>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 finału Ligi Mistrzów (05-06.05.2015)

Status
Zamknięty.
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Barcelona - Bayern
typ: Bayern +0.5
2.28
Pinnacle
Przewidywany skład Bayernu: Neuer - Rafinha, Benatia, Boateng, Bernat - Alonso, Schweinsteiger - Lahm, Thiago - Mueller Lewandowski
Nie widzę żadnych słabych punktów, czepiacie się że nie ma Robbena czy Riberiego i to według was świadczy o przegranej Bayernu. Czy Robbben jest bramkarzem a Ribery ostoją defensywy ? Nie ! to są ofensywni zawodnicy a bramkarz,obrońcy, zresztą cała ta 11 wygląda solidnie i nie ma się do kogo przyczepić więc z czym do ludzi ? Stawiam na to że Bayern nie przegra dlatego że mimo że przeciwko Porto byli osłabieni i byli pod presją to zmietli w pył klub z taką świetną formacją ofensywną. Już długi czas Guardiola musi sobie radzić bez kilku kluczowych graczy i jakoś sobie radzi. W meczu z Barceloną też będą musieli sobie poradzić z rywalem i atmosferą na stadionie ale to nie problem,już tu wygrywali. Lewandowski nawet jak zagra to nie wiem w czym miałaby mu ta maska przeszkadzać. Ktoś twierdzi inaczej widocznie nigdy nie grał w masce i na siłę szuka argumentu pod swój typ. Jeśli chodzi o ofensywę to nie ma co gadać, Barcelona ma najlepszą na świecie, ale Lewandowski z Mullerem też dobrze współpracują i nie są aż tak wyraźnie gorsi, jednak na pozycji bramkarza jest za to zdecydowana przewaga po stronie Bayernu. Guardiola na pewno ma świadomość że jakąkolwiek stratę z tego meczu będzie niesamowicie trudno odrobić w rewanżu więc na pewno będą się pilnować z tyłu, defensywa naprawdę nie wygląda źle i jak dodać Neuera w bramce to wywiezienie remisu to realny cel.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 39

bunik

Użytkownik
Powiem ci tak młody kolego ! Real bez Ronaldo byłby co najmniej 12 punktów za Barceloną w tym momencie ,Real bez tylko jednego piłkarza Ronaldo przynajmniej w połowie tych spotkań które rozegrali wygrał im sam mecz .Każdy topowy zespół w europie musi mieć super stszelców którzy gwarantują określoną ilość bramek,Real też wielkiej piłki z Atetico nie zagra a mimo to awansowali nie mówiąc już o Schalke gdzie naprawdę nie wiele brakowało by odpali gdyby nie Ronaldo żaden zespół na świecie nie jest w stanie rozegrać 72 spotkanie we wszystkich rozgrywkach na 100% tak się po prostu nie da są mecze słabsze i są mecze rewelki :?
Jeżeli twierdzisz, że bez Ronaldo Real byłby 12 pkt za Barceloną to wiem prawie na pewno, że nie oglądasz meczów Realu, przynajmniej w tym roku. Tak, CR to goleador, strzelił hat-tricka z Sevillą i prawie zawsze jego nieobecność jest stratą, ale mogę śmiało powiedzieć, że w składzie Realu, przynajmniej w tym sezonie, najbardziej odczuwalny jest brak Modricia czy Jamesa, nie Portugalczyka.
Co do meczu z Atletico to Real zagrał tak jak pozwolił na to rywal. Nie wydaje mi się, że był to słaby dwumecz ze strony podopiecznych Carlo. Mieli mnóstwo okazji na bramkę, kontrolowali pojedynek, natomiast druga strona optyczną przewagę miała jedynie 15 minut pierwszego spotkania.
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
Nie widzę żadnych słabych punktów, czepiacie się że nie ma Robbena czy Riberiego i to według was świadczy o przegranej Bayernu. Czy Robbben jest bramkarzem a Ribery ostoją defensywy ? Nie ! to są ofensywni zawodnicy a bramkarz,obrońcy, zresztą cała ta 11 wygląda solidnie i nie ma się do kogo przyczepić więc z czym do ludzi ? Stawiam na to że Bayern nie przegra dlatego że mimo że przeciwko Porto byli osłabieni i byli pod presją to zmietli w pył klub z taką świetną formacją ofensywną. Już długi czas Guardiola musi sobie radzić bez kilku kluczowych graczy i jakoś sobie radzi. W meczu z Barceloną też będą musieli sobie poradzić z rywalem i atmosferą na stadionie ale to nie problem,już tu wygrywali. Lewandowski nawet jak zagra to nie wiem w czym miałaby mu ta maska przeszkadzać. Ktoś twierdzi inaczej widocznie nigdy nie grał w masce i na siłę szuka argumentu pod swój typ. Jeśli chodzi o ofensywę to nie ma co gadać, Barcelona ma najlepszą na świecie, ale Lewandowski z Mullerem też dobrze współpracują i nie są aż tak wyraźnie gorsi, jednak na pozycji bramkarza jest za to zdecydowana przewaga po stronie Bayernu. Guardiola na pewno ma świadomość że jakąkolwiek stratę z tego meczu będzie niesamowicie trudno odrobić w rewanżu więc na pewno będą się pilnować z tyłu, defensywa naprawdę nie wygląda źle i jak dodać Neuera w bramce to wywiezienie remisu to realny cel.
Nie wiem od czego zaczac ... dobra po kolei

1. nie ma co porownywac Porto do Barcelony, a tym bardziej obecnej, ktora gra - odwaze sie powiedziec - kosmicznie

2. &quot;Guardiola jakos sobie radzi&quot; - mecze tylko z 2015 - porazka 4:1 z Wolfsburgiem, 1:1 z Schalke, remis z Shakhtarem 0:0, potem 7:0 w rewanzu (w 3&#39; czerwona dla Kuchera), porazka 0:2 z M&#39;gladbach, wygrana 0:1 z Dortmundem, wygrana po dogrywce z Leverkusen w Pokalu, porazka z Porto 3:1, w rewanzu wygrana 6:1, porazka 1:2 po dogrywce z Borussia w 1/2 DFB Pokal, porazka 2:0 z Leverkusen.
Nie ma co mowic, z Porto rozegrali swietny mecz, ale juz przy stanie 2:0 Porto mozna powiedziec ze &#39;odpuscilo&#39;. Z Shakhtarem mozna powiedziec, ze bylo to samo, z tym, ze Shakhtar gral od poczatku w 10. Przyszedl wazny mecz w 1/2 DFB Pokal to odpadli z Borussia, ktora powiedzmy sobie szczerze, nie prezentuje nic wybitnego w tym sezonie.

3. &quot;juz tu wygrywali&quot; - Bayern Juppa to byl perfekcyjnie poukladany zespol, po prostu maszyna, czego nie mozna powiedziec o Bayernie Pepa. Lahmowi i Bastiemu tez wiek juz nie dziala na korzysc, a byli to naprawde kluczowi zawodnicy w ukladance Juppa. Nie mowie, ze juz sie do niczego nie nadaja, ale 2 lata temu na pewno bylo z nimi lepiej.

4. dla mnie Muller z Lewym nie maja startu do tridente z Blaugrany. Lewandowski po prostu mnie nie zachwyca w Bayernie jak na razie. Niby cos tam strzela, szczegolnie teraz jak nie ma Robbena, ale nie daje on tyle druzynie co w Dortmundzie. Tam gra byla pod niego i mu to sluzylo.

5. pilnowac to sie moga z tylu jak kazdy, PSG tez sie mialo pilnowac z tylu pod nieobecnosc Verattiego i Zlatana, ale na MSN &#39;nie ma bata&#39;. Fakt, Benatia i Boateng wygladaja solidnie, ale juz boki obrony nie wygladaja ciekawie. Jest jeszcze niby w drugiej linii Lahm, Basti, Alonso, ale obawiam sie, ze to i tak nie wystarczy. Poza tym Bayern powinien tez postarac sie o bramke na wyjezdzie, bo grac na wyjezdzie na bezbramkowy remis to tez nie jest dobra taktyka.

I na koniec powiem, ze nie chodzi mi tu o sam typ, chociaz osobiscie jestem przekonany, ze Barcelona to wygra i spodziewam sie DW 2:1, ale bardziej razilo mnie to co pogrubilem, bo to sie sa zadne solidne argumenty jak dla mnie. Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Benatia i Boateng
Z Szybkimi zwrotnymi napastnikami mają problem a Messi czy Suarez do żółwi nie należą.
Real byłby 12 pkt za Barceloną to wiem prawie na pewno, że nie oglądasz meczów Realu, przynajmniej w tym roku.
Po co mam ich mecze oglądać ?? Wystarczy sobie ich mecze poprzeglądać w La Lidze dokładnie bramki w większości spotkań Ronaldo wygrywał sam mecz. Zestaw sobie wszystkie mecze królewskich w tym sezonie tylko w lidze odejmij bramki Ronaldo i policz punkty zobacz co ci wyjedzie :grin:j est albo remis albo porażka w większości przypadkach.. Modric tu nie ma nic do rzeczy bo Cristiano to piłkarz który sam sobie potrafi wypracować akcie
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
samarama 119

samarama

Użytkownik
Po pierwsze to ???? dla wszystkich którzy podrzucają tu miny aby grać coś w stronę Bayernu, jeszcze jedna dla pewności ????
Ludzie, czy żyjemy w jakimś matrixie?? Może Wy, ja nie. Czy naprawdę myślicie że Bayern grający straszną padakę może coś ugrać z według mnie (i nie jest to tylko moje zdanie) najlepszą obecnie drużyną świata, ha! To dobre ???? W dniu dzisiejszym Bayern to kolos na glinianych nogach, podziurawiony kontuzjami, a także z lekka wypalonym trzonem składu. Czy można mówić o wypaleniu w Barcelonie?? Jeszcze rok - dwa lata temu sam byłem tego zdania ale trzy lata bez trofeum Ligi Mistrzów to jednak zbyt wiele dla takiego klubu. Oprócz tego do składu dołączyli Bravo, Mathieu, Rakitic, a przede wszystkim Neymar i Suarez. Wracając już stricte do samego spotkania: Bayern męczy bułę, a Barcelona gra pięknie i z polotem, a przede wszystkim strzela mnóstwo bramek. Bawarczycy do półfinału doszli trochę dzięki temu, że mieli łatwych rywali, a mimo tego mieli problemy w meczach na wyjazdach, padaka w Lwowie i jeszcze gorsza padaka w Porto. Barcelona? W tej edycji LM ani przez chwilę nie byli niepewni wyniku, City pożarte bez żadnych problemów- pełna kontrola w obu spotkaniach, PSG - identycznie.
Bayern przypomina mi drużyny takie jak Barca w LM przed dwoma laty, a także Brazylię na Mistrzostwach Świata - przypomnę jeszcze raz, olbrzym na glinianych nogach.
Ja powiem tak, być może ale mało prawdopodobne to jest, że Bayern powalczy ale to tylko u siebie. W meczu w Barcelonie NIE MAJĄ ŻADNYCH SZANS na wywiezienie korzystnego wyniku (tj. przegrana co najwyżej 1 bramką). Ja gram grubo (jak na mój budżet ???? ) :
Barca (-1) AH @ 2,250 bet365 ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie widzę żadnych słabych punktów, czepiacie się że nie ma Robbena czy Riberiego i to według was świadczy o przegranej Bayernu.
Robben i Ribery wnosili mnóstwo do gry, potrafili indywidualnie wykreować coś z niczego. Byli i są niezwykle waleczni i utalentowani i pomijam już fakt, że przeciwnik musiał wtedy uważać nie tylko na Lewego czy Mullera tylko właśnie też na nich więc przyciągali uwagę. To było bardzo dużo.

Czy Robbben jest bramkarzem a Ribery ostoją defensywy ? Nie ! to są ofensywni zawodnicy a bramkarz,obrońcy, zresztą cała ta 11 wygląda solidnie i nie ma się do kogo przyczepić więc z czym do ludzi ?
Niestety da się przyczepić... W meczu z Porto defensywa (Alaba, Alonso, Dante i inni) popełniła kolosalne, niewybaczalne błędy. Ok można to zrzucić na zlekceważenie, ale niestety te problemy były widoczne także w Bundeslidze. Przy Messim, Suarezie i Neymarze może im się zakręcić w głowie.
Stawiam na to że Bayern nie przegra dlatego że mimo że przeciwko Porto byli osłabieni i byli pod presją to zmietli w pył klub z taką świetną formacją ofensywną.
Sam grałem grubo wtedy na Bayern, ale porównywanie Porto i Barcelony mija się z celem. Jaka świetna formacja ofensywna ? W 1 meczu wygrali przez głupie błędy Bayernu w obronie. Należy też podkreślić, że w 2 meczu Porto również było osłabione.
Na początku wątku przestrzegałem przed graniem na Barcelonę i mimo, że zmieniłem zdanie nadal twierdzę, że to nie jest do grania grubo, bo to mimo wszystko 1/2 finału LM i zdarzają się rzeczy nieprzewidywalne. Jednakże nie ma kompletnie nic co przemawiało by za Bayernem i do tego ta maska... obecnie najlepszego zawodnika Bawarczyków... dlatego za kieszonkowe można jak najbardziej spróbować:
Barcelona vs Bayern
Barcelona (DNB) kurs: 1,25 buk: totolotek ✅
Barcelona awans kurs: 1,72 buk: totolotek zaryzykuję i postawię ✅ jeszcze przed meczem w Monachium. Ciężko mi sobie wyobrazić żeby Barcelona z zaliczką 3:0 nie awansowała.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Skład bayernu nie jest wcale taki zły. Nie ma co porównywac ich ostatnich wyników w lidze, bo grali o nic. A z Dormundem w pucharze zawalili mase setek. Ktos tu pisał ze barcelona łatwo rozprawiła sie z PSG ale to dzieki babolom Davida luisa który zawinił praktycznie przy wszystkich bramkach. Barcelona to faworyt, ale nie robmy z niego az takiego faworyta ???? jak dla mnie mecz do gry na live
Bayern ostatni mecz z leverkusen w pół rezerwowym i bez motywacji, a mimo to potrafili sobie stworzyc 100% okazje
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Niestety da się przyczepić... W meczu z Porto defensywa (Alaba, Alonso, Dante i inni) popełniła kolosalne, niewybaczalne błędy. Ok można to zrzucić na zlekceważenie, ale niestety te problemy były widoczne także w Bundeslidze. Przy Messim, Suarezie i Neymarze może im się zakręcić w głowie.
Ani Alaba ani Dante nie zagra w tym meczu więc po co przypominasz ten mecz ? przecież napisałem jakie są prognozowane składy.

W meczu z City było około 1.3 a w meczu z PSG 1.4 na Barcelone w meczach u siebie z tymi drużynami mimo że zapewniali sobie awans w pierwszym meczu i nawet buki wiedziały po 2:0 na wyjeździe z City mogliby by wyjść bez Messiego czy Suareza w pierwszym a i tak bezradne City nie zrobiłoby nic na Camp Nou a buki wystawiły kursy w granicach 1.7 gdzie Barcelona musi wygrać choć by jedną bramką i będzie miała do dyspozycji prawie wszystkich zawodników a Bayern przetrzebiony kontuzjami i w słabej dyspozycji(według was) i są kursy 1.7 na to że Bayern wygra. Jak by to było takie pewne jak wy to opisujecie to na Barcelone powinno byc 1.4 max. Weźcie kredyty, zastawcie dom bo Barcelona gra ze zdziesiątkowanym Bayernem.

Solucky jak Ty w ogóle możesz porównywać formacją obronną PSG z formacją Bayernu, to jest jak porównywanie czekolady z gównem. Porażka 4:1 z Wolfsburgiem czy 0:2 z Gladbach, po co to przytaczasz ? 6 goli stracony w dwóch meczach z czołowymi drużynami gdzie w całym sezonie stracili 15 ! dla porównania Barcelona straciła ich 19 a rozegrała jeden mecz więcej, mam na myśli ligę w kontekście tych obu drużyn. Dodam też że stracić 15 goli w lidze gdzie połowa drużyn w lidze śmiało może z powodzeniem grać w pucharach a nie jak w Hiszpanii że dwa kluby grają a reszta się tylko przygląda, Atletico dopadło do czołówki, jest jeszcze Valencia i Sevilla a reszta ligi ma budżety na poziomie klubu z drugiej Bundesligi albo Championship więc to że Barcelona z Realem strzelają po 100 goli w lidze to nie lada wyczyn.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Nie dziwię się, że w obecnej sytuacji kadrowej Bayernu, prawie wszyscy wieszczą zmasakrowanie ich przez Barcelonę. Kursy buków są jednak przesadzone. Nie wydaje mi się, żeby Bayern próbował prowadzić grę na Camp Nou, nacinając się na kontry, a skład: Neuer - Rafinha (Lahm), Boateng, Benatia, Bernat - Alonso, Schweinsteiger - Thiago, Lahm (Goetze) - Mueller, Lewandowski, nie wygląda tak źle.
Zwracanie uwagi na ostatnie wyniki obu drużyn, trzeba przełożyć też na poziom przeciwników - Bayer Leverkusen czy Dortmund to co najmniej dwie półki wyżej od Cordoby i Getafe a już porównywanie do meczy z City to kompletny bezsens. Niemcy ośmieszali niebieskich znacznie częściej w ostatnich latach niż Barca.
Przypomnę jeszcze, że mimo sporych zmian w składach obu drużyn, Bawarczycy mają przewagę we wzroście piłkarzy - średnia 181cm do 177 piłkarzy z Hiszpanii. Wydaje się mało ale stawia podopiecznych Guardioli w środku rankingu, podczas gdy Messi i spółka okupują ostatnie miejsce. Wzrost i warunki fizyczne to był jeden z kluczy sukcesu sprzed dwóch lat.
I na koniec przypomnę półfinały Barcelony z Chelsea w 2012 roku. W Londynie &quot;The Blues&quot; nie istnieli oddając jeden strzał w światło i zdobywając gola. Słupków i zmarnowanych setek Blaugrany nie sposób policzyć. W rewanżu miała być &quot;manita&quot; i po prowadzeniu 2:0 z przewagą jednego zawodnika, do finału awansowała Chelsea.
Nie zdziwię się jak padnie wynik 3:0 dla podopiecznych Enrique lub wyższy ale dla mnie w tym meczu stawiać na Barcę większą gotówkę to głupota, dlatego za niska stawkę zagrałem (po wyższym kursie ale podaję bieżący)
Fc Barcelona - Fc Bayern
Bayern @ 5.180 Pinnacle ⛔ (3:0)
Takiego kursu na Bawarczyków nie widziałem chyba z 6 lat. Mecz do oglądania raczej mimo wszystko.
Edit: Jeszcze jedno. Bayern przegrał z Barceloną tylko raz w historii, kiedy za sterami drużyny z Hiszpanii siedział ... no wiecie kto :grin:
 
drif 18,5K

drif

Użytkownik
Nie dziwię się, że w obecnej sytuacji kadrowej Bayernu, prawie wszyscy wieszczą zmasakrowanie ich przez Barcelonę. Kursy buków są jednak przesadzone. Nie wydaje mi się, żeby Bayern próbował prowadzić grę na Camp Nou, nacinając się na kontry, a skład: Neuer - Rafinha (Lahm), Boateng, Benatia, Bernat - Alonso, Schweinsteiger - Thiago, Lahm (Goetze) - Mueller, Lewandowski, nie wygląda tak źle.
Zwracanie uwagi na ostatnie wyniki obu drużyn, trzeba przełożyć też na poziom przeciwników - Bayer Leverkusen czy Dortmund to co najmniej dwie półki wyżej od Cordoby i Getafe a już porównywanie do meczy z City to kompletny bezsens. Niemcy ośmieszali niebieskich znacznie częściej w ostatnich latach niż Barca.
Przypomnę jeszcze, że mimo sporych zmian w składach obu drużyn, Bawarczycy mają przewagę we wzroście piłkarzy - średnia 181cm do 177 piłkarzy z Hiszpanii. Wydaje się mało ale stawia podopiecznych Guardioli w środku rankingu, podczas gdy Messi i spółka okupują ostatnie miejsce. Wzrost i warunki fizyczne to był jeden z kluczy sukcesu sprzed dwóch lat.
I na koniec przypomnę półfinały Barcelony z Chelsea w 2012 roku. W Londynie &quot;The Blues&quot; nie istnieli oddając jeden strzał w światło i zdobywając gola. Słupków i zmarnowanych setek Blaugrany nie sposób policzyć. W rewanżu miała być &quot;manita&quot; i po prowadzeniu 2:0 z przewagą jednego zawodnika, do finału awansowała Chelsea.
Nie zdziwię się jak padnie wynik 3:0 dla podopiecznych Enrique lub wyższy ale dla mnie w tym meczu stawiać na Barcę większą gotówkę to głupota, dlatego za niska stawkę zagrałem (po wyższym kursie ale podaję bieżący)
Fc Barcelona - Fc Bayern
Bayern @ 5.180 Pinnacle
Takiego kursu na Bawarczyków nie widziałem chyba z 6 lat. Mecz do oglądania raczej mimo wszystko.
Edit: Jeszcze jedno. Bayern przegrał z Barceloną tylko raz w historii, kiedy za sterami drużyny z Hiszpanii siedział ... no wiecie kto :grin:
Dziwne to wszystko co napisales?
1. Porownujesz prawie mocniejsze druzyny Bundesligi do spadkowiczow z PD - dla Ciebie patrz wyniki z Sevilla, Valencia, Real.
2. Szukanie jakis tam statystyk z poprzednich sezonow meczy to juz przesada to co bylo kiedys nie jest teraz. Inna druzyna inny spiryt inni zawodnicy. Nie wszyscy moze inaczej kilku nowych glodnych sukcesow dajacych naped i sile!
3. A co Ty oczekiwales kursow z rzedu 2.5-3.2 Kpina jaks taki napad taki srodek pola wez sie troche postaw na miejscu bukow.
4. ktos tu napisal ze Guardiola zna Barce od podszewki ale tak samo napisal ze Barce zna Guardiole na wylot poza tym Luis to calkiem inna Barca.
5. Czy to jest value.... na bawarczykow? Coz dla mnie nie oraz dal wielu na tym forum. Bayern bedzie gral zapewne ustawieniem 4-5-1 lub 4-4-1-1
Barca zmierza pewnymi krokami to final LM.
Tak czy inaczej srodowy wieczor zweryfikuje wszysko ;)
 
misiek12 19

misiek12

Użytkownik
Juve-Real rzut karny @3,60 Betsson ✅
Moim zdaniem szanse w tej rywalizacji 50/50. Juventus rękami i nogami będzie bronić się przed stratą jakiejkolwiek bramki. Wiadomo jak to włoscy obrońcy, do najuczciwszych nie należą. Z drugiej strony to samo, Ramos i Pepe do najspokojniejszymi defensorami nie są, w konfrontacji z Tevezem, czy Moratą (warto zwrócić na niego uwagę) może być różnie. Mecz sędziować będzie Martin Atkinson, niestety wyspiarz :-|
Barcelona @1,72 Bet365 ✅
Argumenty za Barceloną:
-brak kluczowych zawodników-Robbena i Riberego
-Lewy (osobiście uważam, że ten uraz może dać się we znaki-sytuacje stykowe/forma fizyczna)
-Camp Nou
-forma z ostatnich tygodni
-trio Messi/Suarez/Neymar-wszystkich troje naraz nie da rady unieszkodliwić
-wpadki Bayernu na wyjazdach (Gladbach, City, Szachtar, Wolfsburg, Porto)
Argumenty za Bayernem:
-osoba Guardioli, który jak nikt inny zna Messiego i spółkę
-zdecydowana większość nie daje im szans-może spowodować to brak presji, coś na wzór dwumeczu Borussii z Realem (oczywiście tylko w symbolicznym wymiarze)
Wyciągając proste wnioski, Bayern obecnej sytuacji może mieć ogromne problemy z wywiezieniem korzystnego wyniku. W najgorszym momencie trafili chyba na najgorszego z możliwych rywali. Z drugiej strony niespodzianki się zdarzają, ale na Niemców w tym przypadku po prostu nie ma czysto sportowych argumentów. Ktoś wyżej dobrze napisał-olbrzym na glinianych nogach.
Ciekaw jestem jak zagra Bayern, skoro Barca gra u siebie, przypuszczam, że to ona będzie mieć piłkę przez większość czasu. Co wtedy będzie robić drużyna z Niemiec? Jeżeli jest gdzieś zakład na kartki Bayernu to warto się nad tym zastanowić ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jeszcze o Bayernie i Barcelonie. Powiem wam, że ostateczną decyzję zmieniłem co do grania na Bawarczyków po meczu w Pucharze z Dortmundem. Tu mi nikt już nie powie, że walczyli o nic jak z Bayer Leverkusen. Wiadomo w jakim stanie (przedzwałowym) jest obecnie Borussia Dortmund, a Bayern ledwo co strzelił im jedną bramkę. Nie powiem, do czasu tego pierwszego gola mieli przewagę, ale co z tego ? Brakowało skuteczności. Strzelili tego jednego gola i jak by odetchnęli, że już po meczu, cofnęli się, a Dortmund jak odmieniony - wyrównał, a potem to już było aż do karnych 50/50 - obie drużyny grały na tym samym poziomie. No i karne - mówi się, że to loteria, ale to była kompromitacja dla Bayernu. Ku... oni nie strzelili 3 karnych pod rząd (!). To był dramat. Więc jeśli w Pucharze z Dortmundem tak zagrali to co będzie z rozpędzoną Barceloną ? Potrójna korona była celem Bayernu więc nikt mi nie powie, że olali tamto spotkanie. Oczywiście poziom koncentracji i motywacji na 1/2 LM będzie nieporównywanie większy, z tym, że tak samo będzie w Barcelonie... Nadal uważam, że kursy są przesadzone z tym 1,70 na Barcelonę, ale z 2 strony jakie to ma znaczenie czy ktoś ocenia szanse Barcy na 75% czy 65% ? (mam na myśli buki ), dla mnie to jest bliżej 65% ale jeśli dają 1,70 to wezmę, bo wolę zarobić mniej i wygrać niż przegrać, pocieszając się w ten sposób - &quot;no przecież na Bayern było niezłe value&quot;. I do tego argument pozasportowy, ale jakże teraz ważny - Barcelona za tą poprzednią porażkę i upokorzenie będzie chciała zemsty, a ma środki ku temu żeby to zrobić. Dla osób lubiących kosmiczne kursy i małe stawki polecam wysokie handi na Barcę: -2,5 AH 3:0 czy nawet -3,5 AH i więcej.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Dziwne to wszystko co napisales?
1. Porownujesz prawie mocniejsze druzyny Bundesligi do spadkowiczow z PD - dla Ciebie patrz wyniki z Sevilla, Valencia, Real. ....
Porównałem ostatnie mecze. Dodatkowo w Leverkusen część graczy pierwszego składu odpoczywała a grali piłkarze tacy jak: Weiser, Gaudino, Strieder, powracający po długiej kontuzji Martinez i chyba najsłabszy obrońca Dante. Barca praktycznie nie rotuje składem, wiem, to światowy top, ale kto będzie mniej zmęczony po 70 minutach, zobaczymy.
Odnośnie meczu np. z Realem. Miała być manita, skończyło się na 2:1, dwa tygodnie po tym jak Schalke &quot;królewskim&quot; władowało 4 bramki.
2. Szukanie jakis tam statystyk z poprzednich sezonow meczy to juz przesada to co bylo kiedys nie jest teraz. Inna druzyna inny spiryt inni zawodnicy. Nie wszyscy moze inaczej kilku nowych glodnych sukcesow dajacych naped i sile! ...
Jeśli odnosiłeś się do dwumeczu z Chelsea, to chciałem tylko zaznaczyć, że teraz może być podobnie. 20:1 w strzałach dla Barcy, w tym ze trzy słupki i niewykorzystany karny, a w 80 minucie Mueller po kornerze wbija gola. To jest piłka nożna, dlatego tak ją lubimy.

3. A co Ty oczekiwales kursow z rzedu 2.5-3.2 Kpina jaks taki napad taki srodek pola wez sie troche postaw na miejscu bukow...
Na zwycięstwo Bayernu na wyjeździe &quot;góra&quot; 3.8 - 4.0, ja zagrałem po 5.5. Awans to inna sprawa. Barca może ten mecz przegrać a w Monachium pozamiatać.
4. ktos tu napisal ze Guardiola zna Barce od podszewki ale tak samo napisal ze Barce zna Guardiole na wylot poza tym Luis to calkiem inna Barca.
5. Czy to jest value.... na bawarczykow? Coz dla mnie nie oraz dal wielu na tym forum. Bayern bedzie gral zapewne ustawieniem 4-5-1 lub 4-4-1-1
Barca zmierza pewnymi krokami to final LM.
Tak czy inaczej srodowy wieczor zweryfikuje wszysko ;)
To była ciekawostka ale ciekawe jest też to, że Pep chyba pierwszy raz w historii zagra defensywnie, z kontry, bo przecież 100 000 kibiców nie pozwoli Barcelonie na taką grę, to nie Chelsea. Ilość defensywnych graczy, i to bardzo doświadczonych, w składzie Bawarczyków jest spora. Jeśli Lahm zagra na prawej obronie, zobaczymy jak komentator często będzie wypowiadał nazwisko Neymar...
Tak czy inaczej Barca pewnie wygra ale kursy na ich zwycięstwo są moim zdaniem przegięte, to chciałem swoim postem uargumentować.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Nie dziwię się, że w obecnej sytuacji kadrowej Bayernu, prawie wszyscy wieszczą zmasakrowanie ich przez Barcelonę. Kursy buków są jednak przesadzone. Nie wydaje mi się, żeby Bayern próbował prowadzić grę na Camp Nou, nacinając się na kontry, a skład: Neuer - Rafinha (Lahm), Boateng, Benatia, Bernat - Alonso, Schweinsteiger - Thiago, Lahm (Goetze) - Mueller, Lewandowski, nie wygląda tak źle.
Zwracanie uwagi na ostatnie wyniki obu drużyn, trzeba przełożyć też na poziom przeciwników - Bayer Leverkusen czy Dortmund to co najmniej dwie półki wyżej od Cordoby i Getafe a już porównywanie do meczy z City to kompletny bezsens. Niemcy ośmieszali niebieskich znacznie częściej w ostatnich latach niż Barca.
Przypomnę jeszcze, że mimo sporych zmian w składach obu drużyn, Bawarczycy mają przewagę we wzroście piłkarzy - średnia 181cm do 177 piłkarzy z Hiszpanii. Wydaje się mało ale stawia podopiecznych Guardioli w środku rankingu, podczas gdy Messi i spółka okupują ostatnie miejsce. Wzrost i warunki fizyczne to był jeden z kluczy sukcesu sprzed dwóch lat.
I na koniec przypomnę półfinały Barcelony z Chelsea w 2012 roku. W Londynie &quot;The Blues&quot; nie istnieli oddając jeden strzał w światło i zdobywając gola. Słupków i zmarnowanych setek Blaugrany nie sposób policzyć. W rewanżu miała być &quot;manita&quot; i po prowadzeniu 2:0 z przewagą jednego zawodnika, do finału awansowała Chelsea.
Nie zdziwię się jak padnie wynik 3:0 dla podopiecznych Enrique lub wyższy ale dla mnie w tym meczu stawiać na Barcę większą gotówkę to głupota, dlatego za niska stawkę zagrałem (po wyższym kursie ale podaję bieżący)
Fc Barcelona - Fc Bayern
Bayern @ 5.180 Pinnacle
Takiego kursu na Bawarczyków nie widziałem chyba z 6 lat. Mecz do oglądania raczej mimo wszystko.
Edit: Jeszcze jedno. Bayern przegrał z Barceloną tylko raz w historii, kiedy za sterami drużyny z Hiszpanii siedział ... no wiecie kto :grin:
Tak czy inaczej Barca pewnie wygra ale kursy na ich zwycięstwo są moim zdaniem przegięte, to chciałem swoim postem uargumentować.
Tyle pisania o jutrzejszym meczu, gdzie na samym końcu dajesz typ na Bayern, po czym za chwilę piszesz, że Barca pewnie wygra. W takim razie po co typ na Bayern? Rozumiem, że szukasz value w stronę Bawarczyków ale skoro całą analizę oparłeś na swoim typie to po kiego wała piszesz, że Barca wygra? Przeczysz trochę sam sobie i ludzie, którzy to czytają mogą zgłupieć. Zaraz zaraz, napisał, że Barca wygra po czym daje typ na Bayern? Żeby nie było - nie neguję samego typu na Bayern bo każdy gra co chce. Ale jeśli podajesz jakiś typ to sugerowałbym się trzymać tego cały czas (no chyba, że tak jak Adamo80 zmieniasz zdanie pod wpływem jakichś argumentów i wtedy podajesz typ na drużynę przeciwną) bo to wygląda trochę komicznie ????
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
W formie jest Barcelona świadczą o tym ostatnie wyniki oraz gra Katalończyków.
Bayern nie potrafił wygrać z Borussią, zagrał słabą drugą połowę. Jutro zagra osłabiony, ale wypoczęty.
Na wyjazdach w LM Bayern w fazie pucharowej miał problemy z Porto, nie potrafił wygrać z Szachtarem.
Barcelona ma teraz bardzo dużą szansę na rewanż za niedawne przegrane, zwłaszcza tą u siebie
z Monachijczykami, jeżeli nie wygra tego spotkania to dla mnie w Monachium nie ma co szukać.

Wg mnie LM wygra Real albo Barceloną i takie zakłady mam grze, a jutro over 2,5 na mecz to dobra opcja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
skyrim 267

skyrim

Użytkownik
Dyscyplina: Champions League ⚽ - półfinał
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Real Madryt
Typ: over 4,5 kartki
Kurs: 1,9
Bukmacher: Pinnacle
✅ ????

Witam.
W dzisiejszy wtorkowy wieczór zapraszam na Juventus Stadium gdzie Stara Dama zmierzy się w półfinałowym spotkaniu CL z Realem Madryt.
Dzisiaj typuje na over kartkowy i myślę, że większość osób popiera ten typ z kilku różnych powodów.
1. Niedawno, bo rok temu te dwie drużyny miały ze sobą do czynienia w CL i jak wiadomo kartek nie brakowało. W ich ostatnim spotkaniu (dodajmy, że w fazie grupowej) padły 4 kartki, czyli tylko 1 mniej by pokryć linie dawaną przez buki. W tym samym sezonie w pierwszym ich meczu padło aż 5(!) żółtych i 1 czerwona kartka.
2. Kolejnym czynnikiem jest fakty, że dzisiejsze spotkanie rozgrywane jest o finał LM a nie o zwycięstwo w fazie grupowej.
3. Dodajmy do tego, że sędzią tego spotkania jest pan Martin Atkinson, który jak na kogoś kto sędziuje na codzień w BPL pokazuje dużą ilość kartek (ostatni mecz Newcastle 0 - 2 Man City (6 żółtych).
4. Ostatnim faktem, który przemawia za tym typem jest to, że na finał żółte kartki się zerują i myślę, że w tym meczu nikt nie będzie kalkulował i odstawiał nogi.

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Tyle pisania o jutrzejszym meczu, gdzie na samym końcu dajesz typ na Bayern, po czym za chwilę piszesz, że Barca pewnie wygra.
Chodziło mu zapewne o to że pewnie wygra Barca ale patrząc na bardzo wysoki kurs na Bayern opłaca się grać na Niemców. Osobiście też tak uważam bo kurs jest z kosmosu. Bayern może i osłabiono ale bez przesady, Bayern pokazał w meczu z Porto u siebie że Robben wcale nie jest aż taki potrzebny. Obie ekipy bez wątpienia są najsilniejszymi drużynami na świecie i jest to przedwczesny finał. Takich kursów na Bayern to nie było na pewno od wielu lat i nawet jak grają w osłabieniu to przecież ciągle jest Bayern. Co ważne, mają trenera który w sumie to Barce zbudował i mimo że od czasu kiedy nie jest już trenerem Barcy trochę minęło, to filozofia gry jest taka sama więc Guardiola może &quot;zabić&quot; Barcelonę ich własną bronią.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Chodziło mu zapewne o to że pewnie wygra Barca ale patrząc na bardzo wysoki kurs na Bayern opłaca się grać na Niemców. Osobiście też tak uważam bo kurs jest z kosmosu. Bayern może i osłabiono ale bez przesady, Bayern pokazał w meczu z Porto u siebie że Robben wcale nie jest aż taki potrzebny. Obie ekipy bez wątpienia są najsilniejszymi drużynami na świecie i jest to przedwczesny finał. Takich kursów na Bayern to nie było na pewno od wielu lat i nawet jak grają w osłabieniu to przecież ciągle jest Bayern. Co ważne, mają trenera który w sumie to Barce zbudował i mimo że od czasu kiedy nie jest już trenerem Barcy trochę minęło, to filozofia gry jest taka sama więc Guardiola może &quot;zabić&quot; Barcelonę ich własną bronią.
Rozumiem o co chodziło jednak dla ludzi, którzy czytają komentarze i chcą po nich coś zagrać mogą czuć sie trochę zdezorientowani. Zgadzam się, że Bayern pokazał w rewanżu z Porto jak potrafią sobie radzić bez Robbena jednak porównywanie Porto z Barcą nie ma najmniejszego sensu. Poza tym nie zgodzę się z Twoją wypowiedzią &quot;nawet jak grają w osłabieniu to przecież ciągle jest Bayern&quot;. Przecież nie gra nazwa drużyny tylko zawodnicy. Co z tego, że to Bayern skoro gra wygląda jak wygląda. Dla mnie ten argument nie ma najmniejszego sensu. Jeszcze co do dyspozycji fizycznej to Barca dawno nie była w tak dobrym położeniu. Przygotowanie fizyczne oraz rotacje jakie stosował Luis Enrique sprawiły, że w decydującej fazie sezonu żaden zawodnik nie jest kontuzjowany, a do tego widać dużo świeżości w szeregach zespołu. Naprawdę jest to ewenement patrząc choćby na ostatnie lata.
I na koniec ciekawostka - jutrzejsze spotkanie będzie 100 występem Leo Messiego w europejskich pucharach. Chyba nie można sobie wymażyć lepszej okazji do rewanżu ????
Szef Elity wspomniał o typie over 2,5 i moim zdaniem jest to bardzo dobra opcja. Dodatkowo dorzucam gol w obu połowach @ 1,65
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Z Szybkimi zwrotnymi napastnikami mają problem a Messi czy Suarez do żółwi nie należą.

Po co mam ich mecze oglądać ?? Wystarczy sobie ich mecze poprzeglądać w La Lidze dokładnie bramki w większości spotkań Ronaldo wygrywał sam mecz. Zestaw sobie wszystkie mecze królewskich w tym sezonie tylko w lidze odejmij bramki Ronaldo i policz punkty zobacz co ci wyjedzie :grin:j est albo remis albo porażka w większości przypadkach.. Modric tu nie ma nic do rzeczy bo Cristiano to piłkarz który sam sobie potrafi wypracować akcie
Tak to jest jak sie meczy nie oglada...
Tak sie składa ze Ronaldo strzela multum bramek z główek a skad sie one biorą? Tak koledzy mu dośrodkowuja.
Ostatnio z kolezka o tym dyskutowałem.On mowi ze Ronaldo go denerwuje bo nie potrafi dryblować jak Messi ze jest dobijakiem.Moim zdaniem ma po prostu inne atuty niż Messi ale pisanie ze on ostatnio kreuje sytuacje to nadużycie.Jego gole to ciężka praca całego zespołu.
Ja mam wrażenie ze na forum co poniektorzy w ogóle meczu nie oglądają tylko maja takie wrażenie bo cos tam kiedyś widzieli(tak jak w przypadku Ronaldo)
Czy np.ze Bayern tez kiedyś nie był faworytem a zjechał Barce i teraz bedzie tak samo bo maja przewagę wzrostu(szkoda tylko ze nie maja Riberiego i Robbena którzy im cała grę robili za Juppa i maja osłabienia w obronie które sprawiają ze wjeżdża sie w nich jak w masło)
Moim zdaniem Barca ich dzisiaj pogoni a jeśli komuś nie pasuje kurs 1.68 i gra na Bayern bo 2.18 to ja nie mam pytań...
Barca -1 2.25 Unibet ✅
Ciekawy jestem jak sie skończy mecz Realu tak jak pisałem według mnie Juve u siebie nie przegra✅ .Duzo osób gra X2 i wcale sie nie zdziwię jak Juve wygra jakimś szczurem 1:0.Kursy na Juve poszły w dół teraz to moim zdaniem no bet.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Co ważne, mają trenera który w sumie to Barce zbudował i mimo że od czasu kiedy nie jest już trenerem Barcy trochę minęło, to filozofia gry jest taka sama więc Guardiola może &quot;zabić&quot; Barcelonę ich własną bronią.
Co raz lepsze kwiatki tutaj zaczynają wychodzić. Człowieku Ty albo nie oglądałeś Barcelony, którą prowadził Pep, albo nie oglądasz tej teraźniejszej prowadzonej przez Luisa. Jak można napisać, że teraz jest tam ta sama filozofia co była za Pepa, przecież to jest jakiś absurd. A tym niby value na Bayern, też nie ma co się podniecać. Oczywiście sam często wolę zagrać na X2 jak są podobne kursy i poziom drużyn wyrównany, ale nie w tym wypadku. Ten kurs na X2 w tym meczu jest tak kuszący, bo to jest podpucha. Jestem przekonany, że Barcelona ten mecz wygra i to raczej nie jedną bramką. Potem wrzucę typ i coś dopiszę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom