>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 finału Ligi Mistrzów (05-06.05.2015)

Status
Zamknięty.
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Ale przecież ja nie napisałem że tak samo grają tylko właśnie jest ta sama filozofia gry czyli w dwóch słowach &quot;klepanie piłki&quot;. To Guardiola wymyślił tiki take i mimo że Barca tak samo już nie gra jak za czasów Hiszpana to &quot;fundamenty&quot; zostały.
Skoro Ty jak i pewnie wielu tu obecnych uważa, że tiki take wymyslił Pep, to wam współczuję. On nie wymyślił tiki taki, tylko ją zmodyfikował i ulepszył! Ludzie Wy łykacie wszystko co powie jakiś pseudo ekspert z TV, i potem to bezmyślnie powtarzacie. Tak samo jak z tym catenaccio. Szczerze mówiąc to ja nie wiem czy na tym forum jest chociaż z 10 userów, którzy interesują się piłką nożną &quot;trochę bardziej&quot;. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
dyby to w Barcelonie miało zabraknąć Neymara, Suareza i Alby to wszyscy by pisali, że Barcelona zostanie rozgromiona bo za nich zagra np. Pedro + ktoś jeszcze z rezerwy.
Dodatkowo połowa forumowiczów robi z Bayernu jakąś maszynę, która będzie wygrywać co się bez względu na to jakim składem wyjdą a to nie o to chodzi.
Zgadzam się z tobą w 100% Dołożę jeszcze coś od siebie.
Większość uważa że jeśli Bayern ogrywa w lidze kogo padnie to tak samo zrobi z każdym otóż nie, Bayern rzadko spotyka się z zespołami o podobnym stylu gry a Barcelona gra w podobnym stylu któryś z tych zespołów będzie się bronił bardziej kreatywnych piłkarzy ma Barcelona (Suarez,Naymar,Messi) Bayern ma bardziej statycznych piłkarzy którzy raczej żyją z podań ciężej im jest coś stworzyć .Zakładam że Barca naciśnie od pierwszej minuty jeśli Bayern zacznie się gubić w obronie to będzie żle dla nich .Nie gram tego meczu jednak podam bardzo fajny typek który można zagrać grubo .
BTS-&gt;Tak-&gt;Kurs:1,73
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
FC Barcelona - Bayern Monachium 1 @1,75 ✅ 3:0 śmierć tiki-tace, Guardiola do puchy
Dawno tak grubo nie wchodziłem w LM jak dzisiaj w Barcę. Wszystko wskazuje na to, że Duma Katalonii dzisiaj zwycięży. Kilka argumentów w skrócie, bo wiele już zostało powiedziane.
Barcelona ostatnio prezentuje się wyśmienicie, zwłaszcza trójka ofensywna. Przede wszystkim - Luis Suarez. Nawiązuje do zeszłego sezonu w Liverpoolu, i pokazuje że to on, nikt inny jest najlepszym piłkarzem świata. Napędza grę. Rozrywa linie rywala. Stanowi zagrożenie w każdej strefie boiska, pracuje w odbiorze, potrafi umieścić piłkę w siatce z każdej pozycji. W niedawnym czasie złapał wspaniałą formę. Jest wszędzie, i to on głównie odpowiada za widowiskowe wyniki Barcelony. Messi to Messi, ograniczony w swojej grze, lecz perfekcyjny w pewnych elementach. Umiejętność balansu i zmiany kierunku biegu na najwyższym możliwym dla człowieka poziomie. Trójki dopełnia Neymar, który z uśmiechem na twarzy raz po raz ośmiesza defensywy dryblingami.
Mimo to zwróciłbym też uwagę, na drugą linię drużyny z Katalonii, bo to opanowanie środka pola pozwala rozwinąć skrzydła w ofensywie. W ostatnich meczach bardzo podobała mi się gra Xaviego, który również nawiązał do dawnych dni wielkości. Rakitić wniósł bardzo dużo do skostniałej gry Barcy z zeszłego sezonu, wniósł dużo biegania i polotu, który powoli blaknie u Andresa Iniesty.
W obronie Gerard Pique który wyrasta na najsłabszego zawodnika Barcelony, obok wyśmiewanego, lecz bardzo niedocenianego Jeremiego Mathieu, który moim zdaniem prezentuje się dużo lepiej niż przereklamowany Pique.
Bayern jest drużyną upadającą, za ten upadek odpowiada tylko i wyłącznie Guardiola. Ten człowiek szumnie został nazwany wielkim trenerem, a tak naprawdę jest małym sfrustrowanym smerfem, który potrafi brać wielkie drużyny i psuć je swoją zboczoną Tiki-Taką. Z widowiskowej machiny Juppa Heynckesa nie zostało nic. Ponadto - kontuzje. Bayern przystępuje bardzo osłabiony. Bez osławionej pary skrzydłowych Robben - Ribery, Lewandowski po ciężkim urazie zagra w masce i bardzo wątpie żeby był w pełni sił. W obronie nie będzie Boatenga, Badstubera i Alaby, z przodu nie będzie Mullera.
Ostatnie wyniki Bayernu zdecydowanie nie powalają. Porażka w lidze z Leverkusen. Porażka w półfinale DFB-Pokal z Borussią, wcześniej wymęczone mecze z Herthą i Hoffenheim, oraz wygrana z Porto gdzie idealnie ułożył im się mecz.
Guardiola jest skończony, jak i jego filozofia. Klub, który go stworzył, dziś go zniszczy. Zniszczy go, ponieważ wybyła się tej ortodoksji, zaczęła grać w piłkę nożną. To nadal jest gra oparta na posiadaniu piłki i wymianie podań, ale to nie jest zboczenie Guardioli. Uśmiech Neymara, zaciętość Messiego, i przede wszystkim i ponad wszystko - pasja i szaleństwo w oczach Suareza, to elementy które dadzą dzisiaj zwycięstwo Dumie Katalonii.
Kontener złota panowie, kontener.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Guardiola dobrze zna mechanizmy Barcelony i tu łatwego meczyku na pewno nie będzie jak się może wydawać po wtopie 3-1 w Porto.Jeśli Barcelona dziś wygra to skromnie.Myślę że warto spróbować pobawić się na rożne w stronę Bayernu, który powinien nastawić się na stałe fragmenty.
Bayern over 3,5 rogi 1.54 unibet
 
skyrim 267

skyrim

Użytkownik
Bayern jest drużyną upadającą, za ten upadek odpowiada tylko i wyłącznie Guardiola. Ten człowiek szumnie został nazwany wielkim trenerem, a tak naprawdę jest małym sfrustrowanym smerfem, który potrafi brać wielkie drużyny i psuć je swoją zboczoną Tiki-Taką. Z widowiskowej machiny Juppa Heynckesa nie zostało nic.
Smieszą mnie trochę opinie, że Guardiola zniszczył Bayern, który od momentu prowadzenia go jest w czołówce Europejskiej. Jestem ciekaw co by było gdyby Jupp dalej trenował FCB. Pokaż mi drużynę w ostatnich latach, która przez wiele lat zdominowała Europejską piłkę.
Jedynie Barcelona, właśnie Guardioli potrafiła to zrobić. Mou też miał świetną ekipę i w Realu i teraz w Chelsea a co zrobił? Za bardzo nie poszalał ale uważany jest nadal za świetnego trenera. Lahm i Szfajn nie będą wiecznie młodzi a to głównie dzięki nim i Krossowi którego teraz nie ma, Bayern zawdzięcza ostatnio zdobyte trofea w ostatnich latach. Robben i Neuer to nieliczni którzy się trzymają jeszcze na klasowym poziomie z tamtego sezonu. Dorzuciłbym do tego grona Riberiego ale niestety non stop kontuzje.
Resztę fajnie opisałeś ale nie mogłem się powstrzymać odpisać na zacytowany fragment.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 135

seba96

Użytkownik
Zgadzam się z tobą w 100% Dołożę jeszcze coś od siebie.
Większość uważa że jeśli Bayern ogrywa w lidze kogo padnie to tak samo zrobi z każdym otóż nie, Bayern rzadko spotyka się z zespołami o podobnym stylu gry a Barcelona gra w podobnym stylu któryś z tych zespołów będzie się bronił bardziej kreatywnych piłkarzy ma Barcelona (Suarez,Naymar,Messi) Bayern ma bardziej statycznych piłkarzy którzy raczej żyją z podań ciężej im jest coś stworzyć .Zakładam że Barca naciśnie od pierwszej minuty jeśli Bayern zacznie się gubić w obronie to będzie żle dla nich .Nie gram tego meczu jednak podam bardzo fajny typek który można zagrać grubo .
BTS-&gt;Tak-&gt;Kurs:1,73
A to jest akurat mit, bo w TOP 5 drużyn Bundesligi bezpośrednich meczach, jakby stworzyć małą tabelę to Bayern zajmuje ostatnie miejsce.
 
G 42

gks711

Użytkownik
FC Barcelona - Bayern Munich (Result 1st half) 2:2
@88.71
Ja dzisiaj tak spróbuje. Przy dwóch takich drużynach i ich formie wszystko może się zdarzyć. Jeśli Bayern strzeli pierwszy bramkę na początku meczu to może być ciekawie z wynikiem. Taki kurs na wynik de facto nie jakiś bardzo niemożliwy - biorę.
 
rufus87 21

rufus87

Użytkownik
2x z rzędu co najmniej półfinał ligi mistrzów za kadencji Pepa,ładny mi powolny rozpad Bayernu...
Póki co Bawarczycy bronią się wynikami,bo ich gra faktycznie nie jest rewelacyjna.Faktem jest jednak,że przy takich osłabieniach Jupp przecież też nie wyczarowałby maszynki do wygrywania.Ważne będzie,jakie będą transfery po sezonie,bo tak to nie może wyglądać i Guardioli też nie można obiektywnie rozliczyć,jeśli nie ma do dyspozycji w najważniejszej części sezonu trzonu drużyny.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Ale przecież ja nie napisałem że tak samo grają tylko właśnie jest ta sama filozofia gry czyli w dwóch słowach &quot;klepanie piłki&quot;. To Guardiola wymyślił tiki take i mimo że Barca tak samo już nie gra jak za czasów Hiszpana to &quot;fundamenty&quot; zostały.
Widzę w innych tematach też trzymasz poziom. ????
Stawiajcie tam domy na Barce a później będzie płacz że się grało po jakimś śmiesznym kursie, przeciwko może i najlepszej drużynie świata, bo bez wątpienia w tym meczu zagrają dwie najlepsze ekipy na świecie więc nie rozumiem grania na jedną, po jakimś śmiesznym kursie. No chyba że do taśmy za 2zł to sobie można dołożyć...
Ale niekiedy masz przebłyski, i za to brawo. Mądre podejście.
Napiszę to samo - skoro jesteś/jesteście tacy pewni, że Bayern dzisiaj nie przegra to stawiajcie domy na X2, a później będzie płacz, że grało się przeciwko drużynie, która na przestrzeni ostatnich miesięcy prezentuje najwyższą formę, a mimo to poszliście w stronę drużyny, która przetrzebiona kontuzjami nie potrafiła sobie poradzić ze stylem gry Barcy. Dla jednych kurs 1,75 w takim meczu jest śmieszny, dla innych nie i nie widzę dalszego sensu tej dyskusji na ten temat bo każdy gra za swoje pieniądze i wybiera to co chce.
Ty nie rozumiesz jednej rzeczy, i pewnych spraw niektórzy z was nie zrozumieją nigdy. Bo tłumaczenie wam tego to jak bicie głową o mur. Polecam pograć w pokera, wtedy się otworzy na pewne rzeczy oczy. Wracając do tematu, tak trudno zrozumieć że argumenty w bukmacherce to nie wszystko, ale również coś takiego jak stosunek ryzyka do zarobku? Wolę grać lekko w stronę Bayern, gdzie kurs jest nie adekwatny do rangi meczu. Jeśli przegram? Super, serce za Barcelona od ponad 10 lat. Czy przyznam się do &quot;błędu&quot; pewnie tak to nazwiesz/nazwiecie? Nie, powiem że gdybym miał podjąć decyzje, zrobiłbym tak samo. Bo jak ktoś wystawia kurs ponad 5.0 na półfinał LM, na drużynę która jeszcze chwile temu była głównym faworytem do wygrania Ligi Mistrzów. Szczytem wszystkiego to jak dzisiaj wszedłem do buka i usłyszałem: &quot;Fajny kurs 1.60 na Barcelone&quot;.
 
kefas85 4,5K

kefas85

Użytkownik
Za oficjalną stroną FC Bayern:
&quot;Franck Ribéry (ankle), Arjen Robben (calf), Holger Badstuber (thigh), David Alaba (knee) and Sebastian Rode, who is struggling with a muscle injury, did not travel to Barcelona&quot;
 
rufus87 21

rufus87

Użytkownik
Jak startowało z poziomu 2.3 to można było ładować na Barcę,ale z drugiej strony wtedy były jeszcze szanse na występ Robbena,Riberego,Badstuber bez kontuzji i Lewy w sztosie.Teraz to już imho lepiej poczekać na live
 
wojcieszek 26

wojcieszek

Użytkownik
FC Barcelona - Bayern Munich DOKŁADNY WYNIK 2-1 @8.50 BETANO
Wydaje mi się, że wynik bardzo możliwy, a kurs kuszący. Barcelona i Bayern to dwa kluby liderujące w swoich ligach, i rozgramiające swoich przeciwników (szczególnie na własnym terenie). Jednak LIGA MISTRZÓW rządzi się swoimi prawami. Atak Barcelony (MESSI NEYMAR SUAREZ) piorunujący, natomiast z drugiej strony w bramce MANUEL NEUER. Śmiało można powiedzieć, że oba kluby będą dążyć do zwycięstwa ale Bayern zagra bez czołowych zawodników: Robbena, Ribery&#39;ego, Alaby i Badstubera i tutaj upatruję szansy dla Barcelony. Z drugiej strony Barcelona licząc na awans musi wygrać u siebie wysoko, ale Bayern też łatwo skóry nie sprzeda.
Typ 2-1 bardzo prawdopodobny.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Widzę w innych tematach też trzymasz poziom. ????



Ale niekiedy masz przebłyski, i za to brawo. Mądre podejście.



Ty nie rozumiesz jednej rzeczy, i pewnych spraw niektórzy z was nie zrozumieją nigdy. Bo tłumaczenie wam tego to jak bicie głową o mur. Polecam pograć w pokera, wtedy się otworzy na pewne rzeczy oczy. Wracając do tematu, tak trudno zrozumieć że argumenty w bukmacherce to nie wszystko, ale również coś takiego jak stosunek ryzyka do zarobku? Wolę grać lekko w stronę Bayern, gdzie kurs jest nie adekwatny do rangi meczu. Jeśli przegram? Super, serce za Barcelona od ponad 10 lat. Czy przyznam się do &quot;błędu&quot; pewnie tak to nazwiesz/nazwiecie? Nie, powiem że gdybym miał podjąć decyzje, zrobiłbym tak samo. Bo jak ktoś wystawia kurs ponad 5.0 na półfinał LM, na drużynę która jeszcze chwile temu była głównym faworytem do wygrania Ligi Mistrzów. Szczytem wszystkiego to jak dzisiaj wszedłem do buka i usłyszałem: &quot;Fajny kurs 1.60 na Barcelone&quot;.
Skoro zagrałbyś na Bayern i byś przegrał, a miałbyś okazję zagrać to jeszcze raz i ponownie zagrałbyś na Bayern mimo, że wiesz, że przegrasz to o czym Ty w ogóle do mnie rozmawiasz?!
Nie jestem jedyną osobą która gra na Barce. Osoby z rangą znawca/typer również to robią więc chyba coś kuszącego w tym jest. A graj sobie na Bayern, stawiaj dom a jak przegrasz to nie przyznawaj się do błedy mimo, że nie miałeś racji.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Skoro zagrałbyś na Bayern i byś przegrał, a miałbyś okazję zagrać to jeszcze raz i ponownie zagrałbyś na Bayern mimo, że wiesz, że przegrasz to o czym Ty w ogóle do mnie rozmawiasz?! Nie jestem jedyną osobą która gra na Barce. Osoby z rangą znawca/typer również to robią więc chyba coś kuszącego w tym jest. A graj sobie na Bayern, stawiaj dom a jak przegrasz to nie przyznawaj się do błedy mimo, że nie miałeś racji.
Naprawdę kolego myślisz że gdybym znał wynik dzisiejszego meczu (pozdrawiam Oderke Opole) to nie zagrałbym tak by wygrać? Nie rozumiesz tej przenośni. Pokazuje że ja wiem że faworytem jest Barcelona, i więcej argumentów jest po jej stronie. Ale stosunek ryzyka do zysku jest nie adekwatny i nie warty gry. Więc mam dwie drogi do wyboru, albo nie gram w ogóle tego meczu jeśli chodzi o 1X2 albo gram lekko na Bayern. Rangi na tym forum nie mają żadnego znaczenia, często Ci ludzie z rangami nie mają pojęcia co wypisuja. Więc chyba mało znasz forumek. I ostatnie, to Ty i spółka zastawiacie domy i ładujecie na Barcelonę. Ja kibicuje Barcelonie, ale z respektem do Bayernu bo wiem że jeśli dziś wygra, to nie zaskoczy mnie to, to półfinał Ligi Mistrzów a nie półfinał Ligi Podwórkowej. PS: Nie mogę się doczekać &quot;A nie mówiłem&quot; ????
 
duda 380

duda

Użytkownik
Ja też gram na Barcę, powiem więcej, gram na Barcę (-1). ✅✅✅
Barcelona jest obecnie absolutnie najlepszą drużyną, dojrzałą, grającą świetną piłkę. Jest wielu zawodników w tym zespole, którzy pamiętają ostatni blamaż z Bayernem, innym Bayernem. Ja w tym momencie zastanawiam się tylko iloma bramkami wygra Barcelona, bo to że wygra nie ulega wątpliwością. Rozgrywki ligowe dobiegają końca, a sprawa mistrzostwa ciągle nie jest rozstrzygnięta - biorąc pod uwagę wczorajszy wynik Realu - handicap jest po stronie Barcelony + mecz Realu z solidną Valencią przed rewanżem z Juventusem. To motywuje by zapewnić sobie dobrą zaliczkę przed rewanżem i wygrać wszystko do końca w Primera Division.
Ale zboczyłem trochę z tematu.
Reasumując, Barcelona jest w tym sezonie jest drużyną, która dzieli i rządzi na boiskach w europie. Bayern z drużynami lepszymi, które potrafią grać piłką i nie wychodzą z szatni bojaźliwie nie radzi sobie najlepiej. Do tego magia Camp Nou, dobry duch Barcelony. Ja gram zdecydowanie w stronę gospodarzy.
-----
3:0 ✅✅✅
Dwumecz w zasadzie zakończony, Barcelona czeka na Real lub Juventus w finale ????
 
larkspur 303,9K

larkspur

Użytkownik
BARCELONA - BAYERN
Tu macie sklad Bayernu na dzis :

Neuer - Rafinha, Benatia, J. Boateng, Juan Bernat - Xabi Alonso, Schweinsteiger - Lahm, Thiago - T. Müller, Lewandowski

Gdzie tu jest slaby sklad ? Ja nie widze - procz braku Robbena , Riberego i Alaby bardzo mocny sklad. Z ta trojka szanse bylby jeszcze wieksze.
Owszem barcelona gra teraz bardzo dobrze ale jak widze tutaj ten multum typow na barcelone jakie to jest pewne , stawianie domow kopalnia zlota to az sie niedobrze robi. Bayern mimo tylu kontuzji wystawil na dzis swoj najmocniejszy sklad jaki teraz ma i sa to wielkie znane nazwiska. Nie neguje typu ze barcelona wygra bo zapewne tak sie stanie ale nie wielka przewaga a gola Bayernu takze upatruje bo to cel w grze na wyjezdzie. Stawiam tutaj na BTS.
PS. Nie zycze nikomu zle ale chcialbym tak aby padla tutaj dzis niespodzianka i ciekawe co wtedy byscie pisali o kochanej Barcelonie ?
TO TYLKO MOJE SKROMNE ZDANIE ????
Typ: BTS - @1.80 - Bet365
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
I ostatnie, to Ty i spółka zastawiacie domy i ładujecie na Barcelonę.
Niektórym, to już się w głowach pierdoli. To że jest mecz LM, to nie oznacza, że trzeba grać jakimiś kosmicznymi stawkami, zresztą z kim ja dyskutuję... Zachowujesz się jakbyś był nie wiadomo kim. Załóż swój temat i pokaż jak się zarabia kokosy, podziel się kolosalną wiedzą w jakiejś dyscyplinie sportu np. piłce nożnej. Na tym forum większość to kozacy, a tylko nieliczni potrafią przez długi okres czasu prowadzić temat i podawać typy pre, bo oczywiście, każda gwiazdka u której pojawi się minus w temacie błyskawicznie kończy się udzielać.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
P********* geniusz brawo Messi, k**** bo już nerwy puszczały jak ten Neymar i Suarez marnowali setki, albo miliard podań w polu karnym z których ***** wynikało. A tu jeden Pan załatwia dwie bramki w ciągu kilku minut. :cool:
Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Barcelona w 100% zasłużyła na to zwycięstwo... awans ;).
 
W 4

wosh

Użytkownik
Pewnie do usuniecia bedzie, ale musze ;-)
Najlepszy komentarz Zewlakowa.... Boateng obraca sie jak kloc betonowy:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom