>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 finału Ligi Mistrzów 12-13.05.2015 (rewanże)

Status
Zamknięty.
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
Ciekawe dlaczego w bet365 kurs na Barce wzrósł nagle do 2.70?? a był 2.60 w pewnym momencie.
 
C 19

chrupekafc

Użytkownik
Bayern - Barcelona
Masówka totalna na Barcelone, naprawde nie rozumiem dlaczego. Ludzie nie popadajcie w hurraoptymizm, udalo sie w Barcelonie okej ale to nadal potezny Bayern i u siebie są piekielnie mocni.. Ja tu widze powtórke jak w dwumeczu z Porto, oczywiscie zaraz napiszecie gdzie Porto a gdzie Barcelona ale nie o to mi tutaj chodzi, kontuzje najlepszych dwóch graczy bawarczyków kontra świetne trio barcy. Na papierze Bayern jest pozbawiony atutów i przed rewanzem przy wyniku 0-3 stawia ich to w naprawde trudnej sytuacji jednak nie zapominajmy jak Bayern zafundowal katalonczykom ze nazwe to grzecznie srogi łomot 2 lata temu.. dla mnie od poczatku tej LM faworytem do jej wygrania byl Bayern. Pełna mobilizacja, widze zupelnie odwrocony obraz jak z Camp Nou.
Bayern @ 2.60✅✅
Za drobne Bayern awans @21 ⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Bayern - Barcelona
Masówka totalna na Barcelone, naprawde nie rozumiem dlaczego. Ludzie nie popadajcie w hurraoptymizm, udalo sie w Barcelonie okej ale to nadal potezny Bayern i u siebie są piekielnie mocni.. Ja tu widze powtórke jak w dwumeczu z Porto, oczywiscie zaraz napiszecie gdzie Porto a gdzie Barcelona ale nie o to mi tutaj chodzi, kontuzje najlepszych dwóch graczy bawarczyków kontra świetne trio barcy. Na papierze Bayern jest pozbawiony atutów i przed rewanzem przy wyniku 0-3 stawia ich to w naprawde trudnej sytuacji jednak nie zapominajmy jak Bayern zafundowal katalonczykom ze nazwe to grzecznie srogi łomot 2 lata temu.. dla mnie od poczatku tej LM faworytem do jej wygrania byl Bayern. Pełna mobilizacja, widze zupelnie odwrocony obraz jak z Camp Nou.
Nie wiem czy się śmiać czy płakać czytając ten wpis.. Ty naprawdę wierzysz, że zorro w masce i zarozumialec pan Muller coś tutaj odkręcą? Prawda jest taka, że dzisiaj będzie znowu pogrom, Barca ma zapewnione mistrzostwo Hiszpanii (bo nie wierzę, żeby było inaczej), finał Copa del Rey i - myślę, że nie będę szalony jak to powiem - finał Ligi Mistrzów ???? . Jedyne na czym dzisiaj się skupią to rozjechanie i zemsta na Bayernie za te 0:7 z przed dwóch lat. Sądzę, powiem więcej.. ja to wiem, że dzisiaj będzie pogrom i nie widzę tutaj innego wyniku jak 2-3:0 dla Barcy, dlatego wjeżdżam z handi -1.5 po 4.50 w Bet365. Bez spiny, pozdrawiam!
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
Bayern - Barcelona
Masówka totalna na Barcelone, naprawde nie rozumiem dlaczego. Ludzie nie popadajcie w hurraoptymizm, udalo sie w Barcelonie okej ale to nadal potezny Bayern i u siebie są piekielnie mocni.. Ja tu widze powtórke jak w dwumeczu z Porto, oczywiscie zaraz napiszecie gdzie Porto a gdzie Barcelona ale nie o to mi tutaj chodzi, kontuzje najlepszych dwóch graczy bawarczyków kontra świetne trio barcy. Na papierze Bayern jest pozbawiony atutów i przed rewanzem przy wyniku 0-3 stawia ich to w naprawde trudnej sytuacji jednak nie zapominajmy jak Bayern zafundowal katalonczykom ze nazwe to grzecznie srogi łomot 2 lata temu.. dla mnie od poczatku tej LM faworytem do jej wygrania byl Bayern. Pełna mobilizacja, widze zupelnie odwrocony obraz jak z Camp Nou.
Bayern @ 2.60
Za drobne Bayern awans @21
Nie porównuj Bayernu tego z przed 2 lat z tym co jest w tym roku(wtedy do Barca była bez formy, wygrywali mecze ale bez polotu a i wpadki im sie zdarzały często). Owszem Bayern mimo tych kontuzji jest mocny ale nie na tyle żeby pokonać Barce która jest w każdej formacji mocniejsza, w tej drużynie doskonale spisuję się i formacja defensywna jak i ofensywna, nie ma słabych punktów,nie wspomnę już o Twoim typie o awans Bayernu gdzie typ nie ma racji bytu. Wiadomo w piłce do póki piłka w grze wszystko jest możliwe ale nie w półfinale LM! Nie ma możliwości żeby Barca nie awansowała do finału.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Bayern - Barcelona
Masówka totalna na Barcelone, naprawde nie rozumiem dlaczego. Ludzie nie popadajcie w hurraoptymizm, udalo sie w Barcelonie okej ale to nadal potezny Bayern i u siebie są piekielnie mocni.. Ja tu widze powtórke jak w dwumeczu z Porto, oczywiscie zaraz napiszecie gdzie Porto a gdzie Barcelona ale nie o to mi tutaj chodzi, kontuzje najlepszych dwóch graczy bawarczyków kontra świetne trio barcy. Na papierze Bayern jest pozbawiony atutów i przed rewanzem przy wyniku 0-3 stawia ich to w naprawde trudnej sytuacji jednak nie zapominajmy jak Bayern zafundowal katalonczykom ze nazwe to grzecznie srogi łomot 2 lata temu.. dla mnie od poczatku tej LM faworytem do jej wygrania byl Bayern. Pełna mobilizacja, widze zupelnie odwrocony obraz jak z Camp Nou.
Bayern @ 2.60
Za drobne Bayern awans @21
Takie wpisy w ogóle nie powinny mieć miejsca to jest jakiś absurd.Moderator powinien zadziałać.
Udało sie no tak haha 0 strzałów celnych i im sie udało daj spokoj.
Przywoływanie Bayernu Juppa do obecnego odbieram jako żart.Nie dosc ze styl gry o niebo gorszy to jeszcze brakuje dwoch wykonawców którzy robili cała robotę.
Za takie analizy to powinien ban lecieć bądźmy poważni to jest wpis tylko po to aby zabłysnąć gdyby masowka wtopiła.Dzisiejszego wieczoru Bayern znowu zbierze baty bo jest za słaby na Barcelonę i tyle koniec filozofii.
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
W każdym z buków kursy na barce wzrosły, czyżby buki już coś wiedziały czego My nie wiemy...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
widzial ktos kurs na posiadanie barcy ???!!! Linie sa w granicach 43,5 44,5 po 1,85 to bajka a jest gdzies bez handicapu ? pobralbym z checia
 
larkspur 310,3K

larkspur

Użytkownik
W każdym z buków kursy na barce wzrosły, czyżby buki już coś wiedziały czego My nie wiemy...
Spokojnie nie przeżywaj tak tego.
To przecież chyba normalne Bayern gra u siebie i ma co odrabiac a Barcelona na luzie byle kontrolować mecz a jedna ich bramka daje praktycznie 100% awans.
Więc ruchy kursów rzędu 0.5 , 0.10 , 0.15 gr sa normalnościa przed podaniem skladow.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Bayern - Barcelona
Strzeli więcej goli Lewandowski - Messi // Messi @ 3.20 UNIBET


Lewandowski w ostatnich spotkaniach nie zachwyca, w Barcelonie nie pokazał zbyt wiele, jak i cała drużyna Bayernu, dziś również nie spodziewam się aby nagle odpalił.- może to wszystko przez maskę, podobno gra mu się słabiej. :grin: . Co do Argentyńczyka to wiadomo, to co pokazał w pierwszym spotkaniu chyba każdy widział, nie zdziwię się jeśli dziś znowu coś ukuje, może jakiś karny? Według mnie jest to bardzo fajny typ po świetnym kursie.????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Bayern Munich vs Barcelona
Statistics - Total Possession %
Typ: Bayern Over 55.5 @ 1.66 Marathon ⛔ 53
Która drużyna wykona najwięcej rzutów rożnych?
Typ: FC Bayern Monachium @ 1.48 bwin ✅ 5-1
Bayern w beznadziejnej sytuacji, ale musi przynajmniej próbować i spodziewam się, że na tym się skończy. Bawarczycy z dosłownie podciętymi skrzydłami (kontuzje Ribery’ego i Robbena) i wybitymi zębami (nie w pełni sprawny Lewandowski), może być trudno o godne pożegnanie się z tegoroczną LM, bo reszta zespołu jakaś przyklapnięta i chyba pogodzona z losem. Tydzień temu Barca po raz pierwszy od 121 meczów w LM oddała rywalowi piłkę na większą część meczu (47%-53%), a i tak zapewniła sobie komfortową zaliczkę na rewanż i dzisiaj może być drugi mecz z rzędu bez większego posiadania piłki. A przecież w pierwszym meczu nie był to efekt szybko ustalonego wyniku, bo Messi zaczął koncert dopiero od 77 minuty. Skoro nawet na Camp Nou zwyciężyła taktyka i oddanie piłki rywalowi, to dzisiaj tym bardziej gościom nie będzie zależało na prowadzeniu gry, zwłaszcza że już w niedzielę mecz z Atletico, w którym Barca może zapewnić sobie tytuł mistrza Hiszpanii. Dać trochę pograć Bayernowi, dograć dwumecz do końca bez kłopotów i szykować się na niedzielny mecz ligowy. Składy w obu ekipach takie same jak tydzień temu i ten mecz może podobnie wyglądać, czyli Bayern będzie bił głową w mur, a Barca czekać na kontry strasząc najlepszym atakiem świata. Z tego scenariusza może się urodzić przewaga gospodarzy w posiadaniu, a również i w kornerach, na co liczę.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Bayern nie strzeli @4.85 Marathon ::: 1/10j
Tak, wymyśliłem takie coś. Ja wiem, że Bayern musi atakować, ale moim zdaniem Barca wcale nie odda pola. Zdecydowanie mniej się biega, gdy ma się piłkę, i taką zasadę wyznają też gracze Barcy. Dlatego moim zdaniem będą się chcieli utrzymywać jak najdłużej przy piłce. Popatrzmy zresztą na dyspozycję strzelecką Bayernu i na defensywę Barcelony. W ostatnim meczu z Barcą praktycznie nie stworzyli sobie klarownych okazji, bodajże jedną dobrą szansę miał Lewandowski i to by było na tyle. Barcelona w defensywie gra bardzo dobrze ostatnimi czasy i już po raz kolejny się powtórzę - od dawien dawna nie stracili gola. Bayern przegrywał u siebie ostatnio z Borussią M. czy Augsburgiem. Nie można powiedzieć, że są w formie, dodatkowo brak dwóch moim zdaniem najważniejszych graczy ofensywnych - Robbena i Ribery&#39;ego wpłynie negatywnie na zespół i spowoduje, że będą mieć ogromny problem z tworzeniem sobie okazji. Barca na pewno chce uniknąć smrodu w końcówce, np. gdyby Bayern prowadził 2:0 czy nawet 1:0. Będą starać się nie stracić gola, utrzymywać przy piłce i rozklepać defensywę rywali, by strzelić tego jednego gola i &quot;zabić&quot; mecz.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo przestań przestrzegać bo ostatnio Ci to nie wychodzi :p
Juz ja widzę jak Barca potraktuje ten mecz towarzysko na co oni sie maja oszczędzać? Z Atletico mogą zebrać baty grają jeszcze o mistrzostwo z Deportivo u siebie wiec bądźmy poważni ONI NIE BEDA SIE OSZCZĘDZAĆ.
Takie posty tylko odwlekają ludzi od grania a w tym kursie ponad 2.5 na Barce jest mega value.
Oni przestali grac z PSG ale to w momencie jak zwycięstwo juz było pewne założe sie ze gdyby PSG strzeliło na 2:1 gra Barcy momentalnie wygladała by inaczej.
Dobra Konar, jak tak mówisz zagrałem czystą Barcelonę i Barcelona oraz +1,5 gola po 2,85. Jak nie wejdzie nogi z d..... porywam, a jak wejdzie mega punkcik reputacji ???? Oby nasza forumkowa masówka się nie wyp....
 
N 0

nephandi

Użytkownik
No panowie, mam zakład bez ryzyka i nie wiem co grać. Naymara, że będzie hat trick czy może spokojniej i powyżej 4,5 kartki? A może rożne, co polecicie?
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Real Madryt - Juventus
- Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Włochów. Tym samym bardzo ciekawie zapowiada się widowisko na Bernabeu. Real po prawdopodobnym utracie mistrzostwa będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony w LM. Nie będzie to jednak łatwe zadanie.
- Ancelotti ma do dyspozycji wielu graczy. Jednak kłopotem jest przeciętna dyspozycja wielu z nich, a szczególnie Garetha Bale&#39;a. Gra zatem w głównej mierze będzie oparta na Ronaldo. Defensywa Starej Damy na pewno skupi się głównie na Portugalczyku.
- Juve w weekend zagrało mocno rezerwowym składem, ale cieszy powrót Pogby, który zdążył zdobyć gola. Francuz ma być jednym z ogniw, które przyniesie upragniony finał Turyńczykom.
- Historia spotkań obu zespołów to bardzo wyrównane batalie. I tym razem powinno być podobnie.
Forma gospodarzy jest co najwyżej przeciętna. Zatem liczymy na bardzo dobry mecz, a i zaskoczenie ze strony Juve. Nasze typy to:
BTS, 1.85 Sportingbet ✅ 1:1
Powyżej 0.5 bramki w I połowie, 1.35 Sportingbet ✅ 1

Promocja w Sportingbet: Darmowy Zakład do 200PLN
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
No i gdzie ta Wasza wielka Barca? Gdzie ten Wasz pogrom? Następnym razem większe handicapy na Barce proponuję grać ???? Nie ładnie tak lekceważyć Bayern ???? Mam nadzieję, że stracone pieniądze Was czegoś nauczą... Gratuluje Barcelonie awansu do finału! A wszystkim visca dzieciom pokory ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wszystkich zapaleńców grających czystą Barcelonę przestrzegam przed tym. Sportowo oczywiście Barca jest w stanie to wygrać, jednakże z zaliczką 3:0 mogą potraktować ten mecz zupełnie towarzysko. Do tego nie grają przecież u siebie więc przed kim niby mają się popisywać. Remis czy nawet jednobramkowa przewaga Bayernu jest możliwa. Osobiście pograłem w tym meczu x2 i BTS. Każdy kto oglądał mecz rewanżowy z PSG powinien zauważyć przy stanie 2:0, że przestali grać. Myślę, że strzelą Bayernowi jedną bramkę i to będzie cały scenariusz na ten mecz. Typy na Barcelonę może uratować tylko motywacja związana z zemstą za poprzedni sezon.
No i co ? Miałem rację przestrzegając przed tą masówką na Barcelonę. Jak ludzie, którzy siedzią x lat w bukmacherce nie ogarniają, że jak ktoś jest pewny awansu i nie gra u siebie to mu wali czy wygra, przegra czy zremisuje.
Konar szykuj d.... ????
 
C 19

chrupekafc

Użytkownik
Jak tam Panowie wygrane kupony ? Bo ja przytulilem za stowke Bayern win i mam 150 do przodu. Hejtujcie teraz ze na farcie ha ha ha
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom