>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 finału Ligi Mistrzów (05-06.05.2015)

Status
Zamknięty.
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Juventus Turyn - Real Madryt
Juventus DNB @1.79 Betsson ✅
Real podczas całej historii gier na Juventus Stadium wygrał tylko jeden raz na siedem meczy i to bardzo dawno bo w 1998 roku. Jak pewnie większości wiadomo Juve u siebie radzi sobie zawsze bardzo dobrze, potrafią strzelać i się bardzo dobrze bronić, a jeżeli dzisiaj Ronaldo nie odpali, a wg mnie to pewnie nie, jak w większości wielkich meczy to Real będzie miał spory problem, a gospodarze mogą to skrzętnie wykorzystać. Piłkarze Starej Damy lubią zrobić parę kontr, w których strzelają bramki, a później bronią się do ostatniego gwizdka - no niestety, taki urok włoskiej piłki, ale to na dzisiaj może wystarczyć (osobiście mam taką nadzieję).

FC Barcelona - Bayern Monachium
Barcelona @1.73 Pinnacle Sports ✅
Barcelona -1 @2.27 Pinnacle Sports ✅
Barcelona -1.5 @2.75 Bet365 ✅

Wg mnie Bayern nie ma czego szukać na Camp Nou.. Barcelona jest w gazie, Messi walczy o króla strzelców w lidze jak i LM, a nie można też zapominać o Suarezie, który ostatnio gra jak natchniony, jak za tych najlepszych czasów w Liverpoolu - po prostu zadomowił się już na dobre w drużynie i można na nim polegać. Ale jest też jeszcze Neymar, który robi dobrą robotę. Z takimi osłabieniami jakimi muszą sobie radzić Monachijczycy będą mieć po prostu problemy, największy brak na pewno odczują w ofensywie bo jednak Robben robił im tam grę. Myślę, że goście będą mieli spory problem ze zdobyciem chociaż jednej bramki, patrząc na postawę obrońców Barcelony w lidze jak i LM na Camp Nou. Tak czy inaczej - ani złotówki nie postawię na Bayern, tym bardziej, że jestem kibicem od zawsze Barcelony, a w tym meczu nie może być innego wyniku niż jej wygrana, tym bardziej przy obecnej dyspozycji podopiecznych Guardioli.

Cała sala zapełniona przed konferencją z Messim, który to po raz pierwszy od 2 lat się na takowej pojawił. ???? źródło: fcbarca.com
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
rufus87 21

rufus87

Użytkownik
i maja osłabienia w obronie które sprawiają ze wjeżdża sie w nich jak w masło
Przecież cała obrona Bayernu jest do dyspozycji Guardioli.

Jak dla mnie kurs na Barcę nadal jest kuszący i są wyraźnym faworytem u siebie.Nie widzę większej szansy dla Bayernu w pierwszym meczu,ale wynik typu 2:1,czy nawet 3:1 nadal będzie do odrobienia na AA.
 
majkeln 224

majkeln

Użytkownik
Nie zauważyłem do tej pory w dziale typu na rzuty rożne. Wydaje mi się, że najbardziej prawdopodobnym scenariuszem na mecz Juve-Real jest autobus Juve w polu karnym i próby ataku skrzydłami przez Real, co równa sie duża ilością RR Realu. Do tego Real zazwyczaj nabija sporo rożnych, wiec mój typ na półfinał to:

Real +0,5 RR @1.9 ✅✅
Bet365


Jak uważacie?

E. Elegancko, 5:1 RR.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
samarama 119

samarama

Użytkownik
Chodziło mu zapewne o to że pewnie wygra Barca ale patrząc na bardzo wysoki kurs na Bayern opłaca się grać na Niemców. Osobiście też tak uważam bo kurs jest z kosmosu. Bayern może i osłabiono ale bez przesady, Bayern pokazał w meczu z Porto u siebie że Robben wcale nie jest aż taki potrzebny. Obie ekipy bez wątpienia są najsilniejszymi drużynami na świecie i jest to przedwczesny finał. Takich kursów na Bayern to nie było na pewno od wielu lat i nawet jak grają w osłabieniu to przecież ciągle jest Bayern. Co ważne, mają trenera który w sumie to Barce zbudował i mimo że od czasu kiedy nie jest już trenerem Barcy trochę minęło, to filozofia gry jest taka sama więc Guardiola może &quot;zabić&quot; Barcelonę ich własną bronią.
Hahahahz :grin: ????
Idąc Twoim tokiem rozumowania to Bayern nie przegra bo to Bayern a Barca nie przegra bo to Barca więc co?? Remis w każdym spotkaniu? ? Dobra a dwa lata temu Bayern nie mógł zmieść Barcy bo to przecież Barca?? I że niby Pep to jakiś super taktyk - śmiechu warte. Dajcie mu jakiś Liverpool a zobaczycie że co najwyżej nie wyleci z top 6 ;). Argument że zna Barce z dupy wzięty.
Jeszcze raz napiszę, nic w tym meczu nie przemawia za Bayernem. Czaicie się na &quot;fajne&quot; kursy na Bayern no ale nawet jakby na Bayern był kurs 1000 to i tak ***** byście wygrali :p .Granie Bayernu to jak allinowane w pokerze ze słabymi kartami, jutro Barca nie odpuści i powie :&quot;sprawdzam !!&quot; ale dla grających Bayern będzie juz za późno; ).
Na dzisiaj popieram typ kolegi wyżej na różne bo nie wyobrażam sobie żeby Real tu nie dominował (nie mówię że wygra ) do tego zdaje mi się (poprawcie mnie jeśli nie) że Juve gra systemem z 3 obrońcami i odsłania skrzydła dając szanse na wrzutki a co za tym idzie i okazje na różne.
Edit : no różnie to bywa z tym ustawieniem ale że nawet takie Monaco w obu meczach miało więcej roznych to typ jak najbardziej do gry ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
skyrim 267

skyrim

Użytkownik
do tego zdaje mi się (poprawcie mnie jeśli nie) że Juve gra systemem z 3 obrońcami i odsłania skrzydła dając szanse na wrzutki a co za tym idzie i okazje na różne.
Też myślałem o rożnych ale Allegri na konferencji powiedział, że zagrają czwóreczką z tyłu. Druga sprawa to dopiero pierwszy mecz i nie wiadomo czy zespoły narzucą duże tempo. Podejrzewam, że Real będzie chciał tego meczu po prostu nie przegrać i strzelić chociaż jedną bramkę ale poczekamy, zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 81

bartek_em

Użytkownik
Juve- Real 2 kurs 3 bet 365

Sadze ze Juve u siebie jest w stanie nawet wygrać jednak nie sądziłem ze Juve będzie faworytem tego meczu. 2.7 a na Real 3... Spodziewałem się raczej na Juve minimium 3.5 a na Real coś koło 2.4. Moim zdaniem to jest lekkie value. Mam wrażenie ze obecne Juve to jeszcze nie drużyna z przed lat która mogła być wymieniana jednym tchem w grupie najlepszych drużyn w europie. Dla mnie na dzisiaj to drużyna jedną półke niżej niż Real. Oczywiście nie zdziwię sie mocno jak jakieś 2;1 u siebie zrobią ale awansu jednak moim zdaniem nie wywalczą. Przytaczanie historii gdzie chyba tylko Casisjas grał w tamtych meczach mija się z celem. Moim zdaniem mimo wszystko lekkim faworytem jest nawet na wyjeździe Real . Kurs dobry. Ja lekko spróbuje na nich zagrać.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Niestety urazy piłkarzy w tym sezonie to nieodzowna część FC Bayernu. Dziś Pep Guardiola przekazał kolejną Hiobową wieść: Sebastian Rode z powodu naderwania mięśnia w dolnej części grzbietu wypada z gry przed arcyważnym spotkaniem z FC Barceloną w Lidze Mistrzów.
Wstępna diagnoza mówi o kilku tygodniach przerwy, tym samym wielce prawdopodobne jest to, że nie zobaczymy go już w tym sezonie na boisku. Rode rozegrał w tym sezonie 32 mecze i zaliczył 3 gole oraz 5 asyst.
Do Barcelony pojechał natomiast Robert Lewandowski. Jednak decyzja o tym, czy zagra w spotkaniu półfinałowym Ligi Mistrzów przeciwko Barcelonie zapadnie dopiero jutro.


Dodatkowo jest oficjalne potwierdzenie, że Franck Ribery również nie zagra na Camp Nou.
Decyzja odnośnie występu &quot;Lewego&quot; zapadnie jutro natomiast chyba nikt z nas się nie spodziewa, aby Roberta mogło zabraknąć.
 
P 57

przedmarancza

Użytkownik
Zacznę od tego, że każdy ma swoje typy, ale przytaczanie ostatniego meczu z Leverkusen przez niektórych to chyba jakis szczyt ignorancji? Jak można mówić o meczu w którym oprócz Neuera zagralo prawdopodobnie tylko 3 piłkarzy, którzy zagrają jutro. Bayern ma o tyle komfortu, że pierwszy mecz gra na wyjeździe i to Barca MUSI. I niestety czasami bywa tak, że jak musi to nie może, chociaż bardzo chce ???? Mimo waszych opinii ja uważam, że to wbrew pozorom może być wyrównany mecz z lekkim naciskiem na Barce. Tam nie będzie takiego czegoś jak w Porto, bo jak sie gra z Barcelona to trzeba być skupionym od początku do końca i o to sie nie ma co martwić. Według mnie do pogrania w tym meczu bardziej jakiś under niż ślepo granie na Barce.
Co do meczu Juve z Realem to typowy no-bet. Wszystko zależy od nastawienia obu drużyn. Przeczuwam tutaj duzo zachowawczej gry i podobnie jak w powyzszym pograłbym under. Juventus kontrolować gre to sobie może w SERIE A, a nie LM, z drugiej strony Realowi wystarczy remis, by odgryźć sie u siebie. Moge się mylić ale dla mnie to bedzie smutne &quot;widowisko&quot;
 
nayde 3

nayde

Użytkownik
Na bet365 na oba pierwsze mecze półfinałowe promocja - po postawieniu zakładu do 40zł przed meczem otrzymujemy darmowy pierwszy zakład live za tę samą kwotę. I teraz pytanie - co radzicie postawić, nie ważne po jakim kursie, nawet 1,05, żeby było jak najbardziej prawdopodobne, aby otrzymać ten darmowy zakład live ?
 
P 57

przedmarancza

Użytkownik
Na bet365 na oba pierwsze mecze półfinałowe promocja - po postawieniu zakładu do 40zł przed meczem otrzymujemy darmowy pierwszy zakład live za tę samą kwotę. I teraz pytanie - co radzicie postawić, nie ważne po jakim kursie, nawet 1,05, żeby było jak najbardziej prawdopodobne, aby otrzymać ten darmowy zakład live ?
To nie jest przypadkiem tylko na 1X2?
 
logicus 139

logicus

Użytkownik
Na bet365 na oba pierwsze mecze półfinałowe promocja - po postawieniu zakładu do 40zł przed meczem otrzymujemy darmowy pierwszy zakład live za tę samą kwotę. I teraz pytanie - co radzicie postawić, nie ważne po jakim kursie, nawet 1,05, żeby było jak najbardziej prawdopodobne, aby otrzymać ten darmowy zakład live ?
W meczu Barcy over 0,5 gola lub handi +2 na Barcę właśnie.
 
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
to nie tak. chodzi tu o to ze np stawiasz 40 zl przed rozpoczeciem meczu i zaraz po rozpoczeciu meczu kolejny zaklad za np40zl. i jezeli ten zaklad na zywo nie wypali to zwroca Ci kase za pierwszy postawiony zaklad do max40zl.
Dlatego ja np stawiam 40zl na x2 (dla mnie pewniak) a na zywo stawiam cos co moze wejsc ale niekoniecznie o dobrej stawce bo w razie co i tak mi zwroca 40zl i tu stawiam na wynik 1:2 i ze Ronaldo strzeli - kurs 16 ;)
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Najważniejsze dla Juve będzie nie starcić. Wiadomo co to znaczy Real u siebie i tracąc u siebie zbyt wiele i otwierając się w Madrycie to będzie się równało: woda na młyn dla Królewskich i może skończyć się istną rzezią. Inna sytuacja jak Real będzie miał zerową zaliczkę i będzie nastawiony na szturmy na Santiago Bernabeu, a Stara Dama na swoje ukochane włoskie catenacchio i liczyła na ewentualne ukąszenie z kontry. W Realu jest wielu zawodników którzy nie potrafią zachować zimnej krwi, a to przeradza się we frustrację. A taki scenariusz byłby bardzo realny gdyby Królewscy przy skomasowanej, solidnej defensywie Juve skutecznie odpierało ataki Realu. Królewscy mają w perspektywie rewanż u siebie nie będą szaleli w Turynie, gdzie Juventus nie przywykł przegrywać w LM, w ostatnim czasie jedynie Bayern był w stanie tu triumfować. Spokojny Real, ostrożny Juventus, więc raczej zapowiada się stonowane widowisko, raczej, bo to tylko piłka ;)
 
P 57

przedmarancza

Użytkownik
W regulaminie nie ma nic takiego. Nieraz już korzystałem z tej promocji i stawiałem nie tylko 1X2.
No ok, ale ja chyba troche źle rozumuje. Jeśli dam zakład przedmeczowy under 2.5 po kursie 1.6, a później odrazu na żywo over 2.5. To zakładając że będzie under to będe do przodu, bo za zakład na żywo zwrócą mi stawke, jeśli będzie over to i tak będe do przodu bo kurs jest 2.30 ? Gdzie w tym logika tej firmy? Albo raczej moja, bo nie wierze, że to wszystko jest takie oczywiste jak mi się wydaje ? ????
 
skyrim 267

skyrim

Użytkownik
No ok, ale ja chyba troche źle rozumuje. Jeśli dam zakład przedmeczowy under 2.5 po kursie 1.6, a później odrazu na żywo over 2.5. To zakładając że będzie under to będe do przodu, bo za zakład na żywo zwrócą mi stawke, jeśli będzie over to i tak będe do przodu bo kurs jest 2.30 ? Gdzie w tym logika tej firmy? Albo raczej moja, bo nie wierze, że to wszystko jest takie oczywiste jak mi się wydaje ? ????
Wydaję mi się, że w regulaminie jest opisane, że wtedy kupon się nie kwalifikuje do zwrotu. Dawno nie grałem w bet365 ale wcześniej pisałem do supportu z zapytaniem gdy pojawiła się taka propozycja i dostałem wiadomość, że to się nie zalicza ale nie wiem jak jest teraz.
 
D 1

daydreamer

Użytkownik
mysle ze warto postawic piataka na gol Sergio Ramosa(7,5 na Expekt),Real prawdopodobnie zdobedzie wiecej roznych a jak kazdy wie Ramos ma ogromna skutecznosc w stalych fragmentach gry.
 
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
Juventus - Real x2 za 1,5 Bet365 9\10

Juventus jak dla mnie nie gra wymagających meczów w Serie A. Ostatnio nawet spuścił z tonu przegrywając z Torino i męcząc się z Fiorntiną. Real zaimponował mi tym, że wygrał z Sevillą (3:2), która jest ostatnio postrachem La Liga. Królewscy osłabieni (brak Bale&#39;a, Benzemy i Modricia) a mimo presji utraty szans na mistrzostwo wygrali. Dla mnie Carlo potrafi ustawiać drużyny na LM. Allegri natomiast mnie nie przekonuje mam wrażenie, że Juve gra podobnie bez względu na sytuację na boisku. Do składu Królewskich ma wrócić Bale. Więc brak Benzemy będzie mniej widoczny. W Juvetusie zabraknie Pogby, który genialny, nieszablonowy i stanowi o sile ataku. Myślę, że mecz będzie ciekawy z przewagą ofensywną Realu.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Przedmarancza dzisiaj pisałem na czacie o podobnym zakładzie z doradca z Bet365 i cos takiego jak chcesz zagrać jest niezgodne z regulaminem, jeśli dobrze pamietam to punkt 7.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Tyle pisania o jutrzejszym meczu, gdzie na samym końcu dajesz typ na Bayern, po czym za chwilę piszesz, że Barca pewnie wygra......
Pewnie to nie znaczy, że na 100%. Niska stawka na Bayern a nie próba ustrzelenia &quot;szóstki&quot; w totka. Napisałem również, że mecz raczej do oglądania niż typowania.
Rozumiem o co chodziło jednak dla ludzi, którzy czytają komentarze i chcą po nich coś zagrać mogą czuć sie trochę zdezorientowani.....
Może trochę niezrozumiale to wyjaśniłem ale chodziło o to żeby nie grać na Barce dużymi stawkami, bo takimi trzeba grać aby coś sensownego wyciągnąć. Można mnożyć przykłady takich starć z ostatnich 10 lat, gdzie faworyt przegrywa a wygrywa garstka ludzi oraz bukmacherzy zgarniają fortunę.
....
Moim zdaniem Barca ich dzisiaj pogoni a jeśli komuś nie pasuje kurs 1.68 i gra na Bayern bo 2.18 to ja nie mam pytań...
Barca -1 2.25 Unibet
....
Kursy w Pinnacle na chwilę obecną to 1.735 Barca, 5.320 Bayern. Skąd te 2.18 ?
Składy zweryfikują się jutro ale jest rozważane ustawienie Bayernu z trzema obrońcami w środku. Wyglądałoby to tak: Neuer - Bernat, Benatia, Boateng, Rafinha, Lahm - Alonso, Schweinsteiger - Thiago, Mueller - Lewandowski. 5 defensywnych obrońców (może poza Bernatem) a przed nimi dwóch światowej klasy defensywnych pomocników. Może ktoś wskaże zespół, który w takim ustawieniu lepiej się sprawdzi w zatrzymaniu &quot;kosmicznego&quot; trio z Barcy ?
A zapomniałem już to zrobiła Malaga w lutym na Camp Nou ???? Wynik 0:1 dla Malagi. Kurs na wygraną przyjezdnych ponad 25 ???? Skład Barcy prawie ten sam, który wybiegnie jutro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom