>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1/16 Ligi Europejskiej

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
para napastnikow gospodarzy powinna budzic szacunek Alejandro Domínguez i Aleksandr Bucharow to gracze ktorzy potrafia przebic sie nawet przez najlepsza obrone.
Owszem budzli podziw, ale Dominguez już jest graczem Valencii CF.
Bucharow owszem został w zespole, a teraz jego partnerem w ataku może byc Turek sprowadzony z Zenitu Kazań - Fatih Tekke. Tyle że to zupelnie inny typ gracza. Warto również dodac że do Rubina dolączyl zawodnik z Hapoelu Tel Awiw Bibras Nath za 7,5mln Euro.
Owszem Rubin ma lepszy sklad, ja jednak sobie odpuszcze ten mecz. Ale powodzenia życze wszystkim stawiającym ;)

Postaram się kilka słow o kilku meczach napisac ;)

VS

AJAX AMSTERDAM - JUVENTUS TURYN​

Jak pisałem wcześniej najciekawiej zapowiadający się mecz dzisiejszego dnia. Ajax do tego meczu przystąpi bez Lindgrena i Gabriego. Co ważne pozostali zawodnicy sa do dyspozycji Martina Jola. Zatem trzon zespołu powinien byc taki sam jak w ostatnich meczach. Nie sądze by doszlo do jakichś diametralnych zmian w składzie. Ajax ma ogromną siłę rażenia. Juve w obronie nie spisuje się najlepiej. W ogóle to grają tragicznie w ostatnim czasie co widzi kazdy. Dobrą wiadomością dla nich jest zapewne że pomalu szpital maleje i zawodnicy wracają do gry. I tak dzisiaj są już w kadrze Camoranesi czy Trezeguet. Zabraknie jeszcze Iaquinty, Cannavaro i Poulsena.
Oba zespoły mierzyły już się w Europejskich pucharach. Na Arenie Juve nie przegrało w 3 meczach. Dzisiaj jednak to inny Juventus. Ajax równiez ma ochote powalczyc o dobry rezultat. Tak sobie myślę jaki typ tutaj najrozsądniejszy i wychodzi na to że lepiej odpuścic typowanie takich meczów i skupic się na oglądaniu i emocjonowaniu;)
------------------------------

Mecz Brugge - Valencia równiez odpuszczam a to ze względu na domową solidnośc Belgów i to że Valencia w LE eksperymentuje ze składem więc nie będe ryzykował postawienia na Nietopezry. Może się okazac że Villa i Siva zaczną na ławce czym wcale się nie zdziwie. Wystarczy popatrzec jaki skład grał w meczach grupowych.

-------------------------
VS

TWENTE ENSCHEDE - WERDER BREMA
Typ : Powyżej 2,5 gola @ 1,93
Unibet ⛔1:0​

Bardzo interesująco zapowiadający się mecz. Werder w ofensywie wiadomo potrafi się zaprezentowac bardzo dobrze. Gorzej u nich z defensywa no i w bramce nieobliczalny Wiese.
Akcje w ofensywie Twente również mogą imponowac. Świetnie rozgrywa Perez, na skrzydlach szalejący Ruiz i Stoch, a na szpicy muskularny N&#39;Kufo. Obrona Werderu pęknie o czym jestem pzrekonany. Kursy na takie zdarzenie równiez bardzo kuszace. Owszem w lidze Twente słynie z dobrej obrony, ale to głównie w meczach ze słabszymi zespołami. Że idzie ich defensywe rozmontowac zademonstrowali gracze Ajaxu. Ze skutecznością też u nich czasem na bakier, ale styl w jakim grają wyraźnie pokazuje że starają się atakowac. Werder też duzo strzela. W Bundeslidze jest na 3msc pod względem zdobytych bramek. Coś czuje że bariera 2,5 może pęknąc.

TWENTE : Boschker - Stam, Douglas, Wisgerhof, Tiendalli - Brama, Perez, Tiote - Ruiz, N&#39;Kufo, Stoch

WERDER : Wiese - Fritz, Mertesacker, Naldo, Pasanen - Niemeyer, Frings - Marin, Özil, Borowski - Pizarro

Potem coś jeszcze będe dodawał ...

Jak tak patrze na zestaw dizsiejszych meczów to ciężko o coś pewnego, wiele wyrównanych meczów się szykuje. Wcześniej wspomniałem że meczem wieczoru jest spotkanie w Amsterdamie, ale wcale nie mniej cekawie będzie w Hamburgu gdzie zawita PSV czy w Atenach gdzie przyjedzie niepokonana od 20 meczów AS Roma.Dodatkowo w Grecji jak dotąd Rzymianie nie stracili bramki. WIem ze to tylko takie statystyczne doniesienia które nie zawsze się sprawdzaja co pokazał mecz na San Siro gdzie ManU też dotąd nic nie strzeliło a tu we wtorek wpadły 3 gole ;) Rzekłbym tak że dzisiaj nie ma nieciekawych meczów!
Dzisiaj chyba nie będe przewidywał wygranych zespołów tylko pobawie się w typowanie bramek tj że dana drużyna strzeli lub że padnie over/under. Bo nie widze takiego jednoznacznego faworyta na jakiś mecz.

-------------------
VS

HERTHA BERLIN - BENFICA LIZBONA
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,80
Unibet✅1:1​

Hertha z zapowiedzi przedmeczowych wcale nie zamierza się poddac w dniu dzisiejszym. Wyjdą najlepszym składem jaki mają do dyspozycji na dany moment. I Tutaj właśnie kolejna ciekawostka statystyzcna. Benfica dotąd nie wygrała w Niemczech ani razu na 9 gier. Oczywiście teraz wydaje się najlepszy moment na to bo Lizbońskie Orły grają bardzo dobrze w rodzimej lidze i pucharach. Ofensywna siła zespołu jest imponująca. Ze składu nie brakuje nikogo kluczowego wiec można się spodiewac Di Marii i Savioli m.in w ataku. Typowanie 1x2 w tym meczu odpuszczam. Ale za to wydaje mi się że ujrzymy bramki z obu stron. Owszem Hertha nie strzela ich za dużo, ale stwarza okazje, w meczu z Mainz mieli ich sporo, jednak jak zawsze brakuje skutezcności. Dzisaij jak Benfica pójdzie do przodu czego można się spodziewac żę zagrają otwartą piłkę to kontra Berlińczyków może coś wpasc. Kurs @1,80 kuszący. Szczególnie liczę że Ramos coś strzeli, a może któras z akcji Raffaela zakończy się bramką. Benfica na wyjazdach może tak nie dominuje jak na własnym obiekcie ale też sadze że strzeli conajmniej jednego gola.

HERTHA : Drobny - Piszczek, A. Friedrich, von Bergen, Kobiashvili - Dardai, Cicero - Ebert, Nicu - Raffael - Ramos

BENFICA : Julio Cesar - Ruben Amorim, Luisao, David Luiz, Cesar Peixoto - Javi Garcia - Ramires, di Maria - Carlos Martins - Saviola, Cardozo

-------------------------
VS

OSC LILLE - FENERBAHCE
Typ : Lille @ 1,75
Unibet ✅2:1
Powyżej 2,5gola @ 2,15 Unibet✅

Lille - Fenerbahce, w tmy meczu pokusiłbym się o postawienie na Lille. Fener to już nie jest tak wielka siła jak pare sezonów temu kiedy w LM doszli daleko. Szcególnie wtedy dominowali u siebie na Sukru Sarocoglu. Obecnie ich skład już nie jest tak imponujący w mojej ocenie. Mają problemy w defensywie. Forma równiez nie najwyższa. Szcególnie problemy mają w obronie. Tracą wiele bramek. Lille u siebie bywa niezwykle skuteczne, szczególnie w obecnym sezonie.


Póki co takie mecze mi się widzą, ale w innych równie wiele ciekawego się wydarzy więc trzeba cos z tego wybrac odpowiednio jeszcze.

Zapraszam do dyskusji i wspólnego analizowania ;)
 
teo1992 55

teo1992

Użytkownik
Liverpool - Unirea
typ: 1 1.31 9/10 ✅
typ : Liverpool -1,5 1.96 7/10 ⛔
Goście nie strzelą 1.85 6/10 ✅
Znany nam wszystkim z Wisły Petrescu odszedł z zespołu z Rumunii , podziękowano mu za wspólpracę , powód nigdzie nie jest podany ; )
Nowym szkoleniowcem został Ronny Levy , a Petrescu wylądował w drugiej lidze rosyjskiej.Nowym piłkarzom nie spodobało sie to , ze mają nowego trenera , wielu z nich podobno pojdzie w ślady Petrescu i rowniez wylądują w Rosji.Nowy trener więc przyjezdza w mocno okrojonym składzie , bez co najmniej czterech kluczowych zawodników :
- Pablo Brandán [lewy obrońca , bądz lewy skrzydłowy , rozegrał w lidze mistrzów 540minut , czyli o dziwo wszystkie 6 meczy grupowym od pcozatku do konca .]
-Ricardo Gomes [ defensywny pomocnik , w fazie grupowej ligi mistrzów wystąpił w 5 meczach ]
-Dacian Varga [boczny pomocnik lub napastnik , w fazie grupowej rozegrał wszystkie 6 meczy ]
-Balan [Pomocnik , 6 meczy w fazie grupowej ]
Wyjazd Petrescu , na pewno nie wywołał miłej atmosfery w zespole , gdyż to on sprowadził do zespołu tych kluczowych zawodników jak Bilasco, Brandan, Galamaz czy też Arlauskis , piłkarze z pewnością nie wyjdą jakos niezwykle zmotywowani , tym bardziej ze grają na wyjezdzie , a straszą głownie u siebie , oto ich mecze w fazie grupowej :
Sevilla FC - Unirea Urziceni 2 : 0
Unirea Urziceni - VfB Stuttgart 1 : 1
Glasgow Rangers - Unirea Urziceni 1 : 4
Unirea Urziceni - Glasgow Rangers 1 : 1
Unirea Urziceni - Sevilla FC 1 : 0
VfB Stuttgart - Unirea Urziceni 3 : 1
jak widać z Rumuni nikt nie dał rady wywieźć więcej niż 1pkt ;) Wrto dodać jeszcze ze dzisiejszy mecz będzie pierwszym meczem Unirei w tym roku !!!
nie wiadomo także jakim ustawieniem zagrają , bo zwykle grali 4-1-4-1 , zaś tutaj wszyscy spodziewają sie bardzo defensywnego 4-4-2
Teraz przejdzmy do gospodarzy czyli Liverpoolu .
Liverpool tradycyjnie rozkręca się w drugiej połowie sezonu. Choć ostatni mecz to przegrana w ważnym meczu z Arsenalem, jednak była to dopiero pierwsza przegrana w ostatnich 6 meczach.Liverpool po krótkiem przygodzie w lidze mistrzów spróbuje jednak jeszcze zaistnieć w Europie. Dzisiejszy mecz potraktują jako pierwszy krok do finału , ktory odbędzie się w Hamburgu.Lista nieobecnych nie jest krótsza aniżeli u gości bo zabraknie :
-Torresa
-Johnsona
-Benayoun , który jest świeżo po kontuzji.
-Maxi , nowy nabytek , ktory nie zostal zgloszony do rozgrywek.
Na szpicy zapewne wystąpi Kuyt , który ostatnio nieżle zagrał z evertonem.
Jak dla mnie warto zagrać Liverpool[-1,5] gdyż Benitez wie ze w Rumunii niełatwo będzie o bramki , więc dwie powinni strzelić co najmniej , nie tracąc przy tym ani jednej ;) GL !
zapomniałem dodać ze meczyk od 20:55 transmituje tv4 , więc miłego oglądania i wysokich wygranych ;)
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Robson wymienil kilka z dzisiejszych hitow, w ktorych emocji zapewne nie zabraknie ???? W Atenach Koniczynki zmierza sie z Roma, ktora kontynuuje passe zwyciestw, obie druzyny w mozliwie najmocniejszych skladach: Rzymianom zabraknie przede wszystkim Tottiego i Toniego, W Panathinaikosie wszyscy zdrowi, wystawia zatem jedenastke z D.Cisse na szpicy i Ninisem oraz Leto wspierajacych go na skrzydlach. Wiadomo, Panata to nie chlopcy do bicia a szczegolnie na wlasnym stadionie wspierani dopingiem swoich kibicow, z drugiej strony Roma dysponuje taka forma ze moze zagrozic kazdemu, i tu pojawia sie pytanie czy Giallorossi nie odpuszcza tego meczu, i nie chodzi o przegrana ale przykladowo o bezbramkowy remis ktory pozwoli na Delle Alpi odprawic Grekow z niczym. Roma moze wygrac t spotkanie ale w zwiazku z tym ze to dwumecz bardziej przychylam sie do grania z podporka, kurs nie jest taki zly,a szanse spore. Mozna sprobowac tez zagrania na under 2.5
Panathinaikos-Roma x2 1,4 , under 2,5 1,7 [Expekt]

zgodze sie z teo1992 na typy Liverpoolu, goscie bez Petrescu ktory ich druzyne zbudowal. Graja na Anfield, a tam The Reds rzadko traca punkty, ciekawi mnie tylko jak zagraja Rumuni, czy beda murowali dostepu do wlasnej bramki czy zagraja w otwarte karty. Nie sadze by Liverpoolczycy rozgromili Uniree ktora jest groznym zespolem o czym przekonaali sie Rangersi ???? Jednak dzis to gospodarze siegna po zwyciestwo. Kurs na Liverpool nie warty gry (chyba ze za spora sumke :p ), dlatego mozna sprobowac 1 z handi i ewentualnie under 2,5 gdyz nie sadze by obie druzyny sie rozstrzelaly (under 3.5 tez kurs niezly mi sie wydaje ;] )
Liverpool - Unirea 1 1.3 , 1 (hcp-1) 1.8, under 2,5 2.0 , under 3.5 1.4 [Expekt]
 
M 0

marcin17d

Użytkownik
Co meczu Ajax - Juventus chcialbym przytoczyc jeszcze troche liczb\. Na 11 meczow ligowych Ajax wygral u siebie 10 zremisowal 1 ani razu nie przegral strzelil 38 goli i stracil 3 Juve z koleji ma bilans na 11 meczy wyjazdowych 5:two:4 17 strzelonych 15 puszczonych. Jak widac Ajax na swoim terenie twardo broni i duzo atakuje a forma Juve ostanio nie zaskakuje dlatego typuje że Ajax win albo że to LE to Juve może coś strzelić i typ że obie drużyny strzela tez jest dobry.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

PANATHINAIKOS - AS ROMA
Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,70
Unibet ⛔3:2​

mati89 dobrze kombinujesz z tym meczem Panathinaikosu z Romą. Warto powiedziec że Roma poprawila znacznie gre w defensywie za Ranierego i nie tracą głupich bramek. Passa wygranych owszem jest bardzo spora. Grecy jak to Grecy ostatnio strzela tam tylko Cisse. Wyeliminowanie jego może równac się małej ilości szans ze strony Koniczynek. PAO ma również lepsza defensywe co pokazuje w lidze greckiej. Z 10 swoich ostatnich meczów stracili 6 bramek w tym dwie strzelił Ebi Smolarek :p W skladzie Panathy zabraknie dzisiaj : Gilberto Silva, Seitaridis, Rodriguez, Karnezis.
Roma jak już wspomniałeś dzisiaj bez Toniego i Tottiego. Reszta zagra. Trener Ranieri ma zatem spory wybór wśród zawodników. W dzisiejszym meczu nie sądze by Roma postawiła na atak. Raczej będzie to badanie terenu by nie przegrac i przed rewanżem miec dobrą zaliczke. Jak też wspomniałem oba zespoły nie tracą głupich bramek. Mecz zapowiada się wyrównanie i kto wie czy nie zakończy się remisem 0:0. Ewentualnie o triumfie jednych bądź drugich zadecyduje jedna bramka.

PANATHINAIKOS : Tzorvas - Vyntra, Sarriegi, Kante, Spyropoulos - Karagounis, Simao, Katsouranis – Salpingidis, Cisse, Leto

AS ROMA : J.Sergio – Cassetti, Mexes, Burdisso, Riise – De Rossi, Pizarro – Taddei, Perrotta, Vucinic – Baptista

----------------------
teo1992 rzeczywiście typ na Liverpool w roli pewniaka wydaje się bardzo dobry. Uniera to już nie będzie ten sam zespół co jesienią z Petrescu. Dodatkowa presja z przyjazdu na Anfield. Benitez i jego ludzie wymęczą jakoś wygraną w dniu dzisiejszym więc sam też chyba postawie na The Reds;)
Typ : LIVERPOOL @ 1,30 Unibet ✅1:0

-------------------------

Jeszcze tak myślę o meczu Atletico Madryt - Galata. W meczu z Barcą dobrze zagrali z przodu. Reyes pokazał że dużo widzi na boisku, swietna piłką przy bramce na 1-0 Kuna Aguero. Simao również nie zagrał źle. Problemy zaczynają się w defensywie. Oba zespoły zresztą w defensywie spisują się nieciekawie. Owszem szkoda że nie będize Barosa, Kewella i paru jeszcze, ale Arda Turan, Keita czy Elano są w stanie przynajmniej raz pokonac młodego de Gea.
Hiszpański dziennik AS przewiduje takei składy :

Typ : Powyżej 2,5 gola @ 1,75 Unibet ⛔1:1
Atletico Madryt @ 1,67 Unibet ⛔
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
marcin17d troche nie pasuje mi win Ajaxu, nie dlatego ze kibicuje Juve czy cos w tym stylu :p ale poniewaz w LE Amsterdamczycy nie graja jakos olsniewajaca, rowniez i na wlasnym stadionie: przegrali z Fiolkami, remis z Timisoara oraz wygrana z Dynamem Zagrzeb. Jesli spojrzymy na wyniki Eredivisie mozemy przypuszczac ze nie grali na 100%, bo w lidze u siebie sa bardzo grozni, dobrze idzie im z tymi mocniejszymi ekipami na czele z Twente, Alkmaar czy Feyenoordem (wszystkie te mecze na wlasnym obiekcie wygrali). Nie wiem czego sie dzisiaj po nich spodziewac ale typ na to ze Ajax strzeli lub obie druzyny strzela wydaje sie najlepsza opcja, Juve tez nie stoi na straconej pozycji - wracaja Camoranesi, Trezegol, oni moga zrobic roznice ???? Trudny mecz i typowy no bet , jesli cos koniecznie wybierac to te wlasnie typy.
 
blancos 56

blancos

Użytkownik
Napisał Blancos Zobacz post
para napastnikow gospodarzy powinna budzic szacunek Alejandro Domínguez i Aleksandr Bucharow to gracze ktorzy potrafia przebic sie nawet przez najlepsza obrone.
Owszem budzli podziw, ale Dominguez już jest graczem Valencii CF.
Bucharow owszem został w zespole, a teraz jego partnerem w ataku może byc Turek sprowadzony z Zenitu Kazań - Fatih Tekke. Tyle że to zupelnie inny typ gracza. Warto również dodac że do Rubina dolączyl zawodnik z Hapoelu Tel Awiw Bibras Nath za 7,5mln Euro.
Owszem Rubin ma lepszy sklad, ja jednak sobie odpuszcze ten mecz. Ale powodzenia życze wszystkim stawiającym

Postaram się kilka słow o kilku meczach napisac
Racja moja pomylka ale Bucharow jak widac radzi sobie za 2
 
teo1992 55

teo1992

Użytkownik
Postanowiłem przyblizyc jeszcze jedno spotkanie o którym nikt nic nie napisał ;)
Standard Liege - Salzburg
Typ 1 2.25 ✅
Przewidywany skład Standard de Liège:
Bolat, Marcos, Sarr, Mangala, Pocognoli, Witsel, Defour, Nicaise, Jovanovic, De Camargo, Mbokani
rezerwowi:
Van Hout, Victor Ramos, Felipe (?), Goreux, Mulemo, Dalmat, Dufer, Traoré

źródlo oficjalna strona ;)
przewidywany skład Salzburga :
Gustafsson, Ulmer, Schwegler, Afolabi, Sekagya, Svento, Tchoyi, Schiemer, Wallner, Leitgeb, Janko

Patrząc na ostatnie 6 meczy Salzburga to może zaimponować to , iż ostatnie 6 meczy wygrali !!! taak , Lazio , Levski jak i Villarreal ograli u siebie jak i na wyjazdach , ale ja przyjrzałem się tym 6 meczom ponownie . Njapierw mecze z Villarrealem : Ich pierwszy mecz rozegrali gdy Villarreal był wręcz w krytycznej formie , dostawał od kazdego w lidze jak i pucharach . Drugi mecz z Villarrealem rozegrali w polowie grudnia , kiedy to Villarreal było w strefie spadkowej i nie obchodził juz ich ten puchar i po prostu go odpuscili. ;) Teraz analizując mecze z Lazio , włosi grali rezerwami . Zaś o meczach z Levskim nie znalazlem nic ciekawego . W moim przekonaniu szczescie Salzburga skonczylo się , nie ten etap . Standard wyjdzie w dobrym składzie z najlepszym młodym zawodnikiem w lidze belgijskiej czyli Defourem , który powinien dziś wyjsc w pierwszym składzie. W zeszłym roku Standard odpadł z portugalską Bragą , w tym myśle ze są silniejsi niz rok temu , mają dobry skład , a kurs mysle ze jeszcze zawyzony , bo powalczyc to Salzburg moze , ale w Austrii ;)
 
L 0

lukasz26tg

Użytkownik

Tutaj licze na kilka meczy , ktore powinny wejsc.
Kazan - Hapoel T.A. (1m.) - stawiam tutaj na Kazan...czemu ? Sa ogolnie lepsi i do tego atut wlasnego boiska , ktore wiadomo , nie lezy w strefie cieplutkiej jak Izraelskie...Ruscy nie pozwola sobie nawet na strzelenie bramki.

Jak widac z tym mialem racje ???? Mam nadzieje ze reszta typow tez sie sprawdzi i jutro bedzie kilka zl na wyjazd do krakowa debicy i sandomierza ????
EDIT : jest 82 minuta ale wiecie...
Chcialem dorzucic 1 typ ktory dodalem
Fulham - Szachtar over 1.5 , malutka stawka ale musi wejc. W tych meczach beda padac over 2.5 dzisiejszych bo kazdy chce miec zaliczke przed rewanzem ????
Pozdrawiam
 
mack_tm 0

mack_tm

Użytkownik
Według mnie to Lille może mieć problemy. Reszta mi się podoba i mam w planach zagrać coś podobnego, poważnie myślę o OM i może Liverpool z jakimś utrudnieniem (np -1).
Powodzenia i pozdrawiam.
 
teo1992 55

teo1992

Użytkownik
zblize jeszcze trochę potyczke Atletico z Galatą ;)
Atletico - Galatasaray
typ 1
kurs 1.7
⛔
najpierw składy :

co sie od razu rzuca w oczy brakuje Barosa jak i Kewella ;)
W pierwszej części sezonu Turcy rywalizowali w grupie F Ligi Europejskiej. Ostatecznie zajęli pierwsze miejsce w tabeli, doznając tylko jednej porażki. Podopieczni Franka Rijkaarda nie mieli jednak zbyt wymagającej grupy, bowiem ich rywalami były zespoły Panathinaikosu Ateny, Dinama Bukareszt i Sturmu Graz.
Z kolei Atletico do 1/16 finału Ligi Europejskiej awansowało dzięki trzeciej lokacie w grupie D Ligi Mistrzów. Co ciekawe piłkarze z Vicente Calderon w sześciu spotkaniach nie odnieśli ani jednego zwycięstwa. Rywalizację zakończyli z trzema punktami na koncie, co pozwoliło im na zajęcie trzeciej lokaty.
Więc można powiedzieć ze gram na przełamanie trochę ;) bo 6 meczy bez wygranej w pucharach .... muszą w koncu złamac złą serię ;)
W ostatnim meczu z Barcą Atletico pokazało swoją wartośc , wygrywając ;) patrząc na składy , Atletico jest lepsze w kazdym aspekcie . Moze jedynie bramkarze są porównywalni , gdyż De Gea jest jak dla mnie niewiadomą , ale patrząc na resztę składu .. Aguero , Forlan , Reyes , Simao mysle ze oni zagwarantują Atletico kontynuacje dobrej serii . Najpierw udało sie im w copa del rey , potem w lidze , przyszedł czas na Ligę Europejską ;)

W składzie Atletico Madryt na ten mecz znalazł się świeży zakup tego klubu, Eduardo Salvio, który stanie przed szansą debiutu w nowej drużynie. Oprócz Argentyńczyka kolejną ciekawą osobą jest Ruben Perez, który w razie wysępu zadebiutuje w barwach pierwszej drużyny.
Na liście Quique Sanchez Floresa brakło Tiago, oraz Ibry. Obaj zawodnicy nie mogą grać. Pierwszy nie może grac, ponieważ jest wypożyczony z Juventusu Turyn, który także gra w tych rozgrywkach, natomiast Senegalczyk nie został wcześniej zgłoszony do rozgrywek. Oprócz tej dwójki zabrakło także: Pernii, Pablo oraz Cabrery.
Skład Atletico:
De Gea, Asenjo, Luis Pera, Thomas Ujfalusi, Alvaro Dominguez, Antonio Lopez, Juan Valera, Juanito, Camacho, Reyes, Simao, Raul Garcia, Jurado, Assuncao, Salvio, Ruben Perez, Forlan, Aguero
pogrubieni to piłkarze którzy wystąpili w ostatnim meczu z barceloną , zabrakło tylko Tiago , ktory grac nie może.Atletico pokaze dzis klasę , w koncu mają to do udowodnienia , ze umieją na dluzej utrzymac formę ;)
GL !
 
L 0

lukasz77

Użytkownik
Atlético de Madrid - Galatasaray AS
Dziś przeglądałem całą ofertę wystawioną przez bukmachera i wielu ciekawych meczy do wybrania nie ma. Zdecydowałem się zagrać czystą 1 w spotkaniu Atlético- Galatasaray. Potyczka ta rozpocznie się o 21:05 na Estadio Vicente Calderon w Madrycie. Z racji braku czasu krótka, nieszczegółowa analiza.
Atletico ostatnio w lidze radzi sobie przeciętnie, ale w tym spotkaniu jest faworytem. Gospodarze na pewno są podbudowani ostatnim zwycięstwem z Barceloną 2:1. Będą chcieli zyskać przewagę już dziś na własnym boisku, bo chyba wszyscy znamy klimat tureckich stadionów. Nie ma co ukrywać, Atlético dzisiaj musi wyjść na boisko i wypracować dobrą sytuacje przed rewanżem, by tam na terenie Galatasaray spokojnie grać i awansować dalej.
Nie ma co tutaj przywoływać sytuacji ligowej obu zespołów, bo liga hiszpańska jest o wiele lepsza od tureckiej, ale … Zawodnicy z Madrytu są na 11 miejscu w tabeli, goście w swojej lidze są liderem i ostatnimi czasy radzą sobie dość dobrze (3-1-1).
Goście przystąpią do tego spotkania osłabieni kilkoma zawodnikami, Atletico wyjdzie praktycznie swoim najlepszym składem. Spotkanie może być ciekawe, czuje że padnie tutaj sporo bramek i to gospodarze wyjdą zwycięsko.
Typ : 1
Kurs : 1.70
 
czarodz1ej 0

czarodz1ej

Użytkownik
Standard Liege - Red Bull Salzburg 3.32⛔
bezpiecznie:
x2 1.64⛔
Goście strzelą 1.45
✅
buk: Tobet
Jeśli chodzi o Salzburg, to wywnioskowałem tyle. W pucharach radzą sobie fenomenalnie, potrafili ograć na wyjeździe Villarreal oraz Lazio, co w dużej mierze przyczyniło się do wyjścia z grupy na 1 miejscu. :cool: Bardzo dobrze poukładana drużyna taktycznie, grają mądrze i rozważnie. Forma nie spadła (potwierdzili to w ostatnim meczu ligowym) Jeśli zagrają swoje, są wstanie spokojnie wygrać ze Standardem, które według mnie jest totalnie bez formy. Fakt Liege ostatnie 2 pojedynki na ✅,no ale... miałem okazje oglądać oba... i powiem tyle, że to co prezentują to, czysty chaos, z przodu jak i styłu. Totalny brak pomysłu na grę. Nawet z przewagą, jednego zawodnika mają problemy wstrzelić się w bramkę. Przy obecnej formie Standardu kurs jak najbardziej warty ryzyka :cool:.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP

Lille - Fenerbahce Stambuł
Bardzo ciekawie zapowiadający się mecz czeka na obiekcie w Lille. Gospodarze podejmą Turków z Fenerbahce. Obydwa zespoły nie są wymieniane w gronie faworytów do zdobycia trofeum, ale Francuzi są moim czarnym koniem tej edycji Ligi Europejskiej. Mam nadzieję, że w dzisiejszym meczu potwierdzą, że na to miano jak najbardziej zasługują. Lille bardzo dobrze spisuje się w obecnym sezonie Ligue 1, obok Montpellier są największą rewelacją rozgrywek. Zajmują obecnie 3 miejsce w lidze i w klubie głośno mówi się o tym, że głównym celem jest zajęcie miejsca gwarantującego miejsce w Lidze Mistrzów. Gospodarze dzisiejszego widowiska bardzo dobrze radzą sobie na swoim obiekcie, w lidze mają bilans: 9-3-1. Ogólnie Francuzi na swoim stadionie bardzo dobrze radzą sobie w europejskich pucharach, w ostatnich 15 meczach wygrał tutaj tylko Manchester United. W obecnej edycji Ligi Europejskiej na 5 meczy u siebie Lilli wygrało 4 i zremisowało z Valencią. Goście w swojej rodzimej lidze walczą o mistrzostwo, do prowadzącego Galatasaray tracą tylko punkt. Strata fotela lidera to skutek głównie słabej postawy w ostatnich meczach, remisy z Diyarbakirsporem i Manisasporem chluby Fenerbahce nie przynoszą. Poza tym dochodzi wyjazdowa porażka w Pucharze Turcji z Bursasporem, wszystkie te wyniki nie świadczą o dobrej dyspozycji Turków. Goście nie przegrali ostatnich czterech wyjazdowych meczy w europejskich pucharach, co więcej nie stracili w nich nawet bramki. Gospodarze bardzo mobilizują się na to spotkanie, bo w następnej rundzie będzie czekał prawdopodobnie angielski Liverpool. W dobrej formie jest nasz rodak - Ludovic Obraniak, który w ostatnim spotkaniu ligowym zdobył dwie bramki. W ekipie Lille zabraknie kontuzjowanych Tulio de Melo i Nicolasa Plestana. Nie może grac też Ricardo Costa, który zaliczył już występy w tegorocznej Lidze Mistrzów w barwach Wolfsburga. Wśród gości zabraknie Ugura Borala. Na koniec kilka ciekawostek związanych z tym pojedynkiem. Lille po raz pierwszy będzie się mierzyć z drużyną turecką. Fenerbahce z ekipami znad Sekwany grało 13 razy. 3 mecze wygrali, raz remisowali i ponieśli aż 9 porażek. Gospodarze 11 z 14 bramek w Lidze Europejskiej zdobyli w ostatnich 30 minutach gry. Sądzę, że rozpędzone Lille poradzi sobie dzisiaj z Turkami.

Atletico Madryt - Galatasaray Stambuł
Na mecz do Madrytu z tamtejszym Atletico zawitają podopieczni Riijkarda. Po raz drugi raz w dzisiejszym dniu gram przeciwko Turkom, nie żebym miał coś do nich ???? Gospodarze w niedzielę rozegrali świetny mecz z Barceloną, będą po nim na pewno podbudowani psychicznie. Myślę, że w końcu wrócą na odpowiednie tory. Gospodarze grają w Lidze Europejskiej dzięki trzeciemu miejscu w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Jednak pozycja za plecami Porto to raczej nie jest powód do dumy. Atletico w lidze jest aż na 11 pozycji, do szóstego zespołu tracą 8 punktów, więc walka o europejskie puchary jest jeszcze jak najbardziej możliwa. W spotkaniu z Barceloną bardzo dobrze zaprezentowała się para napastników: Aguero i Forlan. Dobre zawody rozegrał także Simao, jednak na szczególne pochwały zasługuje Reyes, który był najlepszym zawodnikiem na boisku. Kto wie być może Hiszpan przypomina sobie czasy. kiedy szalał w Sevilli? Szkoda tego zawodnika bo potencjał ma ogromny, a w ostatnich sezonach zniknął z pola widzenia. Goście są liderem w swojej lidze, nic jednak dziwnego bo Riijkard jak na ligę turecką stworzył bardzo mocną ekipę. Podróż sentymentalną odbędzie dzisiaj bramkarz gości Leo Franco, który wróci na stadion Atletico. Wśród gości zabraknie Kewella i Nondy, a więc bardzo ważnych zawodników w tureckiej ekipie. Gospodarze są ostatnio na fali, powinni poradzić sobie dzisiaj z gośćmi.
Moje typy:
Atletico 1,62
Lille 1,75
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
W LE momi zdaniem naprawde ciekawa kolejka, sporo bramek, poza nielicznymi przypadkami same interesujace mecze. Troche szkoda przegranej Romy, ale u siebie powinni ze spokojem dac sobie rade z Panata, bo i tak pewien komfort maja.
Co do typow Everton ✅, Rubin ✅, Lille ✅, typy, ze Lille, Ajax, Everton, Villareal i Atletico strzela rowniez na ✅, jedynie ci ostatni zawiedli u siebie, gdyz pomimo przewagi nie wygrali, ale i tak dzien zdecydowanie na plus, wiec prosze nie uogolniac pigiotto.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom