>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/16 Ligi Europejskiej - rewanże [23-25luty 2010r]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Pierwsze mecze przyniosły wiele ciekawych rezultatów. Mecze rewanżowe zapowiadają się tak samo ciekawie jak pierwsze mecze.

Zachęcam do dyskusji i pisania analiz ;)
 
T 0

tza

Użytkownik
Kurs na Rubin to promocja! W pierwszym meczu zagrali wysmienicie piłkarze z Izraela nie mieli nic do powiedzenia tak samo Marseille. Moim zdaniem 2 najpewniejsze typy.
 
norbert176 0

norbert176

Użytkownik
1:3 jeszcze 18,02,2010 aczkolwiek różnie to bywa. W ostatnim meczu piłkarze kopenhagi nie grali źle ale brakowało im wykończenia i precyzji. Jedynego gola Duńczycy zdobyli przez rzut karny. Nie wydaje mi się aby 7 dni po tak niezbyt udanym meczu losy FC Kopenhagi mogły się odwrócić .
Olympique Marsylia - FC Kopenhaga kurs 1,45
 
darek87poz 12

darek87poz

Użytkownik
A ja zdecydowanie odradzam Rubin. O Ile mnie pamięć nie myli, pierwsze spotkanie rozgrywane było w temp -13stopni (jeśli się mylę, proszę mnie poprawić. Wydaje mi się, że gdzieś to doczytałem). W takiej temperaturze piłkarze Hapoelu w życiu pewnie nie grali, a sam grałem troche w piłkę i jest to paraliżujący mróz. Do tego pewna wygrana w pierwszym meczu.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
VS.

Benfica - Hertha # 1 (-1,5) @ 2,075
✅✅✅WYNIK: 4:0 ✅✅✅

Uważam, że tutaj wynik może być tylko jeden,
zwycięstwo Benfiki Lizbona. Zdecydowałem się nawet na handicap, bo uważam, że Benfice stać na przekonywujące zwycięstwo.
Ekipa z Lizbony to lider ligi portugalskiej. Grają w tym sezonie bardzo dobrze i na pewno stać ich na walkę na dwóch frontach. Sukces w LE jest dla nich bardzo ważny. Awans do następnej rundy wydaje się być mało kłopotliwy, ponieważ obecnie Benfica jest w dobrej formie. Nie przegrali od 31 października, notując od tego czasu w lidze i LE 11 zwycięstw i 3 remisy. U siebie mają komplet zwycięstw w LE, pokonali nawet Everton 5:0. Do dzisiejszego meczu przystępują w najsilniejszym składzie, jedynie Ramires (12/4) nie wystąpi.
Hertha tymczasem to czerwona latarnia ligi niemieckiej. Ostatnio udało im się ugrać kilka punktów w lidze, w niedzielę pokonali nawet 3:0 Freiburg na wyjeździe. Widać, że koncentrują się na lidze, co trener jasno powiedział. Raczej nie będą się spinać na ten mecz.
Należy zwrócić uwagę także na fakt, że Hertha grała mecz w niedzielę. Będzie to na pewno odczuwalne dla piłkarzy z Berlina, tym bardziej, ze trudno doszukiwać się tam wirtuozów futbolu. Są to głównie nieźli zawodnicy, którzy tworzą zespół nieźle spisujący się w obronie, natomiast brak tam dobrych ofensywnych zawodników. W porównaniu z Benfiką, w Hercie może kilku (Cicero, Ramos) można porównywać z ofensywnymi zawodnikami z Lizbony takimi jak
Saviola, Aimar, Di Maria, Cardozo czy Louizao .
Benfica jest tutaj zdecydowanym faworytem. Po remisie w Berlinie na graczach z Lizbony nie ciąży presja, w ostateczności nawet remis 0:0 daje im awans. Myślę, że Benfica jest w wysokiej formie i posiada duży potencjał w ataku. Odczuwająca w kościach niedzielne spotkanie Hertha nie będzie w stanie stawić oporu piłkarzom z Lizbony. Dla ostrożnych można zagrać czysta jedynkę.
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
Czas zaczac analize,bo kursy moga poleciec;na pierwszy rzut spotkanie AS Roma - Panathinaikos (awanas gospodarzy po 1.5)⛔,drugi mecz to PSV Eindhoven - Hamburger SV(obie strzela po 1.83)✅,nastepnu typ: Red Bull Salzburg - Standard Liege(awans gospodarzy po 1.9)⛔.Nie wyobrazam sobie zeby Roma nie wygrała chocby jedna bramka,jest druzyna po prostu lepsza-typ na awans lepszy niz win.To samo dotyczy sie meczu Salzburg - Standard,kurs na awans lepszy niz win.Co do meczu,to juz w piewszym powinni sobie zapewnic awans,ale jak sie wygrywa 2-0 a nastepnie przegrywa 2-3,to niestety ale pozostaje im pokazac u siebie,ze sa lepsi.No i niemiecko-holenderska potyczka,tutaj juz nie bedzie szachow jak w pierwszym meczu,PSV od razu ruszy chcac odrobic straty,mysle ze tu padnie pare bramek,gdyz sa to druzyny ofensywne(obie strzela).Zastanawiam sie jeszcze nad meczem VFL Wolfsburg - CF Villarreal,VFL lepiej sie prezentowali w pierwszym meczu,a Villa uratował remis w samej koncowce.Sklanialbym sie do awans na niemcow✅,ale dobrym typem tez bedzie z obie strzela 1.65✅-goscie beda chcieli odrobic straty,a Wolfsburg na pewno cos ustrzeli u siebie.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik

Fenerbahce - Lille 1:1
✅✅✅ awans Lille @ 1,55 ✅✅✅
✅✅✅ X2 @ 1,64
✅✅✅

Jutro wieczorem spotkaj się ekipy Fenerbahce Stambuł i OSC Lille w meczu rewanżowym 1/8 finału Ligi Europejskiej. W pierwszym meczu Lille wygrało u siebie 2:1.
Obie ekipy plasują się w czołówkach swoich lig. Fenerbahce to wicelider ligi tureckiej, a Lille zajmuje 3 miejsce w lidze francuskiej.
Chciałbym zacząć od gospodarzy. Jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Turcji przeżywa ostatnio ciężkie chwile. Mimo, że grają w pucharach i są wiceliderem, to kibice nie są zadowoleni z ostatnich występów drużyny. Nie wygrali w lidze od trzech spotkań (2 remisy i porażka). W poniedziałek ulegli u siebie Bursasporowi, mimo, ze prowadzili już 2:0. Porażka w LE z Lille dopełnia obrazu, że w zespole nie dzieje się dobrze. Kibice nie są zadowoleni z trenera Dauma i m. in. Daniego Guizy. Na zespole ciąży duża presja sprostania oczekiwaniom i przełamania kryzysu.
Kibice zarzucają trenerowi m. in błędy w doborze składu. Po porażce z Lille nie było zmian w składzie, bo trener stwierdził, ze zespół nie grał źle. Efek jest taki, że Bursaspor, który ograli w pucharze 3:0, teraz ich pokonał w Stambule. Na pewno przyczyną było też zmęczenie piłkarzy. W pucharze już do przerwy prowadzili 3:0 i utrzymali wynik. W lidze mimo prowadzenia 2:0 w pierwszej połowie - przegrali.
Nie wiadomo jak trener podejdzie do jutrzejszego meczu. Fenerbahce grali mecz w poniedziałek i kilku zawodników może byc zmęczonych. Do tego dochodzą absencje kilku ważnych zawodników. Nie zagrają:
Andre Santos, Vederson, Cristian, Lugano, Ozer, Mehmet Topuz, Gokhan Unal, Ugur Boral i Ali Bilgin. Przynajmniej kilku z nich to gracze podstawowej jedenastki. Plusem dla Fenerbahce jest, że jednak większość podstawowych zawodników z ofensywy zagra. Defensywa jest mocniej osłabiona.
Lille gra nieźle. Co prawda na wyjazdach spisują się słabiej, wydaje mi się jednak że są w stanie osiągnąć dobry wynik w Stambule. Braki kadrowe nie są duże. Nie zagrają
Debuchy, Gervinho, De Melo, Balmont, Cabaye i być może Hazard. Debuchy, Gervinho, De Melo i Cabaye nie grali w pierwszym meczu, więc drużyna umie sobie radzić bez nich. Najpoważniejszym osłabieniem oże byc brak Hazarda. Jego występ jest wątpliwy i jeśli zagra, będzie to duży plus dla Lille.
Wg mnie w tym spotkaniu Lille osiągnie satysfakcjonujący wynik i awansuje do następnej rundy. Trudno tutaj typować wynik, bo Fenerbahce teoretycznie jest faworytem, ale gra ostatnio słabiej i zabraknie wielu zawodników. Jeśli Lille powstrzyma ofensywę Fenerbahce to przejdzie dalej. Są w stanie coś strzelić i obronić zaliczkę z pierwszego meczu. Mój typ: awans Lille i X2.
 
R 0

rowerzysta

Użytkownik
AS Roma v Panathinaikos
X lub 2 2.64 ✅


Włosi pierwszy mecz z Panathinaikosem przegrali 2-3. Aby przejść do 1/8 w Lidze Europejskiej muszą wygrać. W dzisiejszym meczu u gospodarzy nie zagra: Totti, Toni, Pizarro i Julio Sergio. Goście będą osłabieni natomiast brakiem: Seitaridisa, Rodrigueza.

Włosi bez swoich strzelców mogą mieć problemy z grą &quot;Koniczynek&quot;. Trener Greków, co prawda mówił, że zespół koncentruje się na &quot;rodzimej&quot; lidze, lecz sądzę, że te ostatnie porażki właśnie w lidze i zwycięstwo 3-2 w poprzednim meczu Europejskich Pucharów narobią smaczka na jeszcze lepszą grę.

Mecz naprawdę zapowiada się ciekawie. Czy Roma poradzi sobie bez strzelców? Czy Panathinaikos będzie w stanie wygrać mecz? Pożyjemy, zobaczymy...
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Roma-Panathinaikos

Moim zdaniem Roma mimo braków w składzie (Totti, Toni, Pizarro) jest w stanie pokonać Panathinaikos.
Rozgrywki LE są bardzo ważne i sam Ranieri wypowiedział się na ten temat, że nie zamierzają odpuszczać, tym bardziej, że w następnej rundzie na zwycięzców czeka ktoś z dwójki Standard Liege lub Red Bull Salzburg. Oczywiście kluby jak najbardziej w zasięgu Romy.

Roma po prostu dzisiaj musi wygrać. Promuje ją każde dwubramkowe lub wyższe zwycięstwo oraz 1:0 i 2:1.
Mając w składzie: Vicinica, Baptiste, Meneza, Taddei oraz de Rossiego Roma jest w stanie bez problemu pokonać Koniczynki.

W ostatnich 2 kolejkach ligi greckiej Koniczynki straciły aż 4 bramki. Dodając 2 gole stracone u siebie w pierwszym meczu z Roma. To świadczy o &#39;delikatnych&#39; problemach Greków w obronie.

Myślę, że duet Vucinic-Baptista bez problemu jest w stanie sobie poradzić i coś dzisiaj ustrzelić, co w konsekwencji da zwycięstwo Rzymianiom

Mój typ: 1
Kurs: 1.40
Buk: Expect


Szachtar-Fulham

Typuje zwycięstwo gospodarzy. Za Ukraińcami przemawiają statystyki. Szachtar nie przegrał żadnego z ostatnich dziesięciu meczów w europejskich pucharach przed własną publicznością, a do awansu wystarczy mu skromne zwycięstwo 1:0.

W pierwszym meczu w Londynie Fulham można powiedzieć szczęśliwie wygrało 2:1, ale Szachtar byl zdecydowanie byl stroną przeważającą. Dzisiaj będzie tak samo, Szachtar będzie prowadził grę i w konsekwencji uda im się wygrac

Mój typ: 1
Kurs: 1.45
Buk: Expect

FC Salzburg - Standard de Liège

2 gole strzelone na wyjeździe to bardzo przyzwoita zaliczka, mimo porażki 3:2.
Dzisiaj prognozuję zwycięstwo gospodarzy. Mają oni niesamowitego Marca Janko, który w ostatnich meczu ligowym zagrał jedynie 68&#39; i jako pierwszy opuścił boisko. Co może świadczyć, że trener go po prostu oszczędza na dzisiejszy mecz.

Mój typ: 1
Kurs: 1.75
Buk: Expect

Valencia CF - Club Brugge KV

Valencia trochę nieszczęśliwie przegrała pierwszy mecz, grając w osłabieniu po czerwonej kartce na D.Silvy. Mimo porażki 0:1 to gospodarze są faworytami w dzisiejszym meczu.

3 dni temu w meczu z Getafe formą błysnął Villa zdobywając dwie bramki. Myślę, że dzisiaj również udowodni, że dalej jest w formie.

W obu zespołach zabraknie zawodników pauzujących za kartki. W ekipie gospodarzy nie zagra wspomniany już David Silva, natomiast Belgowie nie będą mogli skorzystać z usług Jonathana Blondela.

Mój typ: Valencia (-1) - Club Brugge 1
Kurs:1.80
Buk: Expect

VfL Wolfsburg - Villarreal CF

Ogólnie prognozuje awans Wolfsburga. 2:2 w Hiszpanii to bardzo dobra zaliczka, przed meczem u siebie.

Poza Benaglio (pierwszego bramkarza) wszyscy kluczowi piłkarze będą do dyspozycji trenera w czwartkowym meczu. Zabraknie tylko Ricardo Costy Alexandra Essweina i Jonathana Santany. Do składu powraca natomiast Thomas Kahlenberg.

Sytuacja kadrowa w szeregach Villarreal nie jest tak dobra, jak w przypadku gospodarzy. Szkoleniowiec Żółtej Łodzi Podwodnej nie skorzysta z dwójki czołowych piłkarzy - Gonzalo Rodrígueza i Santi Cazorli. Dodatkowo zawieszony za kartki jest Iván Marcano. Ze składu wypadli także Fabricio Fuentes, Edu, Jonathan Pereira i Sebastián Eguren.

Brazylijczyk Grafite jest w formie w 2 ostatnich meczach zdobył 4 gole!!! z Villareal tydzien temu oraz w weekend w pojedynku z Schalke, wygranym przez Wilki 2:1.

Dzisiaj zdecydowanie na awans Wilków;

Mój typ: 1
Kurs: 2.10
Buk:Expect

i

Mój typ: Grafite-strzelec bramki
Kurs: 2.30
Buk: Expect

oraz dla mniej odważnych

Mój typ: 1x
Kurs: 1,30
Buk: Expect
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
TYP: PSV - Hamburger 1

Dzisiaj upartuje zywciestwo PSV. W Niemczech padl wynik 1:0 dla gospodarzy. Dzisiaj tez padnie identyczny wynik i dojdzie do dogrywki. PSV świetnie broni sie u siebie. Myślę że u siebie nie wypada im odpaść z pucharu. Stare porzekadło piłkarskie tak mówi.. u siebie się nie odpada...
Afellay, Manolev i Pieters przed zagrożeniem zawieszenia
W drużynie gospodarzy – Afellay, Manolev i Erik Pieters będą musieli uważać na żółte kartki. Jeżeli któryś z tych piłkarzy otrzyma żółtą kartkę to wyeliminuje to go z następnej rundy Ligi Europa.
HSV będzie musiało sobie radzić bez David’a Jarolima w meczu z PSV Eindhoven. Czeski pomocnik w zeszłym tygodniu dostał żółtą kartkę i będzie pauzować jeden mecz. Pod znakiem zapytania stoi też występ Dennisa Aogo i Marcella Jansena. Ale najważniejsza informacja dotycząca tego meczu: Ruud van Nistelrooy nie zagra przeciwko PSV. widać że istny szpital w ekipie gości... :rolleyes: Gospodarze niesieni dopingiem na Philips Stadium powinni dać rade. PSV cały czas lideruje w Eredivisie. W ostatnim spotkaniu zremisowali z Spartą Rotterdam 1:1, tracąc gola w ostatniej minucie, lecz mimo to na swoim boisku mogą sie pochwalić świetnymi rezultatami. widać ze myślami byli juz przy następnym meczu. U gospodarzy 100% mobilizacja, Typ 1X to praktycznie pewniak. Warto pokusić się na TYP 1 po wspaniałym kursie 2,4 ???? HSV wróci do Niemiec odprawione z kwitkiem. Sami sa sobie winni że wygrali tak skromnie u siebie. Albo HSV jest takie słabe albo PSV takie mocne. Dziś to udowodnią.

Przewidywane składy:
PSV Eindhoven: Isaksson - Manolev, Rodriguez, Salcido, Pieters, - Engelaar - Bakkal, Afellay, Dzsudzsak - Lazovic, Koevermans

Hamburger SV: Rost - Boateng, Rozehnal, Mathijsen, Aogo - Zé Roberto, Rincón - Trochowski, Elia - Petric, Berg
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Spotkanie: Galatasaray – Atletico Madryt
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2.50
Buk: Interwetten
Analiza:
1. Atletico gra fatalnie na wyjazdach. W Primera Division wygrali w delegacji tylko 2 mecze: z Realem Valladollid i Deportivo Xerez (obydwie ekipy znajdują się w strefie spadkowej!) Oprócz tego zremisowali z Teneryfą, Valencią i Racingiem, a także odnieśli 7 porażek (m.in. Malaga, Almeria, Getafe). Zgadzam się z tym, że liga hiszpańska lidze tureckiej nierówna, ale z pewnością Malaga czy Almeria nie mogą się równać z Galatasaray. Jakby tego było mało w pierwszym meczu tych drużyn kontuzji doznał podstawowy bramkarz Atletico David de Gea, jednak zastąpi go (o ile nie zagra) Sergio Asenjo, który pierwszym goalkeeperem był na początku sezonu. Słaba forma Hiszpana może być kluczowa dla losów tego spotkania. Za kartki pauzuje Alvaro Dominguez.
2. Galatasaray nie zawodzi w tym sezonie. Lideruje w tureckiej Super Lidze, mając 2 punkty przewagi nad Fenerbahce. U siebie rozegrali jak dotąd 11 spotkań. W ośmiu z nich wychodzili zwycięsko, a 3 razy dzielili się punktami. Ukazuje to siłę piłkarzy Galaty na swoim obiekcie. Są w dobrej formie. Jeśli chodzi o Ligę Europejską i jej eliminację wypadali jak dotąd bardzo dobrze. Imponująco wyglądają wygrane z Dinamo Bukareszt (4:1) i Panathinaikosem (1:0). Były również wyniki 5-6:0, ale rywal był niegodny.
3. Skład Turków jeśli chodzi o personalia prezentuje się bardzo dobrze. Gwiazdami są m.in. Harry Kewell – były pomocnik Liverpoolu (8 goli), Arda Turan – wielokrotny reprezentant Galaty i reprezentacji Turcji, doświadczony pomocnik (6 goli), Milan Baros – były napastnik Liverpoolu, myślę, że wszystkim dobrze znany (5 goli) oraz Shabani Nonda (nie wiadomo czy zagra) – reprezentant Kongo, znany głównie z występów w Monako, gdy to było rewelacją Ligi Mistrzów (6 goli). W Lidze Europejskiej dobrze gra Abdul Keita – doświadczony reprezentant WKS, były gracz m.in Lille i Lyonu. Oprócz tego w ostatnim okienku transferowym tureccy działacze zasięgnęli do angielskiej Premier League po takich zawodników jak Jo (Everton) czy Giovanni Dos Santos (Tottenham). Prawdziwym atutem tej ekipy w starciu z Atletico jest obecność dwóch osób. Leo Franco – były bramkarz Atletico i Frank Rijkaard – były trener Barcelony. Kto ma lepiej wiedzieć jak bronić strzały rywali niż ktoś, kto z nimi ćwiczył, przebywał i robił to po stokroć na treningach ? A kto ma ustawić drużynę taktycznie lepiej niż były trener zespołu, który był rywalem Atletico ? Holender ze swoją Barcą nie raz mierzył siły z ekipą z Madrytu. Wie jak grają i na co ich stać. To ogromny + dla drużyny Galatasaray.
4. W pierwszym meczu, gdy gospodarzem było Atletico padł remis 1:1. Galata grała wtedy bez Sarioglu, Kewella i Barosa. Teraz, nie dość że są w lepszej sytuacji kadrowej to jeszcze grają u siebie, będzie ich nieść doping. Z pewnością wiele ludzi zawita na stadion w Stambule, by kibicować swoim pupilom. Co za tym idzie nie zabraknie im waleczności i oddania. Z resztą to przecież Turcy, jak może im tego zabraknąć... Skoro zdołali ugrać remis w Hiszpanii jak najbardziej stać ich na wygraną u siebie. Stawiam na pewne zwycięstwo Galatasaray.

Spotkanie: Hapoel Tel Aviv - Rubin Kazań
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.83 ⛔
Buk: bet365
Analiza:
Hapoel zebrał baty w Rosji aż 3:0. W lidze izraelskiej nie ma na nich mocnych, w dodatku u siebie. Dlatego zapewne będą chcieli wykazać się wolą walki i może jeszcze trochę napsuć krwi piłkarzom Rubina. Tym jednak wystarczy jedna bramka i solidna obrona by Izraelczycy mogli zapomnieć o awansie (musieliby wtedy strzelić 5 goli). Myślę, że trener Rubina dobrze to przemyślał i tak właśnie poleci grać swojemu zespołowi. Stawiam na remis 1-1.

Spotkanie: Valencia - Club Brugge
Typ: 1 ✅
Kurs:1.25
Buk: bet365
Analiza:
Valencia po zapowiedziach o wojowaniu w Lidze Europejskiej pojechała do Belgii, by ulec tamtejszemu Club Brugge. Według wielu była już tam faworytem, a mimo to nie dała rady. Teraz to oni występują w roli gospodarza i nie mogą się pomylić. Są po prostu lepsi. Doping kibiców i motywacja z pewnością będą obecne na Estadio de Mestalla. Myślę, że będziemy świadkami pewnego zwycięstwa gospodarzy.

Spotkanie: AS Roma - Panathinaikos
Typ: 1 ⛔
Kurs: 1.40
Buk: bet365
Analiza:
Roma pokazała charakter już w Grecji, jednak nie jego pełnię, gdyż dała sobie odebrać prowadzenie. Teraz, gdy to Ateńczycy są w delegacji absolutnym faworytem jest Roma. Rzymianie nie przegrali i nie zremisowali na swoim obiekcie od 14 spotkań ! Liczę, że pokażą Grekom lekcję dobrego, włoskiego, skutecznego futbolu.

Spotkanie: PSV - Hamburger
Typ: 1 DNB ✅
Kurs: 1.72
Buk: Expekt
Analiza:
Co do PSV to myślę, że również atut własnego boiska pomoże im w osiągnięciu celu. W lidze holenderskiej wymiatają i obecnie są liderem. Myślę, że zobaczymy więcej goli niż w Niemczech i mimo wygranej PSV, to Hamburczycy awansują do dalszej fazy turnieju. Na wszelki wypadek (gościom może udać się obronić remis) zabezpieczę się DNB.

Analizy skromniutkie, gdyż je po prostu skopiowałem z tematu, gdzie umieszczam swoje typy.
masakra
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Anderlecht Bruksela - Athletic Bilbao | Typ: over 2,5 - Kurs: 2,00 ✅ 4-0
Kurs oferowany w tym meczu na over 2,5 jest według mnie zdecydowanie zawyżony, dlatego też zdecydowałem się go zagrać. Wiele argumentów przemawia za tym typem.
Oczywiście z góry wiadomo, że w tym meczu nie ma wyraźnego faworyta. Niby Bilbao gra w lepszej lidze, gdzie całkiem nieźle sobie radzi, potrafi nawiązać walkę z najlepszymi itd. Z drugiej jednak strony Anderlecht to zdecydowany lider Jupiler League, najlepszy team, który wygrywa praktycznie wszystko jak leci i ma bardzo dobry skład. Mecz powinien być zacięty i dość wyrównany, jednak stawiam na to, że kilka goli obejrzymy.
Choćby dlatego, że w pierwszym meczu padł wynik 1-1 i teraz Athletic musi zaatakować. Goście prawdopodobnie wyjdą ofensywnym ustawieniem chcąc szybko zdobyć gola, który da im pewien komfort. Bilbao ma czym straszyć, w lidze zdobywa dość sporo goli, a Gabilondo czy Llorente są w formie. Ostatni mecz (wygrana 4-1 z Tenerife) na pewno dodał dodatkowej pewności siebie zawodnikom gości i wyjdą na dzisiejszy mecz bardzo zdeterminowani. Aby awansować muszą oni jednak spełnić podstawowy warunek: strzelić gola. Warto też wspomnieć, że obrona Bilbao nie stoi na najwyższym poziomie więc tutaj również upatruję szansy na błędy i gole ze strony przeciwnej.
Anderlecht teoretycznie może zagrać na 0-0 i spokojnie zapewnić sobie awans. Nie wierzę jednak w to, że tak klasowy klub jak Bilbao sobie na to pozwoli. Walkę trzeba nawiązać. Poza tym trener gospodarzy raczej nie będzie stosował taktyki grania na remis. Szybciej strzelony gol i kontrola wyniku to bardziej prawdopodobna opcja. Forma strzelecka Anderlechtu jak zawsze dobra, Lukaku zachwyca, Boussoufa w gazie zatem myślę, że ze strony Anderlechtu również możemy liczyć na przynajmniej jednego gola. Pomimo dobrej gry z przodu gospodarze w ligowych meczach bardzo często tracą bramki, więc ataki gości powinny również znaleźć drogę do siatki.
Troszkę wisi nade mną widmo wyniku 1-1, który wydaje się być dość prawdopodobny, jednak liczę na to, że oba zespoły będą chciały zakończyć sprawę w 90&#39; i przyniesie to efekt w postaci kilku goli.
_________________________________________________​
Salzburg - Standard Liege | Typ: Salzburg - Kurs: 1,72
Po tym co Salzburg pokazał w pierwszym meczu jestem bardzo przekonany do tego typu. Wygrywając 2-0 co prawda dał sobie strzelić 3 gole, za co należy mu się nagana, ale mimo wszystko chcąc awansować dzisiaj gospodarze muszą wygrać. Skład i styl gry prezentowany przez Salzburg jest świetny, grają oni bardzo równo i powinni spokojnie pokonać Standard, który gra zupełnie przeciętnie.
_________________________________________________​

Galatasaray - Atletico Madryt | Typ: over 2,5 - Kurs: 1,80 ✅ 1-2

Prócz tych dwóch typów gram na over w meczu Galatasaray - Atletico Madryt. Przyczyna prosta: goście są w podobnej sytuacji jak Bilbao i muszą coś strzelić, a Galata się łatwo nie podda więc zapowiada się ciekawe widowisko, którego ozdobą powinny być przede wszystkim gole.

Roma + Valencia ⛔ Roma... :|
AKO: 1,85

Do tego dubelek Roma+Valencia. Po prostu nie wyobrażam sobie, żeby te zespoły nie wygrały swoich spotkań. Roma w Atenach była przynajmniej równorzędnym przeciwnikiem dla Panathinaikosu, więc u siebie ekipa, która gra ostatnio kapitalnie powinna pokazać swoją wyższość i spokojnie wygrać. Valencia zaliczyło ostatnio kilka wpadek, jednak myślę, że na mecz z Brugge będzie bardzo zmobilizowana i nie pozwoli sobie na kolejne słabe spotkanie. Zwycięstwo jest jak najbardziej w zasięgu i liczę na to, że się uda.
All Unibet
 
A 0

asik-52616

Użytkownik
Co myślicie o postawieniu X2 na Everton kurs 1,50 na Bet365 ?? Mi się wydaje że Everton może nie wygra ale remis może spokojnie wywieźć z Lizbony
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Co myślicie o postawieniu X2 na Everton kurs 1,50 na Bet365 ?? Mi się wydaje że Everton może nie wygra ale remis może spokojnie wywieźć z Lizbony
Wydaje mi się, że to dobry typ. Everton jest na chwilę obecną zdecydowanie silniejszym zespołem. Podbudowany ostatnimi kapitalnymi wynikami pojedzie do Lizbony po zwycięstwo, a przynajmniej remis. Jak dobrze wiemy Sporting nic nie prezentuje w lidze. Oczywiście nie raz przekonywaliśmy się, że puchary europejskie to zdecydowanie inna bajka. Mimo to Everton w pierwszym meczu narzucił swój styl i wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. Gdyby nie gol w końcówce z rzutu karnego pewnie dzisiejszy mecz byłby formalnością. Tak czy siak Everton ma teraz kapitalny okres w grze i myślę, że remis spokojnie wywiozą i pewnie przejdą do kolejnej rundy. Powinni od początku uzyskać przewagę i spokojnie kontrolować grę starając się strzelić jakiegoś gola. Patrząc na formę Sportingu może im się to nawet udać, a wtedy praktycznie po zawodach.

Tak więc typ popieram jak najbardziej
 
bananarama 0

bananarama

Użytkownik
Fenerbahce - Lille - obie strzela 1,65
obie druzyny mocno oslabione. Fener nie strzelil u siebie bramki ostatni raz w styczniu 2009.
Lille potencjal ma nawet bez Gervinho, zwyczajnie nie potrafia grac defensywnej pilki, wiec sytuacje beda stwarzac, a Demirel puszcza czesto..

Anderlecht - Athletic - obie strzela @ 1,75
niezwykle napiety mecz sie szykuje. w Bilbao kibole Anderlechtu narozrabiali, wczoraj tez pobili jakas grupke Hiszpanow w Brukseli. Baskowie to walczaki do konca. Na wyjazdach graja raczej dobrze, licze ze cos ustrzela.
Dzis na sniadanie przyjechal do nich boss klubu. bedzie walka;) i zwazywszy na to napiecie beda tez kartki! mysle ze mozna zagrac tez na czerwien.

Hapoel - Rubin obie strzela @ 1,8
Hapoel u siebie potrafi zagrac na nosie wiekszym od siebie. Wygrali z Hamburgiem, Celtic. Nie mowie ze dzis wygraja, ale bede chcieli zmyc 0:3 z Kazania.
Rosjanie dopiero ruszaja z letnim sezonem. zawsze bylo ciezko im strzelic, ale 3:0 daje tala przewage, ze dzis nie zagraja na totalnego maksa z tylu, no i sami cos dla przyzwoitosci strzela
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
co do meczu Sporting-Everton,ogladalem pierwszy mecz i wcale tak Anglicy nie dominowali i gdyby nie bledy sedziego to tego meczu by nie wygrali.W koncowce jak stracili bramke to dosc chaotycznie sie bronili,nerwowka była.Takze dzisiaj moze byc roznie i gospodarze wcale nie stoja na straconej pozycji.Ja osobiscie poczekam na live i zobacze jak to bedzie wygladało.
 
blader 0

blader

Użytkownik
Olympique Marseille - FC Kopenhagen | Pierwsza Bramka: 31-90 | 5j @ 2,15 (Expekt)
Dość długo czekałem z publikacją tego typu, jednak nie przypadkowo. Marsylia wygrała w Kopenhadze 3-1, i praktycznie zapewniła sobie awans. W 71 minucie tamtego meczu zanosiło się na bezbramkowy rezultat, jednak Marsylia trafiła bramkę minutę później, a w 79 minucie było już 1-1. Jednak Francuzi odpowiedzieli w 84 minucie, a w doliczonym czasie przypieczętowali zwycięstwo. Marsylia wystąpi w formacji 4-3-3, Kopenhaga 4-3-1-2. U gospodarzy nie zagrają: S. M&#39;Bia, J. Rodriguez, G. Kassa Gnabouyou, C. Roola i Brandao, a ostatnio miejący świetną formę M. Niang rozpocznie mecz na ławce. W takich okolicznościach zdecydowałem się postawić na czas bramki, bo wszystko wskazuje na to, że początek meczu będzie nudny.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Juventus - Ajax ⛔
Ajax powyżej 0,5 @1,65 tobet

Moim zdaniem bardzo ciekawy typ i dobry kurs. W pierwszym meczu Juve wygrało 1-2 na wyjeździe i mimo iż wynik ten nie zamyka jeszcze Holendrom drogi do awansu to jednak w dużo lepszej sytuacji jest Stara Dama. W pierwszym meczu Ajax stworzył sobie bardzo dużo okazji do zdobycia gola, zaliczyli poprzeczkę i słupek, gdyby nie taka słaba skuteczność wynik byłby korzystniejszy. W Eredivisie są najbardziej bramkostrzelną drużyną, piłkarze zapowiadają że jada powalczyć dziś po awans, Sulejmani nie grał nawet w ostatnim meczu ligowym aby być wypoczętym na dziś.
Juventus pod wodzą Zac&#39;a jeszcze nie przegrał ale sama gra na kolana nie rzuca. Wprowadza on ustawienie 3-4-1-2 co może daje jakies efekty w ataku ale w obronie wygląda to słabo. W ostatnim meczu ligowym stracili bramkę z Bologną a mogli stracić jeszcze ze 2, kiepska skuteczność napastników i zwykły pech jak poprzeczka z rzutu wolnego graczy Bologny były tego przyczyną. Z Genuą również 2 stracone bramki, ogólnie w uwaga 12 ostatnich meczach tracili bramke grając z naprawdę słabymi drużynami. W bramce nie zagra Buffon który nabawił sie kontuzji, bronić będzie Manninger, kontuzjowany jest również Grosso co powoduje że pewnie od początku zagra Zdenek [*] Ostatecznie licze na dobry mecz i oczywiście awans Juve ????
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
zobaczcie co sie dzieje pierwsza połowa i PSV prowadzi 2:0....
( ten Typ polecałem gorąco dzisiaj przed godzina 15;00 )
kolego martin198917 musisz sie jeszcze sporo nauczyc w tej dziedzinie i nie wprowadzaj ludzi w błąd na forum, pisząc takie kiepskie analizy. własnie przez takich jak Ty inni ludzie przegrywają...
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
zobaczcie co sie dzieje pierwsza połowa i PSV prowadzi 2:0....
( ten Typ polecałem gorąco dzisiaj przed godzina 15;00 )
kolego martin198917 musisz sie jeszcze sporo nauczyc w tej dziedzinie i nie wprowadzaj ludzi w błąd na forum, pisząc takie kiepskie analizy. własnie przez takich jak Ty inni ludzie przegrywają...
A już sobie coś zamówiłeś za wygraną kasę?
Nie dziel skóry na niedźwiedziu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom