>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/16 Finału Pucharu UEFA

Status
Zamknięty.
M 0

matrix

Użytkownik
[center:50d4de1a1f]1/16 Finału Pucharu UEFA



18:00 14-02-2007 Shakhtar Donetsk - Nancy
18:00 14-02-2007 Bordeaux - Osasuna
18:00 14-02-2007 CSKA Moscow - Maccabi Haifa
18:15 14-02-2007 Bayer Leverkusen - Blackburn
19:00 14-02-2007 Fenerbahce - AZ Alkmaar
20:05 14-02-2007 Hapoel Tel Aviv - Rangers
20:30 14-02-2007 Werder Bremen - Ajax
20:45 14-02-2007 Livorno - Espanyol
20:45 14-02-2007 AEK Athens - Paris SG
21:00 14-02-2007 Benfica - Dinamo Bucuresti
17:00 15-02-2007 Spartak Moscow - Celta Vigo
19:30 15-02-2007 Steaua Bucuresti - Sevilla
20:00 15-02-2007 Braga - Parma
20:45 15-02-2007 Zulte-Waregem - Newcastle
20:45 15-02-2007 Lens - Panathinaikos




Zachęcam do pisania analiz oraz do pisania swoich komentarzy.[/center:50d4de1a1f]
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Moje pewniaki:
Lens-Panathinaikos 1 ew.(handi0-1)
Lens pokazuje w lidze swoją klase i na pewno wysoko mierzy a puchar UEFA jest napewno w ich zasięgu i byłby ukoronowaniem powrotu potęgi tego klubu.Panathinaikos w meczach wyjazdowych nie jest tak groźny jak na swoim gorącym terenie więc myśle że Lens przed meczem rewanżowym będzie chciał im nastukać kilka bramek aby nieco spokojniej zagrać w Atenach

CSKA-Maccabi 1 ew.(handi)
CSKA u siebie jest bardzo trudnym przeciwnikiemo czym niejednokrotnie przekonywały się sławne zespoły z zachodniego kontynenty na pewno są przekonani że stać ich na puchar więc przewiduje łatwą wygraną gospodarzy

Fenerbache-AZ Alkmar (il.g. +2,5)
Obie ekipy są zespołami grający ofensywny footbal i lubiące zdobywać bramki dlatego zawsze gdy spotykają się takie ekipy stawiam że w meczu padnie więcej niż dwie bramki
 
banji 13

banji

Forum VIP
[center:255e52c637]AEK ATENY - PSG[/center:255e52c637]

[center:255e52c637]kursy(bah): 1- 2,00 x- 3,05 2- 3,65 [/center:255e52c637]


Moim zdaniem faworytem tego spotkania jest zespół gospodarzy. AEK w 1/16 znalazł się dzięki zajęciu 3 miejsca w grupie H ligi mistrzów. Zaledwie jednego punktu brakowało im żeby wystepować w dalszej fazie tych rozgrywek. Grecy to solidna ekipa, w swojej lidze 3 sezon z rzędu walczą o najwyższe cele. Ich niewątpliwym atutem będzie własny stadion. W LM poległy tu Milan,Lille i Hearts. W rozgrywkach ligowych na 11 spotkań zawodnicy z Aten wygrali aż 9 pojedynków!! Może teraz kilka słów o ekipie PSG. W tym sezonie spisują sie oni zdecydowanie poniżej oczekiwań, w rozgrywkach Ligue 1 zajmują dopiero 16 pozycję. Na wyjazdach nie prezentują oszołamiającej formy, w rozgrywkach pucharu Uefa, na 3 mecze wyjazdowe, wszystkie zakończyły się bezbramkowymi remisami. W lidze sytuacja przedstawia się podobnie (bilans 1-6-4). Wydaje mi się ze fanatyczni kibice ze stolicy Grecji pomogą swoim pupilą w odniesieniu zwycięstwa.

Mój typ:1(bezpiecznie 1x)
 
W 2

wislak

Forum VIP
[center:2069751033] ⚽ AEK Athens FC - Paris Saint-Germain FC ⚽ [/center:2069751033]

Typ: 1
Kurs: 2.10
Ryzykowny: 1 (hanadicap 0:1)
Kurs: 4.50
Bardzo bezpieczny: 1x
Kurs: 1.25
Expekt


AEK to jutro chyba najpewniejszy typ w PU. W lidze greckiej zajmuja 2 miejsce, maja swietny bilans u siebie: 9-2-0. Grali niezłą piłkę w LM, ale nie sprostali i zajeli ostatecznie 3 pozyjcę, gwarantującą &quot;zaledwie&quot; Puchar UEFA. Mają potencjał, widac to w nich od początku sezonu. W ostatnim meczu zaledwie zrwemisowali z Ergotelis, ale w rezerwowym skladzie, by dać odpocząc najlepszym przed meczem z PSG. Paryzanie natomiast, słabo grają w tym sezonie. Fatalna postawa w lidze: 16 pozycja i wiecej porazek niz wygranych, do tego kiepski bilans 1-6-4 na wyjazdach. A i w PU im sie nie wiodło zbyt superowo. Na 6 rozegranych spotkan wygrali tylko 2 razy, przegrali tylko raz, ale wszystkie 3 mecze na wyjezdzie zremisowali. A rywale nie byli zbyt wymagający. Jedynym sukcesem moze byc wygrana z PAO 4:0 przed swiętami ale tak to sie nie mają czym chwali. Pokonali ledwo ledwo słabe Derry City 2-0, wczesniej remisując 0-0 na wyjezdzie. Bezbramkowo remisowali tez w Czechach z Mladą Boleslav i w Rumunii z Rapidem Bukareszt. Ja mysle ze tu handi nawet powinien siąść ????
 
M 0

matrix

Użytkownik
[center:7c655fa14b]
Hapoel Tel Aviv - Rangers 2 2,75 Expekt
[/center:7c655fa14b]


Zastanawia mnie tak wysoki kurs na to spotkanie. Gospodarze od 4 lutego mają nowego trenera Nira Levin, który od razu zapowiedział że władze klubu jako główne zadanie postawiły przed nim walkę o mistrzostwo kraju, w najgorszym razie 2 miejsce. Jednak ich forma nie jest wysoka w ostatnim meczu ligowym pod wodzą nowego trenera zaledwie zremisowali z Maccabi Netanya 1:1. W lidze zajmują 3 miejsce z bilansem 9-6-5. Hapoel zmierzy sie dziś z Rangersami, którzy takze nie dawno zmienili trenera ale wyszło im to na dobre. Zawodnicy z Glasgow grają bardzo dobrze, defensywa gra bardzo pewnie a w ataku mają nie zawodnego Krisa Boyda, który w ostatnim spotkaniu ligowym ustrzelił hat-tricka zawodnikom Kilmarnock. W lidze nie mają już praktycznie szans na zdobycie mistrzostwa, dlatego chcą sie skupić na Pucharze UEFA, który na pewno jest w zasięgu ich możliwości. W Tel Avivie brakuje dobrego strzelca w 3 meczach ligowych strzelili zaledwie 2 gole. Brak ofensywy i słaba gra defensywy oraz stawianie sobie za celu Mistrzostwa Kraju na pewno nie pomoże im w tym cięzkim spotkaniu. Rangers grają ostatnio dobrze pewnie gra defensywa a w dobrej formie jest snajper gości. Te wszystkie czynniki składają się na to że kurs 2,75 w Expekt jest bardzo kuszący. Glasgow Rangers już w pierwszym spotkaniu mają szanse zapewnić sobie awans do drugiej rundy a przy słabej formie gospodarzy jest na to duża szansa.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
AEK Athens - Paris Saint-Germain

Mecz z mojej perspektywy może potoczyć się w każdym kierunku jednak typuje remis ze wskazaniem na PSG.AEK jest średnim zespołem,w słabej lidze Greckiej plasuje się w górnej części tabeli jednak to nie to co PAO (który gra obecnie poniżej oczekiwań) czy OLY który też nie jest piłkarską wyżyną Europy .W lidze mistrzów pokazał się kilka razy z dobrej strony jednak zespoły tej rangi takie zrywy mają tylko chwilowe.PSG jest drużyną nieobliczalną która potrafi przegrać ze słabą drużyną jak i osiągnąć dobry rezultat z lepszą.Myśle że będzie to mecz walki i może paść dużo goli,uważam jednak że padnie wynik remisowy. Typuje 2-2
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Steaua Bucuresti - Sevilla

Typ:1X


Sevilla w tym spotkaniu jest przez wielu stawiana za faworyta,jednak już nie gra tak świetnie jak kilka miesięcy temu.Ten rok dla Sevilli nie jest zbyt udany,widać to w spotkaniach ligowych w których na rozpoczęcie nowego roku polegli na własnym obiekcie z Mallorca 1:2 a do tej pory udało im się pokonać tylko zespół Levante.Steaua jest solidnym zespołem który na pewno w tym meczu da z siebie 100% i jeżeli Sevilla dalej potwierdzi słabą dyspozycje mogą dzisiaj przegrać w stolicy Rumunii
 
M 0

matrix

Użytkownik
Steaua Bucuresti - Sevilla

Typ:1X
Ciekawy typ chips. Też się nad nim zastanawiam. Steaua w zeszłym roku wyeliminowała Valencie w tej samej fazie Pucharu UEFA. Poza tym ostatnie zwycięstwo gości w Rumunii miało miejsce w 1966 roku :!: . Na dodatek zawodnicy z Bukaresztu mają dodatni bilans z hiszpańskimi drużynami. 4 wygrane 3 remisy i 3 porażki. Moim zdaniem Steaua ma duże szanse na zwycięstwo lub na remis w tym spotkaniu. Sevilla ostatnio nie zachwyca w lidze a spotkania wyjazdowe nie są ich mocną stroną. Myśle że typ ma duże szanse na wejście.
 
ceemer 0

ceemer

Użytkownik
Livorno - Espanyol


typ: 2
kurs: 2,60
buk: STS

Livorno zakwalifikowało się do 1/16 zajmując 3 miejsce w grupie A z dorobkiem 5 punktów przed Rangersami i M. Haifa. Zdołali wygrać zaledwie jeden mecz (wyjazdowy) z AJ Auxerre 0:1, natomiast u siebie dwukrotnie zremisowali (1:1) i ponieśli porażkę (2:3 z Rangersami).
Sytuacja w lidze też nie zachwyca. Z dorobkiem 23 punktów zajmują 14 miejsce i do strefy spadkowej dzieli ich zaledwie 6 pkt. Jeśli chodzi o ostatnie mecze, to niestety ale nie mają się czym pochwalić: 6 meczy – 2 remisy i 4 porażki, 6 strzelonych bramek przy 15 straconych!!
Jeśli chodzi o Espanyol, do tej rundy zakwalifikowali się z 1 miejsca grupy F wygrywając wszystkie 4 mecze (mając na swojej drodze takich rywali jak Ajax i Waregem) strzelając łącznie 11 bramek a tracąc zaledwie 2! Sytuacja w lidze w ostatnich 6ciu kolejkach może nie zachwyca( 2 zwycięstwa – w tym ważna wygrana z Barceloną 3:1, remis i 3 porażki), ale jeśli chodzi o układ w tabeli to zajmują bezpieczne 10 miejsce z dorobkiem 29 punktów.

Drużyny te jeszcze nigdy nie spotkały się w europejskich rozgrywkach. Trzeba jeszcze napisać, że Espanyol nie doznał porażki z żadną włoską drużyną ( 2 wygrane i 3 remisy).
Stawiam na Espanyol bo wierzę, że utrzymają dobrą passe bez porażki z włochami a dodatkowym atutem będzie brak publiki na stadionie w Livorno (nowe przepisy bezpieczeństwa we Włoszech, stadion nie spełnia wymogów).
 
M 0

maloistotne

Użytkownik
[center:a90ad3273b] Fenerbache-AZ Alkmar - stg 2 [/center:a90ad3273b]

jak dla mnie typ że Alkmar strzeli gola jest pewny gdyż patrząc na statystyki Fenerbache w większości meczy (prawie 80%) traci choć jednego gola a ze jest to ważny mecz i obie drużyny prezentują się w swoich bardzo dobrze, Fenerbache gdyż gra na swoim terenie będzie musiało prowadzić otwarty futbol co da sznasę kontrataków. za tym typem przemawia także średnia strzelanych bramek przez Alkmar 3.24 ;-)
 
P 0

placek121

Użytkownik
[center:301f13801f]CSKA Moskwa 0 - 0 Maccabi Hajfa[/center:301f13801f]

[center:301f13801f]Mecz oglądałem, ale nie cały. Z tego co widziałem to CSKA &quot;zremisowała zasłuzenie&quot; jeśli wogle można użyć takiego sforułowania. ja nawet posunął bym się krok dalej i powiedział że Maccabi powinna w tym meczu wygrać ponieważ poprostu zaprezentowała się lepiej[/center:301f13801f]
 
thomas707 0

thomas707

Użytkownik
[center:441941cc13] ⚽ Steaua Bukareszt - Sevilla [/center:441941cc13]
Witam wszystkich na forum!!!
Zacznijmy od aktualnej formy i od gospodarzy. Steaua jeszcze nie rozpoczęła sezonu na co warto zwrócić uwagę. Widzielismy co zrobiło wczoraj CSKA które także sezon zaczyna dopiero w marcu, więc gospodarze moga nie być w wysokiej formie, zwłaszcza że ostatni mecz na wagę punktów grali w grudniu. Potem tylko sparingi. Hiszpanie natomiast graja cały czas lecz ze słabym skutkiem w ostatnich pieciu meczach zanotowali 4 remisy i 1 wygraną i to z zespołami z dolnej części tabeli. Są mocni na własnym obiekcie jednak tym razem przyjdzie im walczyć na terenie wroga. jak wiadomo rumunii sa groźni u siebie i potrafią sprawic niespodziankę.

Ostatnie spotkania STEAUA B.
2006-12-10 (11 w lidze)Universitatea Craiova-Steaua Bucuresti 0-0
2006-12-06 (1 w FRA)Lyon-Steaua Bucuresti 1-1
2006-12-02 Steaua Bucuresti-Poli Timisoara(5) 3-1
2006-11-26 Steaua Bucuresti-Jiul Petrosani(17) 3-0
2006-11-21 Steaua Bucuresti-Dynamo Kiev(1 w UKR) 1-1

Ostatnie spotkania Sevilla
2007-02-10 (15 w lidze)Betis-Sevilla 0-0
2007-02-04 Sevilla-Real Sociedad(19) 0-0
2007-02-01 Sevilla-Betis(15) 0-0
2007-01-28 (16)Levante-Sevilla 2-4
2007-01-20 (13)Villarreal-Sevilla 0-0

Steaua u siebie w lidze ma 90% zwycięstw i 10% remisów
Sevilla na wyjeżdzie w lidze ma 50% zwycięstw, 30% remisów, 20% przegranych

Zważywszy na ostatnią formę Sevilli i brak ważnych spotkań rumunów wielkim prawdopoobienstwem jest remis

Mój TYP: X z prawdopodobienstwem 50%
Mój TYP: 1X z prawdopodobienstwem 90%
 
konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
[center:1546102012] Sp. Braga - Parma [/center:1546102012] ✅ ✅ 1:0 ✅ ✅

Typ: 1 1.90

Wydaje mi się że jest to jedno z najpewniejszych dzisiejszych spotkań. Sp. Braga u siebie w tym sezonie gra bardzo dobrze ponieważ bilans 5-1-2. W lidze są na 4 miejscu za 3 największymi potentatami do tytułu. Sp. Braga w tym sezonie udowodniła że u siebie jest bardzo mocna u siebie poprzez wygrane z takimi drużyna mi jak FC Porto 2-1, Benfica 3-1. Natomiast Parma w tym sezonie spisuje się gorzej niż źle. 19 miejsce w tabeli ligi włoskiej co stawia drużynę na miejscu spadkowym. Parma na wyjazdach ma bilans ???? 0-4-8!! co stawia ją w jeszcze gorszej sytuacji. Liga włoska to oczywiście całkiem inna klasa niż portugalska ale myślę żę dzisiaj pewna 1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom