiczsnossc w Turcji - zywiolowa . To bedzie naprawde nie mile uczucie dla pilakrzy Leverkusen wkroczyc na boiska a i Galtaa naprawde niezle gra co jest dodatkowy mplusem dla tej druzyny , w tych meczach padaj wysokie wyniki tak jak ostanio : 6:3 3:0 czy 4:0 napewno Turcy beda chcieli wygrac mecz na walsnym terenie zeby potem przyjechac do Niemiec z zaliczka i postawic tam sowj defensywny blok , mysle ze moze i msie to udac i powinni pokonac Bayer i przejsc do nastepnej fazy pucharu UEFA.Dodam jeszcze ze w niesamowitej formie jest Hakan Sukur ktory w ostanim meczu strzelil hat tricka ( mecz zakonczyl sie wynikiem 6:3)
RSC Anderlecht vs. Girondins Bordeaux 2 / under 2.5
Czekalem na ten mecz ,naprawde trudno wskazac faworyta w tym meczu pozory moga mylic, niby Adnerlechtowi nie dizie w lidze alepamietacie przykaldy Milanu , Liverpoolu ktorzy w lidze nie blyszczeli a wygrywali Europejskie puchary .Do druzyny Anderlechtu dołączyli Thomas Chatelle, Guillaume Gillet, Oleksandr Yakovenko, Cor Gillis, Quentin Crommen. Z kolei odeszli Max von Schlebrügge, Mohamed Tchité, Cyril Théréau, Mineiro, Walter Baseggio, Sven Kums, Vadis Odijidja-Ofoe. W tym meczu napewno wystapi Marcin Wasilewski ktory strzelil ostatnio gola w wygranym mecz 4:2 . Anderlecht obecnie na piatej pozycji natoamist Zyrondysci na drugiej pozycji walczac z Lyonem o mistrzostwa, naprawde dobrze do druzyny wpasowal sie byly zawodnik Spartaka Moskwa Fernando Cavanaghi i on razem z Dawidem Belionem beda tworzyc atak w meczu z Belgami , a goli w lidze strzelili duzo bo az 17 tak wiec to mowi za siebie . Tak sobie mysle ze jednak na wyjezdzie bedzie trudno o gole i moze pasc wynik w styulu 1-0 lub 1-1 ale ja jestem pewien ze Bordoeaucx nie przegra tego meczu , tyle z mojejj strony .
A co wy sądzicie o tych meczach ?
 
beau 1

beau

Forum VIP
Nie przepadam za obstawianiem pucharu UEFA bo ciężko znaleźć coś po dobrym kursie ale dziś proponuje zagrać na liczbę bramek w spotkaniach drużyn z wysp.
Glasgow Rangers - Panathinaikos Ateny under 2,5 1,60✅0-0✅i$$$$i
Rangersi podejmą Panathinaikos i z wypowiedzi piłkarzy wynika,że przede wszystkim będą starać się żeby nie stracić bramki.Rangersom ostatnio wiedzie się w lidze bo od 6 spotkań nie stracili gola.Panathinaikos od porażki 4-0 z Olimpiakosem wygrał wszystkie 4 mecze i nie stracił gola.Obie drużyny są w świetnej dyspozycji ale na Ibrox Park faworytami pozostają piłkarze z Glasgow.Grecy raczej nie przyjadą atakować lecz będą starać się zdobyć gola i nie przegrać tego meczu ponieważ u siebie grają bardzo dobrze.
Brann - Everton under 2.5 1,75✅0-2✅
Gospodarze zakończyli ligę w listopadzie i na pewno nie pokażą dziś swojego całego potencjału zwłaszcza,ze grają z Evetonem czyli czołową drużyną Premiership.Everton od kilku spotkań zawodzi ich ostatni mecz z Reading był bardzo słaby i nie wróżę im gładkiej przeprawy w Norwegii.Do składu Toffees wraca Yakubu ale zabraknie kreatora gry-Artety.Obronę Anglicy mają bardzo dobrą a na grad goli w ich wykonaniu nie ma szans.
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
vs.



Spotkanie: Zenit Petersburg vs. Villarreal
Typy: Villareal, oraz hc -1
Kursy: 2.50, oraz 5.00
Bukmacher: Betway
Analiza: Dzis o godzienie 18:00 rozpocznie sie spotkanie miedzy Zenitem Petersburg, a Villarrealem w ramach 1/16 Pucharu Uefa. Zespol gospodarzy jest aktualnym mistrzem Rosji. Na 30 rozegranych meczy ligowych, Petersburczycy wygrali osiemnascie, siedem razy zgarynali jeden punkt, a tylko piec razy przegrywali. Mozna powiedziec, ze patent na wygrywanie z Zenitem mielo tylko Dynamo Moskwa. Oba spotkania miedzy Zenitem, a Dynamem w sezonie 2007 zakoczyly sie wynikiem 3-1 dla Dynama. Ich bilans bramkowy to 53-33. Zenit w przygotowaniach do pucharu UEFA rozegral dwa mecze sparingowe. Pierwszy z nich 23 stycznia bierzacego roku, Zenit doznal porazki 1-2 FBK Kaunas. Natomiast drugi mecz odbyl sie dzien pozniej 24 stycznia, ale wtedy Zenit juz nie zawiodl, ogrywajac Litex 2-0. Zespol gosci - Villarreal w lidze radzi sobie swietnie. Bo przeciez 3 pozycja w tabeli Primera Division to juz nielada wyczyn. Jak dotad rozegrali dwadziescia trzy kolejki, z czego wygrali az trzynascie razy, trzy razy remisowali, i siedem razy musieli uznac wyzszosc rywala. Ten swietny rezultat daje im 42 punkty, wiec strate do vice lidera, ktorym jest Barcelona mozna szybko zredukowac, bo Barca ma tylko 6 punktow wiecej od dzisiejszego rywala Zenitu. W sobote Villarreal podejmowl na wyjezdzie Real Murcie. Mecz zakonczyl sie wygrana 1-0 druzyny przyjezdnej, czyli wlasnie Villarrealu. Wiec forma w lidze druzyny hiszpanskiej niezawodzi. Ostatnie mecze w pucharze UEFA obie druzyny rozgrywaly w grudniu. Zenit grajac na wyjezdzie z Evertonem przegral 0-1. Natomniast Vilarreal, ktory takze gral na wyjezdzie pokonal AEK Ateny 2-1. Moim zdaniem dzis Villareal nie powinien miec problemow z pokonaniem aktualnego mistrza Rosji. Zespol hiszpanski jest w pelni sezonu i mysle ze wygra z Zenitem, ktory ma teraz przerwe w grze przewaga co najmniej dwoch bramek.



wynik 1-0⛔⛔⛔
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Aberdeen - Bayern Munchen
Typ: 2
Kurs: 1.45
Bukmacher: Expekt
Analiza:


Spotakanie w ramach europejskiego pucharu UEFA w ktorym zmierza sie zespoly Aberdeen z druzyna Bayern Munchen. W zeszly weekend pisalem posta przeciwko wlasnie Aberdeen ktore gralo u siebie wtedy z Celtikie i przegralo gladko 1:5. Po dobrej fazie gry gospodarzy w szkockiej premier league przyszedl czas dosc mocnej obnizki formy. W glownej mierze ostatnie slabe wyniki sa spowodowne licznymi absencjami w zespole gospodarzy, trener Jimmy Calderwood roznie staral sie latac te absencje (glownie sciagal graczy z rezerw) lecz bez wiekszego skutku. Mecz z Bayernem bedzie dlanich bardzo trudno przeprawa gdyz zespol gosci to klasowej swiaty druzyna majaca w swoich szeregach wiele indywidualnosci ktorych blizej nie trzeba chyba nikomu przedstawiac i do tego jeszcze masa abencji w druzynie Aberdeen - kontuzje, kartki (ktorzy zawodnicy nie beda grali nie bede pisal gdyz napisal to juz wczesniej jeden z uzytkownikow) spowodowala, ze kazde inne rozwiazanie niz zwyciestwo gosci w tym spotkaniu bedzie niespodzianka. Kurs 1.45 na to spotkanie jaki wystawil nam Expekt nie jest za wysoki lecz warty jest ona zagrania.
 
C 0

czopsi

Użytkownik
Ja bym uważał na Bayern. Zagra ich 3 bramkarz. poza tym czasami lubią dać ciała. Jeśli wygrają to max 1 bramką. Sądzę, że pewniejszy będzie over/obie drużyny strzelą gola/ Aberdeen strzeli gola.
 
O 0

opciu

Użytkownik
moim zdaniem Bayern jest typem pewnym, a oto powód:Z powodu urazów mają się nie pojawić kluczowi gracze Aberdeen: Richie Byrne, Richard Foster, Jackie McNamara, Derek Young i Jamie Smith. Natomiast niepewni gry z powodu lekkich obtłuczeń doznanych w ostatnim meczu ligowym są Barry Nicholson, Zander Diamond i Darren Mackie.
Typuje pewne zwycięstwo bayernu.
 
R 0

rosiu

Użytkownik
Bayern jest pewny chociażby z tego powodu, gdyż ostatnio Aberdeen przegrali na własnym stadionie z Celticiem Glasgow 1-5, więc typ 100% pewny ????
 
donpezo 9

donpezo

Użytkownik
Ja bym uważał na Bayern. Zagra ich 3 bramkarz.
Jaki trzeci bramkarz, nie jesteś w temacie to chociaż farmazonów nie pisz. Pomiędzy słupkami wystąpi Rensing, który jest bramkarzem dobrym i nawet mówi się że to on po zakończeniu kariery przez Olivera po tym sezonie, będzie bramkarzem numer jeden.
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
Benfica Lizbona - FC Nuernberg
typ: 1✅✅
kurs: 1.60
buk: Bet365
Dzis o godzinie 21.45 na stadionie Estadio da Luz Benfica której nie udało się awansowac do dalszych rozgrywek Ligi Mistrzów rozegra w fazie 1/16 spotkanie ze słabiutka FC Nuernberg, Druzyna gospodarzy prowadzana przez Jose Antonio Cmacho najprawdopodobniej nie ma zbyt wielu szans na sukces w Lidze Portugalskiej dlatego trzeba mocno się skupic na tym co zostało mianowicie Puchar Ligi w ktorym ostatnio Benfica rozgromiał aż 4:1 Pacos Ferreira. Natomiast w Lidze idzie im w kratke dlatego zajmują drugie miejsce ze stratą 10 punktów do FC Porto. A więc dziś trzeba włożyć 100% sił i wygrac co najmniej róznicą dwóch bramek aby spokojnie myślec o dalszych grze w Pucharze Uefa, na to spotkanie nie nie wybiera się Piłkarz Benfiki Lizbona Nuno Gomes nie będzie mógł grać przez około miesiąc. Portugalczyk doznał kontuzji uda podczas meczu z Nacionalem Madeira. Zapewne na boisku pojawi się dobrze sposujacy Ariza Makukula
Kadra Benfiki:
Bramkarze: Butt, Moreira.
Obrońcy: Luís Filipe, Nelson, David Luiz, Luisão, Edcarlos, Léo, Sepsi.
Pomocnicy: Katsouranis, Rui Costa, Cristian Rodriguez, Maxi Pereira, Dí Maria, Nuno Assis.
Napastnicy: Cardozo, Makukula, Mantorras, Freddy Adu.
Natomiast co można powiedziec o rywalach Benfici, za wiele ciekawego się nie dzieje drużyna która gra w Europejskich Pucharach w tym momencie walczy w lidze o utrzymanie ostatnie 3 mecze ligowe na wyjazdach to jedynie porażki, ciężko będzie coś zdziałać w tym meczu gością,
Ekipa 1. FC Nuernberg to aktualny zdobywca Pucharu Niemiec. Tego sezonu nie może jednak zaliczyć do udanych. Wzomcienie i jedyne co może przemawiac jest sprowadzenie Jana Kollera, jezeli goście mieli by zdobyć w tym meczu choćby gola to wydaje mi się że po stałych fragmentach gry Koller dość nieźle spisuje się w szeregach FC Nuernberg
 
bobikx 0

bobikx

Użytkownik
@DonPezo

Mimo absencji Olivera w FCB nie ma gorączki. &quot;Michael Rensing to dobry bramkarz. Dlatego też z tą sytuacją możemy obejść się dobrze&quot; stwierdził trener klubu ze stolicy Bawarii. Jednak szkoleniowiec nie jest w tym momencie pewien czy Rense będzie w stanie wystąpić, gdyż rezerwowych golkiper narzeka na problemy z plecami.
&quot;Wychodzę z założenia, iż Michael będzie grał&quot; powiedział Hitzfeld. Jeśli jednak Rensing nie będzie mógł zagrać, między słupkami FC Bayernu stanie Bernd Dreher. Dla 41-letniego bramkarza, który w FCB występuje od 1996 roku, byłby to debiut w europejskich pucharach. &quot;Mamy pełne zaufanie do niego&quot; zapewnia Schweinsteiger.
żródło: http://www.bayern.munchen.pl/index.php?id_newsa=2778
Jak widać Rensing również może nie wystąpić w tym spotkaniu. Myślę, że w tym meczu może dojść do niespodzianki. Jeżeli wygra Bayern to minimalnie. Mój typ: obie drużyny strzelą bramkę (1,80 bwin) Ja jednak odpuszczam sobie ten mecz.
 
K 0

karimi

Użytkownik
Spotkanie : Benfica Lizbona - FC Nuernberg
Typ: X
Kurs : 3.5
Bukmacher : betathome
Analiza : Bukmacherzy widza faworyta w druzynie z Lizbony, zreszta tak jak wiekszosc z was. Ja jednak uwazam ze druzyna z Bawarii moze pokusic sie o bramkowy remis. Dlaczego ? bo Puchar rzadzi sie swoimi prawami, bo Nurnberg bedzie zmotywowane. Wybitnie nie idzie im w lidze, zajmuja 3 miejsce od konca. Benfica w lidze jest druga, wysokie dobre miejsce, ale nie znaczy to teraz zbyt wiele. Do tego Nurnberg ma bardzo ciekawa ekipe, wzmocnieni Kollerem powinni walczyc o puchary w Bundeslidze, tam im nie idzie, ale mysle ze sa w stanie sie sprezyc na Portugalczykow.
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
Spotkanie : Benfica Lizbona - FC Nuernberg
Typ: X
Kurs : 3.5
Bukmacher : betathome
Analiza : Bukmacherzy widza faworyta w druzynie z Lizbony, zreszta tak jak wiekszosc z was. Ja jednak uwazam ze druzyna z Bawarii moze pokusic sie o bramkowy remis. Dlaczego ? bo Puchar rzadzi sie swoimi prawami, bo Nurnberg bedzie zmotywowane. Wybitnie nie idzie im w lidze, zajmuja 3 miejsce od konca. Benfica w lidze jest druga, wysokie dobre miejsce, ale nie znaczy to teraz zbyt wiele. Do tego Nurnberg ma bardzo ciekawa ekipe, wzmocnieni Kollerem powinni walczyc o puchary w Bundeslidze, tam im nie idzie, ale mysle ze sa w stanie sie sprezyc na Portugalczykow.
a ja mysle że goście nie maja żadnych szans...i tak jak wyzej pisałem pewnośc tgo typu jest dla mnie 9/10
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Jak wiadomo po odpadnięciu z Ligi Mistrzów są oni głównymi faworytami do zdobycia Pucharu UEFA, jednak w ich zespole przed tym meczem w kadrze mamy szpital. Po prostu plaga kontuzji. Urazy wyeliminowały z gry Francuzów Willy&#39;ego Sagnola i Francka Ribery&#39;ego, Holendra Marka van Bommela oraz Belga Daniela van Buytena. Największy problem jest jednak z obsadą bramkarzy. Pierwszy bramkarz Oliver Khan ma grypę i nie jest zdolny do gry. Drugi bramkarz natomiast dostało kontuzji pleców podczas ..( jak to przeczytałem wybuchłem ze śmiechu).. wiązania butów .... :] Najprawdopodobniej w takiej sytuacji między słupkami niemieckiej drużyny stanie ... 41-letni Bernd Dreher, który obecnie w klubie pełni funkcje trenera bramkarzy. Myślę, ze te wszystkie osłabienia to duży problem dla niemieckiego szkoleniowca Bayernu. Wydaje mi się, że w tym meczy Bayern Monachium zagra raczej piłkę asekuracyjną. Nie będzie chciał stracić bramki, a może przy okazji coś strzelić, aby później dość łatwo poradzić sobie na własnym stadionie i wywalczyć pewny awans do kolejnej rundy. W zespole Aberdeen FC za kolorowo jednak też nie jest. Wyniki które ostatnio osiągali wołają o pomstę do nieba. Znajdują się obecnie w wielkim kryzysie i ich forma jest ... po prostu tragiczna. Ostatnia porażka w lidze z Celticem Glasgow aż 1:5 mówi sama za siebie. Wcześniej mecz z Dundee United również na własnym boisku i również druzgocąca porażka tym razem 1:4. Do tego wszystkiego tak jak i u gości spore osłabienia kadrowe. Zespół gospodarzy jest osłabiony brakiem: Richie Byrne, Richard Foster, Jackie McNamara, Derek Young i Jamie Smith a nie wiadomo czy wyleczą sie na dziś Barry Nicholson, Zander Diamond oraz. Darren Mackie. Myślę, że z tego pojedynku zwycięsko powinni wyjść gracze Bayern Munchen i tak właśnie stawiam.

Typ: Bayern Munchen 1,45
 
vod007 0

vod007

Użytkownik
Bayern jest moim zdaniem typem pewnym. A jeśli chodzi o bramkarza to uważam, że kto by nie zagrał i tak nie będzie miał zbyt wiele pracy. Obrona klubu z Monachium jest bardzo solidna o czym świadczy tylko 10 straconych bramek w lidze. Myślę, że Bayern szybko strzeli gola i będzie próbował utrzymać ten wynik do końca.
 
ziolo1992 0

ziolo1992

Użytkownik
jak dla mnie pewniakiem jest zarówno Bayern jak i Benfica. I chyba oba zespoły pokuszą się o dosłowne rozbicie swoich przeciwników. Według mnie pewna zwycięstwa też jest Fiorentina z Rosenborgiem.
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
jak dla mnie pewniakiem jest zarówno Bayern jak i Benfica. I chyba oba zespoły pokuszą się o dosłowne rozbicie swoich przeciwników. Według mnie pewna zwycięstwa też jest Fiorentina z Rosenborgiem.
Ja także biorę dzisiaj pod Uwage mecz rosenborga z fiorą.
Fiora może nieprezentuje jakiejś wysokiej formy, ale napewno piłkarsko jest lepsza od norwegów. Można wziąść pod uwagę że Rosenborg jest nieobliczalny, bo potrafił zagrac swietne mecze w lidze mistrzów np z Valencja, ale w tedy w Norwegii trwał sezon, zawodnicy byli w formie.
Teraz jest tam okres przygotowawczy i zawodnikom Rosenborga będzie się cięzko grało.
 
matex 0

matex

Użytkownik
Moim zdaniem warto odnosnie meczu Fiorentiny dodać, że grają oni w Norwegii czyli w warunkach klimatycznych w jakich zazwyczaj nie grają :] napewno przy takiej aurze cięzko bedzie o zdobywanie bramek i moim zdniem warto pokusić sie o under 2,5 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom