>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1/2 finału Ligi Mistrzów (05-06.05.2015)

Status
Zamknięty.
candida 45

candida

Użytkownik
Juventus Turyn - Real Madryt.

Pojedynek w Turynie nieco w cieniu drugiego półfinału - moim zdaniem niesłusznie! Odrodzone Juve podejmuje Real, który chce dokonać niemożliwego, czyli obronic decime. Kto tu jest faworytem?

Ostatnio pojedynek Realu w Andaluzji budzi moje mieszane uczucia. Z jednej strony Real pokonał Seville, sam mecz miał jednak bardzo dynamiczny przebieg. Sevilla z łatwością dochodziła do sytuacji, słaby występ drugiej linii Realu i widoczna nerwowość w poczynaniach defensywy. Celowo o tym wspominam, dziś na przeciwko Realu wybiegną Pirło i Vidal - ten pierwszy oszczędzany, mimo wieku skupiony tylko na CL, spodziewam się dziś wielkiego zagrożenia z jego stałych fragmentów gry, inteligętnych prostopadłych podań. Vidal z kolei powinien łączyć wspierać ruchliwych napastników i dużo strzelać z drugiej linii. Carlo dla wzmocnienia pomocy wystawia w drugiej linii Ramosa, ten zabieg już zdał egzamin, jednak co by nie mówić - jest to eksperyment i to w szalenie ważnym meczu. Ramos powinien się cofać, co przy ruchliwych napastnikach Juventusu moim zdaniem może wprowadzić sporo zamieszania z kryciem.

Z drugiej strony mamy Ronaldo &amp; Bale. Szanuje CR7, fantastyczny zawodnik, jednak zdarzają mu się w tym roku mecze gdzie zwyczajnie przechodzi obok spotkania. Czy tak będzie dzisiaj? Poziom motywacji maksymalny, jednak brudna gra Juve moze skutecznie zniechęcic do kolejnych prób Portugalczyka. O Bale&#39;u nie mam zbyt dobrej opinii, ten sezon słabszy niż rok temu, w ustawieniu 4-4-2, Walijczyk w mojej ocenie gra za dużo indywidualnie i nie zmienia tego ostatnia asysta w meczu z Sevilla.

Reasumując, ułożyłem sobie w głowie ten mecz tak jak go opisałem wyżej i spodziewam się, że to Juve będzie dyktowało warunki. Wynik jaki przewiduję to 2:0 dla Starej Damy po zaciętym, toczonym w srodkowej częsci boiska spotkaniu.
Juve : Real 2.70 ✅✅✅
Dobry mecz Juve, słaby Real w ofensywie, zupełnie jak gdyby chciał a nie mógł. Mało pod grą CR7, Bale tak jak przewidywałem - zupełnie nie wyszedł na ten mecz. Rewanż to będzie deser!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 0

daniello228

Użytkownik
Barcelona - Bayern 1 1,72 Totolotek
Myślę, że przy obecnej formie Barcelony to oni są zdecydowanym faworytem tego meczu, a nawet pokuszę się o stwierdzenie, że dwumeczu. Bawarczycy, będący dużym stopniu przetrzebieni przez kontuzje swoich najważniejszych zawodników, nie będą w stanie odebrać zwycięstwa liderom hiszpańskiej La Ligi, tym bardziej na Camp Nou. Uważam, że niesamowite tridente na pewno strzeli kilka goli zawodnikom Bayernu, więc oprócz czystej jedyneczki można za niewielką sumę obstawić gola Luisa Suareza, który w Lidze Mistrzów jest bezlitosny dla swoich przeciwników.

Juventus - Real Madryt X2 1.39 Totolotek
W tym meczu nie spodziewam się wielu bramek. Juve nie będzie chciało przegrać tego półfinału już w pierwszym meczu na swoim stadionie, więc wyjdą nastawieni głównie na defensywę. Z drugiej strony Real z Ramosem na środku pomocy, co zdecydowanie nie jest dobre dla ofensywy gości z Madrytu. Myślę, że gra będzie toczyć się głównie w środku pola, a jeśli już padną jakieś bramki to za sprawą Los Blancos. Zastanawiałem się również nad underem, lecz z przodu Realu wystąpi Ronaldo z Balem, z takim atakiem można strzelić kilka bramek każdemu zespołowi, więc zostałem przy X2, co jest zdecydowanie pewniejszym zakładem.
AKO BARCELONA 1 + REAL X2 2,39
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Najważniejsze dla Juve będzie nie starcić. Wiadomo co to znaczy Real u siebie i tracąc u siebie zbyt wiele i otwierając się w Madrycie to będzie się równało: woda na młyn dla Królewskich i może skończyć się istną rzezią. Inna sytuacja jak Real będzie miał zerową zaliczkę i będzie nastawiony na szturmy na Santiago Bernabeu, a Stara Dama na swoje ukochane włoskie catenacchio i liczyła na ewentualne ukąszenie z kontry. W Realu jest wielu zawodników którzy nie potrafią zachować zimnej krwi, a to przeradza się we frustrację. A taki scenariusz byłby bardzo realny gdyby Królewscy przy skomasowanej, solidnej defensywie Juve skutecznie odpierało ataki Realu. Królewscy mają w perspektywie rewanż u siebie nie będą szaleli w Turynie, gdzie Juventus nie przywykł przegrywać w LM, w ostatnim czasie jedynie Bayern był w stanie tu triumfować. Spokojny Real, ostrożny Juventus, więc raczej zapowiada się stonowane widowisko, raczej, bo to tylko piłka ;)
Barkielo pisałem o tym na hp, nie ma czegoś takiego jak catenaccio, już nie istnieje,
podstawą tego systemu był libero, a w Juve to nie ma.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Barkielo pisałem o tym na hp, nie ma czegoś takiego jak catenaccio, już nie istnieje,
podstawą tego systemu był libero, a w Juve to nie ma.
catenaccio odnosiło się do rewanżu, więc czytaj Wilku ze zrozumieniem, chyba nie powiesz mi, że przy tym wyniku go nie będzie?
 
candida 45

candida

Użytkownik
catenaccio odnosiło się do rewanżu, więc czytaj Wilku ze zrozumieniem, chyba nie powiesz mi, że przy tym wyniku go nie będzie?
Kolega zwraca Ci uwagę na ciekawy fakt, a Ty zamiast chwili refleksji od razu odbijasz piłeczkę. catenaccio to istotnie system z libero, takim jak niegdyś był chociażby Franz Beckenbauer. Od wielu lat ten system nie istnieje, ponieważ drużyny z top&#39;u nie grają libero, a obrona ustawiana jest w linii, odpowiednio czwórką obrońców dla większości ekip, lub trójką jak preferuje to Allegri w Juve z wahadłowymi skrzydłowymi.
 
logicus 139

logicus

Użytkownik
Za tydzień w Madrycie, over 10 rożnych, over 5 żółtych kartek. Przy czym kartki grubo trzeba grać, nawet czerwo spróbuję.
Mam nadzieję, że ludzie pójdą w Juve lub remis i dzięki temu kurs na Real będzie pikował, bo nawet najwyższe 1,6 w Pinku to jest kpina. Jeśli np. Real AH-1 byłoby po kursie 2.8 to stawiam matkę i jej najnowsze kapcie. Dzisiaj Juve jak w pierwszym meczu z Monako wyciągnęło pozytywny wynik, ale w rewanżu 0:0 z najlepszym kadrowo teamem świata nie ma prawa być.
Na Barcę idzie niezła masówka. Przy Bayernie to Barcelona mimo wszystko wygląda jak 7 krasnoludków i z pewnością zostanie to wykorzystane. Może warto poszukać kartek na Bayern, bo to oni głównie powinni w tym meczu kosić. Obrona przy szybkości zawodników Barcy nie ma prawa operować zbyt blisko połowy więc pewnie się cofną, dlatego z kolei nie widzą mi się tutaj rożne dla Bawarczyków, a że Barca woli utrzymywać piłkę w polu to może under rożnych próbować? Z drugiej strony gdzie Bayern mógłby szukać swojej szansy jak nie w przewadze fizycznej przy rzutach rożnych właśnie. Pomimo tego, że Lewy w masce może być mało skoczny to jednak fajny wariant Guardiola może wymyślić.
Na konferencji prasowej Guardiola powiedział, że nie spodziewa się 0:0 więc jest to zapowiedź tego, że nie przyjechali do Barcy się bronić. Ponieważ postawiłem taki kuponik nie mam zamiaru stawiać przeciwko Barcy więc może spróbuję BTS lub typ, że Neymar nie strzeli po kursie 1,36 w Pinnacle, bo w tym meczu takie chucherko nie powinno mieć nic do gadania.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Kolega zwraca Ci uwagę na ciekawy fakt, a Ty zamiast chwili refleksji od razu odbijasz piłeczkę. catenaccio to istotnie system z libero, takim jak niegdyś był chociażby Franz Beckenbauer. Od wielu lat ten system nie istnieje, ponieważ drużyny z top&#39;u nie grają libero, a obrona ustawiana jest w linii, odpowiednio czwórką obrońców dla większości ekip, lub trójką jak preferuje to Allegri w Juve z wahadłowymi skrzydłowymi.
Owszem klasyczne catenaccio zostalo wyparte, ale jego nalecialosci pozostsly i Juve na pewno polozy szczegolny nacisk na zorganizowanie sie w defensywie, twarda obronna gre i skonectruje na chronieniu bramki, a nie atakach. Nieprecyzyjnie sie wyrazilem.
 
A 0

adriank89

Użytkownik
Barcelona - Bayern
Długo można zastanawiać się nad tym meczem i doszukiwać się jakiegoś niesamowitego value w kursach na Bayern, jednak dziś to Barcelona narzuci swoją grę, do której, moim zdaniem, bawarczykom będzie trudno się dostosować. Gdyby były zdrowe skrzydła Bayernu, to faktycznie Barcelona mogłaby się obawiać jakiejś kontry. Tyle, że ich nie ma, a obecny Bayern nie jest przyzwyczajony do biegania na sucho za piłką. Może być jakiś element nieprzewidywalności w grze Niemców, za to bardzo przewidywalne jest dla mnie jak zagra Barcelona. Wyjdą po swoje i z całą pewnością będą dążyć do wypracowania przewagi przed rewanżem. Dlatego...
Typ: Gospodarze over 1,5 - kurs:1,71 (Unibet)
Taka ciekawostka, iż na ostatnie 20 spotkań u siebie Barcelona pokrywała ten typ 16 razy;)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Na Barcę idzie niezła masówka. Przy Bayernie to Barcelona mimo wszystko wygląda jak 7 krasnoludków i z pewnością zostanie to wykorzystane.
I myślisz, że to może być problem dla Barcelony ? Rzeczywiście jak grali z &quot;wieżowcami&quot; z Celticu nie byli w stanie się długo przebić. O to ci chodziło w tym zdaniu ? Nie pamiętam dokładnie wzrostu, ale Suarez chyba nie jest taki niski.
 
D 33

damianus627

Użytkownik
Barcelona dużo niższa najczęściej od rywali, ale ostatni raz bramkę po SFG stracili z Realem na Bernabeu (październik 2014). Za to sami zaczęli strzelać główkami. I to nie tylko Pique (192cm) czy Mathieu (192cm) trafiają ale też Messi (169cm) czy Neymar (174cm). Suárez też trafia ale on ma 181cm więc nie najgorzej.
 
skyrim 267

skyrim

Użytkownik
Za tydzień w Madrycie, over 10 rożnych, over 5 żółtych kartek. Przy czym kartki grubo trzeba grać, nawet czerwo spróbuję.
Mam nadzieję, że ludzie pójdą w Juve lub remis i dzięki temu kurs na Real będzie pikował, bo nawet najwyższe 1,6 w Pinku to jest kpina. Jeśli np. Real AH-1 byłoby po kursie 2.8 to stawiam matkę i jej najnowsze kapcie. Dzisiaj Juve jak w pierwszym meczu z Monako wyciągnęło pozytywny wynik, ale w rewanżu 0:0 z najlepszym kadrowo teamem świata nie ma prawa być.

Na Barcę idzie niezła masówka. Przy Bayernie to Barcelona mimo wszystko wygląda jak 7 krasnoludków i z pewnością zostanie to wykorzystane. Może warto poszukać kartek na Bayern, bo to oni głównie powinni w tym meczu kosić. Obrona przy szybkości zawodników Barcy nie ma prawa operować zbyt blisko połowy więc pewnie się cofną, dlatego z kolei nie widzą mi się tutaj rożne dla Bawarczyków, a że Barca woli utrzymywać piłkę w polu to może under rożnych próbować? Z drugiej strony gdzie Bayern mógłby szukać swojej szansy jak nie w przewadze fizycznej przy rzutach rożnych właśnie. Pomimo tego, że Lewy w masce może być mało skoczny to jednak fajny wariant Guardiola może wymyślić.
Na konferencji prasowej Guardiola powiedział, że nie spodziewa się 0:0 więc jest to zapowiedź tego, że nie przyjechali do Barcy się bronić. Ponieważ postawiłem taki kuponik nie mam zamiaru stawiać przeciwko Barcy więc może spróbuję BTS lub typ, że Neymar nie strzeli po kursie 1,36 w Pinnacle, bo w tym meczu takie chucherko nie powinno mieć nic do gadania.
Powiem tak, jeżeli piszesz że &#39;takie chucherko nie powinno mieć nic do gadania&#39; to chyba jednak nie za bardzo znasz się na piłce, Messi swego czasu też był &#39;chucherkiem&#39;a jak widać dawał sobie radę. Druga sprawa, że ten &#39;najlepszy kadrowo team na świecie&#39; ma tylko pierwszą 11&#39; a ławka rezerwowych woła o pomstę do nieba a w lidze mistrzów bez dobrych zmienników ciężko pociągnąć. Nie chcę negować ani popierać Twoich spostrzeżeń ale są one bardzo płytkie. Neymar już wielkoludom z Madrytu strzelał bramki, Realowi jak i Atleti.
Weźmy pod uwagę nawet fakt, że przy rożnych te &#39;krasnale&#39; z Katalonii mają mnóstwo goli. To już nie jest ta sama Barcelona co kiedyś, jest bardziej kompletna od tej z &#39;Ery Guardioli&#39;. Na sam koniec dodam, że do każdej formacji w tym sezonie doszedł zawodnik, który potrafi walczyć w powietrzu (Mathieu, Rakitić, Suarez).

Dodatkowe pytanie: Czy nie jesteś czasem fanem Realu?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
N 0

naczelny

Użytkownik
Panowie to jak dziś będzie z tym Lewym? Jest już decyzja że zagra w dzisiejszym meczu?
Pytam, bo bez Robercika to nie to samo. A niech se nawet w tej masce lata, byleby grał ????
Na liga.heineken.pl piszą, że ma zagrać - ale też są takie opinie, że jeszcze nic nie wiadomo...
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Panowie to jak dziś będzie z tym Lewym? Jest już decyzja że zagra w dzisiejszym meczu?
Pytam, bo bez Robercika to nie to samo. A niech se nawet w tej masce lata, byleby grał ????
Na liga.heineken.pl piszą, że ma zagrać - ale też są takie opinie, że jeszcze nic nie wiadomo...
Moim zdaniem zagra. Guardiola powiedział, że najpierw porozmawia z lekarzami, potem z Robertem, a na samym końcu podejmie decyzję. Dziś pojawiła się informacja, że lekarz Bayernu dał zielone światło do gry. Co do samego Lewego to nie ma żadnych wątpliwości, że będzie chciał dziś zagrać więc moim zdaniem wyjdzie dziś w pierwszym składzie, choć najlepiej oczywiście poczekać do oficjalnych składów.

Zgadza się, Lewy ma złamaną kość policzkową i zagra z Barceloną w specjalnej masce. Z kolei kontuzja łydki Robbbena oznacza koniec sezonu dla Holendra. Mimo wszystko podtrzymuję swoje typy, które z resztą pograłem po trochę niższych kursach niż podałem wyżej jednak nadal stoją na satysfakcjonującym mnie poziomie.
Barcelona @ 1,75
Barcelona awans @ 1,75
Tak pograłem już kilkanaście dni temu i na prawdę mocno liczę na te single. Dziś zdecydowałem się jeszcze na dogranie kilku zakładów. Opisywać tego meczu nie będę gdyż swój pogląd na to spotkanie przedstawiałem wielokrotnie. Jedni się z nim zgadzają, inni nie natomiast nie chciałbym, aby z powodu różnicy zdań miały tu lecieć jakieś epitety czy obraźliwe teksty w kierunku moim i kogokolwiek innego. Żyjemy w wolnym kraju (podobno ???? ) i każdy ma prawo do włansnego zdania. Chciałbym się jeszcze tylko odnieść do dwóch argumentów, które są tu podawane w kontekście grania na Bayern:
Maska, w której zagra Lewy --&gt; Jedni piszą, że w żaden sposób nie będzie mu przeszkadzała, inni wręcz przeciwnie. Nawet zdania w środowisku piłkarskim są podzielone. Moim zdaniem ta maska w jakimś stopniu będzie ograniczała Roberta. I OD RAZU ZAZNACZAM, ŻE NIE PISZĘ TEGO JAKO ARGUMENT ZA MOIM TYPEM GDYŻ W STRONĘ BARCELONY SZEDŁEM JESZCZE PRZED MECZEM Z BVB I KONTUZJĄ ROBERTA! Pierwsza sprawa to fakt, że taka maska jednak ogranicza trochę pole widzenia. W końcu jak coś zakładasz na twarz to część tej twarzy jest zakryta i choćby z tego względu jego widoczność będziesz trochę ograniczona. Druga kwestia odnośnie grania w masce to to, że przy pojedynkach powietrznych może mieć swojego rodzaju blokadę. I nikt mi nie wmówi, że jak ktoś tydzień temu doznał złamania kości policzkowej, nosa i wstrząśnienia mózgu to przy kolejnym meczu, kolejnych pojedynkach, gdzie ręce często są w górze, nie będzie miał swojego urazu &quot;gdzieś w głowie, gdzieś na uwadze&quot;. Nie mówię, że w ogóle nie będzie skakał do pojedynków główkowych jednak moim zdaniem zdarzą się sytuacje, w których będzie wolał odpuścić.
Wzrost Katalończyków --&gt; Kolejny świetny argument aby tylko poprzeć swój typ na Bayern. Ja rozumiem, że w Barcelonie w większości grają zawodnicy nie przekraczający nawet 1,8 metra ale opinie, że gra tam 7 krasnoludków to jakaś kompletna ignorancja. Ja rozumiem, że podopieczni Lucho wzrostem nie grzeszą jednak jest tu o wiele ważniejsza kwestia - zmiana organizacji gry w obronie oraz krycie strefowe przy SFG gry. Jeśli ktokolwiek oglądał kilka meczów w tym sezonie to gołym okiem widać, że jest to jeden z kilku elemtnów, który BARDZO został poprawiony. Nie dość, że Barca traci bardzo mało goli po SFG to jeszcze sama strzela ich dosyć sporo - w tym sezonie strzeliła ich już 15 albo 16 (piszę z pamięci) co jest wynikiem doprawdy rewelacyjnym. Poza tym średnia wzrostu została trochę podniesiona ponieważ za Xaviego (169 cm) gra Rakitic (180+ cm), a za Pedro (ok. 170 cm) wskoczył Suarez (180 cm) więc to wcale nie wygląda tak źle. Poza tym, już PSG z Thiago Silvą, Davidem Luizem, Marquinhosem, Thiago Mottą, Cavanim i Ibrahimoviciem mieli wbijać Barcelonie gole ze stałych fragmentów gry. Przede wszystkim najpierw trzeba sobie stworzyć takie okazje, a dopiero potem je wykorzystywać. Jak wyglądał mecz z PSG, każdy wie.
To nie są argumenty za moimi typami tylko moja opinia na temat maski i rzekomych krasnoludków.
A nie przedłużając, moje typy na dziś prócz zwycięstwa Barcy na CN i awansu do finału to:
Gol w obu połowach @ 1,65
Over 2,5 @ 1,80
Barcelona wygra dwoma golami lub mniej @ 2,30

Unibet
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rufus87 21

rufus87

Użytkownik
Nie ma jeszcze oficjalnej decyzji w jego sprawie,tj lekarz ponoć zezwolił na grę,ale decyzja należy do Roberta i trenerów.Trzeba pamiętać,że jego występ wiąże się m.in z takimi aspektami jak:
-odpada możliwość ustawienia 5-4-1 o którym można było wczoraj przeczytać i które nie byłoby złym pomysłem na pierwszy mecz przy obecnej kadrze
-Jeśli Lewy nie jest w pełni sił i coś by mu się dzisiaj stało,to mocno zmniejsza siłę ognia w rewanżu u siebie

Mathieu o którym ktoś wcześniej wspominał dziś nie zagra
 
skyrim 267

skyrim

Użytkownik
Mathieu o którym ktoś wcześniej wspominał dziś nie zagra
Racja, nie doczytałem, że złapał kontuzję. Szkoda bo myślę, że jeżeli w pierwszym składzie zagra Lewy to Mathieu by się przydał Barcelonie ze względu na wzrost.

Co do występu Lewego to myślę, że zagra. Musiałby się naprawdę źle czuć żeby nie wystąpić dzisiaj i przegapić taką okazję do wykazania się. Jeżeli Bayern zagra bez niego to mecz może się skończyć katastrofą bo jednak Goetze jest całkowicie bez formy i może tylko im zaszkodzić.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Poza tym nie zgodzę się z Twoją wypowiedzią &quot;nawet jak grają w osłabieniu to przecież ciągle jest Bayern&quot;. Przecież nie gra nazwa drużyny tylko zawodnicy.
W tym stwierdzeniu chodzi o to że nawet jak jeden zawodnik klasy światowej jest kontuzjowany to i tak trener ma kim go zastąpić i nie musi wystawiać jakoś pachołka.

Jak można napisać, że teraz jest tam ta sama filozofia co była za Pepa, przecież to jest jakiś absurd.
Ale przecież ja nie napisałem że tak samo grają tylko właśnie jest ta sama filozofia gry czyli w dwóch słowach &quot;klepanie piłki&quot;. To Guardiola wymyślił tiki take i mimo że Barca tak samo już nie gra jak za czasów Hiszpana to &quot;fundamenty&quot; zostały.

Idąc Twoim tokiem rozumowania to Bayern nie przegra bo to Bayern a Barca nie przegra bo to Barca więc co?? Remis w każdym spotkaniu?
Następny... Bayern to nie jest jakiś Porto które wygra pierwszy mecz a później dostanie 6:1. Bayern nawet jak ma kontuzjowanych zawodników na danej pozycji to wskakuje kto inny i też prezentuje wysoki poziom. Trener nie jest kontuzjowany a Bayern ma wybitnego trenera. O to chodzi w tym sformułowaniu a nie że 50 lat temu coś wygrali i &quot;gra&quot; historia...

Stawiajcie tam domy na Barce a później będzie płacz że się grało po jakimś śmiesznym kursie, przeciwko może i najlepszej drużynie świata, bo bez wątpienia w tym meczu zagrają dwie najlepsze ekipy na świecie więc nie rozumiem grania na jedną, po jakimś śmiesznym kursie. No chyba że do taśmy za 2zł to sobie można dołożyć...
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Stawiajcie tam domy na Barce a później będzie płacz że się grało po jakimś śmiesznym kursie, przeciwko może i najlepszej drużynie świata, bo bez wątpienia w tym meczu zagrają dwie najlepsze ekipy na świecie więc nie rozumiem grania na jedną, po jakimś śmiesznym kursie. No chyba że do taśmy za 2zł to sobie można dołożyć...
Napiszę to samo - skoro jesteś/jesteście tacy pewni, że Bayern dzisiaj nie przegra to stawiajcie domy na X2, a później będzie płacz, że grało się przeciwko drużynie, która na przestrzeni ostatnich miesięcy prezentuje najwyższą formę, a mimo to poszliście w stronę drużyny, która przetrzebiona kontuzjami nie potrafiła sobie poradzić ze stylem gry Barcy. Dla jednych kurs 1,75 w takim meczu jest śmieszny, dla innych nie i nie widzę dalszego sensu tej dyskusji na ten temat bo każdy gra za swoje pieniądze i wybiera to co chce.
Życzę powodzenia choć oczywiście kieruje je szczególnie do tych osób, które grają na Barcę co jest oczywiście powiązane z moimi poglądami ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Kurs nędza, ale powinien siąść. Chodzi mi o BTS w meczu Barca - Bayern. Pep ma kłopoty, ale przyjedzie z zamiarem strzelenia gola, bo inaczej będzie dreszcz w rewanżu. I goście strzelą, bo swoją siłe pokazali w meczu z FC Porto. Barca też powinna coś strzelić, choć tu mam już wąty. Bayern nie da im pograć, a Neuer swoje + coś jeszcze wybroni.
BARCA - BAYERN BTS kurs 1,68 FORTUNA
 
skyrim 267

skyrim

Użytkownik
W tym stwierdzeniu chodzi o to że nawet jak jeden zawodnik klasy światowej jest kontuzjowany to i tak trener ma kim go zastąpić i nie musi wystawiać jakoś pachołka.
Wszystko ładnie pięknie tylko, że w Bayernie nie zagra 3(!) Kluczowych zawodników: Robben, Ribery i Alaba.
Gdyby to w Barcelonie miało zabraknąć Neymara, Suareza i Alby to wszyscy by pisali, że Barcelona zostanie rozgromiona bo za nich zagra np. Pedro + ktoś jeszcze z rezerwy.
Dodatkowo połowa forumowiczów robi z Bayernu jakąś maszynę, która będzie wygrywać co się da bez względu na to jakim składem wyjdą a to nie o to chodzi.
To nie ten Bayern co za Juppa i tu nie chodzi o zmiane szkoleniowca tylko o fakt, że dwóm kluczowym zawodnikom przybyło lat i ich forma spadła, chodzi mi tutaj o Lahma i Szfajna. Na dodatek odpadają zmiennicy wysokiej jakości Rode i Badstuber.
Następna sprawa, forma Bayernu. Grają bardzo przeciętnie od dłuższego czasu, jedyne przekonujące zwycięstwo to drugi mecz z Porto i ewentualnie mecz z Frankfurtem i trzeba też dodać, że to właśnie w tych dwóch spotkaniach decydujący był Lewandowski, który prawdopodobnie wystąpi w masce a sam Błaszczykowski grając kiedyś w takiej powiedział, że znacząco ogranicza pole widzenia.
Jedyne co stoi za Bayernem to ich dobrze zorganizowana defensywa (o ile nie zagra Dante) ale jak już wspomniałem nie zagra Alaba.
Odnośnie Barcelony nie ma co się rozpisywać za bardzo, wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku a MSW zbiera żniwa pod koniec sezonu. Jedyny minus to brak Mathieu wg. mnie.
Podsumowując &#39;stawianie domu&#39; na Barce ma sens gdyż jest zdecydowanym faworytem i niemalże pod każdym aspektem dominuję nad Bayernem. Kursy są bardzo kuszące.
Rozumiem, że dużo osób będzie chciało grać na Bayern bo w piłce przecież wszystko jest możliwe dlatego nie mówie tutaj o pewniakach ale nie ma co NA SIŁĘ WYWYŻSZAĆ BAYERNU, są pewnie granice.
Ja sam dzisiaj gram:
Suarez strzeli / 2.65
Barcelona -0.75 / 1.98
BTS - Yes / 1.775

Dodatkowo za drobne dokładne wyniki:
2-1 / 8.300
3-1 / 13.89
2-0 / 8.99
- Asekuracyjnie gdyby Bayern nie zdobył gola
Wszystkie kursy z Pinnacle.
Tyle z mojej strony, jeżeli nie będę miał racji to zaraz po meczu przeproszę za to że się tak rzuciłem za Barceloną. Wybaczcie błędy gramatyczne jeżeli takie się znalazły.
Pozdrawiam
 
rufus87 21

rufus87

Użytkownik
Z tym BTSem to bym poczekał na składy i ustawienie,nie wiadomo na co wkońcu postawi Guardiola
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom