>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 finału Ligi Mistrzów 12-13.05.2015 (rewanże)

Status
Zamknięty.
N 0

nephandi

Użytkownik
Mógłby ktoś odpowiedzieć na moje pytanie? Odnośnie promocji z Bet365. Postawiłem zakład przedmeczowy za 40zł, a następnie w trakcie meczu postawiłem zakład za 20zł. Czy jeśli mi nie wejdzie to dostanę zwrot czy zakład live musi być tej samej wysokości, tj. 40zł, co zakład przedmeczowy?
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Mógłby ktoś odpowiedzieć na moje pytanie? Odnośnie promocji z Bet365. Postawiłem zakład przedmeczowy za 40zł, a następnie w trakcie meczu postawiłem zakład za 20zł. Czy jeśli mi nie wejdzie to dostanę zwrot czy zakład live musi być tej samej wysokości, tj. 40zł, co zakład przedmeczowy?
dostaniesz zwrot. swoja droga glupota jest jak sie stawia 40zl przed meczem i mozna za free dostac zwrot rowniez 40zl w trakcie meczu to nie widze powodu dla ktorego nie mogles zagrac za pelna pule na live. pozdrawiam
 
N 0

nephandi

Użytkownik
No właśnie nie chciałem tak :/ przez przypadek tak obstawiłem, dlatego chciałem się dowiedzieć czy jak teraz postawię jeszcze 40zł live to dostanę zwrot 20 czy 40zł
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
#Juventus awans @2.1
#Under 2.5 gola @2
#Remis @3.8 (przed pisaniem analizy było 4)
Bet365
✅✅✅

Tu mam swoją najlepszą analizę w całej karierze bukmacherskiej. Ciekawe co Stara Dama pokaże w starciu z Barceloną ale Blaugrana to już chyba za wysokie progi. Pozdrawiam(szczególnie tych, którzy mówili, że chce im się śmiać jak widzą granie w strone Juve, że Real u siebie to besta itp ???? ) i liczę na to, że ktoś skorzystał z moich typów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ja napisze jak zwykle swoj wywód ale najpierw rozliczę:
Juventus awans 3.00 ✅
Juventus +1.5 ✅
Awans:Juve,Barca ako 5.04 ✅
Mecz świetny tempo cały czas podkręcane i kolejny raz widzę moj Real w takiej nie mocy.Ile oni oddali tych strzałów nad poprzeczka?
Skutecznosc fatalna Realu zatrważająca dobrze ze sędzia przyszedł z karnym bo krucho by było.
Juventus bez szału w ataku ale dobra gra w swoim polu karnym i nieskuteczność Realu dały pozytywny wynik po pierwszej połowie.Pozytywny bo Real mógł tych goli strzelić wiecej.Jedna akcja Juve i gol pokazuje tylko słabość królewskich cos co przeczuwałem przed tymi meczami.
Czas Ancelottiego dobiega końca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Barca wygrała dwumecz zasłużenie. Bayern pokazał pazur w Monachium i gdyby tylko Robben i Alaba byli w pełni sił to kto wie jak by się pototczyły sprawy. Nie mniej jednak awans zasłużony, jednak na rewanż za 0:7 trzeba będzie poczekać ???? .
Jedno spostrzeżenie: Barca wygląda na przemęczoną, od stycznia grają praktycznie bez rotacji. Dzięki wpadce Realu z Valencia (który poniekąd przewidziałem w pierwszym temacie LM), jest spokojna o Primera Division.
Moim zdaniem mecz najciekawszy z półfinałowych, chociaż od pewnego momentu o pietruszkę, a jutro zobaczymy walenie w mur Juventusu bez Modricia ale za to z Pogbą w Juve i płacz, niewidocznego, CR7 po 90 minutach. Chciałbym karne Buffon vs Casillas ale wynik pierwszego spotkanie to mocno utrudnnia. Argumenty typu Real u siebie to potęga można wsadzić między bajki. To że wygrywają 20:0 ze spadkowiczem, nic nie znaczy. Mecz z Valencią i Juve dobrze pokazał ich możliwości.

Juventus awans @ 2.120 Pinnacle ✅ (1:1*)
Idąc dalej tym &quot;tropem&quot; jeszcze przed meczem z Realem, chciałem postawić na zwycięstwo Juventusu w LM - kurs coś koło 29.000 ???? w Pinnacle. Wstrzymałem się ale po dojściu do wniosku, że to jeden mecz i jak to zwykle bywa, nudny (finał), bo każdy raczej liczy na błąd przeciwnika niż da sam się odsłonić, zdecydowałem, że zagram. Niestety było już koło 20.40 i ten zakład został zdjęty z oferty. Po meczu, kursy pewnie wszyscy znają ale przypomnę. Na zwycięstwo LM przez drużynę z Włoch mamy teraz kursiki 3.5 - 4.0. Barcy nie opłaca się grać, przed nimi jeszcze kilka ważnych meczy (choćby w niedzielę z Atletico), tym bardziej &quot;grubo&quot;.
Granie dużymi stawkami kursów poniżej 1.5 to dla mnie taki sam dobry pomysł jak akumulatory z 40 meczami i kursami 1.01 każdy. Co się stanie jak np. Atletico &quot;połamie&quot; kogoś z Barcy ?. Dodatkowo, jak pisałem wcześniej u nich prawie nie ma rotacji a jeszcze finał Pucharu Króla do rozegrania. I może się zdarzyć, że jedyny mecz wytchnienia będzie z Deportivo.
Coś tam pewnie zagram ale kursy obecne na Juve nie są tego warte, co innego 29 ????
 
S 135

seba96

Użytkownik
A gdzieś na tym forum, pamiętam była podawana super lokata, kilka miesięcy temu jakoby to Juve nie ma szans na zwycięstwo w LM chyba po kursie 1.10 czy 1.15. Pozdrawiam tego Pana , który ulokował na tej lokacie większe pieniądze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
A gdzieś na tym forum, pamiętam była podawana super lokata, kilka miesięcy temu jakoby to Juve nie ma szans na zwycięstwo w LM chyba po kursie 1.10 czy 1.15. Pozdrawiam tego Pana , który ulokował na tej lokacie większe pieniądze.
O to chodzi?
Wiele osób podało już swoje typy na 1/4 finału, a ja mam trochę inny pomysł. W zeszłym sezonie podałem w pewnym momencie typ na to, że PSG nie wygra LM po bardzo niskim kursie, jednak uznałem ten typ za lokatę. Niektórzy mocno mnie za to skrytykowali, no ale koniec końców PSG nawet nie zbliżyło się do zwycięstwa w LM. Teraz dla mnie sytuacja jest identyczna, jednak klub się zmienił. Tym razem za lokatę uznaję typ:

Juventus Turyn nie wygra w tym sezonie LM po kursie 1,083 w Pinnacle czy 1,08 w Marathonbet, co kto lubi.

Na serio prędzej spodziewam się końca świata w tym roku niż wygranej Juventusu w LM. Oto moje argumenty:

1. Pogba zapewne nie zagra już do końca sezonu, a przynajmniej w półfinale LM nie powinniśmy go zobaczyć. Teraz poważną kontuzję złapał Marchisio i możliwe, że też ma po sezonie, choć to jeszcze przesądzone nie jest. Juventus składem bardzo mocno ustępuje Realowi, Barcelonie, Bayernowi, czy nawet PSG i Atletico, a co dopiero mając problemy z kontuzjami ważnych zawodników.

2. Trzeba przejść Monaco, które niby zbyt mocne nie jest, ale problemy z awansem mogą być. W końcu Arsenal z nimi odpadł, a według mnie wcale nie są gorsi od Juventusu.

3. Żeby wygrać LM, to zapewne trzeba będzie pokonać dwie z trzech potęg: Barcelona, Real, Bayern. Naprawdę ktoś wierzy, ze Juventus tego dokona? Ogranie w dwumeczu chociaż jednej z nich będzie graniczyło z cudem, a jeszcze trzeba finał wygrać. Pewnie, że możliwe są cuda w ćwierćfinałach i super losowanie Juve, no ale to naprawdę mało realne, no i nawet jeśli taka Barcelona odpadnie z PSG, to i tak PSG jest dużo mocniejsze od Juventusu.


Jednym słowem kurs na wygraną Juventusu w LM powinien być nieporównywalnie wyższy, więc jak dla mnie to warto pójść w drugą stronę.

Jestem tak pewny tego typu, że jeśli ten typ nie wejdzie, to kończę przygodę z tym forum jak i z całą bukmacherką. Wiem, że mój post zapewne się co niektórym nie spodoba, szczególnie kibicom Juventusu, ale ja po prostu kompletnie nie widzę cienia szans na ich zwycięstwo w LM.
Autorstwa 5xharoldx5 ????
 
D 33

damianus627

Użytkownik
u nich prawie nie ma rotacji
Nie przesadzaj tak. Enrique cały sezon rotowal składem. Teraz gdy są ważne mecze to wiadomo że nie da się zmieniać co mecz całej jedenastki. Teraz w porównaniu z sobotnim mecze było pięć zmian (bramkarz, dwóch obrońców i pomocników).
No i dodatkowo między meczami,będzie już tydzień przerwy, a podczas ostatniego miesiąca były mecze co 3-4 dni a i tak dali radę.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Nie przesadzaj tak. Enrique cały sezon rotowal składem. Teraz gdy są ważne mecze to wiadomo że nie da się zmieniać co mecz całej jedenastki. Teraz w porównaniu z sobotnim mecze było pięć zmian (bramkarz, dwóch obrońców i pomocników).
No i dodatkowo między meczami,będzie już tydzień przerwy, a podczas ostatniego miesiąca były mecze co 3-4 dni a i tak dali radę.
Nic dodać nic ująć. Lucho bardzo dużo rotował składem i to m.in. dzięki temu w decydującej fazie sezonu ma do dyspozycji wszystkich zawodników, łącznie z Vermaelenem ???? Widać, że okres przygotowawczy został przepracowany bardzo dobrze, a do tego praca z trenerami od przygotowania fizycznego i fizjoterapeutami w trakcie sezonu sprawia, że zawodnicy są naładowani jak chyba nigdy. W dodatku teraz pozostałe 4 spotkania będą rozgrywali co tydzień więc będa mieli sporo czasu na ładowanie akumulatorków. Z resztą mi się wydaje, że z Atletico nie będzie jakiegoś szalonego meczu. Enrique wie, że La Liga jest już ich i do zaklepania mistrzowskiego tytułu wystarczą 3 punkty zdobyte z Deportivo na Camp Nou w ostatniej kolejce. Oczywiście nikt tu nie mówi o odpuszczaniu ale nie sądzę aby były tu rzucone wszystkie siły, nawet jakiś remis jest dla mnie możliwy.
Co do samego spotkania finałowego to ciężko coś wybrać. Kursy na zwycięstwo Barcelony w regulaminowym czasie gry mizerne, na triumf w ogóle porażka ale w sumie czego się spodziewać? Katalończycy golili w fazie pucharowej po kolei mistrz Anglii, mistrz Francji, mistrza Niemiec, teraz czas na mistrza Włoch. Jednak 1,65 na Barcę to trochę mało choć pewnie i tak coś na nich pogram bokiem. Ale do czego dążę - ktoś kiedyś powiedział (jeden ze szkoleniowców ale nie pamiętam który), że Barcelonę cholernie ciężko pokonać w dwumeczu - i ja się z tym absolutnie zgadzam. Jedno spotkanie, w dodatku na neutralnym boisku jest jak najbardziej w zasięgu. Ale dwa mecze, w tym jeden na Camp Nou gdzie Barca jest hegemonem, w takim pojedynku bardzo ciężko wyrzucić Barcę za burtę. I tutaj Juve może szukać swoich szans, jakieś dodatnie handi w ich kierunku wydaje mi się uzasadnione. O ile jestem całym sercem za Barceloną, tak w tym wypadku granie czegoś w stronę Juve wydaje się logicznym rozwiązaniem.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Nie przesadzaj tak. Enrique cały sezon rotowal składem. Teraz gdy są ważne mecze to wiadomo że nie da się zmieniać co mecz całej jedenastki. Teraz w porównaniu z sobotnim mecze było pięć zmian (bramkarz, dwóch obrońców i pomocników).
No i dodatkowo między meczami,będzie już tydzień przerwy, a podczas ostatniego miesiąca były mecze co 3-4 dni a i tak dali radę.
Pisałem o rundzie wiosennej, więc do niej się odniosę podam statystyki w porównaniu do jedenastki, która rozegrała dwumecz z Bayernem. Pod uwagę wziąłem mecze we wszystkich rozgrywkach (łącznie z reprezentacjami). Od 1 stycznia Barcelona rozegrała 32 spotkania we wszystkich rozgrywkach a tyle spotkań rozegrali jej piłkarze z ostatniego dwumeczu (zaliczone tylko w przypadku wyjścia w pierwszej jedenastce):
  • Stegen 16
  • Alba 31
  • Alves 28
  • Pique 30
  • Mascherano 28
  • Busquets 23
  • Iniesta 21
  • Rakitic 23
  • Neymar 32
  • Suarez 32
  • Messi 32

Rotacja była bez wątpienia na bramce i w środku pola. Obrona i ofensywne trio grało prawie całą rundę wiosenną. Jesienią to co innego, wówczas Enrique szukał pewnie optymalnego ustawienia. A że to decydująca część sezonu to czemu 2 maja, poza Stegenem, zagrali wszyscy z tej 11-ki ?
Nie zmienia to jednak faktu, że do finału pozostały ok 3 tygodnie a to jest mniej więcej tyle co urlopu ma Messi od 10 lat ???? , więc jest czas na regenerację.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom