>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/16 Ligi Europejskiej

Status
Zamknięty.
cozmo 19

cozmo

Użytkownik


Ja wiem, ze Liga Mistrzow to duzo bardziej prestizowe rozgrywki, ale bez przesady, w tych odrobine mniej waznych i tak beda nas czekac ogromne emocje, a niektorych pojedynkow wprost nie moge sie doczekac.

Niestety obawiam sie tego jak niektore druzyny potraktuja LE, choc odpuszczanie druzyn moglo miec moim zdaniem miejsce tylko w fazie grupowej. Na tym etapie juz kazdemu powinno zalezec, gdyz badz co badz sa to 2 pod wzgledem waznosci rozgrywki w Europie. Z typow na pierwszy plan wybijaja sie 1 na Lille, Rubin Kazan oraz Atletico Madryt. Lille pomimo malego kryzysu widac, ze wciaz sa w dobrej formie i jesli tylko tacy znakomici pilkarze jak chocby Gervinho wroca do dawnej formy to nie obawialbym sie raczej o ich zwyciestwo. Bahce to jak wiadomo 2 najlepszy zespol z ligi tureckiej, lecz ostatnio zarowno ta liga jak i jej najwybitniejsze druzyny obnizyly loty (szczegolnie to widac w europejskich pucharach), ze zwlaszcza na wyjezdzie moga nie dac rady druzynie Obraniaka. Jednakze wielu pamieta zeszloroczne mecze pomiedzy HSV, a Galatasaray, gdzie dopiero w Turcji HSV zapewnil sobie awans. Dlatego tez duzej pewnosci do tego typu nie mam badz co badz.

Innym, pewniejszym juz typem wydaje sie typ na Rubin Kazan. Mistrzowie Rosji graja naprawde dobry futbol i szczegolnie u siebie sa wyjatkowo mocni. Zobaczymy jednak jak bedzie wygladac gra na ich boisku, bo poki co jego stan zapewne dosc daleko odbiega od normy. Lecz gracze Rubina mieli znacznie wiecej czasu na przygotowanie sie do tego spotkania, a takze przyzwyczajenie do boiska, co razem z srednia raczej gra Hapoelu na wyjazdach powinno przyniesc pewne zwyciestwo ekipie Murawskiego.

Po ladnym kursie mozna za to wciaz zlapac zwyciestwo u siebie druzyny Atletico Madryt. Jak juz wspomnialem tureckie druzyny obecnie dosc obnizyly loty, choc oczywiscie nie mozna zapomniec o wyeliminowaniu w zeszlym roku przez Turkow Bordeaux oraz remisie w Hamburgu. Lecz patrzac na obecna forme Atletico, zwlaszcza strzelecka (wreszcie atak gra bardzo dobrze) oraz pewne problemy Galaty, zwlaszcza w obronie mysle, ze gospodarze maja spore szanse na zwyciestwo, szczegolnie przy braku kontuzji zadnego wartosciowego zawodnika oraz braku Milana Barosa, jakze waznego pilkarza tureckiej druzyny. Dodajac do tego fakt, ze majac spora strate punktowa do miejsc premiowanych awansem do el. LM druzyna z Madrytu bedzie zmobilizowana, by dojsc jak najdalej w Lidze Europejskiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
remo91 57

remo91

Użytkownik
do Twoich typów dorzuciłbym kilka drużyn na wyjazdach:
Werder
ktory po niedlugiej depresji zaczal wreszcie grac w bundeslidze swoj fussball ????
ostatnio ladnie rozgromili hannover 1-5 (?)
Roma
świetnie, bosko, cudownie wrecz! poczyna sobie w Serie A, na chwile obecna jest to druzyna ktora zajmuje 2 miejsce, gdzie jeszcze przed kilkoma tygodniami byla bliska dna
Anderlecht
mysle ze kurs na nich troche przesadzony i mozna smialo probowac typu x2, bo bilbao spisuje sie dobrze ale tylko na swoim stadionie a anderlecht wiedzac o tym postawi na silna defensywe i okazyjne kontrataki
do tego ostatni typ
Marsylia
fc kopenhaga to nie przeciwnik na marsylie a kurs az zadziwia
pozdrawiam !
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Jak co roku wielu podnieca się tą Marsylią, a kiedy tylko przyjdzie zmierzyć się z ułożonymi zespołami to dostają równo (z nielicznymi wyjątkami). Kopenaga jest groźna dla każdego i nie raz to pokazała. Zwłaszcza na własnym boisku będą groźnym przeciwnikiem. Marsylia ma jednak ten plus że rewanż gra u siebie i chyba to może przesądzić o awansie

teoretycznym pewniakiem jest Liverpool który odgraża sie zdobyciem LE. Znajdzie się zapewne na baaaardzo wielu kuponach. Mimo masówki, która wg mnie jest pewna Liverpool powinien spokojnie ograć Rumunów
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
nie no faktycznie ale według mnie nie ma sensu grać na drużyny, które jeszcze nie zaczęły rundy rewanżowej, ponieważ nie ma to sensu. Kadra nie jest na pewno w opltymalnej swojej dyspozycji i to może w niektórych spotkaniach być kluczem do sukcesu.
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Kolejne przemyslenia na temat niektorych spotkan:
Mocno sie zastanawiam nad postawieniem na Everton. Graja oni bardzo poukladany futbol i ostatnio ich forma jest naprawde dobra. Wyniki mowia same za siebie, mnie zas podoba sie szczegolnie gra w obronie tego zespolu, choc i w ataku maja kim straszyc. I mimo, ze zajmuja dopiero 9 miejsce PL to liczy sie ono dla mnie znacznie bardziej niz 4 Sportingu, ktory do lidera traci 20 kilka pkt! W lidze gra jak na nich naprawde slabo, malo strzelaja, przegrywaja ze slabymi druzynami, gra wybitnie im sie nie uklada. Poza mocna kadra niewiele przemawia na ich korzysc aktualnie. Mam jedynie nadzieje, ze z Evertonem nie bedzie tak jak w zeszlym sezonie z AV i nie odpuszcza oni czasem LE. Bo poza tym bardzo duzo argumentow przemawia za nimi.
Poza tym sprobuje jednak zaatakowac w pewien sposob mecz w Amsterdamie. Otoz po niezlym jak na to zdarzenie kursie proponuje zagranie na to, ze Ajax strzeli. Gospodarze maja wielu znakomitych ofensywnych graczy, ktorzy moga strzelic gola w tym meczu. Jesli nie zrobi tego nawet majacy czasem rozregulowany celownik Suarez to zostaja zawsze Pantelic, Rommedahl, czy nawet de Zeeuw oraz de Jong. Naprzeciw nim stanie wprawdzie doprawdy wybitna druzyna, ale z pewnoscia do ogrania, nie wspominajac o strzeleniu im gola. Jak powszechnie wiadomo wciaz kontuzjowanych jest kilku waznych zawodnikow. W dodatku to co ostatnio wyprawia obrona Juve dech zapiera, takie az bledu ona popelnia. No i jeszcze Buffon, takie klopsy jak w ostatnim meczu z Genoa zle rokuja przed meczem w Holandii...
Mysle, ze poza tym spotkaniem mozna dosc spokojnie dac na to, ze strzela Everton, HSV, Lille, Atletico oraz Villareal, wiekszych problemow te zespoly nie powinny z tym miec. Mysle, ze wszystkie poza Villarealem sa zrozumiale. Dlatego tylko wyjasnie jeszcze pokrotce ten ostatni. Otoz zmiennik w bramce Wolsburga jest tak slaby, ze to nie przystoi (przez niego Wilki praktycznie przegraly mecz). Trzeba jednak dodac, ze i obrona Niemcow w tym sezonie raczej kuleje, a i trzeba pamietac, ze w zeszlym, tak dla nich wysmienitym ich gra opierala sie na ataku i wazniejsze bylo, by wiecej goli strzelic niz stracic. Gdyby nie brak swietnych Cazorli oraz Rossiego bylbym absolutnie pewien tego typu. A tak jestem tylko bardzo pewien, bo i bez nich sila ofensywna gospodarzy jest duzo i ma kto u nich strzelac gole.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Podobnie jak Cozmo ja również ostrze sobie zęby na kilka potyczek w tej rundize. Najbardziej jestem ciekaw starcia Ajaxu z Juventusem. Czy Ajax wkoncu powalczy o coś więcej. Od paru lat jakoś im nie idzie. Bardzo wazny będzie pierwszy mecz. Na Arenie Ajax jest w stanie wypracowac sobie zaliczke przed rewanzem. Oby tylko nie stracili gola. Juve w ofensywie ostatnio nie gra za dobrze. Strzelają bramki nieco &quot;męcząc&quot; rywali. A czasem jak karny w meczu z Genoą są nieco z kapelusza. Defensywa potwierdzam rowniez nie gra najlepiej. Buffon także jest tylko człowiekiem i się myli. Co tutaj dużo mówic Juve jest do ogrania jak najbardziej! Brak linii pomocy jest widoczny aż nadto. Nie mają organizatora gry w tej formacji. Ajax ma de Zeeuwa i on uklada dobrze ich gre. Suarez potrafi zmarnowac setke by trafic z sytuacji o wiele gorszej. Pantelic wykańcza piłki w obrębie bramki, taki Pippo Inzaghi bym powiedział. Oczywiście Ajax potrafi też zawieśc w meczach o większą stawke jednak licze że to nie będize miało miejsca. Co do składów i absencji to trzeba poczekac jeszcze do czwartku góra środy wieczór więc nic nie podaje. Będe w tej parze kibicował za Ajaxem i na ten moment najlepszym typem na ten mecz uważam :
Ajax win @ 2,55 Unibet

---------------------------
VS

EVERTON LIVERPOOL - SPORTING LIZBONA
Typ : Everton @ 1,60
Unibet ✅2:1​

Jedyny dzisiejszy mecz uważam że ma zdecydowanego faworyta. Everton - Sporting bo o tym meczu mowa. Forma Evertonu jest wyborna. Pokonali Chelsea, zremisowali z Arsenalem. W meczu walki przegrali z LFC. To kluczowe mecze z czołówką. Zagrali tam barzdo dobrze. Dzisiaj David Moyes nie będzie miał do dyspozycji Jagielka, Hibbert, Anichebe, Fellaini, Heitinga, Senderos. Lista dośc znaczaca, szczególnie Heitingy i Fellainiego brakowac będize. Jednak kadre mają szeroką że zastąpią i tych graczy. Louis Saha jest w świetnej dyspozycji, Donovan idealnie wpasował się do zespołu.
Sporting spisuje się fatalnie. W lidze już się nie liczy w walce o mistrza. Chcieli zwojowac portugalskie puchary, ale Puchar Portugalii pożegnali klęską 2:5 z FC Porto, a Puchar Ligi Portugalskiej 1:3 z Benficą. Można mowic że los ich nie szczędził ale marząc o trofeach trzeba wygrywac z takimi rywalami. W lidze rownież sobie nie radza jak już wspomniałem i w ostatnich trzech kolejkach zdobyli raptem 1pkt! W dzisiejszym meczu w ich składzie zabraknie oao Pereira, Sinama-Pongolle, Marco Caneira, Mexer, Pedro Silva, Helder Postiga. Pewnie licza na Liedsona, ale on sam nie pomoże nic na grających pressingiem od poczatku graczy Evertonu. Sporting nie przyzwyczajony do takiej gry sobie nie poradzi przczuwam. Owszem Everton przegrał w fazie grupowej z Benficą, a nawet doznał kleski ale to jest o klase lepszy zespół w obecnym sezonie. Już tylko czysto statystycznie podpierając się przy tym typie to Sporting z 9 wizyt w Anglii w przeszłości przegrał 6. Oby to samo miało miejsce dzisaij.

----------
co do innych meczów to czas na dyskusje przyjdzie jeszcze ;)
Zapraszam do wyrażania swoich opinii.​
 
friday79 1

friday79

Użytkownik
Mnie natomiast zaciekawił mecz Herthy Berlin z Benficą Lizbona. Co do gospodarzy to widząc co grają w lidze to sądze ze nie powinni zaskoczyć Benfici, a co do gośći to całkiem odwrotnie grają nieźle co potwierdza 1 pozycje w tabeli. Tylko co mnie zdziwiło to strasznie ładny kurs na Benfice, myślalem że będzie mniejszy może to spowodowane jakimiś kontuzjami.
Bilans gospodarzy:
Pozycja: 18(ostatnia)
Mecze: 22
Wygrane: 2
Remisy: 6
Porażki: 14
Bilans bramkowy: 18-42

Bilans gości:
Pozycja: 1
Mecze: 20
Wygrane: 15
Remisy: 4
Porażki: 1
Bilans bramkowy: 52-11


I zaciekawił mnie też mecz Athletic Bilbao - RSC Anderlecht. Zaciekawił mnie ponieważ widze kurs na Bilbao 1.75, a na Anderlecht 4.50 :/ Bilbao zajmuje 7 pozycje w lidze, a goście 1 pozycję. Wie ktoś może czym te kursy są spowodowane ?
 
D 0

damian545

Użytkownik
I zaciekawił mnie też mecz Athletic Bilbao - RSC Anderlecht. Zaciekawił mnie ponieważ widze kurs na Bilbao 1.75, a na Anderlecht 4.50 :/ Bilbao zajmuje 7 pozycje w lidze, a goście 1 pozycję. Wie ktoś może czym te kursy są spowodowane ?
Porównaj sobie te ligi to będziesz wiedział ????
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP

Everton - Sporting Lizbona
Na Goodison Park zostanie rozegrany pierwszy mecz w ramach 1/16 finału Ligi Europejskiej. Gospodarze po rozgrywkach grupowych nie mają dobrych wspomnień w rywalizacji z portugalskimi zespołami. We wcześniejszej fazie dwukrotnie przegrali z Benficą, najpierw była kompromitacja na Estadio Luz, gdzie The Toffies przegrali 0-5. Potem przyszła porażka u siebie 1-2. Na początku sezonu Everton grał w lidze fatalnie, znajdował się nawet w okolicach strefy spadkowej. Jednak z czasem podopieczni Moyesa zaczęli grać coraz lepiej, przyszły coraz lepsze wyniki, między innymi remis z Arsenalem na wyjeździe czy wygrana u siebie z Chelsea w ostatnim ligowym meczu. Ostatnie cztery mecze ligowe u siebie, to komplet zwycięstw, a przeciwnicy nie należeli do najsłabszych, chociażby Manchester City czy Chelsea. Z wypowiedzi piłkarzy Evertonu wynika, że już nie mogą się doczekać tego meczu, chcą się pokazać jak najlepiej w Europie. Goście wygrali grupę, wyprzedzając między innymi: Heerenveen czy berlińską Herthę. Jednak występy w Lidze Europejskiej to jedyny pozytywny aspekt w obecnym sezonie dla Sportingu. W lidze grają fatalnie, są na czwartym miejscu, tracąc do lidera Benfici aż 21 punktów. Nie wygrali kolejnych pięciu meczów, doznając upokarzających porażek, 2-5 z Porto w Pucharze Portugalii i 1-4 z Benficą w Pucharze Ligi. Drużyna gra fatalnie, a przecież dzisiaj zmierzy się z silną jedenastką The Toffies. Wśród gospodarzy nie zagrają: Jagielka, Hibbert, Anichebe, Fellaini i Heitinga. Gospodarzy przyjechali bez: Joao Pereiry, Sinamy-Pongolla, Marco Caneiry, Mexera, Pedro Silvy i Heldera Postigi. Obecna forma wskazuje zdecydowanie na Everton. Gospodarze pomimo osłabień są zespołem zdecydowanie lepszym personalnie. Mając na uwadze ostatni wynik w Portugalii dzisiaj będą chcieli rozstrzygnąć losy dwumeczu. Na pewno zaatakują Sporting, stawiam na zwycięstwo The Toffies co najmniej dwoma bramkami.
Mój typ:
Everton (-1.0) 2,95
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
Ja z LE wybrałem:Everton FC - Sporting Lissabon 1,CF Villarreal - VFL Wolfsburg 1,po kursach 1.75.Niestety teraz juz kurs na Everton spadl z 1.9 na 1.6.Zobacze jak sie bedzie toczyła gra,ale wydaje mi sie ze Sporting dzisiaj &quot;zaczerwieni&quot;.Ogladalem pare meczy na wyjezdzie i goscie gdy przegrywaja strasznie sie &quot;gotuja&quot;.Dzisiaj spodziewam sie wygranej Evertonu,a gdy wczesnie obejma prowadzenie zagram na czerwien SL.No i cos by postawil na gosci-dobrym typem bedzie Benfica lub under 2.5,a z niespodzianek dla odwaznych Red Bull Salzburg,Standard Liege wydaje sie bez formy,a goscie juz troche nabroili w swojej grupie.Oczywiscie stawiam max dwa spotkania na jednym kuponie,zeby ktos nie pomyslal ze gram tasiemca.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
I zaciekawił mnie też mecz Athletic Bilbao - RSC Anderlecht. Zaciekawił mnie ponieważ widze kurs na Bilbao 1.75, a na Anderlecht 4.50 :/ Bilbao zajmuje 7 pozycje w lidze, a goście 1 pozycję. Wie ktoś może czym te kursy są spowodowane ?

No zastanów się nad tym co napisales. Jak widać po tym poście jesteś kolejną osobą dla której w lidze hiszpańskiej istnieją tylko dwa kluby czyli Real i Barca a w rzeczywistości tak nie jest. Powodów jest pare a pierwszy to taki że Athletic u siebie to bardzo mocna drużyna o czym przekonal sie w tym sezoni Real przegrywając tam 1:0. Drugi to taki że Anderlecht to jest co najwyżej średniak europejski a jak sie przyjdzie mierzyć z kimś mocnym jak choćby Lyonem w eliminacjach LM to dostają tęgie lanie. Po trzecie sam Athletic jest dobrym zespolem ale ma pecha że gra w lidze hiszpańskiej gdyż w takiej lidze belgijskiej spokojnie móglby walczyc o mistzostwo a i sklad jest ciekawy gdyż maja tam tylko zawodników z Kraju Basków a ktoś kto nie jest z tamtąd nie może grać w tym klubie.
 
friday79 1

friday79

Użytkownik
Nie myśle tak że istnieja dwa kluby w lidze hiszpanskiej. Wiem że z Realem wygrali ???? A co do kursów to myślalem ze będa gdzieś mniej więcej takie same. Przepraszam za zaśmiecanie ale chciałem wytłumaczyć ????
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
No zastanów się nad tym co napisales. Jak widać po tym poście jesteś kolejną osobą dla której w lidze hiszpańskiej istnieją tylko dwa kluby czyli Real i Barca a w rzeczywistości tak nie jest. Powodów jest pare a pierwszy to taki że Athletic u siebie to bardzo mocna drużyna o czym przekonal sie w tym sezoni Real przegrywając tam 1:0. Drugi to taki że Anderlecht to jest co najwyżej średniak europejski a jak sie przyjdzie mierzyć z kimś mocnym jak choćby Lyonem w eliminacjach LM to dostają tęgie lanie. Po trzecie sam Athletic jest dobrym zespolem ale ma pecha że gra w lidze hiszpańskiej gdyż w takiej lidze belgijskiej spokojnie móglby walczyc o mistzostwo a i sklad jest ciekawy gdyż maja tam tylko zawodników z Kraju Basków a ktoś kto nie jest z tamtąd nie może grać w tym klubie.
koleżko Anderlecht ograł Ajax w wyjazdowym meczu 1-3 więc tak nie lekceważ tej drużyny z Belgii, a Real tak jak wczoraj można było zobaczyć grając pełnym składem nie potrafił strzelić nawet bramki Lyonowi
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Może i pokonali Ajax na wyjeździe ale tamten mecz dla Joden nie miał żadnego znaczenia bo i tak mieli zapewniony awans więc ten sukces o niczym nie świadczy ale fakt pokonali niezłą europejską drużynę i ja wcale nie twierdze że są słabi strasznie ale uważam po prostu że Athletic powinien sobie poradzić u siebie z piłkarzami z Belgii.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Atletico - Galatasaray
- Atletico w lidze jeszcze nie złożyło broni, ale aby osłodzić sezon w Lidze Europejskiej mogą smiało powalczyć o awans.
- Galatasaray bez Sabri Sarioglu, Harry Kewell, Shabani Nonda [do zweryfikowania]
- W Turcji na pewno Atletico nie będzie faworytem, dlatego jeśli myślą o awansie, muszą poważnie potraktować pierwszy mecz.
- Galata zagra z kontry i bramkę strzelić może. Ofensywa Atletico dobrze znana, potrafią strzelać mnóstwo bramek.
Typ: Atletico lub over 2,5.
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Mogę powiedzieć, że Herta będzie walczyć mimo tego ostatniego miejsca w lidze (choć za priorytet uznają utrzymanie się w Bundeslidze). Nie wiadomo czy wystąpią w niemieckiej ekipie Fabian Lustenberger, Florian Kringe, Levan Kobiashvili czy Arne Friedrich, którzy skarżyli się na przeziębienie. Osobiście kłaniam się ku Benfice, która jak wiemy jest pierwsza w swoich rozgrywkach, a ponadto ma znacznie ciekawszy skład. Na dodatek warto dodać, że niemiecka drużyna ma problem z strzelniem do bramki średniakowi z bundesligi, a co jeżeli mowa o liderze ligi portugalskiej?

Hertha BSC: Drobny - Piszczek, Friedrich, Hubnik, Kobiashvili - Lustenberger, Dardai, Cicero, Raffael - Gekas, Ramos

Benfika Lizbona: Quim - Pereira, Luisao, Luiz, Peixoto - Javi Garcia, Ramires, Coentrao, Aimar - Cardozo, Saviola

Typ: Benfica Lisbona
 
L 0

lukasz26tg

Użytkownik
Witam wszystkich.

Tak jak juz pisano , Liga Mistrzow jest bardziej prestizowa , ale i tutaj mozna zobaczyc ciekawy football ktory zawsze zaskakuje , jak Np Real zaskoczyl nas nie strzelajac bramki czy Moj ulubiony zespol Man Utd ktory wygral 3:2.

Tutaj licze na kilka meczy , ktore powinny wejsc.
Kazan - Hapoel T.A. (1m.) - stawiam tutaj na Kazan...czemu ? Sa ogolnie lepsi i do tego atut wlasnego boiska , ktore wiadomo , nie lezy w strefie cieplutkiej jak Izraelskie...Ruscy nie pozwola sobie nawet na strzelenie bramki.

Hamburger - PSV - ten mecz typuje na over 2.5. Psv Jest zdolna strzelic niemcom brameczke...a Ci nie chcac przegrac wiadomo , musza strzelic 2.

Lille - Fenerbahce
Strzelajace duzo goli w lidze Lille...oraz tureckie Fenerbache. Dla mnie nie ma mowy o wygranej Turkow. Poza analiza skladu i graczy , trzeba wedlug mnie tez spojrzec na to , iz kibice nie daliby spokoju gdyby Francuzi zostali ograni na wlasnym boisku przez tak nielubianych w tym kraju Muzlumanow. Dla mnie w tym meczu bedzie 1:0 juz do 30 minuty i pewnie wygra Lille.

Panathinaikos - Roma
Panathinaikos przegrywajac z Kavala w lidze chyba odpuscil ten mecz..ale skoro Smolarek potrafi im wcisnac 2 gole na wyjezdzie...co zrobi z nimi Roma ? Roznica miedzy wlochami a grecja jest taka , ze nawet nie ma sie co rozpisywac.

Moj kupon na dzis :
Kazan - Hapoel T.A. (1m.) 1.45
Hamburger - PSV ILG 2.5 1.82
Lille - Fenerbahce (1m.) 2.02
Panathinaikos - Roma (1m.) 2.40
Atl.Madryt (strz./nie strz.) 1.12

Kurs akumulowany: 14.01x
Stawka : 100 zl
EW :1260.90 PLN

Za wszelkie komentarze z gory dziekuje , przydadza sie ????
 
F 0

ferris

Użytkownik
Co do typu na Rubin nie byłbym taki pewny. Liga rosyjska jeszcze nie wystartowała, więc forma zespołu będzie wielką niewiadomą. Hapoel szans na mistrzostwo już nie ma, więc może się w pełni skupić na LE. A w niej wcale sobie słabo nie radzą, wyszli z pierwszego miejsca w grupie z takimi zespołami jak HSV, Celtic, czy Rapid Wiedeń. Hapoel wysoko wygrał swoje ostatnie ligowe spotkania, to znaczy że jest w dobrej formie. Ja osobiście ten mecz omijam szerokim łukiem. Pachnie mi tu remisem.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Rubin Kazan - Hapoel Tel Aviv typ:1 kurs:1,5✅
Rubin Kazan - Hapoel Tel Aviv (Poniżej/powyżej Rubin Kazan: 1.5) typ:Over kurs:1.55✅


jak wiecie liga rosyjska się zakończyła rozgrywki Rubin zapewnił sobie udział za rok w LM, i pewnie teraz piłkarze rosyjskiego klubu przygotowują wyłącznie pod kontem LE, myślę że skoro i Zenit i CSKA w wcześniejszych sezonach grali bardzo dobrze w europejskich rozgrywkach właśnie w tym okresie to Rubin powinien pójść w ich ślady, do tego dodajmy to że w Rosji są ostrzejsze zimy to nie wiadomo jak Izraelscy piłkarze sobie z tym poradzą
 
blancos 56

blancos

Użytkownik
HTML:
 Co do typu na Rubin nie byłbym taki pewny. Liga rosyjska jeszcze nie wystartowała, więc forma zespołu będzie wielką niewiadomą. Hapoel szans na mistrzostwo już nie ma, więc może się w pełni skupić na LE. A w niej wcale sobie słabo nie radzą, wyszli z pierwszego miejsca w grupie z takimi zespołami jak HSV, Celtic, czy Rapid Wiedeń. Hapoel wysoko wygrał swoje ostatnie ligowe spotkania, to znaczy że jest w dobrej formie. Ja osobiście ten mecz omijam szerokim łukiem. Pachnie mi tu remisem.
a ja uwazam zupelnie odwrotnie, mimo iz Rosyjska Premier Liga jeszcze nie wystartowala to o forme zespolu z Kazania jestem spokojny. Praktycznie rok w rok powtarza sie sytuacja ze mimo iz liga nie gra to zespoly ze ,,Zbornej&#39;&#39; radza sobie bardzo dobrze. Problemem dla gosci z pewnoscia bedzie klimat panujacy w Rosji . Ogromny klopot z aklimatyzacja maja zespoly z serca europy a co dopiero goscie z dalekiego Izraela ( wyniki mowia same za siebie 0:0 z Barcelona czy 1;1 z Interem) , po meczacej podrozy przyjdzie im sie zmierzyc w bardzo trudnym pojedynku . Kolejnym atutem gospodarzy z pewnoscia jest slaba gra Hapoelu na wyjazdach gdzie wygrali jedynie z przecietnie grajacym w pucharach Rapidem a para napastnikow gospodarzy powinna budzic szacunek Alejandro Domínguez i Aleksandr Bucharow to gracze ktorzy potrafia przebic sie nawet przez najlepsza obrone.

Moj typ :Rubin Kazan
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom