>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 Argentyna - Chorwacja [13.12.2022, wtorek godz. 20:00]

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Argentyna - Chorwacja
Chorwacja awans (3,15)
Fortuna

A więc Argentyna zagra w półfinale, jednak oglądając jej zmagania od początku tych mistrzostw można odnieść wrażenie, że zespół z Ameryki Południowej cały czas w jakimś stopniu się ślizga. Obrona Argentyny wygląda naprawdę średnio. Za każdym razem jak zdobywają bramkę zaczynają się murować czego efektem jest to, że prawie kończą na deskach, tak było w meczu przeciwko Australii czy Holandii. Jedynie grając przeciwko słabemu Meksykowi i Polsce byli w stanie narzucić swoje tempo gry przez cały mecz. Nie oszukujmy się, ale Holendrzy mogli mecz wygrać. Przegrali w karnych tak bywa. Zespół Leo Messiego musi się zmierzyć teraz z świetnie poukładaną Chorwacją, która mnie bardzo pozytywnie zaskakuje. Chorwaci grają mądrze z tyłu, celnie podają, tracą mało piłek, wyczekują swoich szans niczym sępy. Brazylia niemiłosiernie się męczyła z nimi. Gdyby nie geniusz Neymara prawdopodobnie doszłoby do karnych tak czy siak. Chorwaci 3 minuty przed końcem dogrywki wyrównali pokazując ducha walki nawet w tragicznym położeniu. W bramce mają najlepszego bramkarza turnieju. Jeżeli dojdzie do karnych to Chorwaci według mnie będą faworytami. Nie oszukujmy się, Messi nie będzie ratował bez końca tyłka Argentynie. Argentyna fajnie gra jak jest przy piłce, gdy jej nie ma, jest chaotyczna zwłaszcza w obronie, dużo wtedy fauluje. Chorwaci dobrze się czują przy piłce i jeżeli strzelą bramkę Argentynie pierwsi z kontry, według mnie Argentyna nie dźwignie tego, tak jak nie dźwigneli gdy Arabowie strzelili im na 1:1 i potem na 2:1. Chorwacja ma świetną paczkę, i kurs 3,15 na ich awans w meczu 50/50 brzmi bardzo zachęcająco. Argentyna będzie musiała atakować a Chorwaci wyczekają swojej okazji w kontrze, a kontry mają zabójcze podobnie jak Maroko.
 
neutralny 451,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Argentyna - Chorwacja
Podwójna szansa (do przerwy lub koniec meczu) - remis @1.69 Fortuna


Chorwaci pokazali charakter enty raz w meczu z Brazylią. Osobiście przeczuwałem problemy Canarinhos po łatwym zwycięstwie nad Koreą. Brazylijczycy jednak byli w tym meczu lepsi, mimo to to właśnie oni płakali po meczu, bo Chorwacja, jak wytrawny bokser wyczekali momentu zadając cios w końcówce i pokazując chłodną głowę w rzutach karnych.
W półfinale przeczuwam podobny scernariusz, tyle że Argentyny nie cenię tak wysoko, jak Brazylii. To nie znaczy oczywiście, że Modricia i spółkę czeka łatwiejsze zadzanie. Nic z tego, mecz meczowi nie równy. Stawiam jednak na bardziej wyrównane widowisko niż wskazują na to kursy i obie połowy według mnie zakręcą się w okolicach remisu, podpieram się więc i typuję, że jeśli nie po 90 minutach to remis będzie chociaż do przerwy, ci wydaje się dość rozsądne, a i kurs nei aż taki niski.
Poza takim typem ciężko coś przewidzieć, wydaje się, że rozsądniej iść w undery, czy to bramkowe, czy statystyczne, jednak coś w tym meczu musi się dziać i naprawdę trudno cokolwiek wykombinować.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Argentyna - Chorwacja Over 4.5 kartki @2.23 Unibet

Gram ten zakład bez zastanowienia. Już sama osoba sędziego Daniela Orsato , niezwykle kontrowersyjnego arbitra , który potrafi dać kartkę za zwykłą pyskówkę , daje dużo do myślenia. Pytanie, czy poradzi sobie z kalibrem tego spotkania. Argentyńczycy w spotkaniu z Holandią grali niezwykle ostro, do tego prowokowali swoich rywali, a Chorwatów nie trudno będzie zdenerwować. Szczerze, liczę tutaj na niespodziankę i na awans Chorwacji, ale główny typ to kartoniki. Myślę, że Włoch nie obniży swojej dotychczasowej średniej i pokaże minimum 5 kartek.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Argentyna - Chorwacja
powyżej 4.5 kartki @ 1.90
powyżej 5.5 kartek @ 2.90
powyżej 6.5 kartek @ 4.80
Wynik:

STS

Już jutro czeka na nas pierwsze półfinałowe starcie w którym to na przeciwko siebie staną ekipa Argentyny oraz Chorwacji. Dla jednych z pewnością będą to ostatnie dwa spotkania na MŚ i wydaje się, że Messi jak i Modrić zakończą reprezentacyjna karierę.
Spróbuj pograć kartki, a to z tego względu, że Po ćwierćfinałach kartki się "kasują". Oznacza to, że w finale zespoły wystąpią najprawdopodobniej w najsilniejszych składach. Jedyną możliwością, by "wykartkować" się na najważniejszy mecz będzie otrzymanie czerwonej kartki w półfinale.
Myślę, że w spotkaniu zobaczymy sporo fauli i gry w samym środku pola. Obie ekipy będą wyczekiwać na błąd rywala, a szybko strzelony gol na pewno doda tutaj smaczku.
Sędzia będzie Włoch Orsato, który to ma średnia żółtych kartek 5.32. Wyglada to ciekawie, w spotkaniach narodowych, które miał okazje gwizdać, dał w LN w meczu Portugalia - Hiszpania - 5 kartek oraz w meczu Czarnogóra - Bośnia - 4 kartki. Nie jest to rewelacja, ale ranga samego meczu jest wysoka. Czy sędzię podoła temu zadaniu?, mam nadzieje, że tak, lecz nie spodziewam się w jego wykonaniu takiej nonszalancji jak u Lahoza.
 
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Argentyna - Chorwacja. Spodziewam się nudnego meczu i szachów. Ciekawsze zakłady? Mała liczba bramek, mała liczba rogów, mała liczba strzałów. To mi wygląda tutaj najlepiej. Bezpieczniej typu under 2,5 do AKO, agresywniej jakieś under 6,5 rożnych można w singlach. Przeczuwam też tu niespodziankę w postaci awansu Chorwacji. To oni wyszli z okazało się trudnej grupy bo druga drużyna z tej grupy też jest w półfinale, a pokonana została Belgia. Ograli Japonie, która pokonała Hiszpanie i Niemcy. Dalej pokonali Brazylie - czyli głównego kandydata do zwycięstwa. Wszystko na spokojnie, bez presji. Podobny obraz może być w meczu półfinałowym, a Argentyna zamiast się rozpędzać to dalej gra nijako, a teraz dojdzie presja w stylu "Kiedy jak nie teraz gdy mamy półfinał i to ze zmęczoną po 2 dogrywkach Chorwacją"? To wszystko powoduje, że ja idę w stronę Chorwacji. Po dogrywce lub jakimś 0-1 w końcówcę. Kursy przyjemne.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Argentyna - Chorwacja
Typ: w meczu będzie rzut karny
Kurs: 3,20
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Mistrzostwa Świata wielkimi krokami zbliżają się do końca, to będzie pierwszy mecz półfinałowy. Obecność Argentyny w półfinale niespodzianką nie jest, bo wielu przed rozpoczęciem mistrzostw stawiało na ich mistrzostwo, bukmacherzy też widzieli Argentynę jako jednego z głównych faworytów. To, że Chorwacja dotarła do półfinału to już jest lekka niespodzianka. Zwłaszcza wyeliminowanie Brazylii było zaskakujące. Moim zdaniem bukmacherzy dobrze wystawili kursy na ten mecz, więc warto poszukać innych typów. Mnie podoba się typ na rzut karny w tym spotkaniu. Argentyna na pięć rozegranych spotkań w aż trzech z nich miała rzut karny. Było to z Arabią Saudyjską, z Holandią no i ten pamiętny niewykorzystany karny z naszą reprezentacją. Argentyńczycy są świetnie wyszkoleni technicznie, zapewne to oni znacznie częściej będą atakować i powinni wiele razy wchodzić w pole karne Chorwatów. Możliwe, że Argentynie uda się wywalczyć kolejną jedenastkę na tym turnieju, a może będzie mała niespodzianka i to Chorwaci będą mieli karnego, kto wie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +476
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Spotkanie: Argentyna - Chorwacja
Typ: 1 połowa X
Kurs: 2

Chorwacja pokazała jak się broni w meczu z Brazylią, myślę, że będzie to wyglądało podobnie. Ogólnie stawiam na Chorwację, po frustracji z niemocy w 2 połowie, może dogrywce odprawią Messiego do domu.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Argentyna vs Chorwacja
Typ: Luka Modrić, Marcelo Brozović oraz Mateo Kovacić łącznie powyżej 4.5 fauli (czas regulaminowy)
Kurs: 2.00⛔
Bukmacher: STS
Analiza:


Naturalnie Albiceleste rywalizowało w grupie z reprezentacją Polski i po początkowych problemach z Arabią Saudyjską udało się sięgnąć po dwa zwycięstwa. Spotkania w fazie play-off z Australią oraz z Holandią nie były do końca przekonujące i można powiedzieć, że mecze te miały podobny przebieg. Argentyna wyszła na prowadzenie 2:0, ale dała sobie strzelić bramkę na 2:1. O ile Garang Kuol nie wykorzystał 100% szansy w doliczony czasie gry na remis, tak Wout Weghorst przypomniał sobie trafienie z rzutu wolnego z Wolfsburga i dał dogrywkę oraz rzuty karne swojej drużynie. Bramkarz Albiceleste Emiliano Martinez został bohaterem Argentyny i obronił dwa strzały rywali z 11. Niestety tamta rywalizacja została okupiona zawieszeniami i dwóch piłkarzy Sevilii Marcos Acuna oraz Gonzalo Montiel nie mogą wystąpić w półfinale Mistrzostw Świata. Wydaje się, że to Nicolas Tagliafico zastąpi bocznego defensora swojej reprezentacji. Wiele par oczu będzie skierowanych na Leo Messiego, który po triumfie w Copa America pragnie pójść za ciosem i dokonać to, co nie udało się w 2014 roku w Brazylii. Co pokaże w półfinale ekipa z Ameryki Południowej?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Chorwacja, która niespodziewanie pokonała Brazylię w serii rzutów karnych. Wydawało się w dogrywce, że to Canarinhos ostatecznie awansuje do półfinału, ale charakter Hrvatska nie pozwolił na to, aby odpowiedzieć i jeden, jedyny celny strzał w tym starciu formalnych gości dał remis i szansę na promocję do kolejnej rundy. Dla Chorwacji była to drugie 30 minut z rzędu i wiele osób zastanawia się, jak kondycyjnie wytrzyma doświadczony środek Hrvatska. Jest tutaj Luka Modrić, Marcelo Brozović oraz Mateo Kovacić i szczególnie ten pierwszy ma swoje lata, ale jak widzimy na Mundialu, potrafi odpowiednio gospodarować siłami. Ze świetnej strony na tegorocznych Mistrzostwach Świata spisuje się bramkarz Dominik Livakovic, który już teraz przymierzany jest do Bayernu Monachium, tym bardziej po niespodziewanej kontuzji Manuela Neuera. Warto również zwrócić uwagę na byłego obrońcę Legii Warszawa, a więc Josipa Juranovica. Defensor ten nie dał kilka dni temu pograć Viniciusowi. Czy Chorwacja będzie w stanie powtórzyć sukces z poprzedniego Mundialu i awansować do finału?

Nie zdziwi mnie tutaj kolejny remis. Dobrze wiemy, jak grają obie reprezentacje i dla Chorwacji dogrywka oraz rzuty karne to chleb powszedni. Argentyna nie miała jeszcze okazji na tym Mundialu wystąpić przeciwko tak zorganizowanemu środkowi pola i spodziewam się trudnej przeprawy dla Albiceleste. Udało mi się w STS przygotować specjalny zakład na ten mecz. Stawiam na to, że święta trójca Hrvatska, a więc Luka Modrić, Marcelo Brozović oraz Mateo Kovacić popełnią łącznie minimum 5 fauli w 90 minutach spotkaniach. Leo Messi, Rodrigo de Paul, Enzo Fernandez, czy też Julian Alvarez będą sprawiać wiele kłopotów doświadczonemu środkowi pola Chorwacji. Należy pamiętać, że zespół z Europy jest po dwóch dogrywkach z rzędu i może brakować sił, szczególnie po koniec każdej z połów. Jak wyglądają statystyki poszczególnych piłkarzy na tym turnieju pod kątem fauli?
  • Luka Modrić: 4, 2, 1, 2, 3
  • Marcelo Brozović: 3, 2, 1, 1, 4
  • Mateo Kovacić: 0, 0, 0, 1, 2
Pomocnik Chelsea odstaje znacznie od pozostałej dwójki, ale jestem zdania, że w defensywie będzie musiał pomóc Luce oraz Marcelo, którzy sporo kilometrów mają już w nogach. Uważam, że zakład ten jest interesujący i starcie to rozstrzygnie się w środku pola. Kto go opanuje i będzie miał nad nim kontrolę, ten ma większe szanse na awans do półfinału. Przy spodziewanych kilkunastu faulach Chorwatów, te 5 przewinień są w stanie łącznie popełnić gracze Realu Madryt, Interu oraz Chelsea.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 447,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Argentyna - Chorwacja
Over 3 kartki + over 25 fauli @ 2.50 Betfan

Chciałbym aby w finale zagrała Chorwacja z Maroko, ale to chyba głównie dlatego, że kibicuje się słabszym, bo lepszego widowisko na pewno stworzyłaby Argentyna z Francją. W każdym razie przede nami jeszcze tylko cztery spotkania do końca mistrzostw, więc fajnie będzie coś naskrobać na każde z tych spotkań. Moim typem na mecz Argentyny z Chorwacją będzie typ na kartki + faule, więc nie wyróżnię się zbytnio od poprzedników. Co do kartek to wiadomo, bardzo duża waga spotkania, sprzyjający sędzia Orsato, dodatkowo bardzo zmęczona Chorwacja, która grała dwie dogrywki, przez co czasem może nie nadążać. 4 kartki w takim spotkaniu, gdzie jak wiadomo czerwona kartka liczy się podwójnie, to według mnie nie mocno wygórowana liczba. Podobnie ma się sprawa z faulami, Chorwacja będzie grała szarpany futbol, ale z lepszymi drużynami już tak trzeba grać i w ten też sposób wyrzucili z turnieju Brazylię. A na koniec garść statystyk, Chorwacja do tej pory pod względem kartek i fauli prezentowała się następująco, z Maroko 0 kartek i 11 fauli, z Kanadą 2 żółte kartki i 13 fauli, z Belgią 0 kartek i 7 fauli, z Japonią (biorąc pod uwagę tylko 90 min) 1 żółta kartka i 13 fauli i z Brazylią 1 żółta kartka i 15 fauli, zaś Argentyna pod tym względem wyglądała tak, z Arabią Saudyjską 0 kartek i 7 fauli, z Meksykiem 1 żółta kartka i 15 fauli, z Polską 1 żółta kartka i 11 fauli, z Australią 0 kartek i 8 fauli i z Holandią 6 żółtych kartek i 15 fauli. Jak widać Argentyna aż tyle tych kartek nie zbierała oprócz meczu z Holandią, po którym mocno skrytykowany został sędzia, jednak w tym meczu uważam, że bez kartek się nie obędzie.

Szymon Marciniak będzie sędzią głównym meczu o 3 miejsce @ 3.00 Betfan

Dorzucam jeszcze taki typ, każdy liczy, że Szymon poprowadzi finał, ale żeby tak się stało, to nie oszukujmy się, że w finale musiałoby zagrać Maroko, bo nie wydaje się, żeby mecz z udziałem reprezentacji Maroko sędziował Esmail Elfath, sędzia z amerykańskim paszportem, ale z korzeniami marokańskimi, a że są to dwaj faworyci do prowadzenia meczu o finał i trzecie miejsce, bo poza nimi zostali nam jeszcze sędziowie z Kataru i ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, którzy też mogą być przymierzani do finału, ale to już nie ze względu na poziom sędziowania, to wydaje mi się, że warto spróbować pograć Marciniaka jako sędziego głównego w meczu o 3 miejsce, bo jednak większe szanse na awans do finału daje Francji.
 
Ostatnia edycja:
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Chorwacja powyżej 0,5 gola 1,70 betclic

Buki trochę w mojej opinii przeszacowują kursy. Argentyna nie gra jakiegoś wybitnego futbolu, kursy powinny być bardziej zbliżone. Chorwacja jest w stanie im się przeciwstawić. Kurs na bramkę Chorwatów jest bardzo dobry więc wchodzę w to.
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Argentyna vs Chorwacja
Typ: Superbets:
Poniżej 3.5 gola
Poniżej 11.5 rożnego
Poniżej 6.5 kartki
Kurs: 1.50
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Argentyna prowadzona przez Messiego na ostatniej prostej do meczu finałowego. Po wpadce z Arabia już nie dali się pokonać. Jednak końcówki spotkań to ogromna nerwowka. Australia miała duża szanse by zremisować w ostatniej akcji, a Holendrom ta sztuka się udała. Oglądając popisy Messiego widać jak bardzo zależy mu na tym turnieju. Świetna asysta do Moliny, kilka dobrych strzałów. Ma duże szanse na MVP turnieju.
Chorwacja w grupie zagrała wyrachowanie, wysoka wygrana z Kanada i dwa remisy bezbramkowe. Remisy z Japonia i Brazylia to pokaż dobrej gry defensywnej. Canarinhos grali bez pomysłu na wykończenie i podobnie jak na zeszlych Mistrzostwach podopieczni Dalicia grają dogrywki i karne gdzie Livakovic pokazuje jak dobry jest w swoim fachu.
Na ten mecz proponuje undery. Goli że względu na faze turnieju, tutaj nie ma opcji na otwartą grę szczególnie z strony Chorwacji. Będą wyczekiwac na kontry, a środek pola Modric-Brozovic-Kovacic skutecznie wybija z głowy ofensywę Argentynczykom. Kornerow nie powinniśmy zobaczyć dużo, Albicelestes 6/7, a Chorwaci 9/9 - w tylu meczach nie pokryli linii 10.5 rr. Jeśli chodzi o kartki to Chorwaci dostali w sumie 6 zółtek, Argentyna 10 z czego 8 w spotkaniu z Holandia. Ciężko mi sobie wyobrazić scenariusz z podobną liczną kartonikow. Sędzia inny, a dobrze wiemy jakie hiszpański sędzia poprzedniego meczu Albicelestes ma parcie na szkło.
Ogólnie liczę na remis lub skromne zwycięstwo Argentyny. Geniusz Messiego da o sobie znać, wystarczy jedno magiczne dotknięcie by dac zwycięstwo zespołowi Scaloniego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +272
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Chorwacja powyżej 0,5 gola 1,70 betclic

Buki trochę w mojej opinii przeszacowują kursy. Argentyna nie gra jakiegoś wybitnego futbolu, kursy powinny być bardziej zbliżone. Chorwacja jest w stanie im się przeciwstawić. Kurs na bramkę Chorwatów jest bardzo dobry więc wchodzę w to.
Chorwacja po za pokonaniem słabej Kanady nie pokazała nic specjalnego. Remis z Japonia Belgia i Maroko nie przynosi im chwały pokonanie Brazyli w karnych to czysty rzut moneta loteria. Dzisiaj najlepszym rozwiązaniem jest pójście w faule lub kartki tylko kartki kursy strasznie zbite. Jeśli będzie długo utrzymywał się remis to nie widzę szans na gola Chorwatów
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Argentyna - Chorwacja

Dziś mimo, że Argentyna jest faworytem to pewnie Chorwaci będą się chcieli postawić i łatwo nie będzie, szczególnie że tak jak pisałem przy 1/4 jakoś Argentyna nie zachwyca, z Holandią też wypuścili 2 bramki i nie wiadomo co gdyby nie genialne podanie Messiego w pierwszej połowie, bo jednak tam więcej wcześniej grę ciągnęli Holendrzy. Więc mimo, żę wydaje mi się, że Argentyna to dziś przepchnie to łatwo nie będzie, ale ja spróbuję pograć BTS bo kurs jest całkiem fajny, a jeśli Argentyna strzeli to Chorwaci będą musieli atakować, myślę że to też nie będzie z ich strony taka ciągła obrona, a Argentyna jednak w defensywie nie zachwyca i też bramki traciła w kolejnych spotkaniach, tylko Meksykanie nic nie ugrali, o nas nie ma co mówić, bo w ogóle nie atakowaliśmy. Więc ten BTS wygląda tu ciekawie w kursie powyżej 2

BTS @2,11
Argentyna i BTS @4,7
 
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
20:00 Argentyna : Chorwacja
Typ: remis do przerwy lub do końca
Kurs: 1.69
Fortuna
Przed nami pierwszy z półfinałów. Argentyna w 1/4 wygrała po karnych z Holandia zaś Chorwacja pokonała Brazylię również po jedenastkach.. podobnie zresztą jak i Japonię w 1/8. Gra Chorwatów wydaje się być bardzo zachowawcza czekają na swoje okazje które mogą się nadarzyć lub też nie. Czują się oni mocni w konkursie rzutów karnych.. i dlatego też remis bardzo im odpowiada. Idę tu w dość bezpieczny typ jakim jest remis do przerwy lub do końca. Myślę że obie ekipy będą bardzo ostrożnie konstruowały swoje akcje i bardzo możliwe że remis może paść w na koniec z którejś połów. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Mecz: Argentyna - Chorwacja
Typ: Chorwacja
@
5.00 Superbet

W fazie półfinałowej już nie ma słabych drużyn. Ktoś może powiedzieć, że Maroko dostało się tu przypadkowo i po brzydkiej underowej grze, ale zasadniczo liczy się fakt, że wyeliminowali Hiszpanię, Belgię i Portugalię, a więc europejskich hegemonów. Miejsce pozostałych trzech ekip w półfinale - Argentyny, Chorwacji i Francji nie są żadną niespodzianką. Argentyna po wpadce z Arabią Saudyjską powróciła do swojej passy nieprzegranych spotkań. Nie licząc wpadki z Arabią, ostatni mecz przegrali w lipcu 2019 roku. To naprawdę bardzo dawno. Zespół złożony z bardzo dobrych zawodników z Messim na czele póki co nie zawodzi swoich kibiców, choć długo nie byli pewni, czy wyjdą z grupy. Chorwacja natomiast ma coś do udowodnienia. W finale mundialu 2018 strzelili dwa gole, ale nie wystarczyły one do końcowego sukcesu. Z pucharem wyjechali Francuzi. Teraz nadarza się niebagatelna okazja by to osiągnięcie powtórzyć, a jeszcze lepiej - poprawić. Chorwacji również notują piękną passę nieprzegranych spotkań. W czerwcu przegrali 0:3 z Austrią, a poprzednio - w regulaminowym czasie gry - równo półtora roku temu, 13 czerwca 2021 r. na Euro z Anglią. To oznacza, że dzisiaj szykuje się zacięty pojedynek i choć przed mundialem sam twierdziłem, że Argentyna zdobędzie tytuł, to jednak każdy mały błąd może zadecydować o wygranej bądź porażce. Argentyna zdobyła dziewięć bramek, z czego cztery Messi. Chorwaci mają ich mniej ale też mniej tracą. Zatrzymali Lukaku, zatrzymali Neymara, Ziyecha. Czy zatrzymają Messiego? Niejedna już niespodzianka była na tym mundialu. Obstawiam scenariusz następnej.
 
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Chorwacja po za pokonaniem słabej Kanady nie pokazała nic specjalnego. Remis z Japonia Belgia i Maroko nie przynosi im chwały pokonanie Brazyli w karnych to czysty rzut moneta loteria. Dzisiaj najlepszym rozwiązaniem jest pójście w faule lub kartki tylko kartki kursy strasznie zbite. Jeśli będzie długo utrzymywał się remis to nie widzę szans na gola Chorwatów
Według mnie im dłużej remis w tym meczu , tym wieksze szanse ma Chorwacja na awans....
Post automatycznie złączony:

Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Katar
Godzina: 20:00
Spotkanie: Argentyna - Chorwacja
Typ: over 5.5 żółtych kartek ( Czerwona = 2 żółte , 2 żółte =3)
Kurs: 3.36
Bukmacher: Fortuna
Analiza:



Ranga spotkania i drużyny tworzące tę parę gwarantują walkę o każdy metr boiska . Ciężko wytypować kto awansuje natomiast nie zabraknie na pewno twardych spięć , gry faul , spóźnionych interwencji i złośliwości . Ciężko będzie utrzymać nerwy na wodzy w obu ekipach. Nie spodziewam się co prawda takiej sytuacji jaka miała miejsce w ćwierćfinałowym starciu Argentyny przeciwko Holandii bo to było już kuriozum i sporo wkładu w sytuację na boisku miał arbiter Lahoz poprzez błędne lub spóźnione decyzje. Rozjemcą w dzisiejszym starciu będzie doświadczony Włoch Daniele Orsato który sędziował już na tym turnieju mecz otwarcia czy między innymi Argentynie w starciu z Meksykiem. Bez wątpienia jest to mniej krewki arbiter niż wspomniany Hiszpan , ale sędziuje w sposób zdecydowany i z reguły panuje nad tym co dzieje się na boisku.

Jak wspomniałem ranga spotkania ogromna. Jeśli szukać gdzieś kartek to faza play - off jest według mnie dużo lepszą niż większość meczy grupowych . Tutaj nie ma już kalkulacji zwłaszcza gdy goni się wynik. Nie twierdzę że Orsato będzie szastał na lewo i prawo kartkami , ale to doświadczony sędzia i zapewne zechce " ustawić " sobie mecz od samego początku.
 
P 4,1K

pablocuoco8

Użytkownik
Według mnie im dłużej remis w tym meczu , tym wieksze szanse ma Chorwacja na awans....
Post automatycznie złączony:

Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Katar
Godzina: 20:00
Spotkanie: Argentyna - Chorwacja
Typ: over 5.5 żółtych kartek ( Czerwona = 2 żółte , 2 żółte =3)
Kurs: 3.36
Bukmacher: Fortuna
Analiza:



Ranga spotkania i drużyny tworzące tę parę gwarantują walkę o każdy metr boiska . Ciężko wytypować kto awansuje natomiast nie zabraknie na pewno twardych spięć , gry faul , spóźnionych interwencji i złośliwości . Ciężko będzie utrzymać nerwy na wodzy w obu ekipach. Nie spodziewam się co prawda takiej sytuacji jaka miała miejsce w ćwierćfinałowym starciu Argentyny przeciwko Holandii bo to było już kuriozum i sporo wkładu w sytuację na boisku miał arbiter Lahoz poprzez błędne lub spóźnione decyzje. Rozjemcą w dzisiejszym starciu będzie doświadczony Włoch Daniele Orsato który sędziował już na tym turnieju mecz otwarcia czy między innymi Argentynie w starciu z Meksykiem. Bez wątpienia jest to mniej krewki arbiter niż wspomniany Hiszpan , ale sędziuje w sposób zdecydowany i z reguły panuje nad tym co dzieje się na boisku.

Jak wspomniałem ranga spotkania ogromna. Jeśli szukać gdzieś kartek to faza play - off jest według mnie dużo lepszą niż większość meczy grupowych . Tutaj nie ma już kalkulacji zwłaszcza gdy goni się wynik. Nie twierdzę że Orsato będzie szastał na lewo i prawo kartkami , ale to doświadczony sędzia i zapewne zechce " ustawić " sobie mecz od samego początku.
Fortuna tak nie rozlicza kartek, czerwona się nie liczy, nie wprowadzaj ludzi w błąd.
 
H 91K

hasbaart

Typer
Ponieważ dzisiejszym mecz sędziuje Pan Daniele Orsato postanowiłem, podobnie jak niektórzy z Was, przyjrzeć się kartkom. Prześledziłem poczynania obu drużyn odnośnie kartek w czasie kwalifikacji do tego turnieju, a także Copa America w przypadku Argentyny oraz Mistrzostw Europy i Ligo Konferencji w przypadku Chorwacji i oto co mi wyszło:

Chorwacja
Caleta 8 kartek (nie gra na MŚ)
Brozovic 7 kartek, kurs - 3,00
Kovacic 6 kartek, kurs - 3,40
Lovren 6 kartek, kurs - 2,80
Perisic 6 kartek, kurs - 4,60
Barisic 5 kartek, kurs - 3,40
Budimir 3 kartki, kurs - 4,60
Vida 3 kartki, kurs - 3,75

Argentyna:
Otamendi 9 kartek, kurs 3,80
Paredes 7 kartek, 3,60
Montiel 6 kartek (zawieszony dziś)
Acunia 5 kartek (zawieszony dziś)
Le Celso 4 kartki
Martinez 4 kartki 5,25
Pezzela 4 kartki, kurs 4,50
Romero 4 kartki, kurs 3,80

Argentyna do tej pory w mistrzostwach 8 kartek ale to głównie dzięki ostatniemu meczowi z Holandia i hiszpańskiemu sędziemu. Chorwacja do tej pory 5 kartek. Dziś ze względu na wagę spotkania plus sędziego trochę kartek może być... moje propozycje kursy z @Superbet

Over 4,5 kartek,
Kurs 2,10

Brozovic kartka
Kurs 3,00

Kovacic kartka
Kurs 3,40

Paredes kartka
Kurs 3,60

Otamendi kartka
Kurs 3,80

Perisic kartka
Kurs 4,60

Super bets
Paredes + Kovacic obaj kartka
Kurs 13,00

Paredes + Brozovic obaj kartka
Kurs 11.00

Romero + Brozovic obaj kartka
Kurs 11

Paredes + Lovren obaj kartka
Kurs 10,00

Argentyna over 2,5 kartki + Pezzela kartka
Kurs 7,50

Messi gol + Brozovic kartka
Kurs 7,00

Zobaczymy co z tego wyjdzie 😉✌
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom