>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 Finału Ligi Mistrzów 22-23.04.2014

Status
Zamknięty.
K 7

kofe

Użytkownik
Czy RM jest gotowy do rywalizacji z Bayernem przkonamy się w środę bo Barcelona gra o WSZYSTKO w tym sezonie.
Akurat mecz Realu z Barca nie powie nam niczego, bo ilość środkowych obrońców zdolnych do gry w Barcelonie wynosi na chwile obecną 1 (Mascherano, też mi obrońca ???? ), a w Bayernie jest ich czterech.
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Wydaję mi się że nie ma co porównywać meczu Bayernu z Borussią. Najważniejsze dla Bayernu jest zdobycie po raz 2 raz z rzędu LM. Bayern już ma inne priorytety, Bundesliga jest już ich. Może to była specjalna zagrywka, by było że coś im nie idzie, a na meczu odpalą petardę. Według mnie nie ma na prawdę się co sugerować ostatnim meczem czy 2 ostatnimi meczami Bayernu bo na prawdę bundesliga im lata, a priorytet tak jak mówiłem mają inny.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Prognozowanie tych dwumeczów to tak naprawdę wróżenie z fusów. Spotykają się wspaniałe drużyny i czeka nas prawdziwa piłkarska uczta. Osobiście spodziewam się bardzo małej ilości bramek w obu pierwszych meczach półfinałowych.
 
M 37

misterchef

Użytkownik
Bez watpienia mecz Real - Bayern to wielkie wydarzenie piłkarskie,które wywołuje ogromne emocje. Przed wczorajszym finałem Copa Del Rey wiekszosc nie dala szans realowi bez CR7. A chłopaki pokazali dobry mecz i przygniatly Barcelone. Myślę, że Real pierwszy mecz nie przegra z Bayernem. Decydujacym bedzie mecz rewnazowy na Allianz Arenie. Ja stawiam na minimalne zwycięstwo Realu albo remis.
Atletico-Chelsea trudne do przewidzenia, ale wydaje mi się, że The Blues będą bardziej się bronić niż strzelać. W tym meczu napewno padnie nie więcej 2,5 goli.
 
G 50

gerro28

Użytkownik
A chłopaki pokazali dobry mecz i przygniatly Barcelone.................
Ja mam chyba jakis inny telewizor.Real wczoraj grał jak równy z równym ze słabiutką brceloną.Jak zwykle zmaszczone sytuacje przez egoizm balea,benzemy i Di marii uszatka.2 gole dla realu to była jakaś farsa pierwszy kapeć takie gole się widzi raz na sezon nie oszukujmy się strzelenie gola mając przed sobą obrońce i bramkarza to dziś rzadkość a obiegnięcie obrońcy prawie ze środka boiska po łuku to komedia.Obrona RM również nie zawiodła dać strzelić bramkę główką ze stałego fragmentu gościowi co ma metr i żyletkę wzrostu -kpina i farsa.O grze barcelony nie ma co pisać to było dno.Z taką barceloną RM powinnien wygrać 3 lub 4-1 wtedy można by było myśleć o przejściu Bayernu.Obawiam się ,że na 80% skończy sie jak od 12 lat.Skończyło się cudem 2-1 bo neymar raz na 100 razy w takich sytuacjach chyba nie trafia i to był ten 100 raz.
 
F 29

flamingo

Użytkownik
Skończ oszołomie pieprzyć te farmazony, co post to ból dupy jaki to Real jest słaby, żenada normalnie, choćby wygrali 10-0 to byś tu snuł swoje opowieści jakie to sytuacje marnowali, jesteś żałosnym hejterem że rzygać się chce, zrobiłeś sobie z tego forum miejsce na wylewanie swoich żali ? Nie podoba ci się ta drużyna to jej nie oglądaj, ktoś ci karze ? A gdzie były sytuacje barcelony ? Real wpakował im bramkę i się cofnął tak jak robiło to Atletico i mieli całkowitą rację przez co karzeł i spółka nie mieli nic do powiedzenia. Po za tym brawa dla sędziego, że nie dał się nabrać marnym aktorzynom którzy próbowali jak zwykle żałośnie wyłudzić karnego za free, i taki fabregas powinien w 58minucie od razu dostać żółtą na klatę. Fakt, że siadasz na swoim siedzisku, odpalasz komputer, wchodzisz na te forum i wylewasz swoje frustracje pisząc zawistnie, że Di Maria jest uszatkiem świadczy tylko o tym jakim życiowym nieudacznikiem i po prostu zerem jesteś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kamikhadze 46

kamikhadze

Użytkownik
A chłopaki pokazali dobry mecz i przygniatly Barcelone.................
Ja mam chyba jakis inny telewizor.Real wczoraj grał jak równy z równym ze słabiutką brceloną.
Po pierwsze to chyba to masz też inną klawiaturę bo twoja pisownia wymaga poprawy.
Po drugie to telewizor masz pewnie taki sam tylko mało obiektywny jesteś i pod złym kątem oceniasz spotkanie. W mojej opinii Real kontrolował większość spotkania. Umiejętnie się bronili, kiedy nadarzyła okazja to kontrowali. Dla mnie ich postawa była przykładem prawie idealnego kolektywu z pomysłem na grę. Oni od pierwszej do ostatniej minuty wiedzieli po co wychodzą na boisko. Ja wiem, że Barcelona miała większe posiadanie piłki, ale tak jest co mecz, to nic nowego. To posiadanie było zupełnie bezproduktywne. Mieli mniej sytuacji, mniej strzałów. Generalnie byli gorsi. W sumie to możesz zmienić ten telewizor bo piszesz głupoty.

Jak zwykle zmaszczone sytuacje przez egoizm balea,benzemy i Di marii uszatka.
No właśnie, Real sobie tworzył okazje w porównaniu do Barcy. Ona miała jedna jedyna 100% sytuację Neymara reszta to walenie głową w mur.

a obiegnięcie obrońcy prawie ze środka boiska po łuku to komedia.
To się nazywa umiejętności indywidualne, które właśnie mogą przesądzić wynik dwumeczu. Z Bayernem też sobie może pobiec po łuku.

.Z taką barceloną RM powinnien wygrać 3 lub 4-1 wtedy można by było myśleć o przejściu Bayernu.
Ale ty jesteś głupi XD

Jest jakiś pułap przechodzenia Bayernu ? Skoro Real w takiej dyspozycji ma nie myśleć o przejściu Bayernu to co miała pomyśleć Borussia, która go ograła 3:0 na jego stadionie ? Pewnie w ogóle mogła na boisko nie wychodzić bo po co, przecież niektórzy forumowicze już przed meczem by jej nie dali szans.


Przepraszam wszystkich, że odpisuje na takie głupoty i zaśmiecam temat, ale przemilczane kłamstwo staje się prawdą, więc musiałem to sprostować.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Tiki-taka została dawno rozpracowana, co dobitnie pokazał ten weekend (BVB 3-0, Granada 1-0)
Czyli wyniki z jednego weekendu świadczą, że tiki-taka Bayernu, która notabene różni się trochę od tej Barcelońskiej za czasów Pepa, się skończyła? Czyli jak Bayern cały sezon w lidze i lm dominował, wygrywał to wtedy co grali? Tylko nie mów mi o tym, że była to maszynka jeszcze nakręcona przez Heynckessa, bo Bayern grał od początku sezonu tiki-takę.

Problemem Bayernu jest brak spotkań o stawkę w lidze. Guardiola, Ribery, Sammer i wielu innych o tym wspomniało. Brakuje koncentracji i mobilizacji. W meczu z Lautern było widać jak Pep chciał wymuszać koncentrację zawodników w czasie meczu, jednak się nie udało po czym drużyna została skrytykowana przez swojego szkoleniowca.

W mojej opinii to czy Bayern zobaczymy w finale zależy tylko od nich samych. Jeśli odnajdą swój rytm *bo mobilizacji na Real nie powinno zabraknąć) to jestem spokojny o to, że zameldują się w Lizbonie.
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Liga mistrzów
Atl. Madrid - Chelsea 1 @ 1,9

Chelsea zgodziła się na występ Courtisa w obu meczach półfinałowych. Przypomnę, że Courtis jest wypożyczony z Chelsea i w umowie było, iż nie będzie on mógł grać przeciwko swojemu klubowi. Wyszło inaczej, na plus dla Atletico.
Chelsea prawdopodobnie bez Hazarda, kreatora gry!
Na pewno nie zagra Ivanović (za kartki).
Atletico u siebie potrafiło pokonać w tym sezonie prawie każdego.
Chelsea ma mecz ligowy 19.04, a LM już 22.04.
Także istnieje możliwość wykluczenia jakiegoś zawodnika z powodu kontuzji na mecz ligi mistrzów.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Real Madrid - Bayern Monachium
Dobry kurs na zwycięstwo Królewskich w pierwszym meczu u siebie. Królewscy ostatnio zaczęli grać z polotem, notując przy tym bardzo dobrą skuteczność. Nie wiadomo na 100% czy zagra Cristiano Ronaldo, ale jeśli zagra to kursy polecą w dół. Spokojnie Gareth Bale powinien zastąpić Portugalczyka. Pierwsze mecze Królewskich w LM to istne pogromy. 6-1 z Schalke i 3-0 z Borussią dają do myślenia. Grają u siebie co wydajnie przekłada się na jakość gry. Bayern stracił ostatnio na mocy. Wszystko przez zapewnienie sobie mistrzostwa w lidze co w zamierzeniu miało być pomocne, żeby grać na luzie. W rzeczywistości będzie brakować im takiego ciągu na bramkę i w spotkaniu z Realem może się to źle skończyć. W dodatku Neuer wypadł z rytmu meczowego przez kontuzję i nie do końca będzie sprawny przez tą łydkę. W ogóle Bayern nie grał tak zajebiście w LM jak to się wydaje. Zostali ośmieszeni przez City w ostatnim meczu fazy grupowej. Wymęczony remis z Arsenalem w 1/8. To samo z Manchesterem United, który podobno taki cienki, a tu remis w pierwszym meczu i odrabianie strat w rewanżu. Na dodatek Królewscy będą w 100% wypoczęci ponieważ finał CdR wygrali w środę co daje prawie 7 dni odpoczynku. Podczas pisania tego postu, Bayern właśnie gra z Brunszwikiem w lidze i skład nie taki rezerwowy, bo 5 graczy z podstawy. Zarząd, kibice i sam Guardiola jest zaniepokojony tymi porażkami w lidze pomimo zapewnienia mistrzostwa i na siłę Pep próbuje wygrać. Podsumowując spodziewam się niewysokiego zwycięstwa Królewskich bo 1-0, 2-0, 2-1 jest tu bardzo realne. Królewscy powinni odeprzeć ataki Bayernu, a raczej setki podań tiki-taki, która przestaje działać i uderzyć z kontry tak jak to robią w ostatnich meczach, i tak jak to robił &quot;cienki&quot; Manchester United. Rewanż w Monachium, więc trzeba tutaj zapewnić sobie zaliczkę i pokonać uśpionych sezonem Bawarczyków.
Real Madrid @ 2.40 bet365 ✅ 1-0
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Postanowiłem napisać co nieco o spotkaniach półfinałow ligi mistrzów. Wchodzę w temat i widząc 2 pierwsze wypowiedzi gerro28 odpuściłem sobie czytanie reszty oraz odpowiedzi w jego kierunku od innych użytkowników forum.
Atletico - Chelsea
Niezależnie od wyniku tego meczu Diego Simeone zasługuje na miano trenera roku. To co zrobił w Atletico na prawdę zachwyca. Możecie sobie mówić, że barca była słabo dysponowana(na pewno nie była w formie optymalnej) jednak ograć ją w europejskich pucharach nigdy nie jest łatwo. Pierwszy mecz to niesamowita postawa defensywna, totalne rozpracowanie tiki taki na Camp Nou to sztuka niesamowicie ciężka. Drugi mecz to już spokojny spacerek Atletico - mimo niskiego wyniku wszyscy wiemy jak to wyglądało i tak na prawdę Barca nie miała tam nic do powiedzenia i już w pierwszej połowie mogło być w okolicach 3-0 dla materacy(i to bez głównej broni napędowej - Costy). Patrząc na drużynę przez pryzmat sezonu to miała swoje lepsze i gorsze chwile jednak tego, że jest świetna w tym roku nie można jej ująć. W pierwszym meczu zobaczymy wspomnianego wcześniej Diego Costę, który z jednej strony będzie się chciał zaprezentować przed mundialem, a z drugiej przed Chelsea, o której spekuluje się, że chce go kupić za ok. 30 milionów. Sama motywacja wynikająca z osiągnięcia finału LM jest chyba sprawą oczywistą. Atletico to drużyna walczaków, świetnie poukładana, zmotywowana i mająca wszelkie argumenty by tutaj powalczyć. Już w fazie grupowej mówiło się, że będzie to czarny koń i oczekiwaniom stało się zadość.
Chelsea - Jako fan arsenalu nie mogę lubić tej drużyny ale jesteśmy na forum bukmacherskim i obiecuje, że wszystko co napiszę poniżej będzie poglądem obiektywnym. Ostatnie ligowe kolejki pokazują nam nijaką i tracącą punkty Chelsea, która już pożegnała się z Majstrem. TO NIC. To oczywiste, że priorytetem jest LM. W moim odczuciu jednak The Blues powinno się już pożegnać z tymi rozgrywkami. Jestem na 99% przekonany, że gdyby nie absencja Ibrahimovica w rewanżu to Paryżan widzielibyśmy w półfinałach. Oczywiście są to dywagacje jednak poparte mocnymi argumentami(jak np przeciętna gra i bramka w końcowych minutach meczu). Przy okazji meczu we Francji typowałem w stronę gospodarzy po kursie ponad 2 i się nie zawiodłem. Londyńczycy zaprezentowali się na tamtym wyjeździe mocno średnio. Dlaczego tu miałoby być inaczej? Patrząc po kursach buki wzięły lekcje z tamtego meczu. Niewątpliwie ważnym znakiem zapytania będzie tutaj występ Hazarda(opuścił ostatni trening info z goal.com) jednak myślę, że mimo wszystko wyjdzie on na murawę. Przy tak szerokiej kadrze braku Ivanovica też bym jakoś nie brał specjalnie pod uwagę.
Podsumowując - Atletico u siebie to piekielnie mocna drużyna(na wyjazdach zresztą też). Poukładana i niesamowicie zmotywowana paczka ludzi. Chelsea to drużyna, która gra różnie ale w europejskich pucharach zawsze prezentuje się na najwyższym poziomie i ma tendencje do zapewniania awansów w ostatnich minutach meczów(rewanż z PSG czy Napoli). Napięty terminarz BPL czy potencjalna absencja Hazarda, oraz brak napadziora z prawdziwego zdarzenia nie są jednak po ich stronie.
Typuję wygraną Atletico @1.9(dzisiaj ano już 1.95 więc ja ktoś chce iśc tym tropem radzę się wstrzymać z racji tendencji zwyżkowej) jednakowoż chętnie zobaczyłbym tutaj kurs powyżej 2.
Wynik tego półfinału powie nam która drużyna jest najlepsza taktycznie oraz defensywnie w tym sezonie!
Mam nadzieję, że zobaczymy kolejny przykład gdzie to drużyna i umiejętności wygrywają a nie pieniądze szejka czy jakieś ruskiego byznesmena.
Real - Bayern
Drugie spotkanie zapowiada się w moim odczuciu ciekawiej niż to wtorkowe. Dwie wielkie drużyny, które w tym sezonie zmieniły trenera.
Real - początek sezonu był ciężki bo wiązał się z kompletną zmianą filozofii gry oraz rotacji składowych. Byłem dość zmartwiony jednak bardzo ucieszył mnie fakt, że w pierwszym składzie jest miejsce zarówno dla Bale`a jak i Di Marii. Ich droga przez LM to spacerek z Shalke oraz pewna wygrana u siebie z BvB by później przyprawić nerwów w rewanżu swoim kibicom. Uważałbym tutaj jednak ze zbytnim przesadzaniem o słabej formie. Myślę, że królewscy najzwyczajniej zlekceważyli przeciwnika + brak Cristiano(no i oczywiście świetni kibice BVB) miał na to wpływ. Teraz portugalczyk wraca i niesie za sobą pokłady motywacji dla drużyny. Zdobycie pucharu też wpłynie pozytywnie na morale nie mówiąc już o 12ym zawodniku z racji grania na Santiago Bernabeu. Gdy weźmiemy pod lupę grę Realu to w tym sezonie wygląda to na prawdę świetnie. Bale wpasował się idealnie, Benzema jest w formie a fleksyjność Di Marii pozwala na ustawianie różnych formacji. Ponad to Ancelotti to stary lis i wie jak się gra w Lidze Mistrzów.
Bayern - Świetne nazwiska, świetne umiejętności, zagwarantowany majsterkowicz Niemiec więc wszystkie siły na LM jednak mimo wszystko odnoszę wrażenie, że drużyna jest overhyped/overrated. Guardiola to geniusz i transfery Goetze czy Thiago wspierają wprowadzanie tiki taki jednak to nie jest ten Bayern, który zwykliśmy widzieć. Mimo, że rozjeżdzają wszystkich na swojej drodze to nie da się ukryć, że piętnowane przez wszystkich United potrafiło napsuć im krwi. Z Arsenalem też spacerku nie było. W trakcie sezonu zewsząd było słychać głosy, że drużyna napisze historię i drugi raz pod rząd wygra LM jednak mówię temu stanowcze NIE. Owszem jest to świetna drużyna ale tiki taka nie została wgrana na 100%. Czasem gdy patrzy się na ich grę można wręcz usnąć przez to klepanie w środku pola.
Real Madrid win @2.4 traktuję jako ogromne value. Królewscy swoim pressingiem i zgraniem najprawdopodobniej zjedzą Bayern w środku pola. Mecz będzie szedł pod ich dyktando i nie sądze by skończył się czymś innym niż wygraną drużyny z Madrytu. Bawarczycy może awansują ale droga do tego będzie ciężka i w przypadku meczu na Bernabeu już remis będzie wielkim sukcesem.
//
Dodatkowe typy(gdy będzie pełna oferta zredukuję liczbę typów i dopiszę kursy):
Bale gol @x
Benzema gol @x
Di Maria gol @x
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów 2013/2014
Spotkanie: Atletico Madryt – Chelsea Londyn
Typ: 1
Kurs: 1,95
Bukmacher: Paddy Power
Data i godzina: 22.04.14 20:45
Stawka: 4/10

We wtorek o godz. 20:45 rozegrany zostanie pierwszy mecz półfinałowy Ligi Mistrzów pomiędzy Atletico Madryt a Chelsea Londyn. Gospodarze to lider Primiera Division, goście to wicelider Premier League.

Atletico nie bez problemów pokonało w piątek Elche 2:0. Zespół Diego Simeone przez większośc meczu bił głową w mur nie mogąc sobie poradzić z szesnastą ekipą hiszpańskiej ekstraklasy. David Villa nie wykorzystał karnego, sytuacja zaczęła robić się coraz bardziej nerwowa. Dopiero bramka Mirandy w 72. minucie sprawiła, iż Atletico mogło być pewne punktów w tym spotkaniu. W 91. minucie Diego Costa z karnego podwyższył wynik na 2:0.

Było to czwarte zwycięstwo z rzędu Atletico, szóste zwycięstwo z rzędu na własnym obiekcie i dwunaste spotkanie bez porażki (10 zwycięstw i 2 remisy – z Barceloną oraz Realem).

Chelsea sensacyjnie poległa na Stanford Bridge z Sunderlandem 1:2. Pomimo, iż Eto’o dał prowadzenie The Blues Czarne Koty sześć minut później zdołały wyrównać po strzale po golu Wickhama. W 82. minucie Michael Dean „wyczarował” karnego dla gości, a szanse na trzy punkty wykorzystał Borini, który strzałem z 11 metrów pokonał Marka Schwarzera.

Chelsea wygrała tylko 2 z ostatnich 8 spotkań wyjazdowych: z Fulham i Swansea, kolejne 2 mecze zakończyły się remisami: z WBA i Galatasaray, natomiast mecze z City, PSG, Aston Villa oraz PSG kończyły się porażkami ekipy Mourinho.

W spotkaniu z Atletico Jose Mourinho nie będzie mógł skorzystać z kliku kluczowych zawodników. Samuel Eto’o narzeka na problemy z kolanem i nie znalazł się w gronie 20 graczy powołanych na mecz w Champions League. Kontuzję nie zdążyli wyleczyć również Eden Hazard (co prawda znalazł się w meczowej &quot;20&quot; ale jego występ jest bardzo wątpliwy) oraz Branislav Ivanović. Mohamed Salah oraz Nemanja Matić rozegrali już mecze w LM w brawach innych zespołów i również nie pojadą do Madrytu. Pod znakiem zapytania stoi występ Petra Cecha.

Uważam, iż osłabiony i będący w lekkim kryzysie zespół Chelsea będzie próbował realizować taktykę „autobusu” czyli gry na zero z tyłu. Myślę, że jeśli między słupkami zabraknie Cecha, a w kontrach nie będzie uczestniczył główny playmaker zespołu oraz najskuteczniejszy napastnik (Hazard i Eto’o) realizacja tego scenariusza może być arcytrudna. Atletico musi wygrać to spotkanie by z odpowiednią zaliczą lecieć do Londynu na mecz rewanżowy.

&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Minęło trochę czasu od losowania po którym poznaliśmy pary półfinałowe. Ile użytkowników tyle jeszcze kilka dni temu było opinii na temat pierwszego spotkania Atletico z Chelsea.
Ale czas leci. Codziennie jesteśmy ładowani kolejnymi informacjami na temat obu zespołów. Kto by pomyślał jeszcze kilka dni temu że nie zagra Eto&#39;o, że Chelsea przegra z Sunderlandem, że w kadrze jednak pojawi się Hazard, że Atletico dumnie rywalizować będzie w dalszym ciągu o mistrza Hiszpanii i to z jakim powodzeniem patrząc na dzisiejszą tabelę PD, w końcu - że zagra Kurtuła.
Teraz jesteśmy bogatsi o tą wiedzę i można snuć kolejne scenariusze na miarę trzymających w napięciu filmów akcji.
Ja jednak pójdę na łatwiznę i zamiast scenariusza do filmu akcji &quot;napiszę&quot; scenariusz kolejnego &quot;Klanu&quot;, &quot;Plebanii&quot; czy innego mało ambitnego serialu (nie obrażając niczyjego gustu filmowego).
Celem Mourinho będzie nie stracić bramki. To moim zdaniem będzie cel numer 1 i nikt mi nie powie że będzie inaczej. Brak Ivanovica, brak Matica to ogromna strata w układance Mou. Jeśli tego drugiego można zastąpić, bo jednak Chelsea potrafiło radzić sobie w LM bez Matica, tak Branek to ważny filar obronny. Wystarczy spojrzeć w jego statystki i od razu naszym oczom ukaże się ogromna ilość minut spędzonych na boisku, ogromna ilość spotkań rozegranych od pierwszej do ostatniej sekundy. Tak właśnie jest - to podstawowy obrońca o agresywnym usposobieniu a takiego kogoś na dzisiejszy mecz właśnie potrzeba.
Potrzeba, bo inaczej z Atletico grać nie idzie. Jeśli nie odpowie się agresją na agresję to równie dobrze można nie wychodzić z szatni. Mamy bowiem do czynienia z Atletico które można porównywać do tygrysa lub lwa. Tak wyszkolił tych zawodników Simeone. Stworzył z nich gladiatorów którzy nie odstawiają nogi, którzy zapierdala.ą w pressingu, którzy zwłaszcza na swoim stadionie, rzec można - na własnej arenie, nie pozwalają na wiele swoim przeciwnikom.
Wspominałem już o znakomitym przygotowaniu Hiszpanów pod względem fizycznym. Kolejne spotkania i dalej to samo. Niesamowita praca wykonywana przez sztab szkoleniowy i medyczny przynosi efekty.
W dodatku Atletico dostało dodatkowy dzień wolnego z tytułu gry w piątek a nie tak jak Chelsea - w sobotę.
Dla Simeone sytuacja w jakiej znaleźli się podopieczni Mourinho to idealny moment aby &quot;ugryźć&quot;. Jest to czas aby udowodnić że nie są przypadkowo tak wysoko w lidze, że na europejskiej arenie też chcą się liczyć. I wszystko temu sprzyja. Diego nie ma żadnych problemów kadrowych. Ma wszystkich zawodników którzy od dłuższego czasu tworzą jedną wielką rodzinę. I jeśli nie zaprocentuje to na Vicente Calderon to w Anglii może być o wiele trudniej o pozytywny wynik.
Mou ustawi drużynę defensywnie. Może nie postawi autobusu jak z Barcą, ale mocny nacisk nałoży właśnie na defensywę, ale sądzę że ktoś z ekipy Atletico znajdzie drogę do bramki przeciwnika i cały misterny plan The Special One pójdzie w piz.u. A jeśli gospodarze ukują, to i w moim mniemaniu, przy takiej grze w defensywie jaką do tej pory prezentowali, nie dadzą sobie strzelić żadnej bramki która w rewanżu dałaby pewien handicap Anglikom.
W związku z tym proponuję poniższe typy:
Atletico Madryt + poniżej 2.5 @ 3.40 Bet365 ⛔
Poniżej 2.5 @ 1.53 Bet365 ✅
Poniżej 2.5 + NO BTS @ 1.83 Bet365 ✅
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Atletico Madryt - Chelsea Londyn
20:45
Vicente Calderon



Vicente Calderon i pierwszy półfinałowy mecz LM. Zaskakujące Atletico kontra zniesmaczone Chelsea. W meczu wygra lepszy. Natomiast ja skupię się na rzutach rożnych oraz kartkach, a także jednym typie pobocznym, który będzie wynikał z formy zawodników.

Dotychczas w obecnej edycji Ligi Mistrzów Chelsea łącznie nabiła 51 rożnych, jest to wynik o 7 większy od sumy wszystkich rogów Atletico. Średnia Londyńczyków na mecz wynosi 5,1, podopiecznych Simeone 4,4. Dlatego nie rozumiem na jakich statystykach wzorowali się bukmacherzy, wystawiając wyższą linię na rogi na gości. Można to rozumować tak, że Atletico gra u siebie, ale cóż z tego, skoro to jest LM i odpada słabszy. Rożne Chelsea w ostatnich 5 meczach wyglądają następująco: Sunderland (10), Swansea (12), PSG (4), Stoke (7), PSG (2). Jedynie w meczach z Paryżem linia 4,5 nie została pokryta, dlatego też prawdopodobnie taką wystawili bukmacherzy. Na dzisiejsze spotkanie linia ta wydaje mi się zbyt niska. Chelsea bez Hazarda, Eto&#39;o czy Ivanovicia. Kto sprosta zadaniu i pociągnie The Blues po zwycięstwo pod nieobecność Belga? Willian, Oscar, Torres? Wydaje mi się, że cała drużyna Mourinho będzie musiała włożyć serce w to spotkanie, aby zakończyło się sukcesem. W takim wypadku dobrą opcją mogą być stałe fragmenty gry, a co za tym idzie, rzuty rożne. Ekipa ze Stamford Brigde ma kim postraszyć w powietrzu. Terry, Luiz, Cahill czy Torres. To dżentelmeni, którzy mają powyżej 185cm wzrostu.

Co do kartek. Arbitrem spotkania będzie szwed Jonas Eriksson. 40 latek w tym sezonie w LM pokazał łącznie 19 kartek w 5 meczach, w tym 1 czerwona. Daje to średnią prawie 4 kartek na mecz. Atletico według statystyk jest najczęściej faulującą drużyną w obecnej edycji LM, przez to także otrzymało najwięcej żółtych kartek.
Teraz taka mała statystyka kartek Atletico, co do kartek ich przeciwników już w rundzie pucharowej. W nawiasach podane są ilości kartek. Milan (3) - Atletico (4), Atletico (1) - Milan (4), Barcelona (2) - Atletico (6), Atletico (1) - Barcelona (3). Ta statystyka pokazuje, jak twarde warunki stawiają podopieczni Simeone w pierwszych meczach. W rewanżach natomiast, to rywale mając niekorzystny wynik zmuszeni byli do ostrzejszej gry i do popełnia fauli co kończyło się kartkami.

Trzeci typ jest bardziej poboczny, po fajnym kursie, lecz bez głębszej analizy. Jak dla mnie Costa &gt; Torres. Także formą strzelecką Diego bije na głowę El Nino.




Typy:
Rzuty rożne drużyny: Chelsea powyżej 4,5 @ 2,20 Bet365 - 4 rożne ⛔
Handicap - kartki: Atletico +1 @ 1,83 Bet365 - Lampard i Mikel chyba zapomnieli, że są zagrożeni zawieszeniem.. ⛔
Strzeli najwięcej goli - Diego Costa vs. Fernando Torres: 1 @ 2,80 Unibet ⛔

Polecam i życzę powodzenia!
_______________________________________
Pomogłem, kliknij dzięki, dzięki!
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Ja widzę to inaczej niż większość.
4.50 na zespół prowadzony przez Mourinho oraz bardziej doświadczony w tych rozgrywkach to jest niesamowity kąsek.
Atletico wygląda na prawdę solidnie i grają ciekawa piłkę jednak coś czuję że dzisiaj może się to skończyć. Grają non stop jedną jedenastką mocno już wyeksplatowaną fizycznie i psychicznie.
Nie ukrywam że kurs też robi swoje.
Nie będzie to stawka duża jakieś 1 max 2/10
Pozdrawiam
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Uważam, iż osłabiony i będący w lekkim kryzysie zespół Chelsea będzie próbował realizować taktykę „autobusu” czyli gry na zero z tyłu.
Dla mnie autobus to jest 9 zawodników w obronie i 1 w przodzie. ????
Wracając do typowania postaram się coś napisać. Atletico- Chelsea
Hazard gra, Cech broni, Torres w przodzie. Nie zagrają Ivanovic i Eto. Dla mnie to trochę ciężki mecz do postawienia. Nie wiadomo czego można się tu spodziewać. Obie drużyny grają świetnie w obronie. Obie drużyny posiadają także dobrych bramkarzy. Można byłoby spróbować może zagrać na +10 rzutów rożnych po kursie @1,83 (bet365). Nie będzie tak łatwo dojść do bramki obojga drużynom. Sądzę że tu wszystko może się wydarzyć i typowanie meczu 1 x 2 jest trudne. Jeśli Atletico wyjdzie takim nastawieniem jak na mecz Barcelony to może być trochę ciężko Chelsea, bo każdy widział co się tam działo. Znów jeśli Chelsea stanie swoim autobusem i dobrą obroną to nie będzie tak łatwo jak z Barceloną bo tam tylko 1 obrońca (Mascherano? jeszcze nie bardzo).
Real- Bayern
Dla mnie tutaj BTS @1,58 (bet365). Bayern przegrał 3-0 z Borussia... Tylko tak Bayern ma wyrąbane na Bundesligę a Borussia walczy z Schalke o 2 miejsce ???? Może to taktyka by Real myślał że nie idzie im najlepiej i zluzował trochę na mecz? Nie mnie to oceniać. Sądzę że obie drużyny zagrają świetny futbol. Osobiście typuję 2:2
Według mnie to najpewniejsze bety na LM. A zgadzam się też z hektorem1 wyżej na +4 dla Chelsea. Jest to możliwe a kurs dobry ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
k3mal 21

k3mal

Użytkownik
Jeżeli Hazard dzisiaj gra, to Chelsea na pewno nie wyjdzie z nastawianiem na &quot;autobus&quot; przez 90min. Bez niego offensywa Chelsea praktycznie nie istniała, bo to jednak on dał polot drużynie w ataku. Ostatnie mecze w lidze bez niego to jednak porażka w grze londyńczyków - co prawda Mourinho w lidze też chciał w tych meczach coś ugrać, ale na pewno liczył się, że przed nim wyjazdowy mecz z Atletico.
Ciężko wyczuć co wymyśli trener Simeone, bo jak dla mnie to pokazuje że jest trenerem światowej klasy i potrafi świetnie ustawić taktykę pod zespół, a bez niej w dzisiejszych czasach to mając 11 zawodników po 100mln każdy nic się nie ugra. Dzikiej szarży gospodarzy na pewno nie będzie, bardziej liczę w tym spotkaniu na spokojna 1 połowę i &#39;badanie&#39; przeciwnika i tu bym stawiał na &quot;Wynik w 1. połowie - parzysty (0 liczy się jako parzysty @ 1.70 (Bet-at-home)&quot; ✅
A druga połowa to dążenie gospodarzy do osiągnięcia zaliczki na wyjazd, a goście będą szukać okazji w kontratakach - jak im wyjdzie, bo nastawiam się na ostry pressing Atletico na całym boisku, żeby odciąć Chelsea od gry piłką.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Atletico Madrid - Chelsea
pow. 4,5 kartek (tylko żółtych) kurs: 1,72 buk: Betsson ✅
pow. 2,5 gola kurs: 2,45 buk: Betsson ⛔
Chelsea lub remis kurs: 1,95 buk: Betsson ✅(no i masówka na Atletico w pi...)
Przede wszystkim chcę napisać, że ruszanie rynków 1x2 w tym spotkaniu jest niezwykle niebezpieczne bo obie ekipy to poziom światowy więc ja skupiłem się głównie na kartkach i golach. Sędzią spotkania będzie Szwed Jonas Eriksson, który aż tak bardzo nie sypie kartkami, ale w meczach stykowych jak np superpuchar Europy łącznie było 9 z czego w czasie regulaminowym 6 żółtych. Generalnie daje ok 4-5. Typ ten opieram jednak głównie na temperaturze spotkania. Tak Chelsea jak i Atletico z &quot;prowokatorem&quot; Diego Costą mogą złapać sporo kartek. Jak dowodziły poprzednie mecze LM linie 4,5 były bardzo często pokrywane. To już jest walka i emocje na całego, a tak jednej jak i drugiej drużynie zajebiście będzie zależało. Dla Atletico to debiut, a dla Mourinho szansa na powrót w wielkim stylu. Zakład na kartki wydaje mi się najpewniejszy. Co do overa bramkowego to prawie wszyscy spodziewają się autobusu(ów) w polu karnym, gry taktycznej i małej ilości bramek. Ja zaryzykuję w drugą stronę. Powiedzmy sobie szczerze Atletico jak ma wygrać to jak nie dziś to kiedy ? Z kolei Chelsea już zaliczyła bardzo słabą wyjazdówkę z PSG zakończoną 3:1. Myślę, że tym razem Mourinho wyciągnął wnioski i wcale nie nastawi się na grę obronną i będziemy mieli powtórką z meczu Chelsea vs PSG. Scenariusz dla mnie taki: Atletico zdobywa gola na 1:0, Chelsea odpowiada na 1:1 i wtedy albo wóz albo przewóz. Ostatni typ na 2x to powód głównie matematyczny. Tak naprawdę Atletico mimo, że to jest ścisła czołówka światowa to nie jest jednak Realem Madryt. Chelsea to nie są ogórki, żeby na ich całkiem możliwe zwycięstwo dawać kursy ok 5,00. Ja zagram na 2x bo po zbliżonym kursie będę miał wygraną na 2 zdarzenia czyli remis lub wygraną Chelsea. Od razu też mówię, że w zasadzie oprócz kartek nie ma co szaleć ze stawkami w ogóle w tych półfinałach LM bo jest tu za bardzo wyrównany poziom.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Atletico Madryt - Chelsea Londyn
Pierwsze starcie w ramach półfinałów Champions League. Atletico faworyzowane delikatnie przez bukmacherów zmierzy się z Chelsea. Obie drużyny dysponują silną i stabilną defensywą, tracąc mało bramek i są świetnie w wykonywaniu zabójczych kontrataków. Atletico wystąpi już ze swoim asem Diego Costą (37/34), w drużynie gości zabraknie na pewno obrońcy Ivanovic&#39;a (43/0), Samuela Eto (27/14) oraz niepewny jest występ motoru napędowego gości Edena Hazarda (38/16). Osłabienia drużyny Mourinho, dość istotne, sugerują ciężką przeprawę na Vicente Calderon. Jednak doświadczenie drużyny gości w europejskich pucharach oraz przede wszystkim ich trenera, dla mnie jest wystarczającym powodem do szukania kursów w stronę Londyńczyków. Mecz moim zdaniem może mieć różny przebieg. Odrzucam opcję wysokiej wygranej gospodarzy. Bliższe mi tu jest 0:0 bądź bramkowy remis. Tak jak Chelsea miała już odpaść z PSG (1:3,*2:0), tak też miała przegrać z City na Etihad (0:1). Mourinho, świadomy możliwości oraz absencji w swojej drużynie, i tak da radę wykrzesać z niej maksimum możliwości. Moim zdaniem, celem będzie obrona i przy nadarzającej się okazji zdobycie wyjazdowej bramki, która tak jak w poprzedniej rundzie, zadecydowała o awansie.
Chelsea Over 0.5 (gole) @ 1.769 Pinnacle ⛔ (0:0)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom