>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 Finału Ligi Mistrzów 22-23.04.2014

Status
Zamknięty.
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Atletico - Chelsea over 2 1,88 pinnacle
Od dłuższego czasu nie było overu w meczu Atletico u siebie, od ostatniego gdzie padło 5 bramek
(z Milanem) nie stracili u siebie gola, dziś plan jest podobny, taki sam ma zespół Mourinho.
W meczu z Barceloną Atletico miało kilka okazji w 1 połowie na gole, wykorzystało jedną z nich,
w drugiej połowie kontrolowało mecz.
Wolę dać over 2 niż BTS, bo jest to pewniejsze, nie pamiętam kiedy w LM była
taka linia na bramki, bramka dla gości wymusi na gospodarzach konieczność
ciągłych ataków, muszą u siebie zdobyć zaliczkę, bo w Londynie faworytem nie będą.
Goście nie zdobyli gola tylko z Bazylei, potrafili strzelić PSG to i z Atletico powinni to zrobić.
 
czosnek-112245 61

czosnek-112245

Użytkownik
Atletico Madryt vs Chelsea Londyn
Typ : Atletico i under 2.5 ⛔ kto oglądał wie jak było
Kurs : 3.20
Buk : WilliamHill
Podopieczni Diego Simeone podejmują przed własną publicznością zespół Mourinho. Jak dla mnie oczywiście faworytem są piłkarze z Madrytu. Atletico w ostatnich 5 meczach komplet 15 punktów, kilka ostatnich meczy Atletico u siebie,
Atletico Madryt vs Elche 2:0
Atletico Madryt vs Barcelona 1:0
Atletico Madryt vs Villarreal 1:0
Atletico Madryt vs Granada 1:0
Atletico Madryt vs Espanyol 1:0
Diego Simeone kilka tygodni temu sam przyznał, że jego piłkarze odczuwają w każdym kolejnym meczu coraz większe zmęczenie, i widać to również po wynikach, że tak powiem ten napompowany balonik powoli opada.
Atletico ostatni raz przed własną publicznością przegrało 2 lutego w CdR z Realem 0:2, a w Premiera Division ani razu nie przegrali w tym sezonie na własnym podwórku! W porównaniu do meczu z Barcą do zespołu Simeone wracają Arda Turan i Diego Costa.
W Chelsea na pewno nastroje nie są takie jak w Madrycie, w ostatniej kolejce podopieczni Mou ulegli ostatniemu zespołowi Premier Leauge 1:2.
Chelsea na wyjazdach gra można wręcz powiedzieć tragicznie!
Na 10 meczów wyjazdowych dopisali na swoje konto zaledwie 14 oczek na 30 możliwych. Przytoczę kilka z ostatnich meczy :
Swansea vs Chelsea 0:1
PSG vs Chelsea 1:3
Crystal Palace vs Chelsea 1:0
Aston Villa vs Chelsea 1:0
West Brom vs Chelsea 1:1
Man City vs Chelsea 2:0
Jak widać Chelsea na wyjazdach nie zachwyca, potrafi przegrać z każdym a co szczególnie z rywalem z wyższej półki, którym dzisiaj jest Atletico.
Nie zagra Branislav Ivanović, Samuel Eto&#39;o, Salah i Matić, wraca Hazard.
Chelsea gdy jedzie na te wyjazdy to zwykle traci punkty ale w meczu rzadko pada over 2.5, podobnie Atletico w ostatnim czasie w każdym meczu. Atletico gra u siebie solidnie i dziś bramkę strzelą o tym jestem przekonany, widzą skromne zwycięstwo gospodarzy 1:0.
Polecam! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
H 32

hardrigar

Użytkownik
Atl Madrid vs Chelsea
Bardzo trudne spotkanie do typowania. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Chelsea przyjedzie do Madrytu zaciekle się bronić, żeby potem wykręcić korzystny rezultat u siebie na Stamford Bridge. No właśnie, dwa razy już ta sztuka udała się, najpierw z Galatasaray a później w ćwierćfinale z PSG (gdzie stawiałem DW 2-0). Zatem do trzech razy sztuka? Szczerze mówiąc nie sądzę. Po pierwsze jestem na 99% przekonany, że 3-1 w Madrycie tym razem załatwiłoby sprawę, po drugie Chelsea zagra na Vicence Calderon bez Branislava Ivanovica, uważam, że to ogromne osłabienie The Blues. Moim zdaniem Serb jest jednym z najlepszych na świecie, zapewnia spokój w obronie, nie popełnia błędów, a także regularnie podłącza się do akcji ofensywnych i zdobywa bramki główą. W jego miejsce prawdopodobnie Azpilicueta, a z kolei na lewej stronie Ashley Cole który ostatnio zagrał 5 kwietnia 12 minut ze Stoke, a poprzednio cały mecz 26 Stycznia z tą samą drużyną. Azpilicueta to gość uniwersalny, który domyślnie grał na prawej stronie, jednak w tym sezonie wszystkie występy na lewej flance na pewno sprawią, że nie będzie w najwyższej dyspozycji grając po prawej. Przytrafiło mu się kilka błędów w meczu Sunderlandem, w tym dwa które zadecydowały o porażce The Blues, najpierw głupia strata piłki a później faul (co prawda wątpliwy) przy próbie odbioru w polu karnym. W jakiej formie jest Ashley Cole nie wiemy, jednak możemy podejrzewać, że nie wysokiej. Prawdopodobnie odejdzie z Chelsea po tym sezonie, także sądzę, że zdrowia na boisku nie będzie zostawiał, tym bardziej, że to Mourinho odsunął go od składu. John Terry także nie jest w najlepszej dyspozycji, słaba postawa w meczu z Crystal Palace (samobój), bardzo kiepski występ z PSG na wyjeździe, słaby występ z Sunderlandem, to wszystko sprawia, że jedynym w miarę pewnym punktem obrony drużyny The Blues na chwilę obecną jest Gary Cahill. To chyba za mało, żeby liczyć na czyste konto w meczu z tak dysponowanym Atletico. Problemy w formacji defensywnej to jednak nie koniec kłopotów Jose Mourinho. W Lidze Mistrzów nie może grać zarówno Matic jak i Salah. Parę defensywnych pomocników tworzyć będą zatem David Luiz i Frank Lampard. O tym pierwszym pisałem już w przypadku meczu z PSG, że to zdecydowanie nie jest facet w najwyższej formie, sporo błędów, głupich strat, nie gra wybitnie w odbiorze, w dodatku nie zdobywa bramek w przeciwieństwie do poprzednich lat. Frank Lampard to piłkarz wybitny, ale ma już niestety swoje lata. Piłkarze Diego Simeone są zbyt dobrze przygotowani fizycznie i motorycznie, żeby Anglik wytrzymał przed 90 minut takie tempo. Jakby tego wszystkiego było mało wątpliwy jest występ Edena Hazarda, który co by nie mówić jest gwiazdą tej drużyny, napędza w zasadzie wszystkie ataki The Blues, rozgrywa, strzela, kiwa i podaje. Ja osobiście jednak myślę, że Hazard zagra, tym bardziej, że niektóre źródła awizują go w składzie na dzisiejszy mecz. Ten cały elaborat napisałem dlatego, że skoro ja (my) zdajemy sobie sprawę z tak dużych słabości Chelsea, to Jose Mourinho wie o tym na pewno doskonale. Wie doskonale też o tym co oznacza bramka zdobyta na wyjeździe, Chelsea strzelała bramkę we wszystkich meczach wyjazdowych LM oprócz wyjazdu do Basel (faza grupowa). Bramka strzelona przez Atletico automatycznie zmusi The Blues do śmielszych ataków, przejęcia inicjatywy, grania trochę więcej piłką, podłączania się bocznych obrońców, narażania się na kontry. Kończąc już wątek drużyny Jose Mourinho trzeba obiektywnie stwierdzić, że piłkarze formacji ofensywnych są w stanie napsuć sporo krwi drużynie &#39;materacy&#39;. Tacy piłkarze jak Hazard, Willan, Oscar czy Schurrle mogą nawet w pojedynkę załatwić sprawę. Do tego dochodzą strzały z dystansu, stałe fragmenty gry z których Chelsea strzela dużo bramek, oraz ... Ferrnado Torres z przodu. Napiszę o nim jeszcze tylko jedno zdanie - to gość który w Chelsea zdobywa sporo ważnych bramek.
Przechodząc do drużyny Atletico trzeba otworzyć słownik synonimów słowa &#39;super&#39; i wstawić przed każdy rzeczownik jaki zostanie napisany. Ta drużyna gra w tym sezonie po prostu genialnie. Piłkarze są niesamowicie zmobilizowany i zdeterminowani, a przy tym doskonale przygotowani fizycznie do całego sezonu. Mimo, że grają w zasadzie cały czas tą samą XI to w każdym meczu są świeży i wypoczęci, wszyscy zapiep.rzają na maxa. Oglądając mecz z Barceloną ręce same składały się do oklasków, bo Atletico grało jak z nut. Stworzyli sobie kilka wyśmienitych sytuacji, pamiętamy przecież dwa słupki i poprzeczkę, zmarnowaną okazję przez Gabiego czy tą przed Rodrigeza w samej końcówce. Jednak trzeba obiektywnie napisać, że Barcelona też stworzyła sobie swoje sytuacje - Messi (3), aż dziwne, że chociaż jednej nie zamienił na gola, Neymar (2), w tym jedna z tym zamieszaniem pod bramką. Obaj wymienieni dochodzili w tym meczu do czystych sytuacji w których oddawali strzał z główki. Gdyby piłkarze obu drużyn wykorzystali chociaż połowę sytuacji które sobie stworzyli mielibyśmy może z 4 albo 5 bramek. Nie można pisać, że defensywa Atletico jest monolitem. Zgadzam się, że piłkarze Diego Simeone świetnie bronią, grają jak kolektyw, podchodzą pressingiem, ale i oni mają swoje problemy. 7 bramek straconych w 3 meczach z Realem mówi samo za siebie. Gra z kontry - czyli właśnie to co zaprezentuje dzisiaj Chelsea - a w zasadzie bronienie się przed grą z kontry to mankament drużyny z Madrytu.
Ostatnie mecze:
Atletico 4 - 1 Milan LM
Atletico 1 - 0 Espanyol
Betis 0 - 2 Atletico
Atletico 1 - 0 Granada
Bilbao 1 - 2 Atletico
Barcelona 1 - 1 Atletico LM
Atletico 1 - 0 Villareal
Atletico 1 - 0 Barcelona LM
Getafe 0 - 2 Atletico
Atletico 2 - 0 Elche
Piłkarze Atletico od sześciu meczu u siebie nie stracili gola. Ostatni raz kiedy wyciągali piłkę z własnej siatki to mecz w Lidze Mistrzów z Milanem, a jeszcze wcześniej wspomniane dwa gole z Realem.No i tu się pojawia zasadnicze pytanie, czy drużynę Chelsea porównujemy bardziej do Realu, czy może do takich ekip jak Elche, Granada czy Villareal. Wydaje mi się, że odpowiedź jest prosta. Nie można sugerować się wyłącznie wynikami jakie Atletico osiąga w lidze, bo zwyczajnie poziom grających tam drużyn jest słabszy. Przypominam, Barcelona miała swoje szanse, dzisiaj Chelsea też będzie je mieć!
Reasumując, myślę, że dzisiaj będzie się działo. I jedni i drudzy będą chcieli strzelić bramkę. Pierwsza bramka zmieni prawdopodobnie oblicze meczu. Liczę tym razem na lepszą skuteczności obu drużyn.
Over 2,5 gola || Kurs: 2,6 || @Betfair
Over 3,5 gola || Kurs: 5,2 || @Betfair
za drobne
BTS || Yes || Kurs: 2,3 || @Betfair
Goal scored in both halves? || Yes || Kurs: 2,02 || @Betfair

&lt;table class=&quot;matches &quot; height=&quot;68&quot; width=&quot;26&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;even match no-date-repetition&quot; data-timestamp=&quot;1396377900&quot; id=&quot;page_team_1_block_team_matches_summary_8_match-1662510&quot; data-competition=&quot;10&quot;&gt;&lt;td class=&quot;competition&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;team team-a &quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;score-time score&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;team team-b &quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;events-button button first-occur&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;info-button button&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;odd match no-date-repetition&quot; data-timestamp=&quot;1397408400&quot; id=&quot;page_team_1_block_team_matches_summary_8_match-1517968&quot; data-competition=&quot;7&quot;&gt;&lt;td class=&quot;competition&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;team team-a &quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;score-time score&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;team team-b &quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;events-button button first-occur&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;info-button button&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;even match no-date-repetition&quot; data-timestamp=&quot;1397845800&quot; id=&quot;page_team_1_block_team_matches_summary_8_match-1517977&quot; data-competition=&quot;7&quot;&gt;&lt;td class=&quot;competition&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;team team-a &quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;score-time score&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;team team-b &quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

sanctis

Użytkownik
Atletico Madryt - Chelsea
Chelsea -1 @ 11.0 bet365

Typ trochę szalony, ale na tym etapie rozgrywek wszystko jest możliwe. Dodatkowo wierzę w umiejętności Mourinho, poza tym na pewno za Chelsea przemawia doświadczenie oraz po ostatnich występach w lidze całą uwagę skierują na LM. Jak dla mnie najprawdopodobniej to dzisiaj bez bramek, ale jak Mourinho dobrze ogarnie taktykę, to Chelsea ma duże szanse na zwycięstwo i spokój w następnym meczu u siebie. Czy typ słuszny, albo czy będzie chociaż zwrot się okaże, za drobne można spróbować ????
 
sukcynyl 28

sukcynyl

Użytkownik
Z kolei Chelsea już zaliczyła bardzo słabą wyjazdówkę z PSG zakończoną 3:1. Myślę, że tym razem Mourinho wyciągnął wnioski i wcale nie nastawi się na grę obronną i będziemy mieli powtórką z meczu Chelsea vs PSG. Scenariusz dla mnie taki: Atletico zdobywa gola na 1:0, Chelsea odpowiada na 1:1 i wtedy albo wóz albo przewóz. Ostatni typ na 2x to powód głównie matematyczny. Tak naprawdę Atletico mimo, że to jest ścisła czołówka światowa to nie jest jednak Realem Madryt. Chelsea to nie są ogórki, żeby na ich całkiem możliwe zwycięstwo dawać kursy ok 5,00. Ja zagram na 2x bo po zbliżonym kursie będę miał wygraną na 2 zdarzenia czyli remis lub wygraną Chelsea. Od razu też mówię, że w zasadzie oprócz kartek nie ma co szaleć ze stawkami w ogóle w tych półfinałach LM bo jest tu za bardzo wyrównany poziom.
Moim zdaniem słaby mecz w Paryżu nie był przypadkiem bo już wcześniej Chelsea odniosła porażki ze słabą Aston Villą i Crystal Palace. W ostatnim czasie ewidentnie nie radzą sobie na wyjazdach ( poza wymęczonym zwycięstwm nad Swansea,gdzie grali z przewagą jednego zawodnika już od 16 minuty). Ostatni raz odnieśli wyjazdowe zwycięstwo w LM w październiku 2013 nad Schalke. Na Stamford to zupełnie inna drużyna i w ostatnim czasie to tam Chelsea punktuje, mimo ostatniej porażki z Sunderlandem.
Nie wiem czy na chwilę obecną Atletico nie jest lepsze od Realu(który mało brakowało i odpadłby z Borussią),być może będziemy to w stanie zweryfikować w finale. Myślę,że po meczu z Barceloną wystarczająco dużo udowodnili i nie znaleźli się tu przypadkiem. Co do kursów uważam,że 1,85 na Atletico u siebie jest całkiem przyzwoity. Nic dziwnego, że bukmacherzy wystawiają kurs w okolicach 5,00 na Chelsea,gdy są w formie jakiej są i nie radzą sobie na wyjazdach. Nie wierzę dziś w inny scenariusz niż wygrana Atletico. Spodziewam,że piłkarze Mourinho będą chcieli tu chcieli za wszelką cenę zagrać na 0 z tyłu,co może się szybko zemścić, i dopiero u siebie rozstrzygnąc losy dwumczu,jak bywało do tej pory.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja to nie wiem wszyscy grają Atletico, a tu taki fajny bet na posiadanie piłki. Kto więcej i Atletico po 1,65? Kaman. Mourinho remis 0:0 bierze w ciemno. Simeone ma gorszą sytuację, bo pierwszy mecz gra u siebie i muszą go wygrać, bo wyjazd to już inna bajka. Zawsze ten co ma rewanż na własnym boisku ma łatwiej, bo gra przede wszystkim tak by nie stracić, a jak coś się uda strzelić to spoko. PSG u siebie wygrało z Chelsea, mieli więcej posiadania, ale drużyna z Londynu odrobiła straty dopiero u siebie.
Chelsea bez Eto i Ivanovicia więc dwa spore osłabienia. Atletico w pełnym składzie zagra swoje. To nie będzie tak jak w meczu z Barceloną, że będą musieli oddawać piłkę. Tu będą cisnąć ich jak się tylko da. Jak Mourinho wygrywał Puchary? Piękną grą czy graniem na kontry? Kontra to jego drugie imię. Nie spodziewałem się, że będę miał okazję pograć taki kurs.
Wystarczy spojrzeć tylko na wyjazdówki z lepszymi drużynami. Wszędzie posiadanie było na korzyść rywala. Kryształowych Pałacyków i innych tygrysów nie liczę.
PSG - Chelsea 54-46
Galata - Chelsea 56-44
City - Chelsea 55-45
City - Chelsea 65-35
Arsenal - Chelsea 61-39
Basel - Chelsea 51-49
Schalke - Chelsea 55-45
Dla mnie to mega okazja.
Atletico - Chelsea
Atletico over 49,5% posiadania 1,74 Betsson ✅ 62
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Tu będą cisnąć ich jak się tylko da. Jak Mourinho wygrywał Puchary? Piękną grą czy graniem na kontry? Kontra to jego drugie imię. Nie spodziewałem się, że będę miał okazję pograć taki kurs. Wystarczy spojrzeć tylko na wyjazdówki z lepszymi drużynami. Wszędzie posiadanie było na korzyść rywala. Kryształowych Pałacyków i innych tygrysów nie liczę.
Niby tak, tylko że to też funkcjonuje w drugą stronę. Zobacz jak gra Atletico i na czym bazuje, też na żelaznej defensywie i szybkich kontrach. W ich meczach domowych wcale tak wielkiego posiadania piłki nie mieli.
Atletico - Barca 36-64 ale to wiadomo
Atletico - Milan 44-56
Atletico - Porto 38-62
Atletico - Austria 64-36 ale wiadomo Austriacy to pionki
Atletico - Zenit 46-54
W mecze La Liga nie patrzę bo nie chce mi się szukać statystyk na stronie Marci itp.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Atletico z Milanem miało dobry wynik z pierwszego meczu. Tu będą musieli atakować, a Chelsea nie da sobie strzelić tak łatwo dwóch czy trzech bramek tak jak zrobiło to Porto swego czasu. Tu jest pierwszy mecz, który po prostu będą chcieli wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Atletico - Chelsea
Posiadanie piłki Chelsea - poniżej 50,5% |1.74| Betsson !

✅ 62-38

No to dziś w Madrycie, pierwszy mecz półfinałowy Ligi Mistrzów. Trzeba było szerzej się rozejrzeć nad ofertą i jednak widząc po wzrostach kursu na Chelsea, widzę że idzie masówka na Atletico, ja mimo że (wiele osób) pewnie wie komu tutaj kibicuje to sobie postanowiłem że zagram, na Chelsea, ale ich posiadanie piłki poniżej. Dlaczego? Już uzasadniam. W meczach wyjazdowych Chelsea, plasuje się pod tym względem nie co słabiej od rywali i dziś grająca w delegacji będzie podwójnie zmotywowana aby korzystny wynik wrócił na Stamford Bridge. Jednakże, uważam zawodnicy Simeone, będą dziś skoncentrowani do czerwoności i zrobią wszystko aby przechylić pierwszy półfinałowy mecz, na swoją korzyść. Chelsea już nie raz udowodniła, że w delegacjach mimo tego że potrafi ładnie zagrać, to również i ładnie z kapitulować. Pamiętam mecz z PSG. Pamiętam mecz, z Galatasaray, a nawet z Bazyleą. W ostatnich pięciu meczy, to tylko w jednym Chelsea miała wyżej posiadania piłki od swoich rywali. Steaua Bucharest był przeciwnikiem Chelsea, gdzie w delegacji miała ciut procent mniej posiadania balówki. Natomiast, jak Chelsea nawet i w Niemczech, kiedy grając z Schalke mecz wygrali ostatecznie mają również z posiadaniami piłki kłopoty, to dziś stawiam to z ogromną chęcią, mimo że jestem ich kibicem. Warto również zaznaczyć, że to Atletico w tym meczu będzie za wszelką cenę demonstrować swoje ataki, żeby wyjść w tym meczu cało. Według mnie nie są faworytem, bardziej bym powiedział że szansę są 50/50 ale Atletico, jest świadoma, co Chelsea wyrabia w swoim domu, także posiadanie piłki powinno być z nawiązką dla Atletico. Costa, Diego, Villa, a nawet Koke, co ukuł niesamowite trafieine z Barcą powinni zrobić swoje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Atletico 0:2 chelsea @26 5Dimes
Atletico 0:3 chelsea @121 5Dimes
Nie,to nie zart. Dla mnie innej opcji jak wygrana Chelsea nie wchodzi w gre chociaz jestem ich antyfanem.Widze szybki gol do 20min i do przerwy 0:1. Do 65 jest 0:2 po czym Atletico upokorzone daje sobie wpakowac trzecia bramke przed koncowym gwizdkiem.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Moim zdaniem słaby mecz w Paryżu nie był przypadkiem bo już wcześniej Chelsea odniosła porażki ze słabą Aston Villą i Crystal Palace. W ostatnim czasie ewidentnie nie radzą sobie na wyjazdach ( poza wymęczonym zwycięstwm nad Swansea,gdzie grali z przewagą jednego zawodnika już od 16 minuty). Ostatni raz odnieśli wyjazdowe zwycięstwo w LM w październiku 2013 nad Schalke. Na Stamford to zupełnie inna drużyna i w ostatnim czasie to tam Chelsea punktuje, mimo ostatniej porażki z Sunderlandem.
Nie wiem czy na chwilę obecną Atletico nie jest lepsze od Realu(który mało brakowało i odpadłby z Borussią),być może będziemy to w stanie zweryfikować w finale. Myślę,że po meczu z Barceloną wystarczająco dużo udowodnili i nie znaleźli się tu przypadkiem. Co do kursów uważam,że 1,85 na Atletico u siebie jest całkiem przyzwoity. Nic dziwnego, że bukmacherzy wystawiają kurs w okolicach 5,00 na Chelsea,gdy są w formie jakiej są i nie radzą sobie na wyjazdach. Nie wierzę dziś w inny scenariusz niż wygrana Atletico. Spodziewam,że piłkarze Mourinho będą chcieli tu chcieli za wszelką cenę zagrać na 0 z tyłu,co może się szybko zemścić, i dopiero u siebie rozstrzygnąc losy dwumczu,jak bywało do tej pory.
Chelsea to taka drużyna, która na najważniejsze spotkania potrafi się totalnie spiąć. Będę zawsze przypominał superpuchar Europy z Bayernem. Faworyt był tylko jeden, buki wystawiły na awans Bayernu z tego co pamiętam coś koło 1,30 (!), a co się działo wszyscy wiemy. Poprzegrywali w lidze, ale od czasu do czasu to każdy może przegrać, po za tym był właśnie przed nimi teraz ten mecz. Jak często bywało tak, że drużyna przegrywa mecz ligowy z ogórkiem, aby potem wygrać w czymś ważnym. Przegrali z PSG, ale to był rezultat gry obronnej, dzisiaj myślę, że słynny trener Chelsea zaskoczy, a trzeba też wiedzieć, że drużyny PD to ma on w małym palcu, po tym jak pilotował Real Madryt. Co do Atletico to akurat pokonanie Barcelony w której widzimy co się dzieje nie świadczy jeszcze o super poziomie. Real jest lepszy, z Borussią z zaliczką 3:0 chcieli pograć na stojąco, typowy objaw zlekceważenia przeciwnika. Po za tym jednak to zmęczenie Atletico kiedyś musi dać o sobie we znaki, wszyscy zastanawiają się tylko kiedy. Może dzisiaj ?
 
kamilos96 106

kamilos96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów
Spotkanie: Atletico-Chelsea
Typ: 2:0 (Dokładny wynik)
Kurs: 7,00
Bukmacher: Bet-at-home

Jest Liga Mistrzów, to i Kamilos wrzuca swoje typki! Atletico kontra Chelsea, bardzo ciekawy meczyk! Masówki idą na Madryt, ale w sumie słusznie, bo Chelsea ostatnio cienka jak siki wężą, plus nie pogra dzisiaj Czech Cech i napadziory. Postanowiłem zaryzykować i zrobić eksperyment. Postawiłem w dzień przed Szczurkiem dwie miski z karmą. Jedna oznaczała Atletico, druga Chelsea. Szczurek nie miał wątpliwości i wybrał tą pierwszą. No to mamy już pewność kto wygra, Szczurek ma nosa, oj ma! Pomyślałem sobie, nie zagram masówki, trzeba być hardkorem a nie miętką fają. Postanowiłem rzucać kostką, ilość wyrzuconych oczek, oznacza ilość bramek strzeloną przez Atletico. Wyszły 2 oczka. Chelsea nawet nie rzucałem, bo nie strzelą nic, tego jestem pewien. Także tego, 2-0 jak nic, ja i Szczurek gwarantujemy! Pozdro

PS. Szczurek to mój pies jakby co
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dani222 144

dani222

Użytkownik
Składy, pogrubionym zagrożeni zawieszeniem.
Chelsea: Čech, Cole, David Luiz, Cahill, Terry, Azpilicueta, Ramires, Lampard, Mikel, Willian, Torres. SUBS: Schwarzer, Aké, Kalas, Oscar, Van Ginkel, Schürrle, Ba.

Atlético: Courtois, Godín, Filipe Luís, Juanfran, Miranda, Mario Suárez, Koke, Raúl García, Gabi, Diego, Diego Costa. SUBS: Aranzubia, Alderweireld, Tiago, Arda Turan, Cristian Rodríguez, Sosa, Villa.

Ramires - zólta 2.60 betsafe ⛔
Pierwszy kandydat do kartki, najczęściej przerywa akcje faulem, w ważniejszych meczach to jego brudna robota, zwłaszcza gdy jego koledzy są zagrożeni to na nim spoczywa dziś więcej zadań i musi powstrzymywać najgrożniejsze lewe skrzydło Atletico. W lidze za faul ostatnio zawieszony chyba do konca sezonu, więc dziś musi się napracować.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Atletico - Chelsea X2 @ 2,11✅✅✅ bet365
Atletico jest w tym sezonie potężne, z najlepszym aktualnie - według mnie - napastnikiem na świecie czyli Diego Costą. Diego Simeone stworzył nieprawdopodobnie zabójczą maszynkę do wygrywania. Jednakże dzisiaj naprzeciw tej maszynki stanie mechanizm Jose Mourinho, który wie jak skutecznie stawiać autobus w bramce i nie dać sobie strzelić gola. Jak dla mnie Chelsea dzisiaj zamuruje się potężnie i zadowoli ją bezbramkowy remis, choć może za sprawą Williana lub Ramiresa wyjdzie im jakaś kontra i wywiozą nawet skromne 1:0 z Estadio Vicente Calderon...?
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Przytaczenie meczów ligowych po prostu nie ma sensu więc nie każda statystyka odzwierciedla to co tak naprawdę grają oba zespoły Atletico i Chelsea to zespoły głównie defensywne więc dzisiaj naprawdę możemy zobaczyć piłkarskie szachy na sto dwa Mou z pewnoscią ustawi zespół tak by coś strzelić nie koniecznie wygrać dla Jose ważny będzie rewanż na Stamford Bridge gdzie z pewnością będą mieli przewagę strzelić lub przegrać jak najmniejszą różnicą bramek a najlepiej jedną .
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Atletico - Chelsea
Na szybko, bo zaraz mecz. Chelsea bardzo defensywnie ustawiona. Widać Mourinho liczy na jak najmniejszą strate z tyłu i na gre z kontry. Być może The Special One przyjął taką taktyke żeby zmusić dziś Atletico do ataku pozycyjnego, bo jak wiadomo jest to drużyna, która lepiej czuje się w grze z kontrataku. Dlatego gram tutaj na posiadanie piłki dla Atletico. Nie wiem jak z kursami na innych bukmacherach, ale w betssonie wygląda to zadowalająco.
Mój typ:
Atletico powyżej 49.5 posiadania piłki @ 1.74 betsson ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jacio 456

jacio

Użytkownik
Kto jutro pauzuje z powodu kartek/kontuzji?
W Bayernie nie zagrają na pewno: Thiago, Xherdan Shaqiri, Diego Contento, Tom Starke, Holger Badstuber, Daniel van Buyten. Wraca za to Neuer.
W Realu zabraknie Arbeloi, Jese i Khediry. Ale zarówno mający problemy ze zdrowiem Bale jak i wracający po kontuzji Ronaldo prawdopodobnie będzie mógł zagrać od pierwszej minuty. Marcelo wraca, ale od początku zagra Contrao.
Zagrożeni absencją w następnym meczu w Realu to Xabi Alonso, Sergio Ramos i Asier Illarramendi, za to w Bayernie będzie jedynie musiał uważać na kartke Mario Mandzukić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 2

cziko

Użytkownik
Bale
– Jest bardzo zadowolony. Miał mały problem, ale już czuje się dobrze. Jest pewny siebie i ma nadzieje, tak samo jak reszta. To normalne, że gol przeciwko Barcelonie dał mu więcej pewności siebie. (...)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom