>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1/2 finału Ligi Europy (14.05.2015) - rewanże

Status
Zamknięty.
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik


Wyniki pierwszych starć:

Napoli - Dnipro 1:1
Sevilla - Fiorentina 3:0

W hiszpańsko-włoskim pojedynku już najprawdopodobniej wszystko jasne. Krychowiak i spółka na pewno nie dadzą sobie wbić co najmniej trzech bramek. Sevilla jak na razie wygląda na najpoważniejszego kandydata do triumfu w Lidze Europy. Druga para to natomiast ogromna zagadka. Napoli, które powinno wygrać u siebie nieoczekiwanie remisuje. Tym samym to zespół z Ukrainy jest w lepszej sytuacji. Ponadto Dnipro u siebie zaskakuje wszystkich. Zapowiada się ciekawy rewanż.

Zapraszamy do analizy oraz dyskusji.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
AC Fiorentina - FC Sevilla / BTS / 1.53 /
0:2 ⛔
Widzę że mecz rewanże nie cieszą się zainteresowaniem kibiców. Liga Europejska nie elektryzuje tak fanów jak rozgrywki Ligi Mistrzów. Mnie interesuje pojedynek Włosko-Hiszpański. Pierwsze spotkanie Sevilli z Fiorentiną zakończyło się zwycięstwem ekipy z Andaluzji 3:0. Grzegorz Krychowiak wraz z kolegami jedzie do Włoch z dużą zaliczką, która stawia obrońców trofeum w komfortowej sytuacji. Mało kto wierzy w sukces fiołków, ale nie można ich zupełnie przekreślać w tym starciu. Zespół Vincenzo Montelli liczy na powtórkę tego, co udało się w ubiegłym sezonie drużynie Valencii, która po takiej samej porażce z FC Basel w rewanżu pokonała Szwajcarów 5:0 i awansowała do kolejnej rundy. W tym przypadku o sukces będzie niezwykle trudno, bo zespół Unaia Emary’ego w fazie pucharowej Ligi Europy jeszcze do tej pory nie przegrał żadnego z wyjazdowych spotkań. Jeśli chodzi o gości to wśród powołanych zabrakło jedynie 2 zawodników z poważnymi kontuzjami: Sebastiana Cristoforo i Nico Parejy. W szatni gospodarzy nie są zbyt optymistyczne nastroje. Jak podaje La Gazzetta dello Sport, dni Mario Gomeza na Stadio Artemio Franchi są policzone i jeśli tylko znajdzie się chętny, napastnik po zakończeniu sezonu zostanie sprzedany. Hiszpanie jadą pewni siebie na to spotkanie. Emery zaznaczył, że Sevilla jest bardzo zmotywowana. Hiszpański trener dodał, że zadaniem Sevilli jest wygrać to spotkanie i dać z siebie wszystko. Menedżer zdaje sobie sprawę, że Fiorentina jest bardzo dobrą drużyną i jego piłkarze muszą być ostrożni, jeśli chcą wygrać rewanżowe spotkanie półfinałowe LE. Myślę że fiołki mimo wszystko zaatakują. W pierwszym meczu patrząc na statystyki oddali kilka celnych strzałów. U siebie tym bardziej powinni się spiąć. Nie ma już czego bronić i jedyne co ratuje gospodarzy to ofensywne nastawienie. A to sprzyja strzelaniu bramek zarówno jednym jak i drugim. Gol dla Sevilli kończy przygodę Włochów.
 
skyrim 267

skyrim

Użytkownik
Dnipro - Napoli
▶ Under 2,5 goals - 1.877 ✅
▶ Dnipro strzeli? NIE - 2.630 ⛔
▶ Dokładny wynik HT (0-0) - 2.680 ✅
▶ Zakwalifikuje się Napoli - 1.534 ⛔
Wszystkie typy z Pinnacle
Witam. Dla leniwych, przypominam, że wynik pierwszego spotkania to 1-1.
Po pierwsze od razu warto odnotować, że w pierwszym spotkaniu bramka dla Dnipro padła ze spalonego pod koniec spotkania i to Napoli było stroną przeważającą. Niestety nie mam czasu na przytoczenie statystyk. Dodam, że masakrycznie szwankowała skuteczność ofensywy drużyny z Włoch i takiego też spotkania spodziewam się dzisiaj.
Drużyna Beniteza można powiedzieć, że już w 100% skupiona tylko i wyłącznie na LE, o czym może świadczyć fakt, że podczas ostatniego meczu ligowego dał odpocząć kilku swoim kluczowym zawodnikom.
Co do Dnipro to trzeba wspomnieć, że drużyna z Ukrainy zanotowała ostatnio wpadkę na własnym stadionie z Zoryą i to dwubramkową różnicą (0-2).
Nie chcę tutaj się zbytnio rozpisywać, bazuję na ogólnikach ze względu na to, że nie zagłębiam się w szczegółowe możliwości Dnipro w tym spotkaniu. Liczę na to, że celowniki drużyny z Napoli nie będą lepiej wyregulowane niż w ostatnim meczu. Jeżeli też sędzia nie odpieprzy jakiegoś numeru myślę, że wszystkie typy są jak najbardziej prawdopodobne.
Powodzonka​
 
P 38

pitbulek

Użytkownik
Dnipro - Napoli
5 lat czekają Włosi na triumf w europejskich pucharze. W 2010 roku Inter wygrał Ligę Mistrzów i od tamtego czasu poza finałem EURO 2012 włoska piłka trochę kuleje. Według mnie są głodni sukcesu. Nie oszukujmy się Fiorentina nie da rady Sevilli, więc włoskiego finału nie będzie. Juve awansowało, ale ciężko będzie im wygrać finał Champions League z Barcą , z obecną Barcą, która jest drużyną kompletną. Więc zostaje Napoli
Może to nie jest dobre porównanie może trochę nie na miejscu ale Dnipro to taki karzełek, owszem grają świetny sezon w Lidze Europy, ale trochę nie pasują do TOP 4 . Trochę jak Błekitni w PP.
Napoli skupione tylko na LE której wygranie da im awans LM. Ukraina cięzki teren odpadł Ajax , Brugge, ale wyeliminowanie Wolfsburga przez Napoli przebija osiągnięcia Dnipro.
Według mnie zwycięstwo po cięzkim meczu ale jednak zasłużone.
Proponowane typy bet365:
Awans Napoli: 1.50
Win:1.90
Pierwsza połowa Napoli: 2.50
Powodzenia.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Dnipro - Napoli
Dnipro +1 AH ::: 1,48 ::: Pinnacle ::: 1/10
Kurs ponad 4,00 w półfinale rozgrywek z drużyną która zremisowała na wyjeździe? Coś tu chyba nie halo. Wschód to zawsze był trudny teren dla wszystkich zespołów. Do tego każdy zna sytuację na Ukrainie, a finał przecież będzie na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jakieś przywitanie kibiców Ukraińskich się szykuje czy co? Można tylko gdybać i spekulować.
Napoli to nie żadna Barca czy Bayern by dawać na nich na wyjeździe 1,90. Dnipro wywiozło bardzo korzystną zaliczkę z meczu wyjazdowego, a czy ze spalonego czy też nie, kogo to teraz obchodzi? Grają dalej i mają duże szanse na awans.
Stawka najniższych lotów z wiadomych względów, Liga Europejska to w moim mniemaniu najbardziej nieprzewidywalna liga do obstawiania, ciężko tu cokolwiek rokować przed meczem. Taki Wolfsburg przykładowo dostaje na dzień dobry 1:4 od Napoli u siebie, szkoda słów...
Teraz taka ciekawostka odnośnie mojego typu, wiecie kiedy Dnipro dostało u siebie w LE przynajmniej 2 bramki w plecy? Otóż w 2005 roku. Pozostałe mecze które przegrali, a było i tak niezwykle mało kończyły się najczęściej tylko 1 bramkowym prowadzeniem gości.
Boisko pewnie będzie w takim stanie przygotowane, że można by na nim sadzić kartofle, do tego nie wykluczam tutaj szybkiego czerwa dla gości. Dla mnie finał w WWA to Sevilla - Dnipro (Krychowiak vs. Banderowcy = finał marzeń). III wojna światowa tuż tuż...
Wynik: 1:0 ✅
WTF... ???? ... a masz jakies mniej badz bardziej wiarygodne info co do tego (ze Platini wraz z Bonkiem chca taki final) czy wszystko z palca wyssane?
Wyrocznia mi to przepowiedziała, miałem objawienie, a tak na serio to wyssane z palca ;).
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna LE, polfinal
Godzina: 21:05
Spotkanie: Fiorentina vs Sevilla
Typ: M. Gomez strzeli gola
Kurs: 2,8
Bukmacher: Betsafe

Analiza:
Widze, ze Betsafe zaspal z kursem na gola dla Mario Gomeza w meczu polfinalowym LE z Sevilla. Unibet dla przykladu na bramke Gomeza wystawil @ 2,3 - wiec kurs w etsafe @ 2,8 wydaje mi sie dobra opcja. Argumentuje ten typ kilkoma spostrzezeniami. Po pierwsze, Mario to napastnik Fiorentiny do ktorego najczesciej sa dogrywane pilki od kolegow z pomocy. Widac wyraznie, ze gdy Gomez gra koledzy szukaja go w polu karnym rywali i dogrywaja do niego pilki, ktore Mario ostatnio z mizernym skutkiem wykanczal. Nie skutecznosc w tym momencie sie liczy lecz sam fakt, ze Gomez pilki od kolegow dostaje czyli szanse na strzelenie gola zawsze ma. W meczu z Sevilla na wyjezdzie oddal 3 strzaly (3 niecelne), w meczu domowym z Dynamem Kijow oddal rowniez 3 strzaly i strzelil gola, ale procz tego wielokrotnie byl w dogodnej pozycji do oddania strzalu lecz mu to obroncy uniemozliwiali. Widzialem oba te mecze i mialem wrazenie, ze Gomez to najgrozniejszy zawodnik w ekipie Fiorentiny pod bramka rywali. Po drugie, Vincenzo Montella pod koniec sezonu, zaczal mocno rotowac skladem przeplatajac mecze LE, Serie A i pucharu Wloch. Z Pucharu Wloch Viola odpadla w LE nadal gra tak jak i ciagnie lige. Jak na moj gust w decyzjach personalnych trenera Fiorentiny widac wyraznie selekcje spotkan ktore sa najwazniejsze. W meczach ligowych wystawiani sa zawodnicy rezerwowi, a w meczach LE najsilniejsi. Dlatego tez, Mario zagral mecz w Hiszpanii a kilka dni pozniej pauzowal w meczu ligowym z Empoli. Wczesniej przeplatal sie dokladnie ten sam schemat - Mario pauzowal w meczu ligowym z Verona, by potem zagrac w LE z Dynamem. W kolejnym meczu znowu pauzowal by wyjsc w podstawowej 11stce na mecz z Juve, po czym znowu siadl na lawce w meczu z Cesena by odpoczac przed meczam z Sevilla. Smiem zatem przypuszczac, ze dzisiaj wyjdzie w podstawowej 11stce w miare wypoczety oraz przygotowany na ten mecz ktory mam takie wrazenie byl dla niego priorytetem. Montella zdecydowanie postawil na LE jako najszybsza droge do LM (ciezko sie dziwic) lecz patrzac na ostatnie wyniki ekip wloskich w lidze, mozna powiedziec, ze gdyby Viola punktowala rownomiernie to teraz bila by sie o miejsca premiowane awansem do LM w ligowej tabeli a nie LE w ktorej najprawdopodobniej zakonczy dzisiaj swoj udzial. Nie zmienia to jednak faktu, ze nadal pozostaja w grze i by miec jakiekolwiek nadzieje musza dzisiaj wygrac strzelajac conajmniej 3 bramki. Ten mecz w moim odczuciu bedzie takim samym spotkaniem jak mecz Bayern vs Barca - troche na luzie troche o honor i mysle, ze bedzie w nim wiecej wesolej pilki do przodu niz murowania sie w defensywie. Licze na to, ze Viola bedzie strona przewazajaca w tym spotkaniu i beda sobie zawodnicy gospodarzy stwarzali dogodne okazje do strzelenia gola. Utrata jednego gola, tez niewiele zmieni w ich mentalnosci, bo czy strzelic 3 gole czy 5 tak czy tak, zadanie jest kosmicznie trudne wiec nie sadze by zeszlo z nich powietrze nawet gdy straca gola. Kolejna sprawa to jesli Fiorentina wyjdzie dzisiaj w ustawieniu z Joaquinem w linii ataku to bedzie o jednego zawodnika do strzelania mniaj ( :p ). Joaquin w zdecydowanej wiekszosci decyduje sie na dogrania pilki do kolegi z zespolu niz do strzalow, co mozna zreszta zauwazyc po kursach wystawionych na tego zawodnika i jego bramke @ 6! Jesli zatem wyjdzie od poczatku to strzelac w ekipie gospodarzy beda wlasnie Gomez i Salah. Licze dzisiaj na dobry mecz Violi bo widzialem ich nie raz w tym sezonie i wiem, ze maja chlopaki charakter i potrafia dobrze grac. Tak by nie bylo zbyt rodzinnie jesli chodzi o ten typ, to trzeba wspomniec, ze Gomez najprawdopodobniej nie rozegra pelnych 90 minut. Na lawce rezerwowych sa zawodnicy ktorzy moga go zmienic w kazdej chwili, zawodnicy ktorzy pokazuja niezla forme i mysle, ze Gomez rozegra dzisiaj jak dobrze pojdzie okolo 75 minut. Mysle jednak, ze wystarczy mu to na strzelenie gola. Pozdro i Powodzenia :smile:
Edit: Gomez siadl na lawce, Ilicic w skladzie tak wiec zamiana na gola Ilicicia @4. Idea Fiorentiny sie nie zmieni, taktyka tez nie, zamiast nogi Gomeza beda szukac nogi Ilicicia a kurs nawet wyzszy...
______________________________
Po prostu finał oficjele już znają. Platini wraz z Bońkiem chce wpuścić Ukraińców do Warszawy, a to jest część tej Ukrainy bardziej ze wschodu czyli prorosyjskiej więc szykujcie się 27 maja na rozpoczęcie III WŚ. Nostradamus już to przepowiedział kilkaset lat temu, że wszystko zacznie się na Stadionie Narodowym w dablu dablju ej (czyt. WWA).
Dla mnie finał w WWA to Sevilla - Dnipro (Krychowiak vs. Banderowcy = finał marzeń). III wojna światowa tuż tuż...
WTF... ???? ... a masz jakies mniej badz bardziej wiarygodne info co do tego (ze Platini wraz z Bonkiem chca taki final) czy wszystko z palca wyssane?
 
necii86 75

necii86

Użytkownik
Dnipro - SSC Napoli
typ: awans Napoli 1.53 /fortuna
Włosi pokazali, że na wyjazdach w lidze europy potrafią sobie radzić meczem z Wolfsburgiem. Dnipro, jest bardzo under-ową ekipą, niebezpieczną szczególnie u siebie, jednak Napoli, ma lepszych piłkarzy i w tym starciu poradzą sobie z niespodzianką tej edycji Ligi Europy. Myślę, że Włosi pokonają Ukrainców 0-1.
Fiorentina - Sevilla
typ : Spotkanie/Obie strzelą - Fiorentina/tak 3.35
Fiorentina pomimo przegranej przed tygodniem 3:0 w Hiszpanii, nie zaprezentowała się źle, grali ofensywnie i zasłużyli w tamtym meczu na choćby jedną bramkę.
Dzisiaj będą chcieli odwrócić wynik rywalizacji z Sevillą i zagrają o zwycięstwo.
Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko ze sporą ilością bramek. Hiszpanie nie wypuszczą awansu do finału na 100% jednak uważam, że gospodarze wygrają to spotkanie 2:1.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Dnipro - Napoli ✅
typ: napoli -2.5 roga
kurs 2.1
stawka 9/10

Wszedlem w ten typ dosc wysoko i sam tez tak zagrałem. W pierwszym meczu Napoli nabiłobardzo duzo roznych stosunek 14:1 dzis tez napoli musi atakowac, a tym samym nabija roznych. Obrona Dnipro jest bardzo dobra. Wiadomo dzis beda bronic wyniku z pierwszego meczu i niespodziewam się aby Napoli zdobyło tu szybko bramke
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
....
Napoli skupione tylko na LE której wygranie da im awans LM. Ukraina cięzki teren odpadł Ajax , Brugge, ale wyeliminowanie Wolfsburga przez Napoli przebija osiągnięcia Dnipro.
....
Napoli ma tylko 3pkt straty, na trzy kolejki przed końcem Serie A, do Lazio, które znajduje się na miejscu dającym eliminacje do CL. Napoli zagra jeszcze u siebie z Ceseną, na wyjeździe z Juve i bezpośrednio z Lazio na swoim terenie. Rzymianie mają podobnie ale trochę trudniejszą drogę: wyjazd z Sampdorią, finał pucharu z Juventusem, derby z Romą i na deser wyjazd do Neapolu.
Ja bym tę drogę obrał, bo Sevilla do łatwych przeciwników nie należy.
Nie śledzę Serie A ale może Napoli ma na tyle długą ławkę, że pod koniec sezonu zagra na maksa na obu frontach.
Za niską stawkę zagram jednak:
Dnipro awans @ 2.760 Pinnacle ✅ (1:0, 1:1)

 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Oglądałem dzisiaj oba mecze i wg mnie Sevilla zje Dnipro w finale. Na każdej pozycji piłkarze światowego formatu, z kolei to nie Dnipro wygrało, tylko Napoli przegrało swój mecz.
Polecam grać (póki jeszcze kursy ciepłe)
Sevilla -1, @2,1 2,5/10
Sevilla over 1,5 gola @1,87 4/10 uni.bet
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Oglądałem dzisiaj oba mecze i wg mnie Sevilla zje Dnipro w finale. Na każdej pozycji piłkarze światowego formatu, z kolei to nie Dnipro wygrało, tylko Napoli przegrało swój mecz.

Polecam grać (póki jeszcze kursy ciepłe)
Sevilla -1, @2,1 2,5/10
Sevilla over 1,5 gola @1,87 4/10 uni.bet
W Napoli za to grają typowe ogórki...
Z daleka śmierdzi ze Sevilla handicapu nie pokryje.To byłoby za łatwe...
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Sevilla to przede wszystkim ma zabójcze kontry i gra skrzydłami. Dnipro wiadomo bedzie grało to co najbardziej im wychodzi, czyli autobus w polu karnym. A w ataku pozycyjnym Hiszpanie juz tak dobrze nie wyglądaja. Co z tego ze hiszpanie maja lepszych zawodników, ale Ukraincy mają swietna obrone i pierwszy typ który rzuca sie w oczy to under. Bo po takim kursie tonie ma sensu tego grac
Nie tak dawno Sevilla grała z zenitem u siebie, gol dla zenitu i autobus w polu karnym. Wtedy sevilla biła glowa w mur, a takie dnipro ma jeszcze lepsza obrone
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom